Punk Portál >> Fórum >> Politika >> Bácsfi Diána, a Magyar jövő csoport vezére
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Ide kéretik beérni a véleményeket Bácsfi Diánáról

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 ... > Következő >> Végére

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-31 20:08:34 (1491)
Sztálin et. hazudik most, bizony finomkodik és nem tud rendesen magyarul beszélni. Azt hiszi, amit ír, az ironikus, de nem az, hanem más, hogy szépen fejezzem ki magam. De természetesen csak tréfálok, mert nekem nincs jogom megmondani, hogy Sztálin et. mit gondol, ez csak egy játék volt a szavakkal.
[előzmény (1489)]

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-25 01:39:32 (1490)
Izraelben allitolag tamadjak a kormanyt a tartalekosok szervezetei. Nagyon utalhatjak oket, hogy ilyen csunyak kihasznaltak az emberek naivitasat.
Az atlagzsidot, az izraeli kisembert mar megint odadobtak a vilag predajara.
Nekik kell ismetelvinniuk a cionista pokhendiek balhejat.
na ez az igazi tragediaja a zsido letnek.
A zsido kisember szenvedi mindig el a hulye nagypofajuak piszkossagainak szamlajat. Oket verik mindig le, ahelyett, hogy kezdenek Bush-al, Olmert-tel, meg a tobbiekkel.
Kulonben meg a verbol is megart a sok!

© HellRiderválasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-21 08:04:55 (1489)
Ezt te fordítod így. Ha ezt gondolnám, ezt írnám.
[előzmény (1488)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-13 14:28:27 (1488)
Beszélhetsz magyarul is, nem csak labanc finomkodással: leszarom a véleményed. Apunk válasza ugyanez. :-)
[előzmény (1486)]

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-13 01:48:24 (1487)
Lehet, hogy Dianat Libanonban latjuk viszont, amint az Izraelre tamado invazios hadsereget bucsuztatja zuhogo konnyei kozott.
Sajnalja kicsit Erec Jisraelt, hiszen mi lesz, ha nem lesz?
Kit fog o akkor utalni?

© HellRiderválasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-12 22:31:51 (1486)
HellRider mélyen sajnálja, hogy nem sikerült kivívnia számára rengeteget jelentő elismerésed.
[előzmény (1484)]

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-12 02:28:24 (1485)
Bacsfi gyozott Izraelben, e Libanonban.
A zsidok nem
mernek tamadni, beszartak, a gyozelemben mar nem is remenykednek, ok lesznek a bunos nep..
hahaha.
a vilag legnagyobb poenja...beszarok:)))
a csucsrol a godorbe.
Mekkora baromnak kell ehhez lenni!
200 hezbollah katona tokonrugja a szuperfegyverzetu, millios katonasagu Erec Jisraelt...megdoglok...segitseg:)))


© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-11 22:23:19 (1484)
Nos a "vitakultúrádat" lejjebb tartom a kocsmai verekedésnél, ha esetleg nem voltam elég "mély" és érthető.
[előzmény (1482)]

© HellRiderválasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-10 22:55:41 (1483)
Ha azt nézem, te mennyiszer megtetted (gyerek-ről nem is beszélve), akkor úgy tűnik, már megvan a válaszod erre.
[előzmény (1479)]

© HellRiderválasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-10 22:54:28 (1482)
Ha ennyire ráérsz HellRider hsz-eit böngészni, válogathatsz az érvelők közül is. Arról nem HellRider tehet, hogy egy kis kritikai megjegyzésre humorérzék nélküli cimbik rögtön személyeskednek. HellRider persze belemegy (miért ne tenné, ha az érvelés mellett ez is jobban megy neki?!).
[előzmény (1477)]

© HellRiderválasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-10 22:51:12 (1481)
Nagyon kemény. Kocsmai verekedéssel a vitakultúráért!
[előzmény (1477)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-10 10:49:31 (1480)
Bingo! A vita mindíg a megszokott módon indult, a témához kapcsolódott. Csak egy idő után érvek hiányában átment személyeskedésbe meg piti kötözködésbe mindenféle a tárgyhoz nem tartozó dolog miatt . (Hogy ki kezdte, azt mindenki döntse el maga visszaolvasás segítségével. Nem mintha nem lenne mindegy.)
[előzmény (1478)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-09 23:05:14 (1479)
Érdemes rád szót pazarolni?
[előzmény (1472)]

© dalmaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-09 22:46:50 (1478)
,,Mert egyszerűen unalmas, hogy semmit sem szól semmihez, csak másokat elemez és gyaláz. " Kit vagy kiket?

Szerintem ennek az állításodnak semmi köze-nevezzük nevén-HellRider-hez.Van 1-2-3 férfiú,akikkel szórakozik,ők meg komolyan veszik.Mások és jómagam pedig csak pislogva figyeljük az eseményeket.
[előzmény (1477)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-09 22:37:18 (1477)
Mert egyszerűen unalmas, hogy semmit sem szól semmihez, csak másokat elemez és gyaláz. Ld. valamelyik fórumban csokrot is gyűjtöttem. Nem is érdekelt, hogy kit és milyen véleményért, lehet, hogy én is másképp gondolom, csak ez a stílus és a vitatéme mellőzése, ami zavart. Könnyű itt neki pofozkodni. Itt nem fáj, ha visszaütnek. Viszont van annyira agresszív, hogy, ha nem a virtuális világban viselkedne így (itt teheti tán, mert gyáva?) , hanem egy koszos téglaboltíves rock-klub pincében, ott lehet, hogy nem úszná meg virtuális "ellenfelei" jóvoltából egy kis akármivel...
[előzmény (1474)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-09 22:30:38 (1476)
Háború pedig Libanonban zajlik. Ami itt történik egy baromkodás.

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-09 22:29:55 (1475)
Helyes. Én sem nem akarok ilyeneket irkálni, de most kellett.
[előzmény (1474)]

© dalmaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-09 22:28:32 (1474)
szerintem hagyjuk,hogy ki személyeskedik és ki nem. nah,nem szólok bele a háborúba,inkább maradok megfigyelőnek. :)
[előzmény (1473)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-09 22:26:10 (1473)
A te hozzászólásod fröcsög a személyeskedéstől, míg habzani (és nem habozni) csak a jó cimborák - nevezzük őket cimbiknek jó (sörök) szoktak.
[előzmény (1472)]

© HellRiderválasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-09 13:09:00 (1472)
Hát ennyi?! Csak egy kis habzó személyeskedés?! Még csak meg sem próbálod a tényeket a jól bevált mismásolással elkenni?! Menteni ami menthető?! Hogy fog így felnézni rád gyerek?!
[előzmény (1471)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-08 08:33:37 (1471)
Mindent leírtam, ami lényeges, amit te itt magyarázol, az csak szarrágás. Ízlik mi?

Az alexandriai könyvtárral kapcsolatban: nem gondoltam volna, hogy egy ennyire nem feltűnő dologgal dobálózol, ami volt két hozzászólásodban, és nem is illett oda. Ez is Hellrider szokásos szarrágó stílusa. Nem irigyellek.
[előzmény (1470)]

© HellRiderválasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-08 06:24:45 (1470)
hand a P.I.S.A. jelentésről 07.13-án (abortusz topic): "Én nem olvastam amúgy, és fogalmam sincs, kik végzik."
hand ugyanerről 08.07-én(Bácsfi... topic): "A pisáról tudtam, de azért jobban utánanéztem, így jobban alá tudtam támasztani a mondanivalómat biztos alappal." (Hangsúly a "tudtam" szón!)
hand ugyanerről most (Bácsfi... topic): "Akár hiszed, akár nem, volt sejtésem a pisáról, hogy mi az, és amint utánanéztem, a sejtésem beigazolódott" (Hangsúly a "sejtés" szón!)
A folyamat tehát kevesebb, mint egy hónap alatt: a "fogalmam sincs"-től a "tudtam"-on át a "sejtés"-ig. Szép kis ív.

"Fogalmam sincs mivel kapcsolatban, és mikor utaltál az alexandriai könyvtárra."

Segít akkor HellRider:

Abortusz topic.
HellRider 1191. hsz
hand 1192. hsz.
HellRider 1193. hsz.
hand 1194. hsz.
HellRider 1195. és 1196. hsz.
hand 1197. hsz.

"Mellesleg alulművelt bunkó észjárásodra kiváló példa egy jóval korábbi beszélgetés, melynél egy történelmi esemény ecsetelésénél a kudarc láttán kijelentetted, hogy téged nem érdekel, és hogy majd Dalma utánanéz "

Ez kiváló példa arra, hogy ha HellRider valamit nem tud vagy nem érdekli, akkor azt megmondja, nem próbálja heteken keresztül hazudozva azt állítani, hogy igenis tudta. Gondolom a Rorschach-tesztet is tudtad, hogy kell írni, csak direkt írtad rosszul. Várom erre vonatkozó szórakoztató mentegetőzéseidet is.
[előzmény (1468)]

© dalmaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-07 23:22:35 (1469)
Ajaj,micsoda párbajok folynak...

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-07 22:42:30 (1468)
A véleményünket nagyon jól meg lehet különböztetni, de te nemhogy erre nem vagy képes, hanem a többi felhsználó is teljesen összefolyik szerencsétlen elméd számára.
Az a problémád tulajdonképpen, hogy fogalmad sincs, hogy gondolkodik az, akivel vitatkozol. Biztos vagyok benne, hogy az én véleményemmel sem vagy tisztában, nem csoda, hogy mással keversz.

Akár hiszed, akár nem, volt sejtésem a pisáról, hogy mi az, és amint utánanéztem, a sejtésem beigazolódott. Annak ellenére, hogy a jelentését nem olvastam, bár hallottam róla. Hogy kik végzik, azzal jelenleg sem vagyok tisztában, és valószínűleg te sem tudod anélkül, hogy utánanéznél. Így már megkönnyebbülhetsz, nem roppantja szét szerencsélen fejed a két állítás ellentmondása.

Fogalmam sincs mivel kapcsolatban, és mikor utaltál az alexandriai könyvtárra. Érted mire célzok? Mert valahogy erre sem bírsz rájönni.

Mellesleg alulművelt bunkó észjárásodra kiváló példa egy jóval korábbi beszélgetés, melynél egy történelmi esemény ecsetelésénél a kudarc láttán kijelentetted, hogy téged nem érdekel, és hogy majd Dalma utánanéz (persze, az egyetemi tananyagnak). Ezt csak azért említem, mert ha már annyi mindnt számon tartasz, akkor ezt sem ártana.
[előzmény (1467)]

© HellRiderválasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-07 22:02:50 (1467)
A cionizmussal kapcsolatban igazad van. Az idézett állítás gyerek-től származik, amennyiben hand és gyerek két különböző személy. HellRider mentségére legyen mondva, hogy véleményeiteket nem nagyon lehet megkülönböztetni, és gyerek-et kérésre bármikor elő tudtad varázsolni egy kis habzásra.
Az alexandriai könyvtárra tett nyilvánvaló utalást nemhogy nem vetted le, de mikor HellRider elmondta mire céloz, azt mondtad, hogy nem is céloz semmire, illetve amire céloz az nincs is. (És ezt te is jól tudod).

"A pisáról tudtam, de azért jobban utánanéztem, így jobban alá tudtam támasztani a mondanivalómat biztos alappal."

Abortusz topic.
Miután a P.I.S.A. felmérést pisainak írod és szemlátomást fogalmad sincs róla, hogy mi az (bár ez nem gátol meg abban, hogy értelmezd), HellRider 1257. hsz-ében megfogalmazza gyanúját, hogy anélkül nyilatkozol róla nagy lendülettel, hogy tudnád mi az.
Válaszod (1260. hsz) így szól: "Én nem olvastam amúgy, és fogalmam sincs, kik végzik."
Most azt mondod: "A pisáról tudtam, de azért jobban utánanéztem, így jobban alá tudtam támasztani a mondanivalómat biztos alappal."
A két állítás közötti ellentmondás magyarázata jóindulattal zavarodottság, rosszindulattal pedig hazudozás.
(Ezt is olyan jól tudod, mint HellRider. Miért kell úgy tenni, mintha meg sem történt volna?)
[előzmény (1466)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-07 17:31:30 (1466)
"- A cionizmusról nagy bőszen kijelented, hogy semmi magyar vonatkozása sincs, nincs köze a magyarokhoz. Herzl Tivadarról és a magyarországi cionista mozgalomról nem is tudva.
- Az alexandriai könyvtárra tett nyilvánvaló utalást nemhogy nem vetted le, a magyarázatot is elhárítottad azzal, hogy kitaláció."

Te miről beszélsz?
Nem írtam egyáltalán sem a cionizmus magyar vonatkozásairól, sem az alexandriai könyvtárról. Hol jött egyáltalán szóba?

Mondjuk nem az én problémám, hogy összekevered a hozzászólókat. Előfordult párszor.

Ezt pedig csak megnyugtatásul neked:
A pisáról tudtam, de azért jobban utánanéztem, így jobban alá tudtam támasztani a mondanivalómat biztos alappal. Tudom, nálad ez nem így megy, ezért erre a lehetőségre nem is gondoltál.
[előzmény (1451)]

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-02 01:30:56 (1465)
Szerintem Bacsfi nagyon aranyos kiscsaj, es ertelmes is.
Hogy nyilas?
Mas meg demokrata.
Sot van, aki cionista, feminista, fekete faji harcos, meg magyargyulolo.
Az miert jobb?
Tudja valaki?

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-01 10:44:05 (1464)
Hogy értelmes-e, azt nem tudom, de vicces, az biztos. Tegnap este kurvajót szórakoztam a weblapján. Gratula Bunkóbá' !
[előzmény (1463)]

© HellRiderválasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-01 06:59:37 (1463)
Nem kenyerem a dícséret, de Bunkóbácsi az egyik legértelmesebb személy itt a környéken (Komolyan!).Több hsz kellene.
[előzmény (1462)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-01 00:11:01 (1462)
Hmmm...
BunkóBácsfi?
:DD

ne basztassátok a nejem, me kettécsapok itten oszt akkó szedegethetitek a vaskereszteket a földről.
:D:P
[előzmény (1458)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 ... > Következő >> Végére