Punk Portál >> Fórum >> Politika >> Rombold a Cionizmust
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Ne csak a nácikat basztassuk!

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 ... > Következő >> Végére

© MRolandválasz erre | adatok | e-mail - 2007-06-27 07:30:23 (1302)
Ezelőtt soha nem hallottam erről a fickóról, de tényleg elfogult mivel utánanéztem.
[előzmény (1301)]

© imnotsayingitsnotsayingválasz erre | adatok | e-mail - 2007-06-26 23:55:05 (1301)
szerintem hogy mielott a kovetkezo "sokkolo igazsagot" bemasolod, nezz utana a forrasodnak. lehet, hogy egy feher felsobbrendusegi rasszista nem a legmegbizhatobb, bar gondolom ez teged egy cseppet sem erdekel.
[előzmény (1300)]

© MRolandválasz erre | adatok | e-mail - 2007-06-25 08:16:44 (1300)
The Hal Turner Show: Official Records From International Red Cross Prove "Holocaust" Was A Fraud http://www.halturnershow.com/RedCrossRecordsProveHolocaustWasFraud.html

© MRolandválasz erre | adatok | e-mail - 2007-06-22 12:22:12 (1299)
Az izraeli légierő hosszú távú repülést gyakoroltat pilótáival az esetleges iráni nukleáris fenyegetés kivédésére történő felkészülés jegyében – írta pénteki számában a Maariv című izraeli lap.
A cikkben – amelynek közlését engedélyezte az izraeli katonai cenzúra – az olvasható, hogy a kiképzés részét képezi a gépek üzemanyaggal való utántöltésének gyakorlása repülés közben, valamint célpontok bombázása.
A Maariv szerint Izrael és az Egyesült Államok szorosan együttműködik egymással minden olyan kérdésben, amely kapcsolatos az iráni atomprogram alakulásával.
Január 7-én Izrael cáfolta a Sunday Times című brit hetilap értesülését, miszerint Izrael tervet dolgozott ki az iráni urándúsító létesítmények lebombázására.

© saya-jinválasz erre | adatok | e-mail - 2007-06-08 18:12:44 (1298)
mélyreható kritika... ;)
[előzmény (1297)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-06-07 22:41:18 (1297)
ez egy szar.
[előzmény (1293)]

© imnotsayingitsnotsayingválasz erre | adatok | e-mail - 2007-06-02 15:04:31 (1296)
igazan? mikronezia pl. milyen minosegben terrorista-allam?
[előzmény (1291)]

© MRolandválasz erre | adatok | e-mail - 2007-06-02 09:23:14 (1295)
Ilyet ne írj ide mert elvisz az NBH. :-) Szilvássy jósdája a fekete mágia taniaval elátkoz a neten keresztül! :-)
[előzmény (1294)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2007-06-01 21:37:09 (1294)
Magyarországot kifelejtetted, barátom.
[előzmény (1292)]

© saya-jinválasz erre | adatok | e-mail - 2007-06-01 20:24:19 (1293)
http://www.geocities.com/kujsag/wtc.htm

A terrorról...

© MRolandválasz erre | adatok | e-mail - 2007-06-01 20:18:24 (1292)
Én csak a két legnagyobbat írtam (soroltam fel). Észak-korea, szudán, Venezuela, Szomália stb-vel lehetne a felsorolást folytatni.
[előzmény (1290)]

© saya-jinválasz erre | adatok | e-mail - 2007-06-01 19:31:37 (1291)
Én azért egyszerűsíteném: az Állam maga a terror. :P

© imnotsayingitsnotsayingválasz erre | adatok | e-mail - 2007-06-01 18:26:24 (1290)
nem tudom mit jelent a terrorista allam, de akarmit is jelentsen ez hulyeseg, hogy csak 2 ilyen allam letezik a foldon. melletuk meg joparat fel lehet sorolni zimbabwetol, nepalon, kanadan, anglian, oroszorszon, ausztralian at kinaig.


[előzmény (1280)]

© saya-jinválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-31 22:13:53 (1289)
Hogy Izrael gyakorlatilag faszitoid politikát folytat, az szerintem nem kérdés. Persze ez nem faji adottsága a zsidóknak, hanem a kapitalista állam "normális" működésének egyik tartozéka. Az állam pedig már csak ilyen: elnyomás, terror, háború. A tőke logikája meglehetősen szigorú. A "nemzetközi terrorizmus" pedig igazából tekinthető jelenleg a harmadik világháborúnak, tekintve, hogy ezek a harcok ugyanolyan gazdasági érdekek mentén a teljes világot érintik, mint pl. a második világháború casus bellije.

© MRolandválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-31 20:03:53 (1288)
Én nem vitatkozni akartam veled mert ahhoz sem értessz - az, hogy ki a szemellenzős az sem vita tárgya. Semmilyen indokot nem tudsz mondani Izrael állam agressziójával szemben úgyhogy ezentúl jobb ha beQssolsz!
Melyik buzibárnak vagy az állandó vendége ha ilyen jól ismersz? :-)
Te vagy a Che pólóban virító MArtens bakancsos állandóan betépett ficsúr akit Köcsi herceg becenéven emlegetnek a pesti főbuzik? :-) Gratulálok! Amúgy itt van egy link csak neked: http://www.radiovaticana.org/ung/Articolo.asp?c=86314
[előzmény (1281)]

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-31 19:22:11 (1287)
Nem mondtam, hogy egyetértek a hamasszal...
"ez a bújtatott antiszemitizmus meg nem kell("sokkal több az arab áldozat,stb.,stb".)" Na hallod... Azt hiszem sokmindennek elmondtuk már egymást, de semmikképpen sem mondanám magamról és rólad, hogy olyanok vagyunk, akik terelnek. Másszóval: ha valami bajom van valakivel/valamivel, azt elég konkrétan ki szoktam fejezni. Viszont én úgy látom, hogy ahogy én Izrael államot bírálom a magam porszemnyi szintjén, olyan módon bírálod te az ÖSSZES arab országot. Egy: én ritkán védem az arabokat azért... elég balhés népség az is. Kettő: nagyon sok arab ország/nemzeet van. Többek között az jelenti sokszor a konfliktusokat, hogy a kettő (már az ország és a nemzet) nem fedi egymást, mert még drasztikusabban választották szét a területeket, mint nálunk...

Még valami: sok zsidó ember letagadná Izrael államot, ugyanis meg van írva, hogy akkor lesz a zsidóknak újra saját országa, ha eljön a Megváltó. Márpedig az még nem jött el szerintük... Szerintük a sok konfliktus azért van, mert az az állam Isten akarata ellen van.
[előzmény (1268)]

© imnotsayingitsnotsayingválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-31 18:43:12 (1286)
"az összes háborút az arabok kezdték ez a tény"

forras?


"az összes háborút az arabok kezdték ez a tény és nem az amit te hablatyolsz össze,ha az arabok nem akarták volna teljesen kiűzni az egyébként általuk is a középkorban összerabolt területekről a zsidókat akkor lenne béke"

erdekes amit mondasz, mert gondolom pl. a zsido filozofus maimonidesz akinek a sotet europabol kellett lemenekulnie Szaladin EGyiptomaban talalt menedeket, emlitetnem az indiai muszlim csaszarokat Dara Auregnzeb-et es Akbart akik fontosnak tartottak a valasszabadsagot es parbeszedet, bevonva nem csak muszlim hindu hanem krisztiany, zsido, jainista sot meg ateista gondolkodokat is. A frissen muszlimok altal elfoglat spanyolorszag a 10. szazadban versengett bagdaddal a vilag legcivilizaltabb helyenek a cimeert, ami harmadik Abd al-Rahman es zsido vezirenek Hasdai ibn Shaprutnak volt koszonheti. Maria Rosal Menocal azt is irja, hogy a muszlim hoditas otana a zsidok helyzete minden tekintetben javult, ahogy uldozottbol vedelmezett kisebbsegge valtoztak.

"persze az nem mellékes hogy a valódi mohamedán hithez egy szemernyi közük sincs ezeknek a fanatikus gyilkos állatoknak."

mi a valodi mohamedan hit?
[előzmény (1281)]

© alexander portnoyválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-31 18:40:11 (1285)
az nem zavar hogy európa az araboknak is sokat köszönhet, ha már egészen a bibliai időkig mész vissza? hogy vannak olyan európai szerzők akiket miattuk ismerünk (averroes pl.)? hogy az arab számokat nem véletlenül hívják arab számoknak?
kicsit egyoldalúan és leegyszerűsített verzióban szemléled a dolgokat nem?

japersze, náci vagyok, nyomjad nyugodtan...
[előzmény (1281)]

© alexander portnoyválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-31 18:34:56 (1284)
akivel nem értesz egyet azt csuklóból lenácizod?
[előzmény (1267)]

© imnotsayingitsnotsayingválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-31 18:29:05 (1283)
Eichman:

Zsido nemzeti koroknek nagyon bejonnek a radikalis nemet intezkedesek, hiszen az ezaltal megerosodott palesztinai zsido nepesseg megnovekedett aminek kovetkezteben az elorelathato jovoben a zsidok letszamfolenyben lesznek a palesztinokkal szemben
!937-ben amikor 2 es fel eve kuzdottem a heber nyelv tanulasaval, volt lehetosegem, hogy meglatogassam palesztinat. Leginkabb a palesztinaba torteno immigracio erdekelt minket es arra probaltam rajonni hogy mikor fog a zsido allam letrejonni. Sajnos akkor meg zur volt palesztinaban es a britek visszautasitottak a zsidok kerelmet. Lattam eleget ahhoz hogy nagyon lenyugozzon az, amit a zsido gyarmatositok csinaltak a foldjeiken. Tiszteltem a szenvedelyes akaraterejuket (?) mar csak azert is mert en is idealista voltam. Ezutan ha zsidokal talalkoztam mindig azt mondtam nekik, hogy ha en zsidonak szulettem volna, akkor fanatikus cionista lennek., sot a leglelkesebb cionista akit el lehet kepzelni


Stern:

A Nemzeti Katonai Szervezet, aminek szeles ismeretei vannak a nemet kormany joszandekarol es a hivatalainak a cionista muveletekrol Nemetorsagon belul es a cionista emigracios tervekrol, azon a velemenyen van, hogy

Kozos erdekek letrejohetnek az uj Europai rend letrehozasa kozott osszhangban a nemet elkepzelesekkel es a zsido nemzeti torekvesekkel, amiket a NKSZ testesit meg. Egyuttmukodes az uj Nemetorszag es a megujult nemzeti Hebrium (nemtom pontosan hogy forditjak) lehetseges es a letrehozasai egy tortenelmi zsido allamnak, egyezmennyben a Nemet birodalommal az erdekeben allna egy stabil es eros jovobeli nemet pozicionak a kozel-keleten.

Ezekbol akorulmenyekbol kiindulva a NKSZ palesztinaban, az elobb emlitett nemzeti torekvesei az izraeli fuggetlensegi mozgalom a nemetek oldalan van es aktiv segitseg nyujtast ajanl Nemetorszagnak


(boccs a szar forditasert)

© uniformchoiceválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-31 17:06:41 (1282)
Kis szojatek!! Semita vallas/nepek= semmisito nepek.
De enm veluk van baj, hanam avval, hogy hiba csuszott a teremtes rendjebe...BEEEEEEEEEEE

© kropotkin hercegválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-31 15:47:32 (1281)
M(eleg)Roland!
nem vitatkozok veled mert egy szemellenzős előítéletes barom vagy.az összes háborút az arabok kezdték ez a tény és nem az amit te hablatyolsz össze,ha az arabok nem akarták volna teljesen kiűzni az egyébként általuk is a középkorban összerabolt területekről a zsidókat akkor lenne béke.az arab fanatikusok meg nem csak izraelt hanem az egész világot be akarják kebelezni és ezért patkánykodnak indonéziától kezdve amerikán át oroszországig,afganisztánig stb.,stb.mert azt gondolják hogy az iszlám nevében mindent lehet,(még gyerekeket is túszul ejteni,mint észak-oszétiában)persze az nem mellékes hogy a valódi mohamedán hithez egy szemernyi közük sincs ezeknek a fanatikus gyilkos állatoknak.akkor lenne valódi béke a világon ha ezek eltűnnének a hozzád hasonló antiszemita faszokkal együtt mert a világ legfőképpen az ilyenek miatt olyan szar amilyen.
[előzmény (1280)]

© MRolandválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-31 14:52:56 (1280)
Ebben a pillanatban két terrorista állam létezik a földön. Az egyik Izrael (Államnak mondják, de se rögzített határai, se alkotmánya nincsen) a másik az USA. Csak meg kell nézni kik gyilkolnak idegen országokban most is.Izrael ráadásul még rasszista fasiszta törvényeket is hozott a saját állampolgáraival szemben. Szerintem területrabló rasszista gyilkosok (nem mindenki). Az egész közel-keleti vérontást rég be lehetett volna szüntetni, ha Izrael betartaná az 1967-es ENSZ határozatot és még azt a 186-ot amelyeket nem tart be. Ezek tények. A zsidóknak az új haza keresésekor Madagaszkárra kellett vona tekintetüket vetni nem Palesztinára. A Messiás a sok maki között is megtalálja őket.


[előzmény (1276)]

© MRolandválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-31 14:08:48 (1279)
Buzi herceg! Maradj meg magnak!
[előzmény (1278)]

© kropotkin hercegválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-31 13:51:45 (1278)
te meg anyádba,nácigeci!
[előzmény (1277)]

© MRolandválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-31 13:50:51 (1277)
Szar komcsi húzzál Észak-Koreába!
[előzmény (1267)]

© kropotkin hercegválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-31 13:13:46 (1276)
na jó,néhány angolóráról kimaradtam,nem lehetne hungarian nyelven,mister i am not izé?
[előzmény (1274)]

© imnotsayingitsnotsayingválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-31 13:08:31 (1275)
erdekes, hogy a legtobb ember szinte megszallottan hisz abban, hogz izrael egyertelmuen nyertek az osszes haboruban. de valamit nagyon szarul csinalnak, ha tenyleg annyira a biztonsaguk megteremtese lenne a celjuk, nemde? 60 ev alatt nem sokkal kerultek kozelebb ehhez a celhoz.
[előzmény (1270)]

© imnotsayingitsnotsayingválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-31 13:06:07 (1274)
senki nem mondta, hogy a palesztinok nem megosztottak, de ez nem kisebbiti izrael felelosseget a szenvedesuk miatt. ismered az oszd meg es uralkodj elvet, ugye?

valoban nem veletlen, hogy eichmann itt talalt a legtobb segitokezre, hiszen a naciknak meg a cionistaknak is volt egy kozos pontjuk: a zsidok takarodjanak el europabol, ezert tobbszor is meglatogatta oket, sot valamilyen szinten felnezett rajuk. ezeket pl. o irta:
In Jewish national circles people are very please with the radical German policies since the strengthens Jewish population in Palestine would be so far increased thereby that in the foreseeable future the Jews could be reckoned upon numerical superiority over the Palestinians.

In 1937 when I had been struggling with Hebrew for two and a half years I has a chance to take a trip to Palestine. We were most interested in the Palestine immigration and I wanted to find out at what point the Jewish State in Palestine might be set up. Unfortunately Palestine was then in turmoil and the British turned down by application. I did see enough to be very impressed with what the Jewish colonists were building up their land. I admired their desperate will to live, the more so since I myself was an idealist. In the years that followed I often said to Jews whom I had dealing with that had I been a Jew I would have been a fanatical Zionist - I could not imagine being anything else, in fact I would have been the most ardent Zionist imaginable.

ezt pedig abraham stern, a stern gang nevu terrorszervezetnek a kesobbi megalapitoja:

The National Military Organization(NMO), which is well-acquainted with the goodwill of the German Reich government and its authorities towards Zionist activity inside Germany and towards Zionist emigration plans, is of the opinion that:

Common interests could exist between the establishment of a New Order in Europe in conformity with the German concept, and the true national aspirations of the Jewish people as they are embodied by the NMO.
Cooperation between the new Germany and a renewed volkish-national Hebrium would be possible and

The establishment of the historical Jewish state on a national and totalitarian basis, and bound by a treaty with the German Reich, would be in the interest of a maintained and strengthened future German position of power in the Near East.

Proceeding from these considerations, the NMO in Palestine, under the condition the above-mentioned national aspirations of the Israeli freedom movement are recognised on the side of the German Reich, offers to actively take part in the war on Germany’s side.


[előzmény (1268)]

© imnotsayingitsnotsayingválasz erre | adatok | e-mail - 2007-05-31 12:58:37 (1273)
dehogy nincsen mas alternativa. pl. az ir pelda jol mutatja, hogy veget lehet vetni egy ilyen konfliktusnak ha rajon az elnoymo rendszer, hogy a lazadoknak az eroszaka nem valamifele belso oruletbol fakad, hanem leginkabb valodi tarsadalmi problemakbol. en nem izrael hivatalos teruletenek visszaadasarol beszelek, ahogy amugy a legtobb arab orszag sem, hanem a west bank es gaza jovo heten 40 eve tarto illegalis megszallasanak megszuneset. a media hazugsagaival ellentetben az arab liga mar regen elfogadta izrael letezeset es a kapcsolatok normalizalasat szeretne, aminek az iszlam szelsosegesek mellett az USA kozel kelet erdekei, izrael katonai etoszanak fentartasa, vizugyi problemai, intezmenyesitett rasszizmusa, es meg jopar akadaly gatat vet. nezd nekem jopar rokonomat kinyirtak gazkamraban, a nagyapam munkataborba vonatrol ugrott le es gyalogolt haza megsem gondolom azt, hogy barmifele szornyuseg igazol egy teljesen artatlan nep elnyomasat. valoban eltek zsidok judeaban egeszen a majdnem 2 ezer evvel ezelottig. a zsido diasporah egy igazan sajnalatos esemeny volt, ahogy rengeteg mas is, de ezert ugyancsak az akkor meg nem letezo palesztin nep felelos.
[előzmény (1263)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 ... > Következő >> Végére