Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> Halál a Halál a nemnemsoha.hu-ra
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Ezek meg tuti fasszopó fasiszták

1 | 2 | 3 | 4 | 5 > Következő >> Végére

© _Bearnie_válasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-28 14:08:19 (122)
Freikopson (bár ő tényleg normálisan ír) és a hozzá hasonlókon nem csodálkozom, hogy minket cseszegetnek, lekomcsiznak, stb, hiszen ezt verték a fejükbe. Ennyit tudnak (vagy akarnak tudni). Ezért nem is itélem el őket, hiszen kell mindig egy ellenség és ellenpont amivel alátámasztják a nézeteiket. Ez még Bucónak is feltünt valaha.
No de, hogy a Punk-Portál főszerkesztő-helyettese is ilyen bugyuta legyen...sajnálom...

bearnie,
a tarhálós buzi kommunista
[előzmény (113)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-24 15:23:07 (121)
Hát az iskolázottság elég gáz példa... Perzse Ti is általánosítjátok a nemzetieket, mint mi a punkokat!
Nekünk punk a tarháló, mindennap részeg, ragasztógőzt szívó csöves és az Alvin rajongó szemüveges egyetamista is...
Nektek náci a több egyetemet végzett, diplomás hungarista, valamint a hétvégenként cigányvérben fürdő kocsmai "hős" is...

Ez olyan dolog, hogy komcsi lehetett egy tudatlan gyárimunkás is, meg egy "művelt" Kádár-szférabeli tanár is... De lehetett náci egy SA csőcselék, vayg egy tudós, vagy mérnök is...

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-24 15:14:32 (120)
mondom a punkokat nem kell azonosítani a picsával, köszi!
[előzmény (119)]

Freikorpsválasz erre - 2005-11-24 14:03:00 (119)
Szóval tisztelt Punk portál látogatók, lázadó aktivisták!
Én nem kötözködni jöttem erre a fórumra, csak egy kérdésem volt. A választ még mindig nem tudom. Tudtommal senkit nem küldtem el a "kurvaanyjába" , ez nem is szokásom. Mégis a nézetkülönbségeket úgy kezelitek, mint valami szörnyű gonosztettet, vagy egy fertöző betegséget. Azért javaslom, néhányan nézzetek magatokba és nem fontos mindent elhinni amit egy Picsa vagy Barackca diktál. Nekem például semmi kedvem itt Europa közepén a Kárpátok ölelte Duna medencében egy "Szovjet Oroszországban" - a Megyeriék élképzelése szerint - gűrcőlni, gondolom nektek sem! A gulágokból és a padlássöprögetésekből sem kérek!
Lényeg: a véleményemet többé-kevésbé elmondtam, a többi tárgytalan.
És, nem vagyok antiszemita, hanem aszemita. De ez gondolom nektek semmit sem mond...

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-23 19:35:44 (118)
Hát bőven van színvonalkülönbség a nácik, és a punkok közt, a punkok javára. Elég csak az iskolázottságot nézni.
[előzmény (112)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-23 15:43:37 (117)
miért hangzana szebben a liberális?
mondjuk aki egy lapon említi a konzervativizmust az antiszemitizmussal, annak is kb. annyi esze lehet hogy tudja hogy nem a tányérra kell szarni. többet elvárni tőle felesleges.
[előzmény (115)]

© hokiválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-23 02:38:00 (116)
Nem lehet valami nagy észlény, aki egy ilyen topikot csinál, dehogy ez a Freikorps sem az, az egyértelmű! Szinte valamennyi alapítóját ismerem az újjá alakult nemnemsohának, és azt kell, hogy mondjam, örülni lehetne, ha minden ember annyira normális lenne, mint Ők....

© POLválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-23 02:26:17 (115)
a liberális szó még mindig szebben hangzik mint pl. konzervatív... nem?
vagy nacionalista, antiszemita....
antiszemita...hmmm gusztustalan . és aki felvállalja hogy ő antiszemita( pl freikorps) az maximálisan buta, sőt egyszerű ember. aki nem képes saját maga gondolkodni csak előregyártott szarságok alapján... azért utálni valakit mert zsidó...ezt soha nem fogom megérteni:/ freikorps? vannak zsidó ismerőseid? ismersz egyátalán zsidókat közelebbről, vagy csak hallottál róluk apukádtól? hmmm?

© POLválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-23 02:15:57 (114)
" Az ifjúságot a Nemzet ellen lázítani, a rossz befogadását és a jó elutasítását hangoztatni mire jó?? Ez a menő mi?? Söpredék." nevetségesen beszélsz freikorps:)) tipikus lelkiismeret 88. 22évesen nem semmi.gratula! pöcsarc.

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-22 15:41:37 (113)
Te paranoiás vagy? Én rólad megint nem mondtam semmit...

Azért csőcselék, mert eljáttszák hogy nagy magyarok, és akkor az elvileg nemzeti rock koncerteken kart lengetnek, ami köztudottan nem magyar üdvözlési forma.
ez csak az egyik dolog. aztán a másik kedvenc amit láttam, az az amikor a nagy Magyarország pólós gyerek, leveszi a pólót, és a hátán ott virit egy SS tetoválás és alatta a szöveg hogy a hüség a becsületem, persze németül.

semmi hazafiság nincs ezekben a buta emberekben, csak kell nekik egy eszme, amihez ugyan semmi közük nincsen, de ezzel azt hiszik meg tudják magyarázni hogy miért gyülölnek más népcsoportokat. de ezt csak a tv2 meg a többi faszkalap veszi be. ezekből nem azért lesznek keményvonalas kopaszok, mert ők valójában így gondolják, csak egyszerüen rossz társaságba kerültek. ha fiatal vagy, egy havernak te is bármit elhiszel...

a punkokat meg légyszives ne azonosítsd a tarhálós, exploited meg che guevara pólós kis buzi, magukat kommunista punknak valló szeméttel.
[előzmény (112)]

Freikorpsválasz erre - 2005-11-22 15:33:28 (112)
A Fideszről már szóltam, hadjuk...
És nem vagyok bőrfejű, sem skinhead, de magyarázd el nekem, hogy ők miért csőcselék? Mérlegeld pl. a punkok és bőrfejűek nívóját és meglátjuk ki a csőcselék.

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-22 15:27:51 (111)
hát ádám erre nem fog válaszolni szerintem.

mellesleg hiába pampogsz nekem itt össze-vissza, a te felfogásoddal van baj, nem az enyémmel, és ebből a szarból már nem mászol ki.

tudod, én sajnálom amúgy hogy ez a helyzet itthon.
én abszolút sajnálom azt ami Trianonban történt, de az viszont felháborít hogy a trianoni békeszerződéseket nem szabad ellenezni, mert azt lefasisztázzák itthon.
és akárki, és akármi mondja nekem hogy ez a zsidó média meg a kurva anyja fasza miatt van, hát nem. ez a katonai egyenruhás, kopasz csőcselék miatt van, akik kisajátítják a nemzeti dolgainkat, mint anno a fidesz a kokárdát.
[előzmény (110)]

Freikorpsválasz erre - 2005-11-22 15:22:05 (110)
A "halál a nemnemsoha.hu-ra" első hozzászólása:
"© Ádám válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-01 22:36:32 (1)

Ezt a topicot azért csináltam, mert láttam a sportban egy olyat, hogy rúgj gólt a rasszizmus ellen, és szerintem ez ellen is kéne egy párat, habár a sport tőlem elég messze áll...
aki gondolja megnézheti elszörnyedés képpen
www.nemnemsoha.hu"

Te aztán büszke lehetsz magadra most aztán nagy gólt rúgtál a rasszizmus ellen! Te cigány vagy nem?


Freikorpsválasz erre - 2005-11-22 15:02:21 (109)
Igen, a topic címét félreértettem, de ez nem jelenti azt, hogy nincs olyan topic ami a "halál a nemnemsoha.hu-ra" név alatt fut.
Csak olyan mondatrészekbe tudsz belekötni, ami amúgyis véletlenűl kétértelműre sikeredett?
Szerintem te a saját mondataidat nem tudod értelmezni.
Ennyit érsz hülyegyerek...
[előzmény (108)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-22 14:43:20 (108)
"© csabeeka(81.182.77.81) válasz erre | adatok | e-mail - ma 14:32:32 (102)
nem mindenki olyan gyökér hogy egy 10-es csoportban, megverjenek 1 embert. ez a fasiszták módszere.
[előzmény (101) - Freikorps, ma 14:29:34]"

Mondd már meg hogy hol mondtam én ebben a mondatban hogy közöd van neked bármihez is! És még te mondod másra hogy gyökér?! akkor talán mernél regisztrálni is, és betennél magadról egy remek fotót is, hamár ilyen kemény gyerek vagy!

Az meg hogy a négerekről és a fehérekről volt szó, az tökmind1. én csak egy megállapítást tettem.

De neked felesleges magyarázni, mert egy faszfej vagy, aki még a topik címét sem érti. Had idézzek tőled:

"Freikorps(62.77.227.188) válasz erre - 2005-11-19 13:49:01 (70)
Sziasztok! Nem kötözködni akarok, csak egy-két kérdésem lenne.
E topic létrehozója vette a fáradságot és megnézte egyáltalán, hogy mi is az a nemnemsoha.hu? Miről szól, mi a lényege? Szerintem nem... "

Elolvastad te a topik címét kisköcsög?
[előzmény (105)]

Freikorpsválasz erre - 2005-11-22 14:38:00 (107)
Akkor szeresd a négereidet. Mindjárt fogadj örökbe is párat, de legalább harmincat! Ha ennyire odavagy értük...

Freikorpsválasz erre - 2005-11-22 14:35:55 (106)
Tudsz olvasni hülyegyerek? A fekete afrikairól és a fehérekről volt szó! Mást a két tény nem érintett!
[előzmény (104)]

Freikorpsválasz erre - 2005-11-22 14:33:59 (105)
Magyarázd már el nekem mi közünk a fasisztákhoz te ultragyökér!!! Fogalomzavaros majom...

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-22 14:33:16 (104)
mondtam hogy feketék voltak? csak egy példa arra hogy nem minden a fehéreknek köszönhető.
[előzmény (103)]

Freikorpsválasz erre - 2005-11-22 14:32:33 (103)
Szerinted a feketék voltak az egyiptomiak? De sok eszed van!!!
[előzmény (100)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-22 14:32:32 (102)
nem mindenki olyan gyökér hogy egy 10-es csoportban, megverjenek 1 embert. ez a fasiszták módszere.
[előzmény (101)]

Freikorpsválasz erre - 2005-11-22 14:29:34 (101)
Persze az utcán már megint más a helyzet...
Ott vagytok tízen nagy punkok, megláttok egyetlen egy bőrfejűt, húszfelé tudtok szaladni! Aztán meg vagányan éneklitek: ostoba...ostoba...ostoba...

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-22 14:25:59 (100)
Egyiptomban meg már akkor számoltak, mikor Julius Cézár még folyékony volt.
[előzmény (89)]

Freikorpsválasz erre - 2005-11-22 14:23:26 (99)
Persze a 70-es hozzászólásra egyik sem reagált. Tehát ki volt az a bűnöző aki megnyitotta a "halál a nemnemsoha.hu-ra" nevű topicot?? Miféle aljas ember vetemedik ilyen gonoszságra?? Az ifjúságot a Nemzet ellen lázítani, a rossz befogadását és a jó elutasítását hangoztatni mire jó?? Ez a menő mi?? Söpredék...

© _Bearnie_válasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-22 13:56:07 (98)
Ráadásul még téged is elfogadunk.
[előzmény (97)]

Freikorpsválasz erre - 2005-11-22 12:06:25 (97)
Persze tudom, hogy a punkok inkább toleránsak, mindenkit elfogadnak (kivéve: renőrök, demokrácia, vallás, szélső-jobb, burzsuázia). inkább a természetellenes kilengéseket fogadják el mint drog, buziság, alkoholizmus, munkanélküliség ...
Menthetetlenek vagytok!

Freikorpsválasz erre - 2005-11-22 11:59:36 (96)
Turáni és negrid van. A fajbiológia létezik. Mendel írt rasszokról, azon belűl az örökléstant vizsgálgatta (emberi rasszoknál).
A liberális nézetek szerint igen, a fajelmélet "áltudomány" és politikailag inkorrekt. De ezt nem tudták bizonyítani.
Nem gyűlölök senkit sem, Egyedűl és kizárólag a cigányt(indid) és a zsidót(semita...). Őket alacsonyabb rendűnek tartom és kész. Azon túl csak életképes-és életképtelen fajokat ismerek. Szerintem ez nem elitélendő!
A 89-es hozzászólásom teljes egészében igaz. A négerek egyszerűen életképtelenek ! Ha a világ nem támogatná súlyos dollármilliókkal az éhező országokat, jópár probléma megoldodna.
Egyébként 22 vagyok.

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-22 02:26:30 (95)
Ja, amúgy mi a szar az a fajbiológia? Elsőre valami áltudománynak tűnik...
[előzmény (88)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-22 02:25:22 (94)
Ja és Mendel nem írt rasszokról, meg azért jópáran az idézettek körül.
[előzmény (88)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2005-11-22 02:23:47 (93)
A civilizációs eredmények nem mind a fehér emberek vívmányai. Viszont a történelem során ami leginkább meghatározó volt, az a földrajzi helyzet (kereskedelmi, és kultúrális csomópontok). Az európai civilizáció egyik tetőpontja az ókor (Földközi tenger, mint kereskedelmi csomópont), a másik az újkor (Atlanti óceán). Nincs ebben semmi genetika.
[előzmény (89)]



1 | 2 | 3 | 4 | 5 > Következő >> Végére