Punk Portál >> Fórum >> Politika >> Gyurcsány
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Jó lesz-e, vagy nem?

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 ... > Következő >> Végére

© drválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-21 21:32:01 (3006)
http://pestylaszlo.hu/megsebzett_hun.php

sokkal jöbban felháborít ez a kisvideo engem most néztem meg.bár gondolom már volt és nem is konkrétan gyurcsényhoz van köze

© drválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-21 21:26:01 (3005)
azért meg ne haragudj ha nem tudok értelmes magyar mondatokat összehozni;)

© drválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-21 21:25:27 (3004)
Nyilván nem is akartalak meg bántani sem téged sem mást .kiváncsi vagyok mondjuk a véleményedre.Én nem gondolom, hogy ennyivel el lehet intézni hogy akkor most ne nézzünk a múltba. Úgy gondolom sokmindent megmagyaráz ha jobb ha baloldalról beszélünk. Hogyan lehetne összefogni szerinted?

© lujza66válasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-21 21:17:15 (3003)
kötekedni, velem?:D nem is tudnál:P ilyen vitába nem megyek bele. leginkább azért nem, mert nincs értelme. attól még nem lenne kevesebb ez az összeg, ha vitatkoznék -de, ha így lenne,megtenném:) - és ráadásul már tökmindegy, hogy hogyan lett ennyi, ez van, előre fele kell nézni, nem arról beszélni, hogy mi miért történt.. mert lehet ezt is, lehet puffogni, utálkozni, mérgelődni, bármit.. és ez vmilyen szinten persze normális.. de attól nem lesz jobb, vagy könnyebb, nem oldódik meg tőle semmi:) legfeljebb az emberek jobban egymásnak esnek, és nem összefognak..
[előzmény (3002)]

© drválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-21 21:07:07 (3002)
hmm ha jól néztem és számítottam át akkor az államadosság most netto 16000milliárd forint ez négy évvel ezelött volt mondjuk 8000 Sztem ez tett, sajnos negatív és nemhiszem hogy pusztán világgazdasági (vagy milyen) okokra vezethető vissza.Persze én nem akarok kötekedni áááááááááááá :)

© lujza66válasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-21 21:01:36 (3001)
hát.. sztem minden politikus egy fasz. a pénz a lényeg, semmi más. egyiknek se. lehet az zöld, kék, piros, narancs, vagy hupilila, én egyetértek azzal a viccel, hogy, ha mozog a szájuk, hazudnak..
az pedig sztem elég logikus, hogy a média a nézettséget tudja növelni ezek a tüntetések által, mert akkora ügyet csinálnak belőle.. nagyon felfújják, és az emberek pedig nyálcsorgatva ülnek a tv előtt, hogy vajon történik-e vmi, lesz-e balhé.. ha viszont az államadóságról van szó, az emberek inkább elkapcsolnak, mert az szárazabb téma egyrészt, másrészt pedig minden párt tök mást mond, és úgy csavarják az egészet, ahogy akarják.. ezért érdekesebb, ha tettekről van szó.. az tutira úgy van, ahogy látod, a duma viszont már unalmas és mellébeszélés csak.
az meg, hogy ki mit mutatott fel, megint olyan dolog.. hogy igazából senki semmit.. szarból nehéz várat építeni :S
[előzmény (3000)]

© drválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-21 20:32:41 (3000)
Valóban nevetséges és elgondolkodtató, hogy ezek az emberek így viselkedtek, de én úgy hiszem, hogy ez nem ad felmentést Gyurcsány hülyeségeire. Valóban lesznek felháborodott népek ha a miniszterelnök baromságokat gondol, cselekszik, tesz és akkor elkeseredett emberek között is lesznek olyanok akik szánalmasan viselkednek (bár lehet a munkájukat vesztették el éppen) de ugye lehet rajtuk szörnyülködni egy esti közvetitésen, hogy a "fidesz tüntetésről khm megemlékezésről érkezett emberek randalíroznak".Hha belegondolunk hogy ezer tüntetö csinálta a fesztivált 15-én este akkor az még mindig csak egy tizezred része az ország népességének, mégis milyen sokat foglalkozott vele a "média"....
Miért nem arról beszélnek például mennyit nőtt az elmúlt 4évben a netto államadósság?Tudjátok mekkora pénzről van szó ?Én megnéztem itt http://ksh.hu Persze nyilván meg lehet magyarázni, mert mindent meglehet...Nem is kételkedtek abban, hogy esetleg valóban szükséges e iskolákat, korházakat bezárni?Vagy szükségszerű-e az ami mostanában történnek egy "sztkban" Biztos, hogy mindig az a jó amit a kormánypártok sugallni akarnak a népnek?Persze most lehet azt mondani, hogy itt aki az mszpre szavazott az a kisebbik rosszat választotta. Én nem tudom ezt érvként elfogadni.Ezen kívül mit mutatott fel ez a kormány, hogy ujra megszavazták?
Baromságnak és triviális dolognak tartom az árpádsávos hisztériát is. ÁLLÍTÓlAG Gyurcsány 15-én is ilyen zászlóval(is) a háttérben szónokolt Erősítsetek meg hogy így volt e avagy sem én ezt a részt pont nem láttam.
[előzmény (2976)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-21 20:11:32 (2999)
http://www.youtube.com/watch?v=0pAwXAnyR5M

© lujza66válasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-21 19:51:00 (2998)
mint a pápa faszának?:DDD
akkor bocsánat, félreérthető voltam.. nem azon volt a hangsúly, hogy mit kiabálnak, hanem, hogy a szülők dolga nem az, hogy belevonják a gyereküket a politikába, hogy egyáltalán erről halljanak otthon, és aztán meg a szülőktől hallottakat hangoztassák egy ilyen tüntetésen.. amikor nekik a vízipókot kellett volna nézniük otthon.. szóval, hogy a szülők hibája az egész, az ottlétük, és a megnyilvánulásuk is, mert, ha csak úgy ott sétálnak, és semmit nem hallottak még erről, akkor nem hiszem, hogy így viselkedtek volna.. vagy nem tudom.. :) de szomorú, az biztos:S
[előzmény (2997)]

© alexander portnoyválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-21 18:29:36 (2997)
annak, hogy mit üvöltenek kisgyerekek tényleg annyi jelentősége van mint a pápa faszának, ellenben a szüleiknek tényleg nem ártana egy-két nagyobbacska saller, hogy kiviszik zavargások kellős közepette a gyerekeiket, és kiteszik őket annak a veszélynek, hogy vagy a rendőrök, vagy a "tüntetők" átgázolnak rajtuk.
[előzmény (2995)]

© Pehyválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-21 14:29:53 (2996)
ez a video milyen azta kurva:DDDDD"Gyurcsány bácsi TAkarodj"hahahaha ezeknek a kis taknyosoknak milyen szüleik lehetnek!?!?!?!
[előzmény (2976)]

© lujza66válasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-21 14:09:16 (2995)
hát ez kemény. nem is az emberek viselkedése háborított fel.. hogy mennyire birkák, ők felnőttek, úgy csinálnak hülyét magukból, ahogy akarnak, az a meglátásuk, ami.. de az, hogy van olyan szülő, aki kiviszi a gyerekét ilyen szarságra, és a gyerekek -fagyival a kezükben- azt kiabálják, hogy "gyurcsány bácsi takarodj.. " .. milyen szüleik lehetnek már.. és, ha ők kapnak be könnygázt? nem elég, hogy olyan dologról kiabálnak, amiről fogalmuk sincs, még vigyázni sem tudnak magukra, júúúúj.. én az ilyen szülőket verném meg, politikai nézeteket leszarva.. :(
[előzmény (2976)]

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-19 20:25:37 (2994)
:D
Nem rossz ötlet, bár én inkább Lacót jelölném a posztra:)

© IrBaratválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-19 19:55:31 (2993)
Persze engem. ;>
[előzmény (2992)]

© IrBaratválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-19 19:53:06 (2992)
Akkor intézd el, hogy királlyá koronázzanak.
[előzmény (2991)]

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-19 16:36:51 (2991)
Kicsit elfogalmaztam a végét:)

Még annyit, hogy nyílván nem egy új 56-ra vágyom. Csak valami forradalmi váltásra:DDD
[előzmény (2990)]

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-19 16:33:14 (2990)
Fura, hogy ezt írjátok, de persze elhiszem nektek, ti vagytok a pestiek, ti járhattatok arra. Nektek inkább hiszek, mint bármelyik TV csatornának...
Azért fura, hogy ezt írjátok, mert itt Szegeden, szerintem a körülményekhez képest (tehát hogy sok-sok ideges, és dühös ember kimegy az utcára hőzöngeni) teljesen kultúráltan zajlottak le a dolgok. És nagyon spontán módon. Úgy éreztem, hogy ha ugyanez történne Pesten is, akkor annak ténylegesen lenne értelme, mert nagyon nehezen kikezdhető volt.... Például semmi káreset nem történt, ha jól tudom. Itt is voltak árpádsávos zászlók, de ezt például itt senki nem tette szóvá... Mert mondjuk volt más régebbi nemzeti lobogó is, nemcsak ez.
Szóval ami engem illet, nekem nagyon tetszett:) Egy pillanatig azt hittük, tényleg csinálunk valamit... Aztán valamiért úgy éreztem, amikor hazamentem és néztem a HírTV-t, hogy valami itt elbaszódott, és az egész értelmét vesztette...
Talán egyszer sikerül úgy felkellnie kultúrált és észszerű módon is a magyar népnek, és akkor megint azt mondhatjuk: igen, mi tettünk valamit. És az eredmény persze kétesélyes, de én azért tisztelem az '56-os hősöket is, pedig egyértelmű, hogy a vesztükbe rohantak...

© alexander portnoyválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-19 12:18:00 (2989)
néhányan igen de azért vegyes mondjuk a külföldi sajtó. van akik a kormány posztkommunista örökségét emelik ki, van akik szélsőjobbos nácikról írnak akik randalíroznak. és asszem tán mindkettőben van valamennyi igazság.
[előzmény (2988)]

© xFedtheFuckUpxválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-19 12:09:29 (2988)
Én amúgy arra lennék kíváncsi, hogy a többi ország hogyan gondolkodik a ezekről az eseményekről. Sztem tuti fogják a hasukat a röhögéstől. :-)

© alexander portnoyválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-19 12:05:21 (2987)
ááá, mi egyszer jelentünk meg nofarewell kollégával, aztán amikor mellettünk az arc karlendítéssel köszönt az elvtársainak inkább odébbálltunk.
[előzmény (2986)]

© xFedtheFuckUpxválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-19 12:00:53 (2986)
De hát mit lehet tenni az exem erősen jobboldali érzelmű aztán menni kellett vele :DDDDDDDDD az mszp székháznál még könnygázt is kaptam a valagamba :P

© xFedtheFuckUpxválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-19 11:59:12 (2985)
Egyébként amikor mentünk a Kossuth térre voltak emberek akik jöttek vissza és azt mondták, hogy "Ne menjetek oda, mert mi nem ezt akartuk és nem így....NE VEGYETEK EBBEN RÉSZT"
[előzmény (2984)]

© alexander portnoyválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-19 11:56:33 (2984)
igen és a vicces az volt hogy utána megpróbálták megmagyarázni nekem, hogy dehát nem is voltak ott nácik. mondom jaja a totenkopfos 88as szálasipólós arcokat csak hallucináltam, meg csak "néhány" volt, az meg bagatell...:-)
[előzmény (2983)]

© xFedtheFuckUpxválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-19 11:55:06 (2983)
Én is kimentem még szeptemberben, de aztán rájöttem, hogy nekem nem itt van a helyem a sok árpádsáv meg bonhead között.
[előzmény (2979)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-18 15:42:12 (2982)
a mi Balázs shownk sokkal viccesebb! :)
[előzmény (2976)]

© IrBaratválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-18 15:33:32 (2981)
A "sokcsíkosbácsi" jól kivágta magát: "Hátha van Honvéd-drukker!"

A nagy szakállú fazon röviden összefoglalta a videó mondanivalóját: "Kultúra!" ;>
[előzmény (2976)]

© apunkválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-18 13:14:24 (2980)
Egy kicsit tényleg sok volt a csík a zászló-árús bácsi piros-fehéres lobogóján. Inkább a csillag-sávosra hasonlított csillagok nélkl...
[előzmény (2976)]

© alexander portnoyválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-18 12:27:46 (2979)
ezzel épp az a baj hogy az ilyen túl sok közöttük. én pl nagyon szívesen venném ha ferkó fogná a pereputtyát és eltakarodna, de nem véletlenül nem megyek ki tűntetni árpádsáv tengerbe hat marék idióta közé. mellesleg még a legelején megtettem, szemlélődő résztvevőként, a normális emberek száma igen csekély volt...
[előzmény (2978)]

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-18 12:00:33 (2978)
MIndig a hülyéket mutatják... Lehetne épp normális embereket is ugyanígy... de mindegy...
[előzmény (2976)]

© alexander portnoyválasz erre | adatok | e-mail - 2007-03-17 18:04:20 (2977)
hahahahahahahahahahahahahaha. jelöljük nóbeldíjra MOST!
[előzmény (2976)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 ... > Következő >> Végére