Punk Portál >> Fórum >> Politika >> Kormányszidó
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Kormányszidó

Elejére << Előző < ... 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 > Következő >> Végére

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-18 19:32:57 (54)
Gy. 011.

© bigblackválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-17 20:13:37 (53)
http://www.matula.hu/index.php?section=article&rel=5&id=78

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-17 03:30:36 (52)
a fenti idézet persze megint csak a jól ismert, primitiv csúsztatás...

ahogy egyik kedves politikailag ellenoldali vitapartnerem szokott fogalmazni: mindenkihez a maga szintjén kell szólni. (Engem nagyon fel szokott baszni ezzel a szöveggel, valószínüleg ez a célja)
[előzmény (50)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 16:01:53 (51)
ha jobban megérte volna a törlesztés miért nem csinálta mindenki azt?
[előzmény (47)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 14:56:13 (50)
"jaj de tudod már megint... Persze a ti oldalatokon csak értelmiségi úriemberek vannak mi? Ha még az ,,orbán apjának bányája van" ütőkártyát is kijátszod, tényleg nem sok minden marad ,,érvként."

Persze nem baj, már megszoktuk.... "

a fenti idézet persze megint csak a jól ismert, primitiv csúsztatás...

nem baj, már megszoktuk.
[előzmény (40)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 14:54:31 (49)
csak azért mondom, mert olvasd már el, hogy a pumukli nevezetű politológus palánta milyen marhaságokat írt le (persze tőled hiába is várhatnám, hogy kijavítsd, de ez most mellékes) és aztán az arra adott válasz tartalmát.

ezek után kérlek fuss neki mégegyszer. :(((
[előzmény (48)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 14:52:13 (48)
te gandalf!

te szoltál olvasni is azelőtt, hogy válaszolsz valamire??

megint sikerült egy hatalmas luftot rúgnod.
[előzmény (40)]

© Oguzválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 18:44:12 (47)
Felejtsd, sük el már ezt a kevés a pénz, mibül?-dumát, meghogy elherdálás alatt érted a jobbágyok putrihozjuttatását (bocs ez egy másik...), miközben a vályogvető cigábyok is igencsak jól élnek, ráadásul a kivetett vályogtéglák után még szépen adóztak is a királynak.

Nos a bérbeadást jelenleg a viszonylag alacsony törlesztőrészlet gátolta, hisz jobban megérte mondjuk törleszteni az igaz, jelzáloggal terhelt, sajátot, mint a duplaakkore albérleti díjat fizetni.
[előzmény (46)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 18:37:32 (46)
gondoltam a bérbeadás lehetőségére csak épp ott van a mérleg másik oldalán, hogy azt eddig is megtehették.

a bérlakásnegyed furcsa terv. főleg ha azt nézzük, hogy az új lakásra ugyanúgy megugraszkodtak a kamatok.

ezzel az ellopni való állami vagyonnal meg úgy vagyok, hogy túl nagy összeg ahhoz hogy ellopják a nép vagyona meg több. én inkább azt látom, hogy gondatlanul el lett herdálva a vagyon és ennek kapkodás lett a következménye. de erre a kapkodásra szükség volt. meg lehetett volna csinálni nyugodtabban is hosszabb lefutással csak hát a fene tudja. mi fáj jobban az egyszeri embernek ha havonta emelnek egy kicsit vagy ha egyszer emelnek egy nagyot? előbbi esetben aszongya, hogy "a faszkivan már megin drágul.. büdös kormány" így meg azt, hogy "a fasz ki van mennyit drágul.. büdös kormány"
[előzmény (45)]

© Oguzválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 18:22:00 (45)
Várjál, még május előtt vagyunk...
Meg szerintem inkább szeretnék bérbeadni a vagyonkát. Igaz nem lesz adóssága a szegény népnek, de magasabb lesz a lakbér, mint lenne-volt a törlesztőrészlet.
És új bérlakásnegyedeket építenek majd a haverok. Fillérekből, kapva egy csomó támogatást az állam-haveroktól, a nép meg fizet, többet mint egy részlet....Az a helyzet, hogy elfogyott az ellopnivaló állami vagyon, most jövünk mi, az emberek.

Amúgy meg nagy hazardőrök. Ezt "tisztelem" bennük. Ha 2006-ig nem jönnek le a kamatok az EU-szintre, amikor is az egész lakástámogatási-rendszer okafogyottá válik, akkor az ellenzék símán nyeri a választásokat, ha "visszavezeti"...
[előzmény (44)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 18:00:11 (44)
én meg úgy gondolom elég nagy badarság akkor ingatlanba fektetni amikor látom, hogy csak áron alul fogok tudni megszabadulni tőle.
[előzmény (43)]

© Oguzválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 17:32:31 (43)
Nem egészen, bővítették a lakástámogatások rendszerét, tehát hűek maradtak választási igéretükhöz. Azt beszélik bevezették a Járai-pótlékot. Hát ezzel valóban bővült a rendszer. Kérdés, hogy ez támogatásnak nevezhető-e ez. És azt is beszélik, hogy nagyon igazságtalan dolog 30 ill. 15 milkót felvenni. De azért ők felvették szerintem mindannyian. Szerintem volt egy körtelefon, mielőtt meghozták volna ezt az intézkedést. Úgy hallottam a Mónika is vásárolt néhány lakást (vagy a férje)....
[előzmény (42)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 08:49:31 (42)
a kamatot nem emelték meg csak lejjebb vették az állami támogatást. ha tévedek javítsatok ki.
[előzmény (41)]

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 08:27:49 (41)
manapsag szinte egyetlen mod a normalis eletmodhoz a hitelfelvetel, semmit ne tud anelkul az ember. ez valoban baj, de nem ez a megoldas, hogy megemeljuk a kamatot, hogy majd akkor nem veszik fel az emberek...

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-12 23:38:29 (40)
jaj de tudod már megint... Persze a ti oldalatokon csak értelmiségi úriemberek vannak mi? Ha még az ,,orbán apjának bányája van" ütőkártyát is kijátszod, tényleg nem sok minden marad ,,érvként."

Persze nem baj, már megszoktuk....
[előzmény (36)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-12 20:45:37 (39)
Az MSZP nem baloldal.
[előzmény (25)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-12 17:03:38 (38)
"a lakosság egyre inkább eladósodik. Ez hosszútávon nem jó az államnak és a lakosságnak sem, tehát ezt a folyamatot meg kell állítani. Észszerűbb, értelmesebb pénzügyi rendszer kell, amely nem ösztönzi ennyire a hitelfelvételt."

ezt a sort csak én vettem észre vagy mi a tököm van? vajon miért tudta olyan jól a FIDESZ anno, hogy ha nem ők maradnak hatalmon akkor négy év szenvedés jön a magyar polgárokra? mert olyan jó emberismerők? nem hiszem..

© Pumukliválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-12 13:25:50 (37)
nem értem kirohanásodat?
mi ebben a marhaság a színjátek vagy mi?

"amíg ilyen tájékozatlan seggfejek vannak, mint te, a fidesznek mindig lesz utánpótlása."
-ezt pedig honnan szülted te nagyokos??
szerinted én fidesz szavazó vagyok???
előítéletes...



[előzmény (36)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-12 10:20:23 (36)
:((((
amíg ilyen tájékozatlan seggfejek vannak, mint te, a fidesznek mindig lesz utánpótlása.

ez egy tényleg szar kormány, de minek ilyen bődületes marhaságokat idefirkálni??
[előzmény (28)]

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-12 09:44:24 (35)
pedig nem mindenert orban viktor a felelos, csak a feleert. a masik feleert meg a meggyesi.
[előzmény (29)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-12 04:26:28 (34)
én ügyvéddel ismertem, de így is jó. :)
[előzmény (33)]

© titanválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-12 03:03:11 (33)
Erről csak egyvalam jut eszembe:
- Miből lehet tudni, hogy egy politikus hazudik?
- Mozog a szája!

© Pumukliválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-11 22:00:44 (32)
Tényleg, látod erre nem gondoltam-ügyes

© Oguzválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-11 21:53:23 (31)
De tudna, csak másféle szavazatot, nem voksolókat. Szóval a parélamentben ülnek MDF-képviselők. Nos véleményem szerint az ő szavazataikra pályázik.
[előzmény (30)]

© Pumukliválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-11 21:50:53 (30)
hát és mit érne az MDF-fel mert hogy szavazatokat az MDF-től elvenni nem tud az is biztos hiszen ami nincs arra nehéz igényt tartani.
[előzmény (29)]

© Oguzválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-11 21:43:26 (29)
Szerintem nagyon ügyes. Be akar nyalni az MDF-nek.

Sokan hülyének meg tehetségtelennek, kapkodónak, meg még mittomén milyennek tartják ezt a Medgyessyt. Meg, hogy rosszul kommunikálnak... Ugyan, remekül csinálják. Rendben, van némi népszerűségvesztésük, de azok is elhiszik, amit hazudnak mindenütt, akiket legjobban nyúznak.
Úgy hazudnak, hogy a szemük sem rebben. Másféléve a fél országot átbaszták, és ezt folyamatosan meg tudják, ki tudják magyarázni.
És mindenért Orbán Viktor a felelős (meg a bandája: Polt, Járai, "Pszász" stb...)
[előzmény (28)]

© Pumukliválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-11 20:03:04 (28)
Az a hülye Medggyesi ma tette le kegyeletét Antall Jóska felett/alatt
Mi köze egy régi 3/3-asnak egy rendszerváltó konzervatív-keresztény politikus sírjánál- az egész egy nagy színjáték/átverés

éljen ez a szemét/szar képviseleti demokrácia!!!!!!!!!

© IDIOTválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-11 15:10:36 (27)
én má senkiben se hiszek ...

© Oguzválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-11 11:34:08 (26)
Hogyan kell bevezetni a kenyérjegyet?
Azt kell hirdetni, hogy nagyon magas a kenyérfogyasztás és ez egészségtelen állapot. Csökkenteni kell a szénhidrátok bevitelét az állampolgárok szervezetébe.

És amúgyis mindenért csakis Járai és Orbán a felelős, ezt ma tudtam meg a Napkeltéből. Hogy nem a kormány módosítja a kedvezményes lakáshiteleket, hanem az a rohadék Járai meg Orbán, aki rombolja a magyar gazdaságot Brüsszelben amikor a szemét jobbos néppárbeli haverjainak marhaságokat ugat.

Amúgy meg megmarad minden, csak új elemeket vezetnek be, melyeket a szemét Járai miatt muszáj, aki gyengíti a forintot. Igaz, hogy két hónapja az volt a baj, hogy az erős forint miatt nem jönnek a befektetők és azért is a Járai(Orbán) volt a felelős.

Rájöttem mindenre. Szegény MSZP bármit is tesz, akárhogy is akarja jobbítani itt az életet ez a szemét fidesz a beépített embereivel (Szász Károly, Járai Zsigmond, Mádl Ferenc) állandóan kersztbe tesz. Mikor vágják már sittre végre ezeket a szemeteket és jön el végre a totális MSZP-kormányzás ideje. Na innentől kezdenénk jobban élni....

© GreatLazyválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-11 10:49:28 (25)
BIZALOM, STABILITÁS, SZOCIÁLIS FORDULAT
Egy baloldali pártnak figyelni kell a társadalomra

IGAZSÁGOS TÁRSADALOM DINAMIKUS GAZDASÁGGAL

ESÉLYEGYENLŐSÉG

Ez az MSZP... Az párt összes politikusa csak ezeket az üres jelszavakat ismétli, Medgyessy minden szereplése alkalmával ilyen szarságokat hord össze és ez a tevékenységük fényében kezd egy kicsit zavaró lenni



Elejére << Előző < ... 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 > Következő >> Végére