Punk Portál >> Fórum >> Politika >> Bácsfi Diána, a Magyar jövő csoport vezére
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Ide kéretik beérni a véleményeket Bácsfi Diánáról

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 ... > Következő >> Végére

© NoFarewellválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-10 22:31:49 (1611)
Azt én sem gondolom hogy börtönbe velük, bár azért ennél árnyaltabban is fogalmaztak már meg felháboritóbb dolgokat is. Abban adok neked mondjuk némi igazat, hogy nehezen lehet tudni hányadán állunk, hogyha máskor meg a Hősökön tényleg teljes felszerelésben masirozhatnak. Tény, hogy ezek mind jól jönnek az aktuális kormánynak. De hát ez van, azért ne az legyen már a hülye aki kritizálja óket a szélsőségükért, hanem ők.
[előzmény (1610)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-10 22:17:57 (1610)
Engem nem érdekel az említett portál, nem szoktam olvasni esetleg ritkán és csak szórakozásképpen, hiszen az ilyen mondatokon jót tudok nevetni, hogy: "Mandur László, az Országgyűlés köztörvényes, kommunista alelnöke fogadta az Izraeli Védelmi Erők 200 fős delegációját a Parlamentben." vagy: "A fajgyűlölők formailag a munkásőr és spicli által igazgatott magyarellenes csoport, a Mazsihisz meghívására...". Hát ezeken a mondatokon jót nevettem. Most ezért börtönbe velük. Nem olvastam végig sem a Dalma által idézett baromságot, csak arra gondoltam, ha ezek a hülyegyerekek ennyire kiszolgálják a Gyurcsány-Szilvássy bűnszövetkezetet, akkor tegyék. Ez is tréfás mondat, nem? Nézd, amíg ez a banda (Gy-Sz), nyíltan engedi masírozni a nyíltan nácikat a Hősök terén, addig ugyan ne tiltsák már be a netet. Pedig minden igyekezetük ezen van, teljesen agyukra ment ez a virtuális világ (Gy-blog, szlovák fasiszták zászlót égetnek - ebből diplomáciai botrány, index-kocsmavideók alapján letartóztatások). Úgyhogy bármennyire is tréfásnak tűnik, komolyan nem fogok csodálkozni, ha egyszer majd megáll a "fekete autó" a PP fórumozók háza előtt. Ki kéne próbálni a mocskokat, komolyan.
[előzmény (1608)]

© NoFarewellválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-10 22:05:35 (1609)
Vicces hogy még mindig ezt nyomod. ha enyire igy gondolod, nevezd is meg azokat, akikre érted ezt a már klasszikus felépitésűnek is mondható, de abszolút nem tisztázott szidalom - hegyet.
[előzmény (1605)]

© NoFarewellválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-10 22:00:56 (1608)
Azt hiszem kicsit félreértelmezed ezt a dolgot. Vagy szerinted nem komikus, amikor egy magát jobboldalinak valló portál már Bayert kezdi ki esetleges zsidó származása miatt? Egyrészt komikus, másrészt igencsak elég belőle. És ennek semmi köze semmilyen magyar-mélymagyar-magyartalan-kérdéskörhöz. Uszitó rasszistákról van szó, akik amúgy valóban azt gondolnak amit akarnak és amikor akarnak. De ezt egy nyilvános internetes portálon leközölni egy az egyben már valami teljesen más dolog.
[előzmény (1607)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-10 21:48:24 (1607)
Hát akkor uccu neki. Olyan szépen vannak idézve a paragrafusok. Nosza, ifjúburzsoák, tegyétek meg a följelentést a rendőrségen, segítsetek a nyomozásban.
Jelentsetek föl engem is, mert teli van a lakásom őskori fegyverekkel (ökölkő) és rengeteg molotov-koktél elkészítéséhez alkalmas anyaggal. Sőt, még kormány-ellenes nézeteimet vallom is itten a neten is, meg ha bevinnének sem tudnák kiverni belőlem, vallanaám a mocsok ávósok szemébe is. Éljen a demokratúra. Gyurcsányt demokrátornak!
[előzmény (1606)]

© dalmaválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-01 19:32:17 (1606)
lessétek: http://kurucwanted.blogspot.com/

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2007-02-21 03:46:23 (1605)
Nehany szo az itt jelenlevokhoz.

Nem punkok vagytok, azok emberek, hanem szemetek.
Teljesen erthetetlen, hogy hogy adhatnak teret ilyen lelkibeteg, perverz, sotet gondolatokat hirdeto szerencsetleneknek, mint akik itt hirdetik a balos iget.

Anyjukat-apjukat megbasszak, kishugukat leszpatjak, kutyajukat seggbedugjak, mert ok most modern eleterzest produkalnak.
Itt pedig hirdetik tudomanyos, es hasmeneskivalto gondolataikat.

Azt hihetnenk, hogy a punk sullyedt ilyen melyre. Pedig dehogy! Ilyen melyre sullyedtek azok, akik uralkodnak a punkokon. Szinte invir=taljak rajuk az oket vero szkinhedeket. Hogy fenntartsak a gyuloletet.

Teljesen lathatoan nem normalisak.
magyarok egyaltalan?

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2007-02-15 00:25:10 (1604)
Most kellene Diana, hogy jol odaporkoljunk ezeknek a komonista alvilagi bunozoknek.
mert kulonben jonnek a jobboldali, polgari kormanyok, a konzervativ erok, akiktol meg Sztalis is ezerte jobb volt!

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2007-02-01 04:38:25 (1603)
Ez megint humanszakos moralizacio. A fene egye meg, en is ebben eltem sokaig.
Igy nem lehet.
Aki pofanvag, azt vagy pofanvagod, vagy a labtorloje leszel. Nem tudtad? Kerdezd meg valakitol. Mondjuk egy rablogyilkostol a bortonben. O majd elmagyarazza neked. sot ossze is rugdossa az arcodat, ha komolyabban akarod tanulmanyozni a dolgokat.

A buntetes igenis arra valo, hogy buntessenek vele. Ha nem, akkor mi a feneert kell allam, borton, jog es rendorseg?
Ami meg az anarchiaban is kellesz?
Azert, mert aki rosszat csinalt, azon leverjek a port.
Ha a gyilkost nem olik meg, az mostmar latja, hogy csak nyugodtan gyilkolgasson, mert a kutya sem torodik vele. Vagyis a gyengeket az erosek kezei koze dobtad, azt csinalhatnak veluk, amit akarnak.

Ez itt a problema.
Meg kell ismerni az eletet. El kell menni lakni gettoba, nyomortelepekre, es egy filler nelkul, a betevo falatert is rimankodni, aztan megtudjatok majd, mirol beszeltem.
Nem igaz, hogy szeretni fogod a csavokat, aki kirabol, a lanyodat a szemed lattara bassza szet, a felesegedbol kurvat csinal, es majd arulja, teged pedig egyszeruen szembekop.

Hihetetlen, hogy valakik a halalbuntetes moralis oldalarol elmelkednek. Megdobbento az egesz.
Ez nem iskolai filozofiaora.
ez elet.
Fogadjunk, az elso kesszuras utan, mikor a combodbol kiall a rozsdas penge, es tobbe nem fogsz ugrabugralni vele, mert at lett vagva az iszomszalag, az idegszal, a csont is serult, te is gyakorlatiasabb utra tersz.
[előzmény (1602)]

© Pollyválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-31 10:19:58 (1602)
Én sem tudom sajnálni azért mert kivégezték, de lényegében ez változtat valamin? Mert én úgy érzem nem. A büntetés nem arra való, hogy az élők lelkiismerete megnyugodjon (már akié megnyugszik egy gyilkosságtól). Amúgy meg előbb-utóbb mindenki meghal magától is, addig meg még szenvedhet egy darabig az éltben. És a számomra az sem tisztázott, hogy kinek van joga büntetni, főleg embert ölni, tehát elvenni valakinek az életét, attól függetlenül, hogy megérdemelné-e vagy sem.
[előzmény (1601)]

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-29 21:16:58 (1601)
Tookie Williams?
Ne hulyeskedj mar?
Ugy lott arcon egy tajfoldi kislanyt, volt talan 10 eves, hogy leszakadt a fel arcocskaja, uvoltott, az az allat meg elvezte, es gugyogott hozza.
Amerika legnagyobb gengsztere volt.
A halbuntetes szamara igazan nagyon puha volt...sorry:...((

© zs_tválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-29 21:13:06 (1600)
mondom én, még mindig nagy.

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-29 21:11:37 (1599)
Tudom, hogy jot akartok, ez nem is vitas, de PICSA:

En jot akarok, Te jot akarsz,
Mi jot akarunk, mindenki csak jot akar...

Aki olt, azt ki kell vegezni...ez a minimum.
Ha nem, szemedbe rohog.
nem hiszed?
Probald ki.

nem erkolcsrol van szo, nem arrol, hogy milyen elrettento hatasa van, meg hogy csokken-e a bunozes.

ha megoltel valakit, akkor nehogy azt hidd, hogy te egy marha klassz gyerek lettel.
Fel kell szepen kotni...ennyi.

© NoFarewellválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-29 15:56:45 (1598)
Pontosan.
[előzmény (1597)]

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-29 15:39:46 (1597)
Az biztos, hogy az végrehajtás előtti utolsó éjszaka az valami iszonyatos kínszenvedés lehet...
Ami nagyobb baj a halálbüntetéssel, az az, hogy nagyon vissza lehet vele élni... Ha valaki útban van, azt el lehet ilyen módon távolítani... No meg elviekben is problémás a dolog: attól, hogy ő fasz volt és más élete fölött uralkodott, attól senkinek sincsen elvi alapja követni a példáját...
[előzmény (1594)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-29 00:33:00 (1596)
baszeg told már föl a picsád msnre, beszélnünk kéne:)
[előzmény (1594)]

© zs_tválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-29 00:30:24 (1595)
valamennyi "modernista bunöző-féltő" már jóideje ezt próbálja magyarázni, csakhát még mindig nagy az isten állatkertje.
[előzmény (1593)]

© NoFarewellválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-29 00:21:54 (1594)
Még jó bro, kimutatták hogy az utóbbi 80 évben igen alacsony százalékban a bűnös égett meg a villamosszékben. A várakozást tartom büntetésnek, nem is a kivégzést.
[előzmény (1593)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-28 23:59:08 (1593)
csak tudod amikor előáll az a kellemetlen szitu, mint ami néhány hónapja amerikában, hogy kivégeztek egy ipsét, aki ártatlan volt, akkor nagy a córesz.
[előzmény (1592)]

© NoFarewellválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-28 23:56:23 (1592)
Igazad van, kivéve a halálbüntetésben. Aki ölt, azt nem lehet halállal büntetni, mivel a halál önmagában nem meríti ki a büntetés definicióját. A börtöntől kezdve a lehetséges összes büntetésig minden az, kivéve a halált. A gyilkoláshoz való jog akkor lenne érvényes, ha semmilyen büntetést nem vonna maga után. De ha már megtette, és kivégzik, azzal, ahogy azt meg is mondtad amúgy helyesen, "Te meg osszetort arccal, kifolyt szemekkel sirsz majd az agy alatt." Nem lehet visszahozni. Mondjuk persze könnyű erről egyrészt úgy beszélni hogy nem a hozzátartozónk az áldozat. Bár a halálbüntetés is lehet büntetés, mondjuk ahogy néha Amerikában csinálják, hogy az x -edik alkalommal öntik csak pl. a vénába a mérget. Az már büntetésnek minősül, amit az elítélt átél olyankor, amikor elhalasztják a dolgot. Abban mindenesetre igazad van, hogy az életfogytiglan legyen életfogytiglan.
[előzmény (1590)]

© Pollyválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-26 11:56:36 (1591)
Érdekes hozzáálás...Ha valaki megöl valakit, akkor az illető halott marad, akármi történik az elkövetővel. Na jó, az életfogytiglan még ésszerű lenne, ha tényleg a büdös életben nem jöhetne ki.
[előzmény (1590)]

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-26 05:09:55 (1590)
Csak megjegyzem, hogy az eletfogytiglant lecsokkentik 25 evre.
Gratula erte!

Elfelejti,, hogy a buntetes celja nem neveles.
Pofanvagott, pofanvagom.

Aki olt, azt meg kell olni, mert ha nem, elismerik a gyilkolashoz valo jogot.
Hiszen a brutalis allat elobb-utobb szabadul, oszt kesz.
Megdobbento.
Radasul ezt meg sokan szeretik is.
Akkor majd szeklabbal jol fogsoron vaglak benneteket, ugy, hogy a szemetek is kifolyik. Kapok mondjuk ot evet, abbol elengednek, szovak 2 ev mulva kint rohogok. Te meg osszetort arccal, kifolyt szemekkel sirsz majd az agy alatt.

Hihetetlen, hogy mennyien beveszik ezt a modernista bunozo-felto dumat.
Aki kest szur beled, az meg akar olni. Ne neveld, old meg. Kulonben veged lesz.

Bazzeg...!!!

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-26 05:05:09 (1589)
Ez azert nem szelsojobbos portal. Kit erdekel Bacsfi ideologiaja?
Szerintem szenvedelyes, es heves.
Lehetne felolem neger fajvedo is!
[előzmény (1587)]

© kropotkin hercegválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-25 12:27:54 (1588)
na ez egy tipikus összeesküvés -elmélet.próbálkozz újra!
[előzmény (1587)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-25 11:15:18 (1587)
Nevetséges Bácsfival foglalkozni. Egy megbukott projecte volt a nemzetbiztonsági hivatalnak! Megbukott és eltüntették. Akiket a média "felkap" szélsőjobbldaliságuk miatt, azoknak biztosan semmi közük az úgynevezett szélsőjobbhoz. Az apja egyébként ma is NBH-s tiszt.

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-24 03:50:48 (1586)
Diana az ert aranyos, es szerintem szexi is.
Egy hatalmas szalasi bronzfejjel kezeben szerintem eszmeletleneket ugralna egy hatalmas neger faszon.
Bar, ha faji kerdes merulne fel, mivel mindig van nalam feher ragacs, befestenem neki feherre. ezen ne vesszunk ossze!

szerintetek?

© NoFarewellválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-23 19:24:22 (1585)
Nem tudom hogy lerajzoljam, elmutogassam vagy levetítsem, hogy a beteges mániád, miszerint itt mindenki elnéző a vörös terror prominens képviselőivel szemben, annyira légből kapott, amennyire lehet.
[előzmény (1584)]

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-23 04:54:26 (1584)
Nem tudom, de azt hiszem az osszes Marx-Engels, Lenin, sztalisn, Kadar, es sorolhatnam munkat a Szalasi-naplok utan kellene kuldeni a zuzdaba.
Valaki megmondhatna mar, mert sajnos nem tudom, en meg nem vagyok annyira kepzett, hogy miert jobb a kommunizmus a nacizmusnal?

Szeretnem, ha valoban elmagyarazna ezt nekem valaki.

Pliiz!!

© Punk Gusztiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-19 06:15:48 (1583)
szúrnám
[előzmény (1458)]

© ctgválasz erre | adatok | e-mail - 2007-01-16 22:29:33 (1582)
Penzeselvek...hm...nem rossz parositas:))

Elvek es vallas,eszmek,tudomanyosvagytudomanytalan meggyozodes, hit, meg mit tudom en mi nem mas, mint szellemi konstrukcio. Ugy van letrehozva,illetve ugy van valaki besorolodva hozza, ahogy neki jo,mondjuk ugy elonyos,vagy ha ures a feje hogy hulyitik bele.

Az elet az dong korulottunk,es vallhatunk akarmit, rank fog taposni. Csak ugy vagyunk kepesek elni es tulelni,hogy eltapossuk a masikat.nem mindenkit, csak aki hagyja magat. Ha nem tesszuk,el leszunk taposva. Undorito jatek ez,es ezt meg az elvekkel is megfuszerezik.vagyis biztosak vagyunk benne, hogy nem mi, dehogy,mindig a masik a szar alak. Fokeppen pedig az, akit sikeresen porbaalaztunk mar.

Legalabb ne magyarazzuk meg.
[előzmény (1581)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 ... > Következő >> Végére