Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> Bütyök88 a NEONÁCI
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Egy neonáci gyökér

Elejére << Előző < ... 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 > Következő >> Végére

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-16 12:23:45 (160)
azert meg megvan valahol az az idezet a forumban, amikor valakit leugattal, hogy ne szoljon be nekem, mert jobb zenet csinalok, mint o ;) hangot pedig bizonyara hallottal, csak elvetve, ugyanis leptunk mar fel egyutt, talan ketszer is ;) vagy pedig nagyothallo vagy, mert ugyan en sem mentem be a ti koncertetekre okvetlenul, de megis eljutott a fulemig :P ez esetben felirlak nacipunk listajara, aki ki akarja irtani a nyomorekokat. feltunni nem tunt fel, miutan en is kerultem, rajtam kivul allo okok miatt.

azzal nem tudok vitatkozni, hogy te szoktal engem leugatni a 'zombijaiddal', miutan en ritkan ugatok le masokat, ez amolyan szelsoseges eset volt, ez a te imidzsed :) a slepp dolgot meg sem kerdojelezem, hisz nem is ismersz, nem is akarsz (ez reszemrol is rendben van am igy), viszont itelsz, ez olyan nacis :))) mindenesetre amit mondok, afolott legalabb sikerul elsiklanod (miszerint nem igazan szoktunk mi aberralttal egyeterteni), mar megijedtem, hogy megvaltoztal :) de nem, meg mindig szorakoztato vagy, mint a bazari majom, xxl kiadasban (ne, ne is faraszd magad azzal, hogy leird, mennyire nem erdekellek, tudom en azt ;))
[előzmény (156)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-16 12:23:16 (159)
Oxy ertettem mar egyet veled, sot te is ertettel egyet velem. ugyanugy ahogy Whavvel es Aberralttal is. szoval folosleges ez a sirankozas :)
[előzmény (156)]

© ncválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-16 12:17:14 (158)
oxy nem bmwnel.de van igazsag alapja :)

© ncválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-16 12:14:44 (157)
hat azt mondjak nem a kor szamit. de van amiben igen. erettebb lehet tole valakinek a gondolkodasa vagy komolyabb :) meg tapasztaltabb is lehet :) erts egyet whave-al mondom en arra voltam kivancsi mennyi a gyoker es mennyi ertelmes arc van itt. 90%-10% ahogy elore sejtettem :) na tovabbi szep napot.

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-16 12:12:54 (156)
na vegyuk sorba a szenvedest...
Mettyu 133: hiaba vagyok en is fasz, ettol nem kene jobban erezd magad.. en mindig is belattam a hibaimat.. nincsen azzal semmi gaz (es nem is irtam hogy lenne) hogy sorban allsz az abberalt mogott, aki buco ertekrendjet kozvetiti (jo nem tulsagosan punk dolog, de a punk az eleve tokre szubjektiv szal tok mindegy nem?), a problema az, hogy ezt te tagadod. ennyi
Abberalt 135: a 130-asra reagaltal? vagy a 129-esre? mindenesetre megtisztelo, hogy olyan szinten sikerult sokkoljalak, hogy mar egy poent sem tudtal magadbol reakciokeppen kipreselni, eddig ilyenre meg nem is lattam peldat (es mint koztudott humorodnak orszagos rajongoja vagyok, mielott meg habzoszajjal elkezdene bevedeni a slepped).. ezekszerint uj szintre sulyedtem =) csak aztan a vegen nehogy atterj a bucorol ram :)
Whave 138: nyilvan magambol indulok ki hiszen en szoktalak teged tomegesen leugatni a haverjaimmal es nem pedig forditva... vedd mar eszre, nem szegyen az, hogy egy birka vagy a brigadbol, a szegyen az, hogy ezt probalod letagadni, es probalod ram fogni.. amugy a velemnyunk abszolut nagyvonalakban egyezik, abban pl igen, hogy ilyen butyok fele figurakat nem ver meg az ember. Egy ilyen arcot megruhazni olyan, mint egy lany megverni.. vagy mondjuk PUF.. max megfurdetni erdemes mint szegeny NEMECSEKET. A szinteren tortento deszkaspank/hc szosszenetedhez nem tudok erdemben hozzaszolni, hiszen mar jo par honapja nagyivben kerulom a jatszoteredet (gondolom feltunt)... de azert annyit hozza tennek, hogy sem buco sem a csok es konnytol soha meg csak egy hangot nem hallottam, igy FOGGALMAM sincsen hogy akar a buco akar te vagy abberalt ki a faszt majmoltok, es oszinten szolva nem is erdekel.. es ezt most nem a szokasos magaslorol leszolok hozzad stilusomba mondom, hanem tokeletesen kozombosen.. leszarom, hogy mit jatszol, hogy az abberalt mit szovegel, es hogy a buco kit majmol. Butyok nevu figura meg nem figyelemre hanem tekintelyre es elismeresre vagyik, egy figyelemre es szeretetre kiehezett szanalmas kisebbsegi komplexussal rendelkezo szociopata...
stigma 143: BAZD MEG SZEKELY!
Abberalt 148: figyi az artatlansag velelme szep dolog, es az alkotmanyban rogzitett, de en szarok ra. 1000-bol 1000-szer alltak melled ezek az arcok, nekem furcsa mod soha sem volt igazam (egyszer se soha semmiben!) innentol kezdve hivjad te ugy ahogy tetszik, de en is azt teszem, ok a slepped, es feltetel nelkul egyetertenek veled ennyi. Ez szerintem szanalmas szerinted nem az, meg amugy sincsen igy tiszta sor. En sosem minositettem oket, nem mondtam, hogy rossz emberek, rossz baratok megbizhatatlanok, hazudnak.. egyszeruen egy szanalmas slepp.. orulj neki, hogy neked jut ilyen, nekem nincsen, pedig nekem is jol jonne neha =)
Whave 149: nc-nek neha telleg nem artana egy kis helyreigazitas egy ket temaban, de azert agyi kapacitasait en a __TE__ helyedben PLANE nem kerdojeleznem meg.. ha jol tudom, akkor egy jo darabig fejes volt a BMW-nel, csak nem eppen higadtsagarol ismert, es nem igen turte ha geciznek vele, es raboritotta a nagyfonokre az iroasztalt es kirugtak.. persze lehet, hogy rosszul tudom, mert 40. kezbol szarmazik az info, de valami alapja biztos van...
szaffi 152:szerintem nem eleg kifonomult a kistuskonak a humora, hogy ezt ertekelje =)
whave 153: asszem a 129-esben leirtam hogy ezt ezerszer vegig zongoraztuk, most erre mi szukseg volt?

© Atekválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-16 12:11:18 (155)
huhh gáz ez a topik én nem is mondok semmit csak annyit hogy nem kellenek ide a neonácik, de én még is whave mellett vagyok....jah és télleg nem kor alapján kéne ítélni:))
[előzmény (149)]

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-16 12:02:29 (154)
az meg a masik. eleg valoszinu, hogy valaki csak provokalni akar, hisz akar sima Butyok nickkel is nyomulhatott volna, de nem, neha 88-at valasztott (nem tudom, ironiabol-e, annyira surun nem olvasom a forumot), es csomo topicban ecseteli, hogy o mekkora titkolt ellenallas fan, meg hogy ilyenolyan magicseri koncerten volt. ennek semmi ertelme reszerol (hisz senki nem fogja itt osztani a nezeteit), de ti meg persze hogy ugrotok ra, de ezt is varja el. ezek utan ketszer olyan jot rohog ;)
[előzmény (152)]

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-16 12:00:45 (153)
akkor megerted, hogy miert tartottam fontosnak megjegyezni, hogy nem vagyok az :] bar tok mellekes, okszi lott melle mar nagyobbat is ;]
[előzmény (151)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-16 12:00:06 (152)
sztem bütyök rendkívül jól szórakozik, ahogy olvassa a topicját :-)))

© ncválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-16 11:59:00 (151)
ja es oxy zombija sosem voltam es sose leszek. es o sem az enyem :) megolnenk egymast egy het alatt.

© ncválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-16 11:58:27 (150)
26 eves vagyok ha erre vagy kivancsi :) es agyam van boven. nem latod meg mindig a problemat..de en tobbszor nem mondom el gorgess vissza es olvasd el ujra es ujra. talan par ev elteltevel rajossz. nem szorolapozok :) nem ismerem matthew whave-t. gondoltam valami "punk", ha nem pial hat csak orulni tudok. en sem iszom amugy sosem whave.

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-16 11:51:59 (149)
na es, mi is epp eleget vitatkozunk aberralttal. attol meg lehetsz a zombija, ha en is abbenak ;)

felvazolom, mirol van szo, a lehetosegeket nem vagy kepes atlatni, ugy nezem. allsz az utcan, szorolapozol. arramegyek, elveszek egyet a kezedbol. elolvasom a tartalmat: van egy tar.hu-s oldal tankokkal, meg valami butyokkel, aki 3 kigyurt kopasszal pozol, alairast gyujtesz, hogy tiltsuk be. alairnam, de kozben neznek rad, hogy most komolyan ez a kozponti problemad? majd megkerdeznem, amit lentebb is, hogy miert nem a miep holnapja ellen kuzdesz, hisz kishazankban az az egyik legnagyobb gyuloletforras, vagy nem? ez nem a netrol szol, eloben is ugyanezt mondtam volna, csak ez benned fel se merul. nem tudom, te hany eves lehetsz, de agy neked sem artana, meg tul kene lepni azon, hogy kor alapjan itelunk, arrol mar nem is mondanek semmit, hogy sosem iszom, de altalanositani jo ;)
[előzmény (146)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-16 11:50:49 (148)
Hogy miért is? Nos, a 129-es hozzászólásban összegyűjtött pár egyént, akiket nem igazán ismer, viszont a fórumos hozzászólásaik alapján ellenszenvesek neki, hiszen véleményük bizonyos dolgokról ütköznek az övével. A leleményes Okszi gyerek gyorsak összeszövi őket, mint egymás csicskásait. Nem elég sunyi? :-)
[előzmény (136)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-16 11:50:27 (147)
"igyunk fetrengjuk:)" ez kicsit mellement Whavenel :)) vagy azert a smiley?

© ncválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-16 11:47:41 (146)
ja es oxyval altalaban oljuk egymast :) kb 1000 temabol ez az elso talan amiben egyetertunk.

© ncválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-16 11:47:15 (145)
:D whave te hany eves vagy? mert ugy beszelsz mint egy csitri. milyen cellel nyitottam szerinted? Arcolni nem? Azert nyitottam h egy jelenleg jelentektelen problema gyokerere figyelmeztessema jonepet. es kivancsi voltam a reakciokra meg arra h ez a szinter mit szol ehez, es vannak-e joerzesu, intelligens emberek itt is vagy sem. keves, devan devan. a te fajtad meg kb a kotekedunk neten de kurvakemenyek vagyunk igyunk fetrengjuk:) fiatalsag bolondsag erre ennyit tudok mondani. de egy kis agyat noveszthetnel :)

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-16 11:44:16 (144)
itt sirok :)
[előzmény (143)]

© stigmaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-16 11:44:00 (143)
látod oxy?
káromkodás nélkül is milyen jol lehet?
még végig is olvastam, mert nem fulladt bele a felesleges csunya szavakba
whave pedig összeomlott:)
[előzmény (132)]

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-16 11:43:15 (142)
milyen cellal nyitottad a topicot?

felvazolom a lehetosegeket:

1., arra vartal, hogy nagy egyetertesben vallonveregetnek az AFAs arcok, hogy ez igen, oregem, te tettel valamit.

2., ???

ez a problemam. most pedig nyitok egy topicot, mert elmegyek szarni, de elotte nacit rajzolok a wc-be, igy most akkor tettem valamit.
[előzmény (140)]

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-16 11:41:22 (141)
igen, nagyon ugy tunik, es valoban szomoru. sajnos ez a meglatasom, sajnalom hogy nem egyezik a tieddel, kerlek belyegezz meg gyorsan!
[előzmény (139)]

© ncválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-16 11:41:07 (140)
whave sztem csak miattad meg atya miatt lemegyek ujra koncertre. :D szanalmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas. senki nem akar arcolni.te sztem balfaszkalapvagy :) punk? vagy mivagy? punk mar kihalt 15 eve. azota csak divatpunk van. keresd meg sasó-t felvilagosit miaz. szornyuuuuuuuuuu..arcolok..ja a honlapja torlodik csak ido. elverni nem fogom. nem sullyedek le a szintjere. es nem vagyok arc. Fekete Ákos a becsuletes nevem. tied nem tudom, es nem is erdekel :)

xyválasz erre - 2004-05-16 11:39:05 (139)
Te hihetetlen szarul érvelsz. Mit zavar az téged, ha valaki nyit egy topicot??? És miből gondolod, hogy ezzel akar arc lenni? Itt már minden a menőzésről szól? Szomorú...

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-16 11:36:50 (138)
:))) erre csak annyit, hogy nyilvan magadbol indulsz ki, a zombisagot illetoen, valamint nem lattad at igazan, hogy mirol is beszeltem. ilyen alapon te nc zombija vagy, mert tortenetesen egyezik a velemenyetek (vagy forditva, ahogy tetszik). mindenesetre sikerult leszurnod, hogy jobbosnak es nagymagyarnak kell lenni, amit senki nem mondott, ez egy fekete pont.

leirom roviden a kedvedert: ha nc annyira akart volna tenni valamit, megveri a gyereket, vagy torolteti a honlapjat, vagy mindketto. ehelyett o elkezdte reklamozni, hogy mekkora fasiszta butyok, es hogy o mekkora arc, hisz mindezt eliteli, es ujabb folosleges topicot nyit (belefert volna barmelyik nacis temajuba a 200 kozul, csak ugy nem lett volna kelloen feltuno, hogy o most tulajdonkeppen arc). ez ellen hoborogtem egy kicsit a suliban eltoltott unalmas perceimet feldobvan, nem pedig a jobbot eltettem, ami egyaltalan nem jellemzo se ram, de meg Aberraltra sem.

ez kb olyan szintu altalanositas, mint ami a 'szinteren' folyik: ha valaki elverseli a szoveget szam elott, vagy nem deszkaspankot/hc-t jatszik, akkor az bucot majmolja.

a butyok nevu figura pedig igenis gaz, es eppen ezert nem kene megadni neki az egyetlen dolgot, amit szeretne: a figyelmet. toroltessetek a honlapjat mindenfele vagizas meg topicnyitas nelkul, aztan verjetek ki a fogat, ha ugy tetszik.
[előzmény (129)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-16 11:35:55 (137)
Huu, ezt majd 1x elolvasom, ha sok idom lesz, tokre kivancsi vagyok, mik vannak ide beirva.

xyválasz erre - 2004-05-16 11:34:34 (136)
Miért is alantasak az eszközei?

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-16 11:30:36 (135)
Okszigén, te teljesen hülye vagy. Azért az eszközeid megfelelően alantasak, nem csalódtam benned. :-)

© ncválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-16 11:25:21 (134)
:D:D:D na en ezen jot mulattam :) de ja igazad van oxy. istenigazabol az volt a celom h nehany szellemileg erett ember is meglassa aki eddig nem latta. meg persze a kivancsisag h eme tarsasagban van-e meg ertelmes arc. van par megnyugodtam. de sok az esztelen szertelen. ez van :)

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-16 11:17:55 (133)
mindenben igazad van, te kis hazug seggnyalo pocs :)

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-16 11:12:09 (132)
latom butyok honlapjat nem tartottad reakciora meltonak, hiszen senkit sem erint es senkit sem befolyasol...
az en hozzaszolasomat viszont igen... ez igazan hizelgo. (vagy hazudtal, es inkabb elturod a naci propagandat, sot beveded.. hm.. melyik vet rad jobb fenyt? ehehe)
Egyebb irant szandekosan fogalmaztam meg szorakoztatoan a lenyeget, csak, hogy ne legyek olyan nyers, es hogy ne tunjon a valosag oly sertonek... egyebb irant hiaba irogatod a szmajlikat, mintha nevetnel mindenki szamara egyertelmu hogy szetvet az ideg, persze a tagadas nem egy rossz technika csak kisse atlatszo, de ha te ragaszkodsz hozza, akkor csinald...
[előzmény (131)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-16 11:07:14 (131)
ezen nagyon jol szorakoztam. egyetlen apro pontositas: nem en nyalom Aberallt segget, hanem forditva, de errol le fogom szoktatni, mert ha paprikapalinkat iszik akkor nagyon csipos a nyelve :)
Ja, es egy gyoker fasz vagy. :)
[előzmény (129)]



Elejére << Előző < ... 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 > Következő >> Végére