Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> The Idoru
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
ex-NEWBORN, DAWNCORE

Elejére << Előző < ... 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 ... > Következő >> Végére

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-19 01:16:39 (1677)
Fuuu, nagyon jo volt! Meg a lanyok is csinosak az elso sorokban!

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-18 20:31:22 (1676)
zsir, mert eppen 10ig melozom, akkor talan aterek 11re :D
[előzmény (1673)]

© xzoleexválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-18 17:14:56 (1675)
hehe
[előzmény (1674)]

© FearStanválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-18 13:51:45 (1674)
két banda, ami alatt lehet csocsozni, mert a tinik bent rázzák:)
[előzmény (1672)]

© aaaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-18 12:50:40 (1673)
nobles 9
moog 10
idoru 11
wbu 12

kb.

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-18 12:19:51 (1672)
Irj legyszi kezdesi idopontokat, a Moog-ot es a Nobles-t mindenkepp szeretnem lekesni.
[előzmény (1671)]

© aaaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-18 12:02:12 (1671)
ma este koncert! jöjjön mindenki!

© lacválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-11 13:10:18 (1670)
a bulin új polok már kaphatók lesznek!

© lacválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-11 13:08:34 (1669)

© sceaterválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-01 01:40:41 (1668)
Az jóó!Mi is nagyon reméljük hogy majd visszajöttök még hozzánk!;)

© aaaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-31 20:18:09 (1667)
igen, nagyon élveztük, a hely is nagyon jó volt, sokat ittunk, ettünk, reméljük mehetünk ismét majd valamikor...
[előzmény (1666)]

© sceaterválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-31 12:44:24 (1666)
Nagyon jóó volt a balassagyarmati koncert!!Nektek bejött??

© aaaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-23 01:08:11 (1665)
ott még nem lesz.
[előzmény (1664)]

© sceaterválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-22 14:53:54 (1664)
Hi!A balassagyarmati koncerten lehet már új pólót kapni?

© Borsoválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-22 12:05:15 (1663)
szerintem az utolso inkább a power and the gloryra hajaz...
[előzmény (1661)]

© aaaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-21 01:12:05 (1662)
pisztoly és kitűző mindegyikhez jár!
[előzmény (1660)]

© Shekválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-20 23:28:38 (1661)
az elsőnél mér van hagyma a szájába? az uccso meg kicsit converge-es.. szóval a középső nyert
[előzmény (1658)]

© zs_tválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-20 21:36:06 (1660)
a pisztoly mennyiért eladó? :)

© Borsoválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-20 20:54:30 (1659)
ezeket ki tervezte? Te?
[előzmény (1658)]

© aaaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-20 00:46:47 (1658)
hamarosan érkeznek az új idoru polok!!!




© Ecoválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-19 22:01:46 (1657)
Andy bejelentése előtt egy kis buli ismertető: április 22.-én The Idoru koncert a Nirvana Rock Cafeben (Csömör, Vasút sor 1.)! Lesznek vendégzenekarok is, azt majd Ő ismerteti! Szóval nagy buli, gyertek!!!

© aaaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-08 13:09:52 (1656)
kritika az underground magazinban itt: http://www.underground.pcdome.hu/cikk.php?id=5323

© aaaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-02-22 14:19:45 (1655)
tudod h együtt játszunk veszprémben és szegeden?
[előzmény (1654)]

© zenxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-02-22 14:00:15 (1654)
fuu ez meg kurva reg komponálódott
[előzmény (1653)]

© JohnPaulGeorgeRingoválasz erre | adatok | e-mail - 2006-02-22 12:58:04 (1653)
"Olyan ajtón kopogtass, ahol labdába tudsz rúgni, és osztanak neked lapot!"
bazki ezt magamra varratom
nagyon nagy
hehe
[előzmény (1652)]

© JohnPaulGeorgeRingoválasz erre | adatok | e-mail - 2006-02-22 12:52:58 (1652)
jeeee állat!!!
tibi király vagy
:))

© aaaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-02-22 12:11:57 (1651)
interjú itt:
http://www.underground.pcdome.hu/cikk.php?id=5246&_bno=0

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2006-02-14 10:22:35 (1650)
én is láttam klippet. annyira már nem jön be a zenétek, de kimondottan tetszik a video. megnyugtatós.

© xzoleexválasz erre | adatok | e-mail - 2006-02-13 09:16:34 (1649)
ugye nem banánüléses? :))
[előzmény (1647)]

© aaaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-02-12 17:38:41 (1648)
szar bicikli, meg hangszerek....nekem a polom kell!!!!!



Elejére << Előző < ... 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 ... > Következő >> Végére