Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Acid Rain
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Lady Cross Rock

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 > Következő >> Végére

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-07 13:42:00 (186)
csak akkor amikor elindúltak, nem volt ekkora arczuk.
[előzmény (185)]

© Puppyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-07 13:40:46 (185)
Úgy látom itt bizonyos emberek elfelejtették már ,h egyszer ők is elindúltak az út elején!!!

© Proszkriptorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-07 10:10:51 (184)
Hagyjátok már abba ezt a lófaszt. Tanítsátok meg a dobost dobolni, azt majd kialakul valami.

© kovlabobválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-07 09:59:49 (183)
Nem neked kell összeraknod a számokat!
Én arról beszélek, hogy az egyik srác azt mondta, hogy hosszúra nyúlik az egyik szám. Mi ezt megfontolva változtattunk rajt. Ennyi.
[előzmény (181)]

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-07 09:58:41 (182)
nezd, nem mondhatom azt, hogy he sracok, teljesen ujrairnam a zeneket, mert nekem nem igy tetszik... hisz kb ez lenne a velemenyem. ebbol a zenebol nekem hianyzik az energia, az otletesseg, mindez stilustol fuggetlenul (altalaban nyitottan allok mas stilusokhoz, ha van, ami megfogjon abban a zeneben).

akkor viszont nem adom neked kolcson a gitarom :]

nohat, 1-2 zenekartaggal lehet ertelmesen beszelgetni... :)))
[előzmény (178)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-07 09:56:16 (181)
"Hanem: srácok ott azt csinálnám, hogy. "

ez igy nem mukodik. most irjuk le, hogy mirol szoljanak a szovegek, milyen riffeket jatszatok, hol legyenek szolok (legyenek-e), milyen torzitast hasznaljatok, hogy enekeljen az enekes ugy, hogy nekunk tetszen?

© nothing_is_eternalválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-07 09:55:35 (180)
Whave: mindjárt írok vissza! ;-)

© nothing_is_eternalválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-07 09:55:14 (179)
ámulok bámulok! de jól szórakozok!

AAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRGGGGGGGGGGHHHHHHHHHHH



a dobos úrnak: TE BUTA VAGY LALI!

NE ÉGESD MÁR MAGAD LALI! :-D
[előzmény (172)]

© kovlabobválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-07 09:53:39 (178)
Persze, hogy nem egymás seggének nyalásáról van szó. Pusztán arról, hogyha az ember tud, akkor segít.
Ideálisnak nem azt tartom, hogy: hé srácok szar, amit csináltok.
Hanem: srácok ott azt csinálnám, hogy.
Tudom hogy stílusilag nem vagyunk egyek, de ettől függetlenül én tanácsokat várok.
Amúgy a basszeros vagyok.
[előzmény (175)]

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-07 09:47:18 (177)
"ugyanis az ide irogatok kb 50 szazalekanak van zenekara"

jobb zenekara ;) de ez termeszetesen szubjektiv :] mit tehetnek, szamomra nem az a jo zene, hogy romantikusan bontogatunk negy akkordot, rozsaszinpitbull-szintu szovegre. biztos van, akinek ez bejon, nem azt mondtam, h nem... :)
[előzmény (176)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-07 09:42:38 (176)
en azert kommentalnam.
ha nem nekunk szol, akkor asszem ez a topic torolheto. ez a 25 eves britni kepes dolog meg igen nagyon mellement. a "szar" jelzo hasznalata altalaban szubjektiv. ennyi erovel britni zeneje sem szar csak nekunk nem tetszik. van hangzasotok? de jo nektek, en is szeretnek majd egyszer "croosover" zenekarban jatszani. az egyszeru gyerekdalos tema, meg az alapitsatok zenekart beszolas szinten eleg vicces, ugyanis az ide irogatok kb 50 szazalekanak van zenekara...
le lehet szallni a magas lorol, mert semmi nem indokolja hogy lenezz minket. van egy zenekarod, ami underground abbol a szempontbol hogy kb 100 ember ismeri... es? hova szarjak?
[előzmény (171)]

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-07 09:42:34 (175)
kerdes, mit ertesz osszefogas alatt. ha arrol lenne szo, hogy egy koncerten szetszakadnak a hurjaid (nemtom, te melyik tag vagy, bocs), es nem tudjatok folytatni a bulit, gondolkodas nelkul odaadnam a gitaromat, ahogy ez mar elo is fordult rovidke szinpadi palyafutasom soran, ettol fuggetlenul meg nem mondanam, hogy a haverom vagy, vagy hogy huu jo zenet csinalsz, ha egyszer nem ez a _velemenyem_ :) a hajlandosag a segitesre nem osszemoshato azzal, hogy orrverzesig dicserjuk egymast, ha egyszer nem ugy gondoljuk...
[előzmény (173)]

© Proszkriptorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-07 09:40:33 (174)
Ez igen. Pedig Rád férne egy kis gyakorlás, ahogy láttam!
[előzmény (171)]

© kovlabobválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-07 09:39:39 (173)
Az összefogás egyik alapja, hogy az ember valamilyen szinten egy cipőben járjon a másikkal vagy egyszerűen csak együttérző legyen, amit hiányolok. Ugyanakkor kell egyfajta hajlandóság is hozzá, ami szintén hiánycikk kis hazánkban.
Ezt most globálisan értem nem pedig a mi kis működésünkre.

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-07 09:36:26 (172)
nothing is eternal: a lenti hozzaszolast ajanlanam figyelmedbe, mailvaltasunk kapcsan.

no comment, not even one little fucking comment :)
[előzmény (171)]

© drarválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-07 09:35:18 (171)
tisztelt forumos arcok .szerintem kár fikázni minket mert a zenénk nem nektek szól ,akik 25 éves fejjel még mindíg tangás britni képekre rejszoltok a wcn-n .ez nagy gáz . a mi zenénk nem szar csak nektek nem tetszik .mi nem stílust akartunk teremteni .nekünk hangzásunk van , aki kicsit ért azenéhez az már rá is jöhet hogy mi egy croosover zenekar vagyunk .de ti ezt biztos jobban tudjátok akik még azt az egyszerű gyerekdalt sem tudjátok eljátszani amit úgyy hívnak hogy boci boci .rajta csináljatok zenekart de vigyázzatok mert sok lemondással jár. Pl: kevesebb szabadidő ,ami nektek biztos nem sok van mert hozzánemétően naphosszat zenekarokat fikáztok .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-07 08:54:01 (170)
osszefogas nem _kell_. az vagy kialakul magatol, a hasonlo gondolkodasmod eredmenyekepp, vagy eroltetett.
[előzmény (169)]

© ansválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-07 08:51:19 (169)
Látom, hogy vannak azért értelmes emberek is errefelé... Ahhoz, hogy a többiek miket írnak ide (gondolok főleg Katira), nem sok közöm van, mindenkinek saját véleménye van ugye. Szóval megpróbálok csak a magam nevében beszélni. Azt viszont nem rejtem véka alá, mint ahogy ti sem. De nem megyek bele semmiféle szardobálásba, nincs értelme. Mellesleg igazat adok valahol Happy Now!!! kollega azon idealista elképzelésének, miszerint egy oldalon kéne állnunk => összefogás kell, nem egymás baszogatása. De mint írtam, ez puszta idealizmus...

A link azért van a lapon, mert a fórum rólunk szól. És mert még nem tudok saját fórumot létrehozni... ;-)
[előzmény (168)]

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-07 08:41:02 (168)
igen, ez lejon az irasaitokbol (persze, ez akkor jon elo, amikor nem a nyalat csorgatja mindenki, hogy milyen szep ez a zenekar :] ), hogy ez a velemenyed a forumrol, csak nem ertem, miert van akkor a honlapon belinkelve... ;) ha meg neked ez jo, akkor orulok, hogy oromet okozhattam. de azert kivanok ennel nagyobb sikereket is ;)
[előzmény (167)]

© ansválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-07 08:32:36 (167)
Mellesleg egyetértek a kollega "egy mocsadek hanyas underground forum..." véleményével. Ennek megfelelő komolysággal kezelem is az itteni irogatást és az embereket. Mellesleg az egész addig jó, amíg foglalkoztok velünk. :-P Szóval csak tessék, itt a másik orcám is...
[előzmény (164)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-07 08:30:55 (166)
továbbra sem hinném, hogy valóban így gondolkodsz, vagy így teszel, de meddő a vita, meg van a véleményed, aminek nincs túl sok alapja, de nem tudom ezt megváltoztatni, a válaszodból látszik, szal hagyjuk is
[előzmény (163)]

© ansválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-07 08:00:05 (165)
Gyerekek, na de ilyet!! Szabad ezt?! Nem kaptok kakaót a kiflihez és délutánra elveszem a lila ceruzát, ha nem hagyjátok abba ezt most rögtön!! Azt a kutyafáját!!

<...már az oviba is beszivárgott az osztályharc...>

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-07 07:59:39 (164)
ez is tipikus sertettmajom hozzaallas. tanaccsal nem csak azt lehet ellatni, akinel jobban tudsz valamit... azert meg en kerek elnezest, hogy nem viragokkal diszitett, rozsaszin betukkel irt, a zenekar egeszsegi allapota utan is erdeklodo kritikat kap az ember egy mocsadek hanyas underground forumon.
[előzmény (163)]

© Happy Now!!!válasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-06 17:42:22 (163)
Nem...akkor nem vagy rosszindulatú ha a nemtetszésednek úgy adsz hangot hogy normálisan kifejted és ellátod tanáccsal azt akinél -érzéseid szerint többet tudsz vagy jobban csinálnád.Itt ennek jelét sem látom csak a szavakat forgatjátok ki és vadásztok mások hibáira hogy aztán jó nagyot élvezzetek a kisszobátokban.
Whave:Ha a mainstream mocsadékkal engem céloztál meg akkor erre sorry azt kell mondjam, nem találtál telibe...én azt mondanám erre hogy kiestél a játékbol de hát te úgyis újra fogsz dobni ez 100%
"Baze...úgyis találok valami hibát, kötekedni akarok gecc'...hoppá, a birkát hosszú ível írta!!! Már írok is mert hangyák vannak a pitsámban." :D---ts=cs,ok? :D hehh...szal reggel volt, ne haragudjál már,köszi....félelmetes brigád...
[előzmény (161)]

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-06 08:49:50 (162)
igen, sot, mocsadek is. ilyen az, amikor a mainstream fostenger becsordogal az undergroundba, es meglepodik, hogy nem csak rajongas van :)
[előzmény (161)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-06 08:47:57 (161)
most akkor felteszek egy roppant egyszerű kérdést:

ha neked valami nem tetszik és ennek hangot adsz, akkor te rosszindulatú vagy?
[előzmény (159)]

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-06 08:32:08 (160)
jol odamondtad, oregem. egyre jobb imazst epitetek a zenekar kore, aki csak azzal foglalkozik, aki a segget kinyalja :) Happy Now pedig legyen okosabb a seggemnel, es pl ne irja hosszu i-vel a birka szot.
[előzmény (159)]

© Happy Now!!!válasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-06 00:06:52 (159)
...egyvalami biztos 'kedves' orrukat túró, fikát pöckölgető fórumos egyének.Underground feelingböl és összetartásbol, ellenőrzőtökböl kilógó elégtelenre vizsgáztatok. Csak így tovább! Kövessétek a divatot ti is ami kis hazánkban őshonos.Fikázzatok és építsetek ti jobb várat...bár szarbol nehéz, azt elhiszem.Szánalmas...

Acid Rain pedig legyen okosabb a bírkáknál és kommentár nélkül építkezzen. Törődjön azokkal akik hisznek a zenekarban...ez jelenti a jövőt nem a sok rosszindulatú mocsadék hányása...az bagatel.
Na hajrá!

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-05 15:05:07 (158)
joke, joke, joke.

azert te is tudsz am osztani, ha epp nem a haverodrol van szo, szoval ezt elnezhetned nekem ;) meghallgattam a zenet, szerintem fos, es ezt kozoltem. ezt barki megteheti asszem, no hard feelings meg ilyesmi, egyedul nagykati kapta fel a vizet, aztan lenyugodott. ennyi.
[előzmény (152)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-05 14:47:44 (157)
Nem szabadna, hogy földhöz vágjon egy húrszakadás.



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 > Következő >> Végére