Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> miért van ennyi komcsi nyúpunk
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
miért van ennyi komcsi nyúpunk

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 > Következő >> Végére

© Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-14 11:18:46 (48)
A nyúlpankok is a kib*szott DIG-ek kategóriájába tartoznak. DIG= DIvatGeci, és ásd el magad egyben!!!
Minden coreban vannak ilyeneke, csak max.. máshogy adják elő magukat. Régebben itt voltak a (és még mais vannak) a kb. numetálosok, a kemény ál-hácések, divatdeszkások és még sorolhatnám...

© xanaxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-12 18:40:13 (47)
lehetne hát.....persze nem csak azokat akarom megismerni, akikkel összeugatok, sőt....inkább az szar, hogy valaki beugta neked (akivel kölcsönösen nem ismeritek egymást) és nem érted, mi a fasz baja van...aztán jönnek a félreérhető mindenféle izék........ezeket nagyon szép és jó lenne letisztázni akkor és ott, de nem lehet és úgyis elmúlik..

© Oneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-12 18:31:59 (46)
Miért van az, h az emberek akkor akarják megsimerni egymást mikor összeugattak?.. Ill az egyik a másikat.. És miért ne lehetne kurva anyázni, szidni másokat?.. Max nem foglalkozol vele..

© xanaxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-12 17:49:51 (45)
mindegy, fontos info az is! :))) az a lényeg, hogy Schleki nagy álma megvalósult (legalábbis remélem)

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-12 17:17:20 (44)
ez egy nagybőgős, gitáros, dobos énekes felállású banda. nem hiszem, hogy ha valaki arról tesz tanúbizonyságot, hogy nagy Toy Dolls rajongó, csak hogy alapítson egy zenekart az pont ilyen lenne.
[előzmény (43)]

© xanaxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-12 16:32:52 (43)
jó! Madafaka, ha Schleki még mindig nem találta meg a megfelelő emberkéket, akkor mi ez a 96-óta VÉGRE megvalósult projekt?

© xanaxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-12 16:30:53 (42)
dunakeszi jó hely.....ha profinak érzed magad, az szintén jó....nyolc danos, fekete öves fórumozók igen-igen kemény világa ez

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-12 16:26:50 (41)
"nem itt élek a fórumon, hanem dunakeszin"

Xanax! jelzem ez a mondatfoszlány humoros.
[előzmény (39)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-12 16:26:00 (40)
két lehetőségem van. vagy tanulok, vagy mindent megteszek, hogy ne legyen rá időm.. az utóbbit művelem épp.
[előzmény (37)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-12 16:25:34 (39)
nem itt élek a fórumon, hanem dunakeszin, amint látod, viszont örülök, hogy úgy látod, profi vagyok, mert valóban profinak érzem magam.
[előzmény (33)]

© xanaxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-12 16:23:01 (38)
senkinek nincs elég ideje semmire.....sajnos bizonyos dolgok (technikai okok miatt) nem kivitelezhetők ezen a fórumon.....nem az efféle viták emelik az ember lelkét pozitív magasságokba.........

© skaosválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-12 16:15:54 (37)
ráébresztett ez a topic arra hogy nem az adott topic elnevezésével jön az ostobaság .......(amugy egyeseknek mennyi idejük van :)

© xanaxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-12 16:12:50 (36)
fűrészelni semmiképp...semmilyen csonkolás semmilyen szinten:))

© xanaxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-12 16:11:35 (35)
....lábakat is....?

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-12 16:10:46 (34)
meg arra is oda kell figyelni, hogy milyen erővel történik a suhintás, mert ha nincs benne elegendő akkor fűrészelni kell és az igencsak fájdalmas és mulatság.
[előzmény (32)]

© xanaxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-12 16:10:04 (33)
te okoskodsz folyamatosan, te nem szakadsz el a saját hülyeségeidtől, !!!!!!!!!!!!!! nem hiszem, hogy bármit meg kellett volna tanulnom a szentpéteritől, annak ellenére, hogy jóban voltunk......légy büszke rá, hogy itt élsz a fórumon és PROFI VAGY!

© Borsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-12 16:07:42 (32)
Ha beleszolhatok eme magasreptű vitába akkor javasolnám, hogy ha már bárdot veszel a kezdbe, hogy kezeket vágdossál lefele akkor már vágd le a lábukat is, mert amilyen fanatikus netfüggök itt egyesek akkor még a végén megtanulnak lábal írni és akkor ugyanott vagyunk...
[előzmény (29)]

© xanaxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-12 16:06:37 (31)
nem játszom békeharcost
nem beszélek magas lóról
levághatod a kezem
nem kurvaanyáztál
nem érdekel a "pffffffffff" se nagyon
..........és humortalan sem vagyok....nem, ne érts félre, nem elmagyarázni szeretném, csak ez van és kész....gyere le a gödörbe 23-án! (de a "ketyegni" az jó szó, nem:))))))))???ugyanarról a hülyeségről írunk, de jó, hogy válaszolsz, mert különben az egyébb teendőimmel kéne foglalkoznom és azok unalmasak............na mindegy, ne akard levágni senkinek se a kezét, kell az még nekik erre-arra....(persze lenne, aki megérdemelné)

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-12 16:02:46 (30)
nem az önérzetre kell baszni, hanem olvasni a sorok között. rettentő kezdő fórumozó vagy te... hamár a robbantott csirkékben játszottál, a szentpéteritől tanulhattál volna, ő legalább átlagon felüli humorérzékkel rendelkezik, kár, hogy rád nem ragadt...
[előzmény (28)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-12 15:58:48 (29)
pfffffffff. figyelek alpacino... nehogymár valaki megmondja HOGYAN szólítsak meg itt BÁRKIT. örülök, hogy kedves és türelmes ember vagy, bár sajnálom, hogy a humorod soha nem lesz olyan mértékű, mint amilyen mértékben kedves és türelmes vagy...a kurvaanyázás határait véletlen sem súroltam, nem lövellek gödörből és nem írlak le semmifélének....ismerkedni meg nem portálra járok, és bár akármennyire is játszod itt a békeharcost, folyamatosan próbálsz magas lóról beszélni és engem lehülyegyerekezel, ami hát ugye, szíved joga, én nem sértődöm meg, jelentem minden összejött, senki sem törölte belém a lábát, nem csinálok belőled ellenséget, és igen LE AKAROM VÁGNI A KEZÉT AZ ÖSSZES HUMORTALAN FÓRUMOSNAK, HOGY NE TUDJANAK A BILLENTYŰKÖN KETYEGNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[előzmény (27)]

© xanaxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-12 15:57:52 (28)
persze hogy! miért, csodálkozol?.....na de tényleg, ha veled valaki elkezd normálisan beszélni, akkor te egyből magad alá helyezed? az a gyengeség, hogy nem küldelek el (dedós szinten, ilyen kib.fórumon) anyádba vagy bárhová? (nem anyukádra gondoltam konkrétan, te is tudod).....ha ez bárhol, szóban történt volna meg, leütlek. Igy jó? Basszunk az önérzetre?

© xanaxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-12 15:51:18 (27)
figyelj, marlonbrando, nem az gáz, hogy megszólítasz, hanem AHOGY megszólítasz......alapvetően kedves és türelmes ember vagyok, nem basztál fel agyilag egyáltalán, csak nem értettem, hogy jössz ehhez egyáltalán.....humortalan fasz akárminek nevezel, súrolod a kurvaanyázás határait, lősz ki valami kibaszott gödörből és leírsaz mindenfélének.......aztán azt mondom én neked, te kis hülyegyerek, hogy ismerkedjünk meg, mondd el, mi bánt ottan tégedet, ahol éppen ketyegsz a billentyűkön, mi nem jött össze, ki törölte beléd a lábát, egyáltalán mi a fasz bajod van és miért csinálsz belőlem nemtommilyen ellenséget stb...., erre én vagyok az, aki téged letilt....le akartad vágni a kezeimet....hú de jó............na mindegy...

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-12 15:45:18 (26)
azt hittem az ilyen mértékű önérzet 18-19 éves korban megszűnik, de úgy látszik 30 fele előjön megint....

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-12 15:44:25 (25)
ki állít mit? másrészt meg már ne haragudj, de hadd szólítsak itt a fórumon meg azt, akit akarok...
[előzmény (23)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-12 15:44:08 (24)
EHehehehhhh. :))))

© xanaxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-12 15:43:19 (23)
oké, bezárult a kör, gratulálok......elmehettünk volna inni, mert én például szívesen megismerném azt az "embert", aki ismeretlenül bombáz ocsmányságokkal és olyanokat állít, amikhez egyáltalán semmi köze....engem nem érdekel, hogy nem akarsz megismerni, de akkor ne szólíts meg egyáltalán......nem velem van bajod, hanem azzal, akinek elképzeltél, kis hülye........

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-12 15:40:25 (22)
nem gyűlöllek, megismerni meg sohasem akarlak...
[előzmény (21)]

© xanaxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-12 15:39:31 (21)
vágd le, légyszi......miért???gyűlölsz???hülyegyerek????, ha???nem???is???ismersz?????

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-12 15:38:43 (20)
ezt nem hiszem el, még szmájlikat is használsz? neked tényleg le kéne vágni a kezeid...
[előzmény (18)]

© xanaxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-12 15:37:57 (19)
csak a kalapjaitoktól mentsen meg jehova, ami alá bé szeretnétek tuszkolni.........ki itt a humortalan...? olyan hülye vagy....



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 > Következő >> Végére