Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> Milyen mobilod van?
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Molyen mobilod van?

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 ... > Következő >> Végére

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-09-10 17:11:55 (525)
Szarral ölök :xD

Benne maradt copy pasteban amúgy. Jaj.
[előzmény (524)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-09-10 12:58:00 (524)
Nekem ne mond, hogy ezt véletlenül linkelted ide be! :D Miket csinálsz te mit mi nem tudunk? :D
[előzmény (522)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-09-10 09:11:18 (523)
Opsz baszameg, szar a kép pardon.:xD

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-09-10 09:06:06 (522)
Még egy ilyen teló nincs a világon.:xD Ez tényleg nem tud SEMMIT SE. Bár esztétikus, meg szép de: se fotót, se videó, se mp3, se memória, se feltöltés rá, se bluetooth, polifónikus hangok csak, se fülhallgató kimenet, se rádió, se net (óó hová gondol az ember, dehogy, azt se.:xD), ÉS még ki se lehet kapcsolni a billentyű hangokat (itt prittyeg), ÉS egyetlen egy csengőhang van rajta, azt se lehet változtatni.:xD
És olyan mini fingilingi kijelzője van, mint egy kvarcóra kb.
Dehát, illik is hozzám jee. Kitudja hol végzi majd ez is elvégre.;) Lényeg hogy csörög.

© BRolandválasz erre | adatok | e-mail - 2012-08-06 01:12:33 (521)
Szar

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2011-01-02 18:45:05 (520)
A samsung meg csinál autót! :D De komolyan van már nekik vagy 2 változata
[előzmény (519)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2011-01-02 14:38:15 (519)
Naja, olyan kb mint a Daewoo - az aztán tényleg mindent gyárt: kocsit, régebben számitogéphez monitorokat (jó nagy batárokat), de háztartási gennycuccokat is. Asszem mobiljuk is volt úgy 2-3 darab - jó szar.
[előzmény (518)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-31 19:00:12 (518)
Azért mert általában vagy ekkora fasz! Simán kikérhetnéd az emberek véleményét itt mindenről, de nem! Neked egyedül kell döntened.

LG az gyártson TV-t meg háztartási eszközöket, de ne telefont meg számtech dolgokat, mert ebben abszolút az utolsók közt vannak!
[előzmény (517)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-29 22:05:06 (517)
De tényleg, az LG az faszé nem hűtőszekrényt gyárt meg mikrósütőt...??
Azt szokott basszameg.

Jóhogy nem kb Hanna Montana nem gyárt mobilokat... HM néven.

Issstenem hogy lehettem ekkora fasz hogy erre rádumáltam magam.
[előzmény (513)]

© Laney 3000válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-29 21:59:55 (516)
barlanglakó! :D
[előzmény (515)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-29 21:11:52 (515)
még jó hogy nincs FB profilom
[előzmény (514)]

© Laney 3000válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-29 20:31:27 (514)
itt vannak a hobbi fotóim!

http://www.facebook.com/album.php?aid=86872&id=1129732824

csak Wavvel

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-29 20:27:37 (513)
2 dolog!
1.: LG
2.: 20e alatt telefont venni csak a cigányok szoktak vagy a szülők a kis faszpörgettyű, idióta gyereküknek, mert nekik kell mobil mindennel együtt, de a minőségre szarnak!

Ha rám hallgatsz, most azonnal felállsz a gép elől, megfogod azt a telót, keresel valami kemény falfelületet, nekibaszod teljes erőddel, majd veszel egy NOKIA 6500 Slide-ot!

Pl.: http://hardverapro.hu/apro/elado_egy_nokia_6500_slide_kartyafuggetlen/friss.html
Ez mondjuk Győrben van, de megbeszéled Murphy-vel!

Ez a teló fém házas, Java oprendszer, gyors, szép képeket csinál, masszív, szép, stabil, jó fogni! Nekem volt ilyenem, de sokat töprengtem hogy kár volt lecserélni! Komolyan mondom hogy vedd meg ezt, csak akkor bazmeg azt el ne hagydt!
[előzmény (512)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-29 14:53:00 (512)
Közérdekű közlemény:
Senki se vegyen LG Gu-230-as SZART.

- 1,4 megapixelt írnak rá, de irdatlan szar - még szarabb mint a régi telómon - képeket csinál.
- Vaku sincsen természetesen.
- Olyan szinten fos képeket csinál, hogy még a Photoscape program fényerősítője, vagy színhajlítója se ér sokat mellé... (közbe rájöttem, amiket a másik topikba tettem azok apám gépéről képek, azért voltak olyan jók, nem az enyém)
- Nincs rajta rezgő üzemmód, nemtom hogy az anyámba!!!! Az milyen....
- Kész szenvedés, külön túra hozzá adatkábelt szerezni, mer neeeeem adnak ám hozzá, vegyé azt külön 4800-ért, de persze 10-ből 9 boltba nincs.
- Hangerőt nem lehet manuálba állítani, van 3 féle mód: néma, 'normál' (geichalk), 'városi' (kikúrt hangos).
- Képcsinálásnál külön át kell állítanod egyenként mielőtt fotózol hogy "memóriakártyára mentse" (mer naná nem jegyzi meg eztán) - és így baszhatod, nem tudod gépre tölteni, de még utólag se átmásolni őket a memóriakártyára, ha netán elfelejtetted egyenként fotozáskor beállítani.
- Amit kaptam hozzá headsett, második nap SLUTTY lejött mind a kettő szivacs a fülhallgatójáról, egyébként is ilyen CZZCCZCZCZZ cicergős szar hangon szól, nemtom mi a gecit, szöcskét építettek bele vagy mi...?

Kész, vége, elegem van. Volt már eddig úgy nemhazudok, de 30 db telóm eddig, mert sokszor elhagytam, stb - volt is pár amiket nem kedveltem - de eddig ezt GYŰLÖLÖM, RÜHELLEM, UTÁLOM a legjobban!!!! Pedig még 1 hete sincs hogy kaptam. (és megjegyzem nem volt olyan olcsó, 20 ezer volt minden fossal együtt Dominoban...)

ANJYA PICSÁJÁT ENNEK:

© Laney 3000válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-29 12:54:35 (511)
IGO ROUTE66 lényegében ugyanaz. ingyen letöltöttem a magyarországtérképet, 3d 2d magyar navigáló hang, fél másodperces frissítések, nyílnézet, amit akarsz, kb minden kis kocsmát, boltot, látványosságot megmutat.
[előzmény (509)]

© Laney 3000válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-28 22:50:39 (510)
egyébként minden másik játék fut rajta, ps2 grafikával, talán még szebb is, főleg azzal a színvilággal amit a SAmoled produkál.

Igy van a játékok nem olyan fontosak. ezenkívül a route66 perfekt gps, offline módban tökéletesen navigál, gyönyörű képek, az összes fotomat azzal csinálom makrótól elkezdve panorámán keresztül a bulifotókig. Rengeteg alkalmazás van már Badára, és mindegyik frankón müködik, üzletre, multimédiára mindenre használható, szálcsiszolt váz, üveg kijelző, lehetetlen megkarcolni, én késsel is próbáltam, sőt volt hogy benntmaradt a zsebemben kullcsal öngyujtóval pénzzel együtt egy éjszaka és egy karc sem lett rajta, nagyon masszív, ebből a szempontból, de leejteni nem ajánlatos mert az üveg könnyen törik.

mondom a hardver pedig egy az egyben ugyanaz mint az iphone 4. csak egyharmadába kerül a Wave, nézd meg mobilarenán a tesztet, jelenleg az a legnépszerübb, különösen ajánlott telefon, jobb értékelést kapott mint az iphone 4.
[előzmény (509)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-28 20:49:02 (509)
na akkor kurvára be kell menjek haverhoz a közeli mobil boltba kipróbálni lehetőleg mindkettőt!

Írtad, hogy a NFS Shift akadozott. Hát az utolsó dolog az hogy játszak egy telefonon. Ha mégis, akkor olyan játékok kötöttek le eddig, ami ilyen ki matematikai hülyeségek, fejtörők, szóval egyszerű graf, de jó játékélmény.

Node, nekem egyik nagy kikötésem HA LEHETSÉGES, az iGo! Ez a másik dolog ami a WM mellett szol. Gondolom ez nem szerepel egyik másik oprendszer lehetőségei között, mi? Persze itt meg az jön hogy de van ez vagy az, de én nem akarok másikat megtanulni, mert ezt már értem, jó is és szeretem.

© Laney 3000válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-28 16:16:55 (508)
a galaxy S androidos, és szerintem a legjobb oprendszer, a statisztika szerint is már vezet, lekörözte az iOS-t és a többit is. kismillió alkalmazás program, fasza kezelőfelület, bármit meg lehet csinálni vele.
[előzmény (506)]

© Laney 3000válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-28 16:15:25 (507)
én pontosan ezért vettem Wave-t. Számomra tökéletes és még egyszer sem találkoztam benne hibával, najó az új NFS shift akad rajta, mert rosszul van optimalizálva, a de a kijelző fényképező hardver(cortex a8 1 ghz, videókari: 512 mb, belső memória a rendszerfuttatáshoz pedig 1,5 GB!!!)+lehet tárolásra bővíteni microsdvel 32 gigabytera.) alkalmazások annyira patentul vannak összerakva, hogy ihaj. Bada...hát fejlődik, meglátom a 2.0 mit fog kihozni belőle. A legkeményebb hogy bárhol előveszem, rákérdeznek hogy EZMI, a super amoLED miatt. A galaxy s is ilyet használ. én is azon filóztam legelőször, de nekem az már nagyon nagy, nincs rajt vaku, igy csak nappal lehet fényképeket csinálni. viszont Android...WAVE+android lenne a tökéletes kombó. nem volt még olyan videó amit ne játszott volna le felirattal.
a zenei hangzás pedig veri az ipodot.

egyszóval egy két évig szerintem ez marad, ha nem töröm össze.

[előzmény (506)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-27 15:51:19 (506)
Jaja, de én néztem tesztet valami újabb HTC telóról, aztán abban rengeteg tudás volt, de ilyen alap funkciók meg nagyon elkúrtan lettek megcsinálva, pl. asszem a HTC HD7-ben a fényképező a legelső mobilok szintjén van. Persze jön a válasz ilyenkor hogy nem szoktunk fényképezni vele, de azért ha egy 100.000Ft-os telót veszek, azért legyen már benne egy nem zajos fényképező.

A GalaxyS-el nagyon szemezgetek, de nem tudom hogy kell-e nekem még egy Windows mobile. Félre ne essék, nekem egy windows mobil kellett mindig, ezért is vettem egy Samsung Omnia-t, mert a WM nagyon jól fejleszthető. Rengeteg program van hozzá, ha ez nem tetszik akkor leszedek egy másikat, de szinte mindenféle programból. Ellenben sokat behülyül és a WiFi-je is rettenetesen gyenge, bluetooth-ja erős de szegényesen beállítható, internetet kurvára nem tudtam még mai napig beállítani benne, etc. Félek hogy nem csak az Omniám szar, hanem egy másik WM-al is így járnék.

Ezt az andoridot meg nem ismerem. Állítólag nagyon jó, de nem tudom hogy ezekkel a programokkal hogy áll, vagy csak olyan mint egy Java-s nokia, hogy azt tudja ahogy kijön a boltból, max egy két plusz játék.

Most olyan telefont keresek aminek a bluetoothja erős, nagy hatótávú, mert szeretnék majd egy BT-s headsetet. Sokszor kell a két kezem telózáskor, de tartani kell sajna a telót. :( Pl. egy Nokia C5 ami fele kacsintgatok.
[előzmény (502)]

© Laney 3000válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-27 14:53:35 (505)
mert lemaradtak a java-nal és a symbiannál. nem kéne erőltetni, bár már van kettő telójuk ami áttért a windows 7 re. nem elég nyitottak az újításra.
[előzmény (504)]

© CarTuuNválasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-27 14:31:41 (504)
Olvastam is cikket, hogy a nokia kibaszott nagyot veszített a piaci részesedésből. Jó, előtte majdhogynem egyeduralkodók voltak, a nullához képest nem nagy cucc, de hát mindenért sír a multik szája :D
[előzmény (502)]

© Laney 3000válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-27 14:27:04 (503)
ja éd kimaradt a sony ericcson Xperia szériája.
[előzmény (502)]

© Laney 3000válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-27 14:26:27 (502)
igaz. abba a 20 százalékba tartozik, az Iphone 4 (nem mondom, én elfogadnám, de sosem vennék!) A samsung két csúcskategóriás gépe(galaxy s, wave), illetve a HTC legutolsó 5 modellje(hd, hd 2,hd 7) desire, defy) Na ezek mindent tudnak. és még egy évig szerintem ez így is marad. A nokia nagyon lemaradt az utóbbi 1 évben...

a többi felső középkategória és alatta. ettől függetlenül jók, de számomra rengeteg hiányosságuk van.

[előzmény (500)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-21 14:20:29 (501)
LG GU-230
Nem mondom hogy olyan über, se nem az az idegesítő tapi-ratyi képernyős, - de célnak megfelel, pláne most akciósan 14-ért T-comnál Dominoval. 1,4 egapixeles fotót nyomat, jobb az mint az a szörnyűség ami eddig volt.

Persze a FASZ ügyintéző csaj naná elbaszta a színét, feketét kértem, erre nemtom hogy de suttyomba a szürkét adta oda számlával. Mondta hogy átírja, de akkor viszont nem tarthatom meg a hozzá tartozó már kiválasztott (és kurvakönnyű) Domino számot.
Na mondom akkor az anyád fasza, jó lesz ez is. (tényleg jó számom van) Inkább mint ilyen 34258154125 összevisszaság. A gecik meg adatátvivő kábelt nem adtak, nem is volt raktáron (milyen köcsögség ez már), úgyhogy mehetek vissza vadászni azt is majd, a kurvaanyja.

Karácsonytól lesz aktív csak, akkor kapom mög viszont. Heh.

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-14 22:11:51 (500)
80%-uk kibaszottul szar is! Mindent tudnia kell, de annak a felét kurva szarul! :-s
[előzmény (499)]

© Laney 3000válasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-13 19:10:09 (499)
vegyél retro telefont, ilyen egyszerü.

és azért nem csinálnak mert manapság az a legkevesebb hogy telefonálj rajta. képernyőméret multimédia gyorsaság sokoldalúság. ennyi.

© Osmoválasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-13 11:44:48 (498)
ne fáradj.
[előzmény (497)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-12 22:18:40 (497)
ok kösz irok majd te majomarcú:)
[előzmény (494)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2010-12-12 22:18:30 (496)
én se értem, miért nem csinálnak retro kinézetbe fasza jó telefonokat
[előzmény (495)]



1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 ... > Következő >> Végére