Punk Portál >> Fórum >> Politika >> Bonehead-szidó
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Anti-Nazi, AFA,

Elejére << Előző < ... 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 ... > Következő >> Végére

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-04 07:13:44 (519)
CCR. csak szórakozik...pedig nem szórakoztató egyáltalán...csak szegény azt hiszi...
De rossz...
Ki-be fordítja a dolgokat,a fogalmakat... :
Hitler volt a fajvédő és a másik oldal a fajgyűlölő, ő csak azoktól jogos önvédelemből tette amit tett,sőt:nem is ő volt a náci,henm a másik oldal!Ő védte meg a fajunkat a náciktól :))))
Hú,ez tényleg szórakoztató :))))))

© childeharoldválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-04 01:14:53 (518)
Igyexünk... és bocs, ha valakit megsértettem volna :-I
[előzmény (517)]

© Deepyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-04 00:41:27 (517)
ez az ember tényleg egy fasz.....fogadalmam, hogy nem vitázok primitívekkel, tehát ugy csinálok, mintha a levegőbe mondanám, vegyétek ti is igy...
jé...én ugy gondolom, hogy semelyik mai fehér emberenek nem érdeme az, hogy a múltban őseink mit találtak fel, mikor és miképpen....
jé.....én ugy gondolom, hogy a legbutább ember szokott általánosítani és szitkozódni az általánosított embercsoportra, hiszen igy szerinte haragját igazságosan leverheti azon a sokon, akiknek csak pár tagjára dühös vmiért....
jé...én úgy gondolom, hogy teljesen felesleges 50 évvel ezelőtti rasszista amerikai szenátorbeszédekből idézni, hiszen régisége bizonyítja, mily módon halott és ferde emberi "téveszme" maga a rasszizmus.
ja...és még tanácsolni szeretném, hogy máskor olvassátok el figyelmesen, hogy ki hogyan nyilvánít vélemény bizonyos dolgokról(childeharold), mert esetleg félreértitek és felesleges dühkitörés tanúivá teszitek a fórumon tartózkodó olvasókat....legyetek ügyesek gyerekek...:)
[előzmény (516)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-03 21:54:59 (516)
Feketék tizenháromszor gyakrabban követnek el gyilkosságot, mint fehérek. Erőszakos bűntényt vagy nemi erőszakot tízszer gyakrabban. Ezeket a számokat az FBI jelenti, és évről évre módosulnak, de megbízhatóan mutatják az utóbbi évtized tendenciáját.

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-03 21:47:54 (515)
6,000 éves ismert története során a fekete afrikai néger semmit sem fedezett vagy talált föl. Nem volt írott nyelve, szövött ruhája, naptára, ekéje, útja, hídja, vasútja, hajója, mérőeszköze, vagy akár csak kereke.Nem ismeretes, hogy valaha is bevetett volna egy darab földet, hogy háziasított volna egyetlen állatot is (noha sok erős és jól kezelhető állat él körülötte). A dolgok szállításának egyetlen módja ismeretei szerint azoknak a fején való vitele. Házainak építéséhez soha nem használt mást mint sarat, aminek használatára a hód vagy cickány is képes

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-03 21:45:08 (514)
Ha épületeink, útjaink, vasútjaink ronccsá lesznek, újra fölépíthetjük őket. Ha városainkat lerombolják, a romokból újabbakat és nagyobbakat építhetünk. Ha fegyveres hatalmunkat felmorzsolják, fiainkat fölneveljük akik visszaszerzik uralmunkat. De ha a fehér faj vére elromlik és afrikai vérrel keveredik, akkor az Egyesült Államok jelenlegi nagysága elpusztul és minden remény hiábavaló a civilizációra a negroid Amerika számára, mert az afrikaival kevert fehér vért nem lehet visszaállítani vagy megjavítani."
(Theodore G. Bilbo szenátor, Mississippi, 1947 évben)

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-03 21:26:57 (513)
Ó Szerbia férjhez akar menni, Horthy Miklós el akarja venni

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-03 21:06:40 (512)
Nesztek rohadék bonheadek most megkapjátok!


Petőfi és a zsidók
A zsidók szeretik Petőfit,
Az nem zsidózott,orrhangolják,
Nem,szegény Sándor más baja volt,
Javában virágzot az osztrák.

Akkor még magyar színészek voltak,
Magyar írók,több más efféle,
Ha látott is egy rongyoszsidót,
Jövőjét nem vehette észre.

Zsidó jövőjét nem láthatta,
Akik most erőszakkal,dallal,
Magyarruhába öltözködve
Seftelnek,rajtunk diadallal.

Hivatkoznak szent Petőfire,
Mint forradalmak talajára,
"Egy gondolat bánt engem"-ben a
Vérpiros zászlókat kívánta.

Petőfi üzeni általam,
A világszabadság szép lenne,
Ha abban mindenki, mint magyar
Gyökeres,becsületes lenne."-

Ha feltámadna,ma már nyilván,
Szemügyre venné,sokat,őket,
Dörögne,zúgna,villámolna,
Túl zengne seregnyi költőket.

Százezer Istent megtagadna,
Amilyen lélek,vihardallal,
Egész világnak neki menne,
A magyarért a magyarral...


© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-03 19:58:26 (511)
88 Isten nevében!
88 Az országunk nevében!

Muszály megkövetnünk szegény fehér bajtársainkat akiket ártatlanul elitélt a nürnbergi biróság! És muszály fellépnünk a rasszisták ellen akik a gyerekeink jövöjét el akarják venni a fajunk fenmaradását meg megakarják akadályozni!
[előzmény (510)]

© childeharoldválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-03 19:55:43 (510)
Ez óriási :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))

Pár hozzászólással odébb még ő verte a balhét, hogy azt se tudja, mit jelent a 88, most meg ő dobálódzik vele :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Gyerekek, rég röhögtem ekkorát.... :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
[előzmény (509)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-03 19:49:21 (509)
A fehér gyerekek jövőjéért és a fehér faj fenntartásaiért!
Neked ezzel a mondattal mi a problémád?
Egy rohadt náci vagy mi?
Oh bárcsak veled csinálnák meg azt amit a zsidókkal Auschwitzben a bajtársaid akkor nem lennél ekkora náci, fajgyülölö állat!
A fehér gyerekek jövöje az bünös gondolat szerinted te rasszista!
A fehér faj fenmaradása is bünös gondolat!
Legszivesebben kiirtanál mindanyiunkat, mi?
Hányingerem van a magadfajta náciktól!
Erre volt jó Hitler legalább hogy nem engedte hogy az ilyen szemét nácik bántsanak minket és gyermekeinket!
88!
[előzmény (508)]

© Lineus Longissimusválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-03 07:26:17 (508)
Srácok,ez már nem is bonehead szidó topic,ahogy elnézem :))

CCR:szerintem király a neved!Viszont hidd el Deepy-nek:a 88/14= 88:Heil Hitler,14:Valami idióta mondat a fehérek éltetéséről,ilyesmi,hogy:"A fehér gyerekek jövőjéért és a fehér faj fenntartásáért". Asszem ezt jelenti.A felvarrókon,amiken szerepltetik,ezt még meg is toldják az SS által használt Totenkopf hamisítatlan másával.És hidd el,az nem egy egyszerű Totenkopf,hanem az SS Totenkopf-ja.
De valóban nem lényeg.Jelenthetné a 88/14 azt is,hogy "Mi vagyunk a megváltók,a fény az éjszakában,stb".
A lényeg,hogy megtévesztett emberek mosléka az egész.
Ezen már nem kéne veszekednetek,már bocs,hogy beleszólok.

88=hip hop:)))) Bazzeg,haver,ezen beszartam a röhögéstől!!!

© childeharoldválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-02 22:01:14 (507)
Egy dolog, hogy egy fórum azért van, hogy az emberek megvitassák a dolgokat, de mindig a "hogyan"-on legyen a hangsúly, mert a "hogyan"-ban a "mit" is benne van.
[előzmény (506)]

© Jampo99válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-02 21:53:01 (506)
azért van a fórum hogy beszéljk meg az ilyen dolgokat nem?
[előzmény (505)]

© childeharoldválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-02 21:38:57 (505)
CCR, egy biztos, helyesen írni azért megtanulhattál volna... (Jampo99, neked meg muszáj kötözködni?...)

© Jampo99válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-02 18:42:45 (504)
most nemazért de mivan akkor ha valaki nem tartozik sehova? ez ilyen kitétel hogy mindenkinek be kell sorolnia magát? és se tartozok sehova? vagy de, az emberek közé. akkor most legyek öngyilkos?
[előzmény (502)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-02 18:27:05 (503)
Ki mondta hogy rocker vagyok?
Ezekkel az unatkozó hülyegyerekeknek kitalált stilusokkal meg mit akarsz? Érdekel is engemet. szerinted Ronald Regen vagy Margaret Teatscher tudta kik azok a punkok, ilyen skinek olyan rudeboyok? Vagy azt hogy mit jelent a 88?
A 88 két szám semmi jelentése nincs de esküszöm fellapozom a szótárt a kedvedért!

© Deepyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-02 18:18:03 (502)
én tudom hogy mit gondolok a világról és nem szólok bele olyanba, amikhez nem értek. te pontosan ezt teszed. de ezen nem szándéxok vitát nyitni.
a sehova tartozó szóösszetétel arra próbált világítani, hogy nem találod helyed a stílusok és az eszmevilágok között, beleszólsz ebbe-abba, hülyeséget beszélsz. HH=hulla hopp, vagy ha bütyök náci, vagy nem mit bánod is te. igen is én bánom hogy az, mert eggyel több emberi elme jár tévúton a megkülönböztetés és az ostoba erőszak útján. de te csak maradj rocker, hallgasd a zenét ami tetszik és ennél tovább ne is lépj ha nem akarsz stílusilag, de akkor legalább olyan eszmei vitákba mint ez itt, ne nyilváníts feleslegesen véleményt, ha lehet. ez nem tiltás, csak egy ötlet/tanács. ezennel a kettőnk kötötti nézeteltérést lezártnak tekintem és nem óhajtok tovább veled bármi felett vitát nyitni. bye CCR.
[előzmény (501)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-02 16:00:04 (501)
Szerintem meg azt jelenti hogy hulla hopp és járj utána nyugodtan!
A hova tartozol szöveg arra vonatkozik hogy te irtad a 496os hozzászólásban hogy én sehova se tartozó vagyok, kiváncsi vagyok te hovatartozol?
[előzmény (500)]

© Deepyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-02 15:07:39 (500)
LOL:))
figy. érthetőbben írok. a te fejedben nem olyan nagy a tudomány ezzel a dologgal kapcsolatban....ezt az is bizonyítja, hogy szerinted a 88 nem azt jelenti egy hungarista "szájából", hogy Heil Hitler. mert tudod, ez egy olyan dolog, hogy a 88 alapjában egy szám. viszont nem mindegy, hogy milyen környezetben van. ebben a környezetben bizony fiam annak az elmebetegnek az éltetését jelenti....de a nem hiszed, járj utána...The End
:)
amugy mi ez a "hova tartozol" szöveg? tudnál magyarosabban fogalmazni?
[előzmény (498)]

© Deepyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-02 15:06:56 (499)
LOL:))
figy. érthetőbben írok. a te fejedben nem olyan nagy a tudomány ezzel a dologgal kapcsolatban....ezt az is bizonyítja, hogy szerinted a 88 nem azt jelenti egy hungarista "szájából", hogy Heil Hitler. mert tudod, ez egy olyan dolog, hogy a 88 alapjában egy szám. viszont nem mindegy, hogy milyen környezetben van. ebben a környezetben bizony fiam annak az elmebetegnek az éltetését jelenti....de a nem hiszed, járj utána...The End
:)
[előzmény (498)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-02 13:06:09 (498)
Tudomány? Mondd már meg nekem a tudomány melyik ágához tartozik ez a néhány hülyegyerek által kitalált baromság? 88=Heil Hitler, ez nevetséges. Különben is honnan veszed hogy nem azt jelenti hogy hulla hopp vagy hip hop?
Egyébként te hova tartozol?
[előzmény (496)]

© Deepyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-02 01:32:25 (497)
ja és rohadj meg(!) mert szimpatikus, hogy vki azt mondja, a gyerekek megérdemelték a halált.

© Deepyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-02 01:22:02 (496)
hmmm....pedig olyan szépen kiálltál bütyök mellett..ezek szerint mégsem olyan nagy a tudomány...mind1...
elmagyarázom: 88> német abc nyolcadik betü H> 88=HH>HH=Heil Hitler>Heil Hitler= Hitler éltetése.
remélem igy már érthető sehova tartozó clash city rocker barátunknak.
[előzmény (492)]

© punkosbandiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-01 23:07:21 (495)
Szarok én a bütyökre,basszák seggbe a négerek egy 10 méteres fasszal.akkor nem fasiszták meg te se jo.ez olyan duma hogy nem vagyok fajgyülölö mert nem gyülölök minden fajt a fehéren kivül csak majdnem mindet.
[előzmény (494)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-01 22:58:03 (494)
Ilyen óvis baromságokkal felesleges foglalkozni hogy a 88 minek a száma ha Bütyök náci akkor egészségére ha nem akkor is mit bánom én.
Az viszont rágalom hogy én fasiszta vagyok mint ahogy az is hogy mindneki fasiszta aki egy kicsit is szeparitista.

© punkosbandiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-01 22:45:20 (493)
hát a 88 köztudottan hitler száma vagy jelzése vagy vagy faszom tudja milye volt.a 14 nemtom mi
[előzmény (492)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-01 22:39:48 (492)
14/88 két szám illetve négy, mit nézek rajta?

Nem vagyok fasiszt éa fajgyülölö se!

© punkosbandiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-01 22:31:06 (491)
az a baj velük hogy fasiszták? mért te nem az vagy? ja nem te csak fajgyülölö vagy ami persze ugyanaz.nem az a lényeg hogy minek nevezik magukat(náci,fasiszta,rasszista,bonehead,hungarista stb)hanem az hogy rohadt fasszopo mind.
[előzmény (488)]

© childeharoldválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-01 22:23:07 (490)
Nézd meg a 476-os számú hozzászólás legvégét.
[előzmény (488)]



Elejére << Előző < ... 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 ... > Következő >> Végére