Punk Portál >> Fórum >> Politika >> USA
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
no comment

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 ... > Következő >> Végére

© KajbaszXXXválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-23 16:41:01 (1723)
Nem, niggerek.
[előzmény (1720)]

© Optimus Primeválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-23 16:31:12 (1722)
mint már azt korábban kifejtettem,gyűlölöm mind a két rendszert(úgy a náci/fasisztát mint a kommunistát)és ha nem bánod akkor nem olvasom el horthy életrajzát(amely gondolom egy cseppet sem elfogult író tollából származhat-kivéve ha önéletrajz,de ez a hozzászólásodból nem derül ki) és a lenin összest sem,rendben???
bízd ide mit olvasok!
[előzmény (1717)]

© Optimus Primeválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-23 15:53:34 (1721)
nem tudom milyen gyilkosokról beszélsz(tudtommal nem említettem hasonlót),de azért álljon már meg a menet!nehogy már az alapján próbáljak megérteni valakit és tolerálni,mert az kevesebbet gyilkolt...
a gyilkosság az gyilkosság,kész!mennyiségi kérdés nélkül megvetendő tény!!!
bár a történelemben nem létezik,hogy "mi lett volna,ha...?",de ha a szövetségesek buknak és a tengelyhatalmak nyerték volna a háborút,akkor most fordított lenne az arány az áldozatok számát tekintve,te most nem olvasnád horthy életrajzát,hanem leköpnéd...már ha egyáltalán itt élnénk még és lenne magyarország(mert ha az élettér elmélet megvalósult volna akkor kétlem,hogy mi megúsztuk volna a lengyelekkel,csehszlovákokkal és még ki tudja mely népekkel egyetemben,és ki tudja hol állt volna meg az a bajszos,törpe paraszt)
[előzmény (1717)]

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-23 05:30:40 (1720)
Miert, Bronx-ban nem emberek elnek?
Ok nem toleransak talan?
Nem tudjak elviselni a massagot?
Azt, hogy en nem bunozo alvilagi szemet vagyok?
Ha nem, meg kellene tenulniuk, szerinted nem?

netan csak nem fekete fajgyulolok?

Ah, nem hiszem, biztosan csak tevedek.
Szeressuk egymast!
Adjunk tobb kokaint a negereknek, hagy lakjanak jol!
[előzmény (1705)]

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-23 05:27:02 (1719)
Kerdes: kinek mi a pizitiv es negativ?
Nekem pozitiv az elvtars nem lehet...
Ez egy tomeggyilkosokra alkalmazott megszolitas, amit olyanok viseltek, akik allitolag nem voltak ideologiailag elegge kepzett marxistak, viszont marha lazan porgettek kezeikben a komonista gumibotot.
Magyarul gyilkoltak, megpedig tomegesen.
Sokkal tobbet, mint az atkozott nacik.
Aki szereti oket, az a vert szereti, a friss, bugyorogva csordogalo sos embervert.

Igyatok egeszseggel!
Jo etvagyat!
[előzmény (1706)]

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-23 05:23:57 (1718)
Miert. a Terror Haza nem eleg hivatalos, es elfogulatlan?
Mert nagyobb a verescsillag, mint a nyilaskereszt?
A komonistak mocskoltak itt 45 evig, nem a nyilasok!
Vagy a terror haza nem eleg terrorizalo valami? Valami terroristabbat szeretnel? Mondjuk 4 eves naci kislanyokat bedaralva 5 eves nyilas kisfiukkal a sarokba, a muanyagzsakba? Hogy onnan vigyek a szovjetunioba komonista takarmanynak a voronyezsi gulagba?

Nem tudom, miert nem eleg terroros a Terror Haza, talan mert fekete, es nem veres, mint volt mondjuk rakosi pajtas alatt?
Elkepzelheto.
Vagd el nehany fasiszta tinedzsernek a torkat, es az osszegyujtott verrel locsold meg a hazat. szerintem nagy sikered lesz!

"Rajta, csak rajta, torhetetlen fajta..."
[előzmény (1710)]

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-23 05:16:08 (1717)
Olvastam a fomeltosagu kormanyzo ur eletrajzat. Irt sok mindent, azt is, hogy hazamert, es Istenert, meg blablabla.
Azt is hogy Hitler annakidejen mindenkit megbabonazott. Ot is az angolokat is, mindenkit. Raadasul Hitlernek o javasolta az elso egyezmenyt Angliaval, aki ezt szinte szorol-szora kovette is. Az angolok nagyon szerettek Hitlert. Ha ezt sem tudod, akkor javaslom tenyleg olvass egy kicsit. talan tortenelmet, ne csak Lenin osszest. Hitler Horthy-ban a nagy europai harcost latta, aki kemenyen fellepett a komonistak ellen. Aztan persze csalodott benne, mert angol kem lett, vagy mindig is az volt, mindegy. Hitlert csak akkor kezdtek kiatkozni, mikor lattak, hogy nemetorszag sokkal divatosabb, mint az USA, meg Anglia. Irigyseg.
Aztan, hogy ki volt a nagyobb gyilkos?
Te biztosan jobban tudod. Lehet, hogy szerinted Mother tereza. sajnos nem. Kovacs Erno bacsi, aki egyetlen het alatt 6 disznot szurt agyon egy telen.

Szereted a bablevest?
[előzmény (1711)]

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-23 05:10:11 (1716)
Dehogynem!
Sot!
Annyira azok, hogy en mar nem is vagyok az nekik.
Persze, ha komonista lennek!
Majd olvasok hozza. Ha kakalni megyek mindig olvasok valami fontosat. Legutoljara volt aposom gyaszk=jelenteset, jol esett.
Most majd Toket, es Komonista kialtvanyt...ez is jol fog esni. Jol megy majd ra a kaka...:)))
[előzmény (1713)]

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-23 05:06:21 (1715)
Mutatnal nekem valakit, aki ciganyt vert?
Mert en meg nem lattam olyat, bar biztosan van.
Ugyanis, ok nem egyedul tenykednek, hanem bandaban, 150 fos csaladi kotelekben, es ha nekik megy, hamarosan messze megy. Konkretan a tulvilagra, mert megmartogatjak benned a bizskajukat valamennyien.
Ezt csak megjegyzem.
De csak azert, ha nem tudnad.

Azon pedig, hogy magyarok ciganyokat vernek, sot ez a megszokott dolog, azt hiszem mindenki csak rohog. Jo ember vagy, komonista is, meg voroscsillag formajura keszited szulinapodra a dobostortat, ezert ilyeneket ne mondj. hallgass ram. tenyleg ki fognak rohogni. Meg talan a komonistak is...:(((
[előzmény (1714)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-20 02:21:41 (1714)
marx und engels a holokauszt előtt halt meg. erről tehát nem írhattak, bármekkora zsenik is voltak.(legalábbis egyikük)
fasizmus nem volt az usában de persze rasszizmus sem, csak törvény által szentesített szegregáció még a hatvanas években is. de az persze nem az. persze.
én személy szerint a terror házából semmit sem kérek, mert enyhén szólva is elfogultak, már ami engem illet, ezt szűrtem le. de hozzáteszem még ők sem mondanának akkora baromságot, mint amit most te.
szálasi nem állhatta a kisbajszost, mert ő akart a világ igazi ura lenni, és azt gondolta, hogy lehet is. ezt még el is nézem neki, nem véletlenül járta meg az ipse a diliházat, nem volt komplett.
horthy elbénázott kiugrási kísérlete mi volt? meg az angolbarátsága? ugyanmáááár. tények, barátom, tények. amikre hivatkozol, csak épp nem tudod őket. de lehet hogy tényleg csak kiváló provokátor vagy.

nálatok akkor basznak meg ha megzupálsz egy fekát? rég jártál itt ugyi? nálunk ez inkább fordítva van. a zsernyákok bevisznek az őrszobára, hogy meglegyen a forma, aztán hátbaveregetnek és gratulálnak neked ha megrúgdosol egy füstöst.

egyik oldaláról a másikra...
[előzmény (1709)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-20 00:36:58 (1713)
te fasz --ők-- talán nem emberi lények mint te?
[előzmény (1709)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-20 00:35:11 (1712)
DEAD KENNEDYS: NAZI PUNKS FUCK OFF!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Punk ain’t no religious cult
Punk means thinking for yourself
You ain’t hardcore cos you spike your hair
When a jock still lives inside your head

Nazi punks
Nazi punks
Nazi punksˇşfuck off!

Nazi punks
Nazi punks
Nazi punksˇşfuck off!

If you’ve come to fight, get outa here
You ain’t no better than the bouncers
We ain’t trying to be police
When you ape the cops it ain’t anarchy

Ten guys jump one, what a man
You fight each other, the police state wins
Stab your backs when you trash our halls
Trash a bank if you’ve got real balls

You still think swastikas look cool
The real nazis run your schools
They’re coaches, businessmen and cops
In a real fourth reich you’ll be the first to go


You’ll be the first to go
You’ll be the first to go
You’ll be the first to go
Unless you thinkˇ­
[előzmény (1709)]

© Optimus Primeválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-19 14:06:19 (1711)
ezeket ugye te sem gondolod komolyan???csak jókat szórakozol azon,ahogy hőzöngünk a faszságaidon,mi?!

az hogy hitler felnézett horthyra,hát........erre inkább nem mondok semmit.mégis:hitler mindenkire magasról szart,még a fő szövetségesével mussolinivel is gecizett,minket szarba sem vett,csak hatásos(?) eszközként tekintett ránk a kisantant csapatainak visszaszorítására!nem tudjuk?tudjuk meg!
[előzmény (1709)]

© imnotsayingitsnotsayingválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-19 02:54:07 (1710)
"az angolok meg fozni sem tudnak."

"Hiszen az egesz globalizmus nem mas, mint az angolszasz vilag es gyarmatbirodalma. " + kinae, nemetorszage, franciaorszage, svajce, stb-e

bar amire te gondolsz az nem globalizacio, hanem a multinacionalis vallalatok uralmanak kiterjesztese.

"Utana lehet nezni, egyszeru. Nem Marx es engels munkaiban, hanem ugynevezett tortenelmi dokumentumokban. Egy pontos kimutatast kell kerni mondjuk a terror haza vezetojetol"

hahahaha

"Nem tudjuk? Tudjuk meg"

haha, ez mindennel tobbet mond rolad

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-19 01:59:56 (1709)
Saya nagyon okos, es tanult, ez nem kerdes. Szamomra kicsit tul skolasztikus, de spongya ra. Egy ido utan ugyis leegyszerusodnek a dolgok.

Feketek?
A szinesekkel az a baj, hogy keptelenek azonosulni a feher tarsadalmakkal lelkileg. Bohocot jatszanak. Eljatsszak a civilizalt embert.
Titokban otthon embert esznek, kukacokat ragnak, bar azt ma mar nem titokban, hanem buszken, es mindenki elott(az esz megall!), es elik felemberi eletuket.
Hihetetlen, hogy a mai human tudomanyok teljesen atvettek a sotetseguket, es mellejuk allva magat Europat kivanjak eltorolni a Foldtekerol.
Megdobbento ez a szines-mizeria.
Ha ok tapossak szet a fejemet, akkor ah, ugyan mar, csak idegesek voltak a fiuk, es kulonben is ez ott a szokas, meg miert ne? Le a fajgyulolettel!
ha En vagom pofan oket, akkor fasiszta, rasszista bunozo, es 20 ev maganzarka...mar ha agyon nem ver a mulato rendor.

Itt azzal a hulye helyzettel allunk szemben, mikro Anglia keptelen volt eluralni Europat, aztan a szigetvilag fele vetette magat. Ez az egesz osszeallt, az USA is beszallt kolomposnak, most pedig ugy dontottek, hogy kitekerik a vilag masik reszenek a nyakat. Hiszen az egesz globalizmus nem mas, mint az angolszasz vilag es gyarmatbirodalma.
De miert kell ezeket a felembereket, meg az angol-amerikai pokhendieket annyira ajnarozni?
Hiszen az angolok meg fozni sem tudnak. Az irekrol nem is beszelve.
A kinaiak mai napig patkanyt eszenk, es buszkek ra. El sem hittem. Csokosszaju kinai menyecske fogai kozott patkanycombot ropogtat. Kivanatos. Javaslom szerelemre!

A baloldali ideologiak kivetel nelkul ezt a gyarmatosito celt szolgaljak, es a kelet-europai nepek lealjasitasat. a jobboldali ideologiak szinten ezt, csak egy eros nemzeti mazzal, amihez kulonben semmi kozuk. Nekik a magyar, a nep nem mas, mint zsellerek rendszere.

Ja, es a zsidokerdes.
keptelen vagyok megerteni, hogy humanszakos valakik, akik folyamatosan teszik mindenutt a tulolvasott eszuket, miert nem neznek utana peldaul a zsido-deportalasoknak? Utana lehet nezni, egyszeru. Nem Marx es engels munkaiban, hanem ugynevezett tortenelmi dokumentumokban. Egy pontos kimutatast kell kerni mondjuk a terror haza vezetojetol. Adni fog, hihettek nekem. Ott pontosan le lesz irva, hogy Horthy mennyi zsidot deportalt, es szalasi mennyit. Kulonben pedig az elso zsido-torvenyt a hires teleki hozta, nem szalasi.
Szalasi csupan hulye volt, de hogy az o politikajanak lenyege a zsidoirtas lett volna?
ez hulyeseg.
Horthy volt Hitler nagy baratja, akire eleinte amulattal nezett a Fuhrer. Nem tudjuk? Tudjuk meg. Szalasi ki nem allhatta Hitlert. De biztos vagyok benne, hogy jon gyorsan egy ledorongolo leszolas, hogy fasiszta, meg eljen a marxizmus, meg le szalasival, meg kulonben is.

A tenyek picinyeim, a tenyek a lenyegesek.

Fekete rabszolgak?
Ugyan mar!
Lassan 200 ev ota is ott tartanak, hogy "le a feherekkel!"..."Soha tobbet fasizmust!"
Be kellene mar illeszkedni, meg Amerikaban nem volt fasizmus...megdoglok a rohogestol.
Ezek ilyen felemberek, akikkel egyuttelni lehetetlen. Agyon kellesz vernunk oket. ezert gond az, hogy Anglia vegigtaposott a vilagon. Most ezek el lettek szaporitva. Megzabalnak bennunket, vagy egymast, vagy mi lesz? Mert semmire nem jok.

szerintem adjunk nekik Kommunista kialtvanyt!

© saya-jinválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-18 15:38:33 (1708)
Sajnos az, hogy mi valakinek a tapasztalata, az nagyon megtévesztő dolog. Ha engem megvert egy fajmagyar, akkor nekem az a tapasztalatom, hogy a magyarok milyen undorító egy faj, ki kéne írtani az összeset, és különben is takarodjanak vissza Magna Hungáriába. A "tapasztalatok" ctg-nél, és nem csak nála már eleve előitéletektől terheltek, kettős mércével szoktak élni az emberek. Ezek az előítéletek pedig egyértelműen társadalmi természetűek, amelyek a már létező ideológiai kavarékából állnak.
Másfelől pedig ctg szeret provokálni, nekem sokszor úgy tűnik, hogy folyamatosan hülyíti az itt levőket, ritkán szokott ténylegesen komolyan írni. Szerintem.
[előzmény (1706)]

© imnotsayingitsnotsayingválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-18 13:10:25 (1707)
jo tudni, hogy ctg egy matuzsalem. netalan o volt az idegenevezeto a dzsungelben?
[előzmény (1706)]

© Pollyválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-18 07:25:12 (1706)
azért szerintem valami tapasztalat alapján mondja amit mond, csak éppen a tapasztalatokat szerintem pozitív és nem negatív irányban kéne felhasználni
[előzmény (1705)]

© kolinfarellválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-17 14:30:59 (1705)
de nagy ember vagy te ctg-vagy mi..buta vagy és sötét,szivesen bedobnálak este 10után bronx külvárosába,hogy ott mond el a fene nagy igazságodat,,te ikutlan.

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-17 12:48:10 (1704)
a történelemhamisítás az ő reszortja:) nem tudom láttad-e p.o. amikor bizonygatta itt hogy szálasi állította le a deportálásokat, horthy meg valójában ki akarta irtani a zsidóságot stb. de ne menjünk ehhez vissza, ebből már akkoris sok volt.

de ne aggódj, mindjárt megkapod, hogy azért nem tudod az IGAZSÁGOT mert valami tetves rohadt kozmopolita judeokommunistaliberális oktatási intézményben mereszted a picsádat ahol szánt szándékkal nem mondják el neked mi az IGAZSÁG:)
[előzmény (1698)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-17 12:43:05 (1703)
poor magyarság:((
[előzmény (1696)]

© Optimus Primeválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-17 11:13:48 (1702)
vagyis nem erre,hanem ide :)
[előzmény (1700)]

© Optimus Primeválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-17 11:12:58 (1701)
már csak azt várom,hogy valaki bedobjon egy olyan statisztikát,hogy az amerikai büntetésvégrehajtási intézetekben az elítéltek x%-a színes bőrű...akkor a fennmaradó y% viszont fehér,szóval róluk miért nem beszélünk?!
mondjuk nekem tökéletesen mindegy,mert az ilyen statisztikákkal sem értek egyet,mivel számomra nincs különbség az emberek között ez alapján...a bűnöző az bűnöző...a becsületes ember az becsületes ember...

© Optimus Primeválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-17 11:07:19 (1700)
ja,én is erre akartam kilyukadni...
[előzmény (1698)]

© Optimus Primeválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-17 11:06:19 (1699)
az afrikaiak a gyarmatosítoknak köszönhetően fejlődtek vissza minden téren...igenis volt civilizáció,de nem olyan természetű,mint európában vagy ázsiában,de ez magától értetődő,mivel más a kultúrájuk
[előzmény (1696)]

© imnotsayingitsnotsayingválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-17 00:32:57 (1698)
1. mi az a szolga szerint?
2. a rabszolga az letezik minden nyelvben amirol tudok. rabszolga az olyan ember, akinek a sorsarol szinte teljes egeszeben valaki mas rendelkezik es ingyen kell dolgoznia, ha jol tudom. de biztosan en vagyok a hulye, bar ennel elkepesztobb totalis rasszizmussal atitatott tortenelemhamisitast amit te idebofogtel nem sokszor hallottam, pedig tavaly fel even at tanultam 18-19 sz-i amerikai tortenelmet es eleg sok allaspontot olvastam a temarol

nezd azt senki nem vitatja, hogy az afrikaiak egymast is rabszolgava tettek, de teljesen mas termeszetu volt, mint ahogy a hoditok bantak veluk, ahogy pl a spanyolok is sokkal rosszabbak voltak a briteknel ilyen teren. (ja, igen ezt a 98%-ot nem tudom, honnan a picsabol szedted, bristoltol liverpool rengeteg angol kikotovaros is a rabszolga, vagy ha neked jobban tetszik a cseledkereskedelembol szedbe meg magat)

Persze kibaszott jo lehetett ezeknek a feketeknek a pocegodorbol a rasszista, puritan amerikai civilizacio csucsara repulni. koszonet az amcsiknak, akik hamar ugyis afrikai korutazason voltak, tegyenek valami jot is a fekaknak magukkal vittek oket. azon pedig, hogy szerinted nem letezett civilizacio afrikaban mar meg sem lepodok, ez a tipikusan tajekozatlan szemlelet.
pl femipar tekinteteben rengeteg afrikai kiralysag europanal elobbre volt haladva, amit a gyarmatositoknak rengeteg mas dologgal egyutt sikerult szisztematikusan lerombolniuk...
[előzmény (1696)]

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-16 23:59:59 (1697)
Az USA valtozik.
Jelenleg ott tartunk, hogy a "Duke rape case" nagyon alakul. A fekete kurva, aki beperelte az ot megeroszakolo feher sracokat ossze-vissza beszel. Ma mar tiszta, hogy senki nem eroszakolta meg, hanem elotte valahol oten megdugtak, oszt ezekre akarta fogni a dolgot. mert a csaj prostitualt, sztriptiztancosno, es call-girl egyben...huhh, nem semmi!

Most bujkal, mert szegyelli magat. Amerika fel van haborodva.
Azaz elkaptak a fekakat, megint mocskolni akartak, mint a 60-as evek ota mindig. Kurvaul ra fognak baszni. A feherek mozdulnak ma mar. Fog meg lobogni a Feher hazon swastika...Masszoval halad az elet.

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-16 22:59:51 (1696)
Dehogy...a servant az nem szolga...szolgalo...az a szemely, aki olyan, mint a szobalany...
A szolga azmas.
arabszolga pedig a magyaron kivulseholnem letezik...hulyeseg.

A feketeket amikro Afrikabol hoztak.
1.A masik falu harcosai lerohantak az egyik falut, aztan, hogy ne oljek meg a rabokat, meg ne egyek meg, igy az ott olalkodo amerikai hajosok olcson megvettek oket.
2.A slave-ek 98%-at Rhode island-i hajosok szallitottak. Eszakika, yenkik, akik aztan a delieket vadoltak vele.
3.A feketeknek ez a slave-seg akkora kibaszott biznisz lett, hogy eszmeletlen. Az afrikai allatkertbolavilag civilizacios csucsara. Ne izejj man. Oszt meg lakast is kaptak hozza. Raadasul mai napig lehet a fehereket rohasztani, hogy oket jogfosztottak. Ami nem is igaz, mert tulajdonkeppen megmentettek az emberevestol.

Ahogy a magyar ciganyok vadoljak a magyarokat minden marhasaggal, azok meg el is hiszik.
A cigany nep egy vandor nep volt, mar legalabb ezer eve itt olalkodnak.Magyarul nem tudtak,semmilyen torvenyt be nem tartottak, es maria Terezia szemelyesen telepitette le oket magyarorszagon.Miert nem Ausztriaban, vagy Eszak-Olaszorszagban? Jo kerdes.
Aztan most meg mocskolnak bennunket. Ez is jo.
Ok kenyszerrel a magyarsag nyakara lettek telepitva. Slussz!
[előzmény (1690)]

© Pollyválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-15 12:41:51 (1695)
ez nagyon építő jellegű hozzászólás volt
[előzmény (1694)]

© SKAtanicválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-13 17:21:07 (1694)
No most akkor ezzel a kommenttel az egyesült állatok közellensége lettem... höhö
[előzmény (1693)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 ... > Következő >> Végére