Punk Portál >> Fórum >> Politika >> Bonehead-szidó
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Anti-Nazi, AFA,

Elejére << Előző < ... 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 > Következő >> Végére

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 17:37:23 (99)
én eddig azt hittem, hogy csak oltasz mint guszty, lehet hogy nem?
[előzmény (94)]

© Jampo99válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 17:31:17 (98)
"és nem beszélek se zsidókkal (mert csak a pénzem kell nekik)"
ez elég jó :-)
[előzmény (94)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 17:29:23 (97)
én pedig megvetlek téged
[előzmény (91)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 17:29:15 (96)
Ja, tök igaza van.

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 17:28:40 (95)
nem tudom ki majomkodik.
amúgy hány éves vagy?
[előzmény (90)]

© punkkiralynoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 17:27:04 (94)
Szia, nem tudom, hogy mi van a bemutatkozásomban, nem emlékszem mit írtam oda, biztos valami jót, majd megnézem később. A lemezeimet azért adom el, mert végre van esélyem, hogy megszerezzem a Skrewdriver diszkográfiát bakeliten, és szükségem van pénzre, hiszen nem egy olcsó mulatság.

19 éves vagyok, és nem beszélek se zsidókkal (mert csak a pénzem kell nekik), se romákkal (büdösek), se buzikkal (betegek), se csökikkel (csökik), és úgy érzem, hogy jogos a gyűlöletem, már ne is haragudj. Ha én mondjuk zsidónak születtem volna, akkor tuti meghúznám magam, és szégyenkeznék az orrom meg a fülem miatt.
[előzmény (92)]

© Jampo99válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 17:24:41 (93)
Hát nem vagyok benne biztos hogy a skinhead mozgalom a boneheadok ellen jött létre mert a skinhead kicsit régebb óta van. Lehet hogy most hülyeséget mondtam mert csak felületesen olvastam el.
Mostmár biztos vagyok benne hogy nincs társadalom ismeret órád. KB 2 órán keresztül foglalkoztunk a sumer-magyar rokonsággal és kiderült hogy egy nagy hülyeség. Ne kérd hogy fejtsem ki mert már én se emlékszem hogy mi volt csak azt tudom hogy modta a tanár, meg csomó könyvből felkészült srácoknak kellet erről vitatkozni, szóval még könyvekkel is alá volt támasztva, hogy egy hülyeség ez az egész.

© Ebválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 17:18:04 (92)
Szia!
Azt nem mondtam, mindenkinek joga van azt vallani, amit akar.
Csak akkor nem értem, hogy az, amit itt írsz, a bemutatkozó szöveged és az, hogy Good Clean Fun, Ensign + más cuccokat árulsz (amik feltehetőleg a tiéd voltak, bár ezt nem tudom) - hogy függnek össze?

"Nem szégyellem bevallani, hogy nem szeretem a zsidókat, a buzikat, a komcsikat, a romákat, no meg a testi és szellemi fogyatékosokat."

Már ne haragudj, te hány éves vagy?
Beszélgettél már a felsoroltak közül egyenként kettőnél többel összesen életedben? Az, hogy nem szereted a komcsikat, még az elfogadható kategóriába tartozik, mert istenem - ez már csak egy felvett eszme, és speciel a komcsikat, főleg a tudatlan sztálinista gyökereket én sem bírom ki. Na de hogy lehet valakit elítélni azért, mert valamilyennek született? Vajon te megválasztottad a szüleidet születésed előtt? Ha nem, akkor semmi jogod csak úgy gyűlölni valakit a semmiért.
Mint említettem, mindenkinek szíve-joga azt vallani, amit akar, ezért ha nem akarsz, nem kell erre válaszolni. Én csak tényleg kíváncsi vagyok, mert ezt a gondolkodásmódot sok gondolkodás után sem vagyok képes megérteni. Ennyi. Üdv: Eb
[előzmény (50)]

© SHARP-Hunterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 17:16:33 (91)
Fejtsd ki, miért vagyok buta. Mesélj a gondolatvilágodról, az elveidről, és magadról, de őszintén. Kíváncsi vagyok a Ti világotokra, próbálom megérteni és elfogadni, mert toleráns vagyok. Mielőtt azt hinnéd, hogy utállak, gyűlöllek, megveretlek a nagy srácokkal, elárulom, semmilyen ellenszenvet nem táplálok irántad, csupán a mozgalmad és a zenében leledző szubkultúrád iránt...
[előzmény (88)]

© SHARP-Hunterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 17:13:26 (90)
Köszi, de ha Te okos vagy, miért nem válaszolsz? te csak egy szubkultúrát majmolsz, valahová tartozni akarsz! ennyi! Igazam van? Erre feltenni az életed? Fújj-fújj-fújjj! :P
[előzmény (88)]

© SHARP-Hunterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 17:12:09 (89)
Ez nagyon pöpec oldal! Teljesen rázizzentem! :)

Mondjuk én azoroszlán helyett a turult tartom magyar szent állatnak... de hát ki tudja... Tudtommal Mezopotámiában nem élnek oroszlánok, hogy találkozhattunk volna velük... A sumér-magyar rokonság elmélete semmivel sincs kevésbé bizonyítva, mint a finn-magyar rokonság!
[előzmény (66)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 17:09:11 (88)
hogy te milyen buta vagy
[előzmény (86)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 17:08:24 (87)
hogy te milyen buta vagy
[előzmény (85)]

© SHARP-Hunterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 17:07:27 (86)
Amúgy láttam a fotódat a junájtendvin oldalon... hát nincxs értelmes fejed, az tuti... olyan mint egy kugligolyó! De hát a külső nem számít.

Amúgy mi a célotok? Miért van ez a mozgalmatok? A mi mozgalmunk ellen csupán? Ez gáz? Meg akarjátok váltani a társadalmat? Nem fog sikerülni...
Ha csak nem lesz egy ASP (Antirasszista Skinhead Párt), ami liberalizmust, melegházasságot, szabad bevándorlást fog garantálni minden állampolgárnak... és nem állampolgárnak...


© SHARP-Hunterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 17:03:28 (85)
Nem nézek TV-t a Micimackót meg nem szerettem... A Tom és Jerryt is untam, meg az összes ilyen szemetet!
Boci és Pipi! Hát az aztán kultúra!

Maradok a VUK-nál, a Süsünél, Mézgáéknál, Frakknál! Nem azért mert akkor amagyar vagyok, hanem mert ezek tetszenek!
Amit magyar mesékben kifejezetten utáltam, az a varjúdombi mesék, a sebaj tóbiás, a töftöf... Fújjj!

Most akkor Te vagy Bőrbomba és SkinheadB is? nahát! Akkor okos vagyok! :DDDDD
[előzmény (83)]

© SHARP-Hunterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 16:57:27 (84)
Jelenleg is fehér uralom van. Nézzük az USA-t, a legliberálisabb, legelfogadóbb, legtoleránsabb államot! Miért nem volt egyetlen néger elnök sem? Vagy volt? Miért vannak gettóban a négerek? Az egész vezető rétegben hogyhogy nincsen annyi színes, mint fehér?
Dél Afrikában miért vannak óriási nyomorvárosok, amikor az apartheid buktatásáig egész jó ország volt?
Mi van Afrikában, ahol nincs, vagy nagyon kevés a fehér ember? Nyomor, polgárháború, járványok...
Kérlek szépen Afrika egy ördögi körbe lett zárva...munkanélküliség -> nulla pénz -> nulla fogyasztás -> nulla termelés -> nulla munkalehetőség...

Hát igen... kicsit kiszúrtunk a négerekkel, ezt gáznak tartom, de ha azt nézzük, amikor még nem nagyon fedezték fel Afrikát, akkor sem volt ott olyan kultúra, fejlettség, mint Európában, vagy Ázsia egyes részein...
Ahol volt nagy civilizáció Afrikában, ott meg más népek, pl iszlám népek, vagy egyéb bekerült ősi népek, pl egyiptomiak, hüxoszok, hettiták stb. alkottak valamit! Bezonyám...

A jóéjt white pride helyett mondjuk inkább azt, hogy maradj meg nekünk fehér büszkeség!
Ja leszögezem, nem vagyok négergyűlölő, számomra ők közömbösek, bár egy kicsit szokatlan, hog yitt BP-n ennyi van és fehér nőkkel vannak... Ez a fajkeveredés nem tetszik nekem... ha négerfiú négerlánnyal van az nem gond, legyenek boldogok, ha rám néznek, rájuk mosolygok!
Agresszív abszolút nem vagyok, csak ha felhúznak...
Ha rámnéz valaki, én maradok annál, hogy visszamosolygok... Mondjuk csak akkor hordok bomber meg ilyesmiket, ha valami megemlékezés van, meg koncert. Maradok a jól bevált sportcipő, farmer, póló kombiNÁCIónál. Tehát elmegy mellettem egy cigány akkor nincs oka belém kötni, csupán ha le akarja nyúlni a telefonomat vagy a pénzem... :D
Amúgy nem veszem magamra mert én nem verekszem, ha lehet kerülöm a konfliktust, vagy próbálom meggyőzni, vagy nem is állok szóba vele.
Ha lehet a huligánokat ne illeszd be közénk, mert őket lenézzük. Egy bonehead szeretheti a focit, de ne azért legyen bonehead, mert verekedni szeret és meccsre járni. Na rájuk aztán semmi szükség.

Amúgy én úgy érzem meg tudom magyarázni az eszmémet... Hogy Neked nem úgy tűnik, az a Te dolgod.

A RICSE JÓÓÓÓÓ!!!!! Utoljára márc 15-én voltam Wigwamban Ricsén a hivatásos katona bajtársaimmal! Akkorát buliztunk mint a ház! Ott volt Dörner György és gyönyörűen szavalt... 10/10-es buli volt!
[előzmény (60)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 16:52:47 (83)
ennyit tudtak válaszolni

© Nyilas Misi 2004. ápr. 27. 14:29 | Válasz erre | #45

Üdv!
Érdekes figura ez a skinheadB(uzi)
Az értelmetlenség nagy példája.
Ha tényleg hungaristák vagytok akkor ezt ne csináljátok amiket ő.
Egy tipikus divatember......
[előzmény (82)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 16:52:04 (82)
ezt válaszoltam

SkinheadB 2004. ápr. 26. 22:40 | Válasz erre | #43

ha gyerekeknek szólna nem nézném
Kinek a kezében van?
Szóval ha megnézem a micimackót akkor másnap körülmetélem a farkam és beépülök a médiába?:))

Képzeld hallottam olyat hogy rosszat álmodott a kisgyerek miután este az anyukája felolvasta nek a Jancsi és juliskát az este.
valami rohadt zsidó írhatta:))
[előzmény (81)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 16:51:36 (81)
a Wájt tím forumán ezt írta nekem egy hülyegyerek

© White_Hans 2004. ápr. 26. 22:36 | Válasz erre | #42

Mi köze az Anarchiának ehhez ???
Rajzfilmek ártatlanok ??? Melyekre gonoltál ?
A Walt Disney lehet, hogy régen ártatlan volt, de ma már tudjuk kinek a kezében van.
Rádióban hallottam, hogy a Cartoon Networkön sugárzott műsorok miatt nem egy gyereknek voltak rémálmai... (Csak sajnos nem volt visszhangja...)
Egy rajzfilm, akkor szólna gyerekeknek, ha gyerekek készítenék és nem a felnőttek...

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 16:43:03 (80)
nem haragszom, rá hogy összekevertél magammal, én válalom azokat a beírásokat
[előzmény (46)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 16:42:01 (79)
huhh, ez az első eset. pacsi
[előzmény (76)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 16:41:32 (78)
a Wáj Tímen tényleg én osztottam, és egy kissebb tábor itt a neten azon röhögött, hogy milyen buták és tudatlanok ott az emberek
[előzmény (38)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 16:41:13 (77)
*vagyok
[előzmény (76)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 16:40:59 (76)
mondjuk te is az vagy, te jelen esetben kénytelen valok veled egyetérteni, szia!
[előzmény (75)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 16:38:28 (75)
mert egy akasztani való faszkalap vagy.
[előzmény (26)]

© SHARP-Hunterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 16:36:40 (74)
kuncognom kell a hozzászólásodon...

kunc, kunc, kunc.... :D
[előzmény (60)]

© Jampo99válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 15:34:24 (73)
Erről beszéltem. Éljen az érettségizett értelem
[előzmény (68)]

© Jampo99válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 15:30:37 (72)
Hát nem hallgatok Beatrice-t csak néhány számot.

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 15:23:28 (71)
Hát, pedig aki Bearice-t hallgat az megérdemel egy pofont.

© Jampo99válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 15:21:47 (70)
Megtennéd hogy nem punkozol le. Mert nem mondtam hogy az lennék.
[előzmény (68)]



Elejére << Előző < ... 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 > Következő >> Végére