Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Fuck FŐTÁV
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
egyrészt áremelés másrészt meg az ő fejetlenségük miatt mi a faszért én szopjak?

Elejére << Előző < 1 | 2

© MrHydeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-22 08:49:43 (12)
Jókat lehet beszélgetni sorban állás közben? :-))
[előzmény (11)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-22 08:45:45 (11)
én a csekkre esküszöm :-)
[előzmény (10)]

© MrHydeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-22 08:35:30 (10)
Hát igen. Ez azért lehet mert az ilyen tartozás féle leveleket autómatikusan készítik és borítékoló géppel csomagolva postázzák ki többnyire kézi beavatkozás nélkül. A levél szövege is ugyanaz csak a címzettet és az összeget tölti ki a szoftver személyre szabva. Az már más kérdés, hogy a Magyar Posta manapság akár 1-2 hétig is utaztatja a leveleket. Na most így a rendszer nem nagyon tesz különbséget notórius nem fizető és Madafaka között... Nem a legszerencsésebb ezért is kell figyelni a számla teljesítés időpontja és módja mezőit. Általában az első alkalom a mérföldkő. Ajánlatos az első beszedést még figyelemmel követni, utána már csak a bankszámládon található szabad egyenleg okozhat gondot. Mindenképp érdemes internetbankot kapcsolni a bankszámlavezetéshez. Két hozzászólás előtt meg lehet tekinteni, hogy rendben van e minden. :-)) Sőt pár nappal a terhelés előtt már látod is a szolgáltató óhaját. A terhelés időpontja megegyezik a számlán található fizetés időpontjával. Ekkor pedig még tudsz tenni a dolog érdekében. Leállíthatod / ha mégsem számláról akarsz fizetni/ módosíthatod / pl ha jogosan nagyobb a számla összege mint amit előzetesen megadtál max teljesítési értéket /
[előzmény (9)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-22 08:18:10 (9)
nekem csak az nem tetszik soha ilyen esetekben, hogy nem olyan levél jön, hogy valami nem stimmel, kérem 10 napon belül nézzen utána, mi a gond és értesítsen mindket, hanem olyan, hogy a kurva anyádér nem fizetsz, elvisszük a tv-det, persze ez szebben megfogalmazva :-(
[előzmény (8)]

© MrHydeválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-22 07:33:24 (8)
Hirtelen három baki juthat eszembe. Volt-e pénz a számládon a kérdéses időpontban? Adtál e meg max értékhatárt? Illetve, hogy a felhatalmazást mikor adtad a csoportos beszedési megbízás teljesítésére. Sok esetben ha nem közvetlenül a bankodhoz fordulsz hanem a Főtáv levelében talált űrlapot töltöd ki és postázod vissza hetekbe telik, sőt... Nekik úgy is el kell juttatniuk a bankba. E nélkül nem mennek vele semmire. Ráadásul ha a banknál pl más aláírásod van bejelentve az megintcsak bonyolítja a dolgot. Szal irány surány a vadkapitalizmus 4 betüs rettenetes képződménye / :-)) / és adj megbízást ha még nem látnak belőle semmit. A főtáv számláján amit havonta azért kiküld neked meg a fizetés módjánál megjelölik, hogy éppen kp vagy beszedés.
[előzmény (2)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-21 22:12:17 (7)
ezért kell egyedi fűtésű lakásban lakni :-(

© Borsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-21 21:55:16 (6)
Ha így nézzük, akkor a gáz művek sem jobb. Mert van az adott gáz, és amikor nincsen ellenőrzés egy csomo olyan légnemű cuccot kevernek hozzá ami rontja a fűtőértékét a gáznak, így többet használsz, és többet fizetsz. Ha meg ellenörzés van akkor ilyeneket nem kevernek hozzá... vicces..
[előzmény (3)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-21 21:49:12 (5)
annyira éreztem, hogy valaki ilyen fasz módon fog reflektálni egy lényegesen emberibb problémára
[előzmény (3)]

© Borsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-21 18:12:24 (4)
Kapcsoltasd ki a gecibe a távfűtést és ruházz be egy központi fűtésre, olcsobb.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-21 17:24:51 (3)
Azért mert kapitalizmus van.És csak a pénz számit.Nem az hogy jó legyen a fütés és nem az hogy az ember jól kijöjjön anyagilag hanem az hogy több legyen a cég profitja.Hiddel ez akkor is igylenne ha valaki más vezérigazgatná ezt FÖTÁVot mert az igazgatók is csak bábok ebben a kurvanagy profitorientélt gépezetben.
[előzmény (2)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-21 17:19:17 (2)
egyszómintszáz ha megengedem nekik, hogy szbadon garázdálkodjanak a pénzemmel miért engem basztatnak, hogy nem fizetek?!
[előzmény (1)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-21 17:16:21 (1)
tudom, hogy sok buzeráns kis köcsögöt (értsd. házias punk) ez a kérdés nem érint, de igenis felbasz az ideg amikor hazajövök és mit látok a postaládámban? "Bizonyára elkerülte szíves figyelmét, hogy számlánkat a fizetési hatráridőn belül nem egyenlítette ki..."

Hát ajó kurva anyjukat. Kitalálják, hogy új árrostát kreálnak ennélfogva új szerződéseket írogatnak alá (hogy újfent feltünessem a csoportos megbízást, tehát annyit szednek le tőlem amennyit, akarnak, leszarom), és ahelyett hogy minden sínen menne még engem csesztetnek, hogy a faszé nem fizetek.. miközben hozzátenném, hogy a fűtés úgy ahogy van szar, de ez az én saram. Szóval akár ki is köttethetnék, amit meg nem lehet megtenni mivel az egész házba folyik az a kibaszott melegvíz a radiátorba.

(törölni)



Elejére << Előző < 1 | 2