Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> the SILVER SHINE
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Karpathyan Psychobilly

Elejére << Előző < ... 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 > Következő >> Végére

© xvincentxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-16 15:38:57 (34)
Vannak olyan emberek akiknél szorongást és depressziót idézünk elő a straight edge-el!
elmegyek psychologusnak!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-16 15:35:22 (33)
hát korában!gondoltam hogy irok egy két sxe számot:)

© Ati xxxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-16 15:33:36 (32)
Egyetértek:-)

Mi az Némó? Ilyen korán hazaértél a melóból???
[előzmény (31)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-16 15:31:46 (31)
na ide figyelj szerintem nekünk találkozni kéne egymással és egy kicsit elbeszélgethetnénk!ok?

atixxx ti meg játszhatnátok sörpánkot és akkor tutti senki nem pofázna
[előzmény (7)]

© Ati xxxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-16 15:19:16 (30)
Nem tudom, hogy konkrétan melyik részekre gondolsz.
Átvizsgáltattam már 1-2 sráccal, akik nagyon vágják az angolt, és javítottak is egy pár dolgot benne.
Ha gondolod, küld át nyugodtan a felfedezni vélt hibákat -akár e-mailen. Köszi!
[előzmény (29)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-16 14:53:52 (29)
Nem ertek a szovegirashoz, de az elso szamban eleg sok a hiba.

© Ati xxxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-16 14:39:22 (28)
Már elég sok lett rajtuk csiszolgatva...de addig úgyis csiszolódni fog, amig fel nem rántjuk őket egy demóra. Addig lehet rajtuk változtatni... Ha van valami javaslatod írd meg nyugdtan. Minden kritikát szívesen fogadunk:-)
Mindenesetre az irányvonal valami ilyesmi...
[előzmény (27)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-16 14:27:02 (27)
Hat, en meg csiszolnek a szovegeken nyelvtanilag...
[előzmény (24)]

© xvincentxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-16 14:23:21 (26)
amugy a madafaka külsöleg tiszta marilyn manson!
ismerem a srácot!
állandoan vagdossa az ereit mikor straight edge-eket lát!
[előzmény (24)]

© KajbaszXXXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-16 14:19:18 (25)
Szanalmas vagy, ugyhogy abba is hagyhatod ezt a sirankozast!
[előzmény (20)]

© Ati xxxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-16 14:15:54 (24)
Csak hogy tisztán lássatok, a straight edge arcok nagy része (szerintem 95%-a) nem szereti a psychobillyit. A psychobillysek nagy része pedig nem szereti azt aki ellent mond a "szentháromságnak" gondolok itt a "sex, drugs and rockandroll"-ra. Így ez egy elég anti-reklám.
Straight edge psychobilly nem hogy még Magyarországon nem volt, de nem tudok egy próbálkozásról sem...
Mindannyiunknak fontos a straight edge bandán belül, mert ez az életstílusunk, viszont a psychobilly nem erről szól. A straight edge csak azért van feltüntetve, mert mi büszkék vagyunk rá, hogy ez az életformánk. Vagy talán te nem hallottál olyanokról esetleg, hogy drunk-punk, vagy skatepunk, netán vegan metalcore???

Nem szeretek vitatkozni és nem is fogok, de gyűlölöm azokat az embereket, akik csak kötöszködni jönnek ide.

Madafakából süt a rosszindulat. Ez előítélet volt tőle és nem a straight edge sértegeti, hanem ő sértegeti straight edge-ket. (Kurvára nem érdekel a válaszod. )

A THE SILVER SHINE is csak a táncról fog szólni, nem lesz benne politikai vonal. Az első három szám már készen van. Itt a szövege.
Ja, és szótárt lehet ragadni és lehet kötöszködni minden apró szarért....

SUNSET
When I feel the sun goes down Then something is moving deep inside All the things are changing around My veins got filled with blood And life gets back to my heart When I feel the sun goes down it’s forming a new kind of life Under the moonlight sky I’m just changing in the dusk And the night gives me a brand new start When the shadow is out of the night Here comes my time! When the long awaited dream is realized I’m back alive!

ALONE
You slept for so long and you wake up in this night Life seemed to be a short dream But it’s eternal life A year is like a moment from the birth It’s just a mark on you like a ring on a bird Whooa, to face this world alone Whooa, those days charmed your soul long ago I know when you smile a memory comes to your mind But it always vanishes when you open your eyes And you know that babe You can’t go back But you’re waiting for the time There’s no rest Whooa, to face this world alone Whooa, those days charmed your soul long ago

LAST DAWN
I sit alone in the Black Raven Valley This place I always loved I’m thinking of immortality what I got from the Lord And thinking about the things that I’ve done I remember clearly your last glance with pain through your sorrow eyes I soared by the wind through the night so many times to try to forget it all but I never could hide The light is the only way out All I want is to leave the darkness behind Waiting for the dawn in the Black Raven Valley It’s the last night before a vampire dies The light is the only way out All I want is to leave the darkness behind Waiting for the sun at the place that I loved It’s the day of a vampire’s dawn Feeling guilty infected my mind or gave me a true sight of the world It always comes back when I sink my teeth into your neck and it fuckin’ hurts So now I’m here in the Black Raven Valley Alone I’m ready to stay I’ll feel the sunrise burn my body and the wind blows my ashes away

© xvincentxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-16 14:11:23 (23)
te leszel a legnagyobb rajongónk!
[előzmény (20)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-16 12:51:12 (22)
reklám nélkül nem is nagyon mehet a dolog
[előzmény (20)]

© xvincentxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-16 12:46:56 (21)
csak azért,hogy ilyen retardáltak mint te felhúzzák magukat rajta!
[előzmény (18)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-16 12:34:06 (20)
nem kell megválaszolni a kérdést. két vasalás között megfejtettem a titkot. egyszerű reklámfogásról van szó, mert csinálhattok bármilyen szar zenét máris lesz egy táborotok hisz a mégiscsak ti vagytok Magyarországon az első olyan pszichobilly banda akiket a straight edge arczok magukénak éreznek, hisz a paraolimpikonoknak is van lelkes szurkolótábora valamint a vakok intézetéből kikerülő ótvar szaroknak is akad hallgatósága.
[előzmény (18)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-16 12:26:08 (19)
neki a szex és a rock & roll a drog.
[előzmény (17)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-16 12:25:39 (18)
nem játszom a mártírt, nem csak nekem van ilyen jellgű gondom. de minden okod megvan rá, hogy sajnálj.

miért kell kihangsúlyozni, hogy ez egy straight edge pszichobilly banda, ha nem számít hogy straight edge?
[előzmény (15)]

© Jampo99válasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-16 12:21:29 (17)
hmm?
[előzmény (13)]

© xvincentxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-16 12:19:04 (16)
ahhoz hogy az ígéinket hírdessük vannak más bandáink is,ahol játszunk!
[előzmény (14)]

© xvincentxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-16 12:17:51 (15)
ne játszd a mártírt!
mindjárt sajnállak!
[előzmény (14)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-16 12:09:01 (14)
7. ugyanakkor nekem fölösleges arról bazseválnod, hogy nem akarjátok hirdetni a straight edge oly nagyszerű életvitelét. Ugyanis ha így lenne, akkor a the Silver Shine nem mint straight edge psichobilly banda, hanem csupán mint psychobilly banda rondítana bele a rocktörténelembe. leszarom, hogy aki a színpadon áll iszik-e vagy sem amennyiben tevékenységét nem tűzi a zászlajára. kapís?

igazság szerint kitiltanám a straight edge bandákat a klubbokból csak nincs pofám ehhez topicot nyitni. pedig okom lenne rá, hisz az egész nem szól másról, minthogy engem sértegessen.
[előzmény (10)]

© xvincentxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-16 12:02:15 (13)
nekem a sex a drog és a rock&roll!
[előzmény (11)]

© xvincentxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-16 12:01:30 (12)
a tagokat jól ismered:
-gitár,ének:ex-sdw,és most is hxt tag
-stand up bass-ex hxt,stay clean tag
-dob-ex stay clean tag
és fogunk játszani 1-2 érdekességet!
[előzmény (6)]

© Jampo99válasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-16 12:01:08 (11)
azt halottad már hogy Sex and drugs & Rock 'n' Roll?
[előzmény (5)]

© xvincentxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-16 11:59:10 (10)
na ide figyelj okostóni!
mondta neked valaki hogy straight edgeről fogunk énekelni?
nem mondta!
mert nem arről fogunk énekelni.
csak a tagok x-esek és psychobillyt játszanak,vagy talán sxe nem hallgathat és játszhat psychot?
[előzmény (9)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-16 11:43:31 (9)
ha igére vagyok kíváncsi akkor templomba megyek, ha mulatni akarok akkor meg koncertre. a straight edge psychobilly megjelenéséig a psychobilly tényleg nem zólt másról mint a táncról. kíváncsi leszek mikor jön ki egy straight edge lakodalmas rock zenekar, hogy straight edge mulatós nótákat zengjen. rendkívül mulatságosnak találnám, amint egy szintis straight edge a "Kicsiny falum ott születtem én"-t követelő közönségnek valami "tisztán élj és jó lesz neked" kaliberű nótába kezdene. de látom már lesz ilyen.
[előzmény (8)]

© Jimmy Duranteválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-16 11:32:19 (8)
Szerintem absz nincs igazad.Mindenki úgy él,gondolkozik,cselekszik,hirdet ahogy akar, mellesleg ha zeneileg olyat alkotnak, akkor meg úgysem kell a szövegre figyelni:)

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-16 11:28:31 (7)
bátran csinálhat három x-es egy pszichobilly zenekart, de kurvanagy taplóságnak tartom, hogy azért teszi mindezt, hogy a straight edge mozgalom fasszopó életvitelét hirdesse.

B!
[előzmény (5)]

© neszeZoliválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-16 11:10:29 (6)
Azt akarom kérdezni a kedves zenekartól, hogy lesz e valami punkos feldolgozás psychobillys módra?
Ja és kik vannak a zenekarban?

© xvincentxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-16 10:04:07 (5)
ezt ki mondta mick jagger?
elhidted neki?
van aki még hisz a mesékben!
arról nem tehetünk hogy mind 3-an sxe-ek vagyunk!
[előzmény (2)]



Elejére << Előző < ... 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 > Következő >> Végére