Punk Portál >> Fórum >> Punk Portál működése >> Interjúk punk zenekarokkal
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Melyik zenekarról olvasnál szívesen a portálon? Mit kérdeznél tőlük?

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-15 13:38:29 (20)
nem tudom mi ebben olyan bonyolult:

beírja az illető, hogy xy zenekartól ezt meg ezt kérdezné oszt kész

ne bonyolítsátok már

és igen, a sablonos kérdéseket kerülni kéne, épp ezért lenne jó, ha többen dobnák össze a kérdéseket, mert akkor olyanok lennének, amire télleg kíváncsi lehet az ember, de ezt már leírtam

és azt is leírtam, miért nem diktafonoznék szívesen, de ha te diktafonozni szeretnél hajrá, csak az a baj, hogy nem fogsz

szal ez most picit gáz hozzászólás volt

amúgy a többieknek is: nem kérek öleteket egyenlőre, köszönöm, zenekarneveket és kérdéseket viszont szívesen látnék, de csak ebben a párosításban
[előzmény (18)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-15 13:21:32 (19)
"Mikor lesz új demo?" URISTEN ez kurara tetszett.. szakadok a rohogestol.. hehhe mikor lesz uj demo? :)

© Mark Chapmanválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-15 13:13:27 (18)
Hát szerintem ez így nem is nagyon fog... Én személy szerint maximálisan támogatom az ötleteket, csak nekem az a véleményem, hogy amíg nincs meg konkrétan, hogy melyik zenekarról van szó, addig kérdéseket is igen nehéz kitalálni. Ennek az az egyszerű oka, hogy minden bandától mást és mást kérdezne meg az ember. Legalábbis, ha alapvetően elvetjük a szokásos sablonkérdéseket, mint, hogy "mikor alakult a banda? Mesélnétek magatokról pár szót? Szeretitek a sört? Mikor lesz új demo?" stb. Ezek azok a részei egy interjúnak amitől az dögunalmassá válik és általában át is ugorja az ember. Persze lehet keresgélni általános, mindenkinek feltehető kérdéseket, csak akkor az nem annyira lesz az adott zenekarra jellemző interjú, hanem sokkal inkább kérdőív jellege lesz a dolognak. Amúgy szerintem is a diktafonos módszer a legjobb.
[előzmény (17)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-15 11:42:56 (17)
mindent lehet, persze, de sztem maradjunk egyenlőre az alapötletnél, mer eddig az sem működik

KÉRDÉSEKET :-)

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-15 11:38:01 (16)
Sztem jo otlet lenne a kornyezo orszagok zenekaraival (is) csinalni interjut, pl Konflikt, Ine Kafe, vagy ausztriabol Redlightsflash, Soupshop, Skeptic Eleptic, ilyesmik.
Mondjuk ha vki megy egy nemzetkozi bulira (pl Punk island, Crossborder fesztek, Donauinselfest), akkor azt fel kene szerelni egy nyelvtudassal rendelkezo emberrel meg egy diktafonnal, nameg kerdesekkel aztan usgyi neki :-).

© Axelválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-14 18:48:13 (15)
ja és még kurva jó olasz street punk zenekarokról:

Los Fastidios
Derozer
Inerdzia

© Axelválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-14 18:47:44 (14)
én olvasnák a Zona A-ról, NVú-ról,Oi Polloi-ról.. esetleg egy Real McKenzies interjú is kézenfekvő lett volna amikor itt voltak..

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-14 18:28:33 (13)
tőlem :-)

csak valami történjen
[előzmény (12)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-14 18:24:47 (12)
amugy multkor Oxy megint megigerte hogy csinal az Ignite-al interjut (amikor megint itt lesznek) es hogy lehet kerdeseket javasolni, szvsz az is johet majd ide.

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-14 17:53:18 (11)
majd meglátjuk, ha lesz belőlle egyáltalán valami
[előzmény (10)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-14 17:52:17 (10)
Helyes, nekem interjut csinalni ugysenincs erom mar sajnos. Egyebkent jo lenne nem mail-interjukat csinalni, szeretem, ha eletszagu a cucc.

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-14 16:05:29 (9)
Hmm sztem erdemes lenne mondjuk az Altalanosba vagy a Portal eletebe attenni.

Sztem a Lecsonak siman fel lehetne tenni Mettyu kollega kerdeseit :-DD

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-14 15:44:19 (8)
hát, ha van valakinek kedve, akkor átpakolhatja tőlem, ahova gondolja

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-14 15:37:47 (7)
Az otlet jo, de miert gumiszoba? :)

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-14 15:21:13 (6)
ok, akkor azt kihagytam a monológból, hogy ne nagyon baromkodjuk el, ha lehet .-)
[előzmény (5)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-14 15:20:16 (5)
mi az anyjuk uristenit gondolnak magukrol?
mi a turos lofaszt keresnek a punk portalon?
nem felnek e hogy valaki betori az arcukat?
:)))
[előzmény (3)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-14 15:11:25 (4)
Interjúvold meg Paul Simonont!

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-14 15:09:10 (3)
ok, jöhetnek a kérdések :-)
[előzmény (2)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-14 15:08:26 (2)
jo az otlet! :)
elsoken interjuvold meg a LECSOt :)))

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-14 15:05:39 (1)
sziasztok

ezt a topicot azért nyitottam, mer kitaláltam valamit
arra gondoltam, ide leírhatnátok, hogy melyik zenekarról szeretnétek olvasni a portálon, és mire vagytok kíváncsiak
ha összejönne 5-6 kérdés egy zenekarhoz, akkor én azt összegyűjteném, felvenném a kapcsolatot a zenekarral és ha hajlandóságot mutat és válaszol a kérdésekre, akkor egy riport formájában kikerülhetne a portálra, amennyiben a szerkesztőség is hozzájárul :-)
szeretném kicsit színesíteni a kínálatot, de miután nem vagyok egy újságíró vagy riporter alkat, nem tudnék összehozni egy jó cikket, viszont így legalább olyan zenekarokról olvashatnátok, és olyan dolgokat tudhatnátok meg róluk, ami érdekel titeket
első sorban punk zenekarokat szeretnék meginterjúvolni, és ha lehet, akkor nem csak a ma divatos zenekarokról szeretném, ha felkerülnének interjúk, hanem kisebb zenekarokról is, akár minden héten felkerülhetne valami
sztem tehetnénk egy próbát, aztán meglátjuk, mi sül ki belőlle



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9