Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> miért van ennyi komcsi nyúpunk
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
miért van ennyi komcsi nyúpunk

1 | 2 | 3 | 4 | 5 > Következő >> Végére

© zetorkaválasz erre | adatok | e-mail - 2009-08-10 14:47:28 (138)
körülbelül ugyanazt mondod amit én: trend lett a rasszizmus. De míg az, hogy rasszista 9 betű, addig a náci csak 4.

Az inga dologgal is egyet értek veled. A cigánykérdésben mondjuk nem. Én nem szeretem a rasszizmus semmilyen formáját, és semmilyen előítéletet sem. Mondjuk persze én is hajlamos vagyok rá, ez valami berögzöttség lehet, kövér emberről azt gondolom, hogy csak a zabáláson jár az esze, plázacicáról, hogy buta stb.
[előzmény (137)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-08-09 08:14:30 (137)
Az a paradoxon ebben, hogy manapság már senkiről nem mondhatod meg külsőre, ki az úgynevezett "rasszista". Mindenki zsidózik már, felszálsz egy villamosra, ott is csak ezt hallod "Így a rohadt zsidók, úgy a rohadt zsidók"... Az elv megmaradt, a tipikus külső mellé eltűnt. Manapság nem a skinheadek a rasszisták, hanem az egész ország kb. Teljesen mindegy, hogy egy 50 éves forma osztja e az észt farmergatyába a rohadt zsidókról, vagy egy kis 15 éves újfasiszta hülyegyerek. Trendi lett és kész. 10 éve még próbáltál meg volna zsidózni a villamoson, úgy nézett volna mindenki körbe, és kb lincshangulat lett volna, de minimum hülyének néztek volna...

Most ez a trend jött be.
Én sosem zsidózom pl. A mostani barátőm komplette zsidó pl.
A cigányokat egytől egyig gyűlölöm viszont, lehetek akkor "fajgyűlölő" tessék. Ők rászolgáltak viszont.

Ez hogy "náci", meg "fasiszta" igen szerény bélyegek, egyik sem létezik már, mint ahogy a Harmadik Birodalom sem, meg a "Tatárjárók követői mozgalom" sem. Ez nem erről szól már, ez egy széles körben elterjedt gyűlölet tévhit, ami arról szól, hogy azért amilyen szar helyzetben van az ország, okvetlenül hibáztassunk 'valakit', vagy valamilyen népcsoportot.... Kapóra jött a zsidózás pl...
Én állítom neked, ezek az emberek általában különbséget sem tudnak tenni egy zsidó vagy nem zsidó közt. (Jó példa, hogy tegnap előtt levittem Vikit a Bástyába a nagy Waffen SS tetkós nácik közé, még ők hívták meg vbk-ra őt...)

Ez egy elbaszott trend zsidózni, de ugyanolyan dolog, mint egyféle ellenállás. Pl majd meglátjátok, most 2010-ben a Fidesz jut hatalomra (ez egyértelmű) - akkor meg majd ismét a kommunista retró hullám lesz majd divatban - én ezt előre megjósolom... Ugyanazok akik most Sieg Heil-ezgetnek, meg a "Gyurcsánytakarodj"-nak a tovább fejlesztett vátozatait adják elő, majd szépen rádöbbennek arra, hogy a Fidesz rezsim se sokkal jobb, mint amiben most élnek. És kezdődik az egész előről... Ez egy kibaszott politikai inga, jobbról balra.

Nincsenek idehaza rasszisták. Előítéletes emberek vannak, de az emberi természet természetes velejárója az előítélet... Ha pl látsz egy drogos kapucnis izzadt arcú segget a Blaha aluljáróba, ugyanúgy nem mész oda hozzá beszélgetni - ez is ELŐÍTÉLET pl. Az előítélet egy megszokott és bevett rendszeren alapszik, egy bejáratott szisztémán. A cigányok pl ne sírjanak azon, hogy megbélyegzik őket, mert a 80%-uk a büntetésvégrehajtási fázisok valamelyikében van épp. Véletlen? Lehet.

A zsidókról én nem alkotok véleményt, nem érdekelnek engem. Úgyis mindig a társadalom részei lesznek, és azok ellenére amiket a szélsőséges sajtó propagandák (Kurucinfo) prognosztizálnak, igen is sokat is köszönhetünk jelenlétüknek. Zsidózni tehát kár.

A kirekesztést azok kapják akik megérdemlik. Keményen megdolgozott azért a jelenlegi rezsim is azért, hogy ezt az állapotot előidézze.
System failure.
[előzmény (135)]

© zetorkaválasz erre | adatok | e-mail - 2009-08-09 00:51:08 (136)
ezt meg kifejthetnéd, mert nem értem mit hittél
[előzmény (132)]

© zetorkaválasz erre | adatok | e-mail - 2009-08-09 00:50:24 (135)
nem tudom, lehet abban igazad van, hogy alig vannak már skinheadek, de azok között akik nem néznek úgy ki egyre több rasszista van. Vagy csak egyre többen merik kimondani?

Tudom, hogy a "náci" nem a legszerencsésebb, de egyben a legrövidebb kifejezés is, és a legegyszerűbb amikor kirekesztő, rasszista emberek kerülnek szóba.
[előzmény (133)]

© maxwell murderválasz erre | adatok | e-mail - 2009-08-02 19:24:23 (134)
ebben 100% igazad van.
[előzmény (133)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-08-02 16:38:03 (133)
Azért fasság ez, mert szerintem egy darab náci nincs is már...
Eltüntek a skinheadek, ha nem vettétek volna észre pl...
Volt ez a 2006-os öszödi hullám, rengetegen lettek, tény. De mára már szinte alig látni valakit fehér fűző-bomber féle klasszikus összeállitásban. És nem csak azért mert nyár van épp. Egyszerűen nincsenek.
Nekem számtalan ilyen ismerősöm volt - mindenki átalakult inkább focihuligánná, vagy egyébb ilyesmibe.
A horogkeresztet is átvarratták magukon, stb... Nem trendi már nácinak lenni.

Attól független, hogy ugyanúgy zsidóznak, ez a klasszikus skinhead kultúra már totál megszünőben van. Pont mint az Emó például...
Mindenki felnő, és mindenki rájön, hogy nem lehet horogkereszztel a karjukon normális munkát találni, valamiből élni kell, nem lehet egyfolytában a Bástyában inni a söröket, és kis klubokban arról siránkozni, de szar is az élet, és mocskos zsidók - aztán meg tonna számra törni a sörösüvegeket az utcán.... Ez nem élet. Így nem lehet élni, így csak meghalni lehet.

A nagy skin Erik is leszerelt már pl...
[előzmény (131)]

© maxwell murderválasz erre | adatok | e-mail - 2009-07-31 16:36:17 (132)
én meg már azt hittem....
[előzmény (131)]

© zetorkaválasz erre | adatok | e-mail - 2009-07-31 14:04:52 (131)
ez az állítás a ma világban már elég nagy hülyeség... én pl. rendesen net-függő vagyok úgy, hogy nincs netem és a dolog egy fillérembe sem kerül... gondolom ezzel jópáran vannak még így, főleg a fiatalok.

a náci punkok, mert azért szaporodtak el, mert a nácik szaporodtak el. Állítólag válságban mindig jobban terjednek a szélsőjobbos eszmék. A punkok nagy része, pedig ha tetszik, ha nem, valóban nem egy agytröszt.
[előzmény (130)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-07-17 07:51:30 (130)
Ez már ott paradoxon, hogy a trú punkok nem is neteznek.
Hogy egyeztethető össze már a cyber világ, meg a pénzes net a punks not deaddel?

Azért van sok náci pank, mert erre van igény.
Kommunistának lenni már nem poén, lázadni kell a rendszer ellen (Fuck the system), adott esetben a kommunista szoci-rendőr rezsim ellen. Megoldás: nazi.
Biztos ezért.
Nem kell ehez diploma.

Vagy lehet mert mosásba vannak épp a vöröscsillagos pólók.
[előzmény (128)]

© maxwell murderválasz erre | adatok | e-mail - 2009-07-07 18:54:11 (129)
szerinted?:)
[előzmény (126)]

© CheLepkeválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-30 01:10:06 (128)
miért van ennyi punk, hogy még saját portálra is futja nekik fórummal?
és miért van ilyen sok fölösleges topic itt?

© Lasthopediesválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-29 15:18:30 (127)
Miért van ilyen sok gyökér, még mostanság is?
Megérte újraéleszteni ezért ezt a topikot:) Biztos sok okos válasz születik itt majd:)
[előzmény (126)]

© LeVviválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-29 15:01:49 (126)
miért van ennyi nácipunk mostanság?

válasz erre - 2005-06-26 10:11:16 (125)
Vagy a normálisakat? Na ezt nem tudom.

válasz erre - 2005-06-26 10:10:32 (124)
Nem, nincs, de ha neked van akkor adhatnál 1et. Az idiótákat biztos pukkasztja:)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-06-25 14:01:32 (123)
Csernus-os pólód sincs?
(Tudod, Dr. Che :)))
[előzmény (120)]

© Ejaculatio Praecoxválasz erre | adatok | e-mail - 2005-06-25 11:47:15 (122)
guevara egy retek. remélem tudjátok. istenítte sztálint meg a többi totatitárius faszkalapot emellett unalmában gyerekeket gyilkolt.
[előzmény (109)]

válasz erre - 2005-06-25 08:55:13 (121)
Nincs Che-s pólóm. Anno régen volt.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-06-24 23:29:33 (120)
Baszott nagy Fingás!!!!

válasz erre | e-mail - 2005-06-24 20:36:57 (119)
Csá Vadász! Nem vagyok se 12, se 14, de még 16 sem. Mellesleg nemhiszem, hogy okvetlenül 50-60 évesnek kéne lennem ahhoz, hogy megállapítsam, hogy Che Guevara egy kis nyúlpöcs, akit valami miatt így felsztároltak. Ugyanis kismillió ilyen kis forradalmár létezik, akiket mégsem kaptak így fel mint őt. Pl járhatnánk Nagy Imrés pólóban is akkor már. Vagy a 16 században lehetett volna divat a Dugovics Titusz-os póló is....:DDD
Na mindegy, én nem itten foglak basztatni, isten ments, hordjad csak a Che-s pólókat, míg meg nem fakulnak rajtad. (Úgy ahogyan az ő hírneve is megfakult)
[előzmény (109)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2005-06-24 15:35:49 (118)
Mincs MSN-em, icq-m volt. De már netem se lesz sokáig a nyáron.
[előzmény (117)]

© Sadaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-06-24 13:19:09 (117)
hand vegyél már fel MSNbeh :)

dehogy olyan polo kell,hogy rákell irni,hogy :
SSERESS = szeress :) de ugye a jó féle SS el :)
[előzmény (112)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2005-06-24 12:36:40 (116)

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2005-06-24 12:35:47 (115)
Ó hogy bassza meg, mekkora!
[előzmény (114)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2005-06-24 12:35:32 (114)
Amúgy ez se rossz:

Che a klingon.

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2005-06-24 12:33:29 (113)
Megvan, csegevara, sapkáján horikerivel.

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2005-06-24 12:30:55 (112)
Olyan kéne nagy vörös zászló, rajta Lenin apánk, meg egy horogkereszt!
Vagy Hitler sarlókalapáccsal.

Nem, dávid csillag közepében Hitler, és az egész vörös csillagokkal körberakva!
[előzmény (110)]

© amikronválasz erre | adatok | e-mail - 2005-06-24 11:12:41 (111)
szanalom

© Sadaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-06-24 11:06:44 (110)
utobbi .... ez olyan mint CCCP poló ami elég durva divatját éli amit pedig árulni se lehetne =) mert ennyi erővel lehetne a horogkereszt is divat és köszönhetnénk SIEG HEIL el :P
[előzmény (109)]

válasz erre - 2005-06-24 10:45:17 (109)
Mélyen tisztelt BunkóBácsi! Fasza a megszólítás mi? Hány éves is vagy, 12-14? Che Guevara nem álmodozással írta be nevét a könyvekbe, ha gondolod olvass róla egy kicsit v nézz meg egy dokumentumfilmet (lehet sok ellentmondást fogsz tapasztalni az írók ellenkező oldali látásmódja miatt)! De akkor is rá fogsz jönni h nem egy kis köcsög faszkalapról van szó, ő legalább nem az íróasztal mögül harcolt, mint sokan mások....És igen, a képét a pólójukon sokan polgárpukkasztás céljából v divatból hordják.
[előzmény (100)]



1 | 2 | 3 | 4 | 5 > Következő >> Végére