Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Farenheit 9/11
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
http://www.michaelmoore.com

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4

© Jampo99válasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-04 00:50:07 (13)
http://origo.hu/filmklub/20040826arulok.html
itt az interjút érdemes elolvasni

© Jampo99válasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-04 00:48:11 (12)
szerintem biztos van kamu is a filmben de sok igazság is. ezt úgyse lehet eldönteni ki mond igazat mert mindenki a saját szemszögéből nézi

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-03 18:37:36 (11)
Tudjátok miért nem olyan nagy maffia ez az egész republikános párt meg a mögötte álló gazdi tröszt? Mert akkor ez a Michele Moore már rég halott lenne. Kábé attól a perctöl fogva hogy elkezdte forgatni ezt a filmet.

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-03 18:15:45 (10)
ezt most talaltam, nem tudom mennyire kapcsolodik a filmhez, mer' azt nem lattam.
http://pixla.px.cz/pentagon.swf

© _disválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-03 18:13:25 (9)
parasztvakítás ennyi és nem több, nem akarok vitatkozni senkivel, mert aki hisz neki/benne úgyis számtalan "bizonyítékot" tud felsorakoztatni. ugyanezt a filmet ugyanekkora lejáratással szinte akárkiről le lehetne forgatni. félreértés ne essen nem vagyok bush vagy akármilyen politika párti, csak utálom amikor a gonosz erők manipulálják a buta tömeget, és ezt ki kellett fejeznem pont ide. pont.

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-03 18:07:44 (8)
dc-n asszem fent van

© Candyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-03 17:31:38 (7)
Kivancsi leszek ra...valakinek van ripje belole? Bowling for columbine sem volt gyenge, varom a dolgot, h ez mit fog utni...

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-03 11:47:55 (6)
azért a jewish merchant nagyobb hangsulyu volt a cikkben mint hogy soros magyar. lehetett volna mondjuk szerb is...
[előzmény (5)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-03 11:13:54 (5)
Nezzd meg akkor a weboldalt es a fact by fact line up-ot ha megakarsz gyozodni arrol, hogy mekkora a film valosag alapja.. mindossze 8 ugyved dolgozott azon, hogy csak megbizhato hirforrasokra hivatkozo publikaciok alapjan keruljenek a filmbe allitasok. Arra, hogy a film a valosagot irja le a ket legmegyozobb teny az, hogy a) a republikanusok semmit nem tagadnak b) azok a szamok amik eddig nem stimmeltek a filmben azok mind a republikanusok a javara lettek ala becsulve...
Szerintem az, hogy a republikanusok "magyaroznak" annak tukreben hogy a szemet haborujukat hivatalosan tamogattuk eleg ok ahhoz, hogy foglalkozzunk vele... de vegulis nem a punk portalnak a dolga ez...
[előzmény (4)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-03 09:57:16 (4)
Meg nem lattam, de tudtommal Moore filmjeinek igen csekely a valosagalapja. A Magyar Punk Portalnak nem hiszem, hogy cikk szinten kene az amerikai politikaval foglalkoznia, de ha gondoljatok, kirakhatom.

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-03 07:34:18 (3)
Na én pont tegnap néztem meg a filmremeket, szerintem nagyon jovolt.
Az az igazság hogy nekem a legtöbb ismerösöm még nem látta a filmet, de mindenki ugy állitja be mint vmi szenzáciohajhász, tulnagyolt szart. Ehhez képest megmondom öszintén nekem ez a film olyan volt, mintha amerikában lenyomnának egy cnn-special editiont, aminek kb az lenne a cime, hogy: ez az amit eddig nem mondtunk el! vagy vmi ilyesmi. szoval azért jol átvan baszva az az ország:D szerintem egy kamu van a filmben, de amugy az egész teljesen jo, és hihhetö, semmi számgépes trüükk, W télleg egy nagy gengszter. stilusosan minden szál hozzá vezet, olyan mint egy keresztrejtvény:D szoval szerintem amikor a nö akinek a gyereke meghalt odamegy a fehérházhoz, és elkezd sirni miközben a spnayol anyuka is ott "sztrájkol", akkor a harmadik nöszemély mondja ezt az alkaidás dumát. na szerintem ez megvolt rendezve.
Ja és a zárócreditnél, a kossuth moziban nemvolt ovácio, csupán én kezdtem el haveromnak fülébe énekelni Neil Young: Keep On Rockin In The Free World cimü kurvajo számát, amit nem is tudtam h beraknak a film végére.
ja és elolvastam a cikket, enyhén szolva nevetséges. Valami azért eszembe jutott rola: Ha megnézed, akkor a fatwreck egyik legelvakultabb politikus bandája, a Propagandhi,egyik Rock Against Bushon sincs rajta. ez azért van mert az elsöhöz irtak egy átirt változatot a Bullshit Politicians cimü nagyonállat számhoz, és a Liner Notes-höz meg Soros Györgyhez irtak vmi kevésbé szépet, most nem tudnám visszamondani h mit. szoval Fat MIke azt mondta hogy ez most igy nem kerülhet fel a cd-re,mert itt most nem Sorosrol, a Demokraták egyik baszottnagy anyagi mozgatorugojárol van szo,hanem pont vmi ellentétes dologrool, szoval propagandhi besértödött,és no songs for Rab.
én csak azt tudom mondani hogy Kanadábol könnyü szidni ilyen arcokat mint a Soros, nem mintha annyira odalennék azért a mágnásért, de az iskolakiflit meg iskolakakaot/tejet sosem fogom elfelejteni:D

© skasamiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-03 07:31:56 (2)
Én már rég meg akarom nézni, meg is fogom. De ezt, amit írtál el se olvasom, mert a filmből akarom megtudmni, azt amit...

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-03 00:40:45 (1)
Nem tudom kozulettek kinek volt szerencseje elcsipni Michael Moore legujabb dokumentum filmjet, amit az usa-ban documentary helyett shock-u-mentary mufaj becenevvel illetnek. En ketszer neztem meg eddig. Tegnap este itt budapesten es 12-en kinnt washingtonban. Washington, DC E utcajaban levo E-Street cinemaban az alkotas zaro kreditjeit allo ovacio kovette. Ha a punkportalnak van ra igenye es csatlakozni kivan a NoFXes fat mike fele "Rock Against Bush" orulethez, en szivesen irnek egy elmenybeszamolot, csak latom mostanaban sok a cikk, szal lehet hogy nincsen a franc tudja.. mindenesetre lassan mint nep is erintve vagyunk a republicanusok arrogans es gusztustalan politikajanak. Tegnap ugyanis napvilagott latott egy cikk: http://www.hillnews.com/news/090104/soros.aspx amelyben a hivatalos republikanus allaspont szerint senki nem kepviseli jobban globalizmust mint ez a magyar shylock leszarmazott. A cikk szerint soros magyar es zsido szarmazasaval kivanjak hiteltelen figurava tenni ot a repulikanusok.. mindenki olvassa el maganak... azert az irakban meghalt magyar katona eszukbe juthatna... jah gyengebbek kedveert soros kozismert liberalis/demokrata es tavaly nyilatkozta a washington post nak hogy "bush iranyitasa alatt allo amerika veszelyes a vilagra nezve es hajlando vagyok a penzemet is emelle letenni" ami ugye nem jo hir a republicanusoknak hiszen George Soros-t amerikaiak is "Billionare"-nek tartjak.
mindenesetre javaslom mindenkinek hogy nezze meg a www.michaelmoore.com weboldalt ami a topic cimben is szerepel mert nagyon erdekes dokumentumokkal cikkekkel es nyilatkozatokkal van tele, es mindenki mindenkeppen nezze meg a filmet mert egy remekmu es csodalatos es meghato ertelmes es egy fantasztikus izig verig AMERIKAI termek... Kivancsian varom a velemenyeket.
Vegul egy meggyozo ervkent had alljon itty Quentin Tarantino velemenye, aki mint koztudott tud egyet s mast a minosegi filmkeszitesrol
"A film can be funny and that's all it has to be. It can make me cry. It can make me laugh. It can disturb me. It can elate me. This film did all of those." (Toronto Globe and Mail, 5/25)



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4