Punk Portál >> Fórum >> Politika >> Európai Unió
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Milyen lesz?

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 > Következő >> Végére

© xanaxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-01 12:40:37 (218)
magorok......én vagyok a mehemed, ti vagytok a tehenek??? fehéret, feketét, tarkát?...ki a cheesburgerekkel a nyereg alól, zöldsasok!...izé, turrrulok!

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-01 10:45:22 (217)
egy fideszesről is másolhatta volna. jelenleg csak a népszerűségükben különböznek ezek a pártok.
[előzmény (203)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-01 10:43:11 (216)
okos vagy, leülhetsz.
[előzmény (215)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-01 10:28:50 (215)
Az Uniós témához:

Mi magyarok, voltunk, vagyunk leszünk!

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-30 19:15:52 (214)
Nem történelmileg. Ez nem csak egy szempont miatt.

[előzmény (213)]

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-30 18:57:43 (213)
azt mondod, történelmileg szükségszerű a belépésünk?

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-30 18:24:28 (212)
Kalapács alá került az ország!
Kopp...
De ez volt az egyetlen út, végig kell járni!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-30 18:15:41 (211)
he-he
[előzmény (210)]

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-30 16:33:07 (210)
nem baj Bütyök, holnaptól európai uniós nemzetiszoci/hungarista leszel!:)
[előzmény (209)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-30 15:00:29 (209)
Hát ja...

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-30 13:36:46 (208)
Kérem szépen, holnap belépünk az Európai Unióba

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-24 16:35:41 (207)
Erről jut eszembe: Voltak ehhez is banyomásaim.
Kisvasutas nap Kemencén. Minden meg volt szervezve; kis üzem tízenkét szervező stb. Magjött a polgármester és mondott beszédet is. Csakhogy ebből a beszédből kicsit kilógott a valódiság! Miért? Az ÉN falum, az ÉN idegenforgalmama (fogadója van a polgármester Úrnak), az ÉN bevételem, az ÉN érdekem.
Természetesen a polgi mesti fogadójából jött a rendezvényre a temérdek csapolni való. Szorgosan sorakozott a sok hordócska. Hát persze hogy a polgi mesti örömmel támogatta a rendezvényt. Keresett vagy fészáz ezret!
Ígyhát egy koszos zajos koncert - midőn neki nem hozna pénzt - szerintem engedéj nélkül maradna kerek kis falujában.
KISKIRÁLYOK, KISHATALOM, NAGYÉREDK!

...
[előzmény (202)]

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-24 16:29:24 (206)
Akkor eggyüt megyünk pártgyűlésre! :)
Köszön az elismerést: mindíg jól esik.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-24 16:17:16 (205)
ezt a Gagarin gyereket kurvára birom, olyan beszólásai vannak hogy csak na.
Kurvára megmondja, amit én is gondolok.

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-24 15:40:00 (204)
nyelv-oldó szert tettem Thürmer káávéjába és kikotyogta... :)
Egyébként önálló idea, illetve tapasztalat...

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-24 04:16:56 (203)
ezt az utolsó hét impressziót melyik munkáspárt szórólapról másoltad? :)
[előzmény (201)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-23 10:52:38 (202)
és akkor még pofáznak szabadságról, demokráciárol, szólásszabadságról és ilyenekröl.

DE ami gondolkodik és véleményt mond az már káros. Csak legyen mindenki birka és sírja el magát a valóvilágon meg az ilyen szarságokon.
[előzmény (199)]

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-22 19:53:51 (201)
"Az, hogy a diszkók dugig vannak 12-14 éves belőtt kisemberekkel, normális, az kell Magyarországnak. Vagy mi. "
Mit várunk?
Kiktől várjuk?
Miért várjuk?

Impressziók:
- 10 éves "pank" fijúcska alviplólban a héven
- másfélóra sobanállás a hivatalban egy öt mozdulatból álló kiszolgálásért
- senkiben sem lehet bízni
- a legfontosabb az önérdek
- a hatalom a pénz, a pénz a cél
- "az ember akkor számít ha fizet"
- a közeg unalmában piszkál az utcán - éjszaka a yardon
- a politika öncélvezérelt

...
[előzmény (199)]

© Victimválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-20 21:56:54 (200)
ezért utálom Helmut Khol-t!!!!!!
[előzmény (199)]

© kiniválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-20 19:41:16 (199)
Más kontójára

A harmadik évezred küszöbén, amikor hazánk hatalmas lépésre készül: belépni a „nagy Európába”, kiderül, hogy a „haza” csak azoknak az, akik a bársonyos székekben ülnek?! Mert milyen haza az, amely elnyomja az érvényesülni, kibontakozni akarókat, a felfelé törekvő tehetségeket, azokat, akik egy kicsit is mások, mint a többiek? Ez a másság abban rejlik, hogy ők igazán hangot emelnek az elnyomás, a bürokrácia ellen, és a szabadságot áhítják, más stílusban. Ők az INVASION, a zenekar, melynek nevét x - edszer mocskolják be, és néhány ember sorsa, ami senkit nem érdekel.
A tisztelt városatyák nincsenek tisztában az elmaradt koncertek következményeivel, azzal, hogy a szervezők és zenekarok szemlesütve vegyülnek a városba, magukon viselve a megszégyenítés foltjait. Akiket végül is megilletne a szégyen, azok nagyokat, és okosan hallgatnak. Fő a nyugalom… Hát persze, nem ők buktak, nem az ő kezük kopott, nem az ő lábuk fázott, nem az ő arcukról ég a bőr, nem az ő hátuk ázik, nem az ő nevüket tiporják sárba… Pilátusi kézmosás…

2004. február 27 - 28 a nagy hétvége, amikor a komáromi zenekar megmutathatta volna, mire is képes. A vendég zenekarokat egy hónapja leszervezték (köztük országos hírnévvel rendelkezőket is, ill. egy külföldit), és a hangosítás, a terembérlet, a büfé, a plakátok, a karszalagok készen várták a napot, amikor végre igazán belecsaphatnak a lecsóba.
A kiadások? jobb nem is beszélni róla
Február 18-án aztán kiderült, hogy a kedves városi atyafiak nem engedélyezik a fesztivált.
Ok nincs, indok nincs, kártérítés nincs, szerződésbontás van. Alig fél év alatt másodszor! Persze nem a szervezés kezdetén, hanem, amikor már minden komplett készen van! Egyetlen szóval sárba taposták több ember több hónapos kemény munkáját.
Csak abba nem gondolt bele senki a „hatalmasok” közül, hogy a szervezők is emberek. Emberek, akik ugyanúgy éreznek, szenvednek, szeretnek, utálnak, örülnek vagy éppen dühösek, mint azok, akik bármikor, bármilyen pocsék rendezvényt gond nélkül szervezhetnek.
Az, hogy a diszkók dugig vannak 12-14 éves belőtt kisemberekkel, normális, az kell Magyarországnak. Vagy mi.




© Elteroonválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-18 16:47:35 (198)
Tényleg lehet a EU oldalán szavazni országokban, hogy ki jöjjön magyarországra..
Ha spanyolból SKA-P jönne az nagyon király lenne (szavazatok alapján jön).

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-17 18:10:09 (197)
Fajlődjün balra! Na félre az idijóta voccekkel ez nem gond! Tessék hát a neveltetés kérdése!
Addig leledzik a probléma amíg az ember nem gondolkozik. Jobb (illetve balabb) esetben az úgy nullától tizenhatéves korig tartó idő-intervallum. rosszabbesetben elnyúlik húsz éves korig is. Namost a másik istenverte befolyásolhatatlan tényező a "gyermekkori társaság". (ikolatársak, fiúk a térről stb.) Szinte ez a legbefolyásolóbb tényező mivel a kölke csupán ezen társaság elvárásainka akar megfelelni kicsiny korában nem pedig a saját világfelogásának (lévén ez még ilyen korba aligha fejlődik ki).

Aztán persze ha megnő lehet hogy elkezd gondolkodni leveszi a mezét és agyát használva új világ felé hajózik. De az is lehet hogy erre csak igen későn kerül sor és fél életét az amerikai imperializmus áldozataként éli le. Áldozat. Önmaga áldozata. Nem fejlett ki az immunitása az elnyomó imperialista eszmék ellen. Nem fejlett ki mert ahhoz GONDOLKOZNI KÉNE!!!

© cjt33válasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-17 15:47:56 (196)
ez csak rajtunk múlik hogy hogy neveljük a gyerekeinket. illetve nem.. sajnos. én anyám mostanában napi 12-14órát dolgozik (egyedül nevel(t) minket) és nagyon kevés ideje van a családra. azért az se mindegy ha már akad egy kis idő akkor mivel töltik el. engem sosem ültettek a tévé elé egyedül hogy legyek kussba inkább segítettem anyunak főzni vagy takarítani.. érdekes hogy ez éppen most mikor albérletbe vagyok milyen jól jön. egyik lakótársam pl nem tudta elképzelni hogy létezik olyan hogy krumplipucoló. viszont kívülről tudja az összes szar amcsi akciófilmet. más világ.
amúgymeg azzal nincs semmi baj hogy fejlődünk csak az nem mindegy hogy merre...

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-13 15:35:38 (195)
Nos mivel kezd itten megállni az élet azt javaslom lökjük meg seggünk alatt a körhintát!

Most jártam nemrég egy "felújított" jáccótéren. Nos mint minden rendes ember már én is a rakétamászóka a polyészter csúzda, a pirosra festett azélhinta és a faoldalú homokozó játszóterén nőttem fel! Ehhez képest az új a modern szép és jó csak azért mégis!? Műanyag minden. Drága minden. Összefirkált minden. És mire nevel mindez?

"Mami nekem csak az új homokozó lapát kell!"
"Mami nekem csak a piros nadrág kell!"
"Mami nekem csak az a nadrág kell amin báfáló felirat látható!"
"Mami nekem csak a burzsuj autó kell!"

Euban is lesz hagyományos gyermekkor? Nem Euban csak modern gyermekkor lesz egy új modern világhoz?! És akkor megláttam egy reklámot amiben pudingot reklámoztak és a szlogen: márkanév-gyermekkor!
Csudajó ha puding-gyermekkorom van! A játékok is már mind ilyen modernek. Senkinek sincsenek már az elzett lemezgyárban készült elemes vas traktorjai!

Áhh. Ez a mai fiatalság.

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-10 11:49:26 (194)
Kretén a bátyám! Mostbosszút áll mert a minap itt játszott a barátőjével a gépeken a nappaliban és elzavartam őket. Neheztel rám mert visszakértem azt ami nekem jár!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-10 08:23:29 (193)
Ne beszélj öcsém!! adatai


Leírás róla: cvkergoueaéro éri utli hi 55ouoi 4aza jerzi aelizh -ihrz -lilerz -i5ae za-ei z-airhzoyerhltui ou4thot o8 tz .eh.tlu.tuh lítuo8z l.aíweutz.líiehtg.h uskth pilzuépz9w.

Akkor most nem tudom ki az uninteligens
[előzmény (191)]

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-09 18:16:41 (192)
Bátyuskám micsoda agronómussá emelkedtél. Megtisztelő számomra egy ilyen nagy emberrel mint te hogy beszélhetek. Nos ebben az esetben megkérnélek (mivel te nyilván sokat olvasott művelt igazi földműves-legény vagy) fejtsd ki nekünk mi a magyar tejipar jelenlegi helyzete?

Bezzeg te egyetemista gazfickó otthon ülsz egész délelőtt. "Beleírok-mert-okos-vagyok-és-tanulás-helyett-okítok."

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-09 10:53:02 (191)
Na kedveseim milyen komoly makroökonómussá növi ki magát ez a kis beirogatok-mert-holnap-nem-lesz-elsőórám-és-a-papi-megengedi-hog y-fennmaradjak-téma.
Nem tudtam öcsém ,hogy gagarin igazából magyarországon pásztorkodik szabadidejében basszeg.
Magyar mezőgazdaság is history. Everything is history in hungary eh? Na inkább írjátok meg a leckét hátha majd felvesznek a Mezőgazdasági Főiskolára.
Nemhozzáértés+Véleménykifejtés=Tudatlan bunkóság

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-08 21:14:49 (190)
És a magyar tejipar amely "seggre ült". Töb tízezren éheznek magyarországon és fagyoskodnak az utcán de a disznók tejet isznak mert nekünk kell az import tej habár túltermelésünk is van! Vámmentesség. Hacsak nem hatványozza ezt a folyamatot akkor megnöveli. Félelmetes mert nincs más teendőnk csak egy kicsit beleszólni. De azt nem teszik meg helyettünk!!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-08 20:53:17 (189)
Ja nincs 6ár, meg úgy tudom vámok se lesznek. Majd jönnek a mesterségesen leszorított francia mezőgazdasági termékek amit itt keleten el tudnak adni (tudni illik nagyon túltermelnek) . Ezzel bekúrnak egy kézigránátot a magyar mezőgazdaság koporsójába.



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 > Következő >> Végére