Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> THE FIRST STEP
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
open hearts and clear minds

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 > Következő >> Végére

© kissyfurválasz erre | adatok | e-mail - 2007-08-15 19:16:43 (254)
nekem pedig az rémlik, hogy amikor még a "te zenekarodban" játszottam, és a beszélgetéseink során szóbakerült néhány lemez, én pedig reflektáltam rájuk néhány információval, akkor olyan jellegű dolgokkal reagáltál mint "és ez kit érdekel? ne legyél már lexikon, az tök gáz, minket ez nem érdekel."

valamint, két költői (!!!) kérdésem lenne:
1. hol láttad leírva, hogy imádtam akkoriban a TFS-t?
2. mikor is vetted a fáradtságot, hogy meghallgasd a What we know-t?

amúgy igazán bevállalhatnád már, hogy azért balhéztál Fluff után a benzinkúton a szlovákokkal, mert a Felvidéket akartad visszacsatolni. amúgy ne keseredj el, legközelebb majd sikerül. talán a következő Second Combat turné alkalmával.

és tudod, egy európai banda is megmondta, amit te nem nagyon szoktál hallgatni mert nem annyira rockos... learn to listen!
[előzmény (233)]

© AbriSideválasz erre | adatok | e-mail - 2007-08-15 18:47:49 (253)
Mondom,hogy vállalhatatlan ez a csapat elöbb egy pedofil most meg egy ratyi játszik benne!Én éreztem,hogy zavar van az erőben!
[előzmény (232)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-08-15 18:41:00 (252)
te köcsög, nekem nem a semmiből változott meg a véleményem nagyon jól tudod!
szóval inkább fogd el a bliccelőket mint,hogy itt égesd magad.
[előzmény (230)]

© boxiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-08-15 17:05:16 (251)
hehe tehát a második sorból?
[előzmény (250)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-08-15 17:03:53 (250)
pedig az olaszoknál nyomhattak volna YOT-ot. a hátsó sorokból biztos előjöttek volna a cappo-hajú youth crew srácok.
[előzmény (249)]

© boxiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-08-15 17:02:48 (249)
olaszoknál semmi feldolgozás nem volt, melyik yot?
[előzmény (243)]

© AbriSideválasz erre | adatok | e-mail - 2007-08-15 16:30:09 (248)
És most ez ,hogy jön ide?
[előzmény (243)]

© gergválasz erre | adatok | e-mail - 2007-08-15 16:10:38 (247)
Two thousand two: We sell our discography to you
Two thousand three: We'll sit back and count our money
Two thousand four: Two words "Reunion tour"

megmondták előre. amúgy szerintem semmi gond nincs az új lemezzel, más mint az eddigiek, szövegekbe szerintem meg nemsokat változtak

© XviktorXválasz erre | adatok | e-mail - 2007-08-15 16:04:15 (246)
Pár éve budapesti kiskocsmában tolták, most meg Anti-Flage az arénákban. De nézd meg az új album szövegeit meg a régieket, újra alakultak és kb csak a dagadt az egyetlen eredeti tag, olyan az új lemez mint egy langyos punkzene, mit mondjak még?
[előzmény (245)]

© gergválasz erre | adatok | e-mail - 2007-08-15 16:01:54 (245)
mér?
[előzmény (244)]

© XviktorXválasz erre | adatok | e-mail - 2007-08-15 15:56:51 (244)
azért a GCF eléggé durván elkurvult! Önmaguk paródiája lettek
[előzmény (231)]

© blntválasz erre | adatok | e-mail - 2007-08-15 15:44:00 (243)
Tenap YOT feldolgozast jatszottak :D
[előzmény (239)]

© MRolandválasz erre | adatok | e-mail - 2007-08-15 15:05:39 (242)
Százasért viszem!
[előzmény (241)]

© AbriSideválasz erre | adatok | e-mail - 2007-08-15 14:19:45 (241)
Ha valakit érdekel van egy eladó Livewire-Recordsos First Step pólóm l-es méret!Még a What We Know nevű úrral bizniszeltem még akkor mikor még menő volt a First Stepet szeretni!De mivel most már ratyinak tartom ezt a bandát szívesen megválnék töle!

© AbriSideválasz erre | adatok | e-mail - 2007-08-15 14:13:38 (240)
Talán azért menő a First Steppet nem szeretni mert te szereted!Ennyi épp elég indok úgy gondolom!
[előzmény (233)]

© AbriSideválasz erre | adatok | e-mail - 2007-08-15 14:10:07 (239)
YOT-hoz hasonlítani őket iszonyú nagy butaság a két csapat között fényévnyi külömbségek vannak!
[előzmény (230)]

© blntválasz erre | adatok | e-mail - 2007-08-15 11:37:26 (238)
Voltam tegnap a Londoni bulin ami teljesen korrekt volt, csak szerintem kevesen voltak ahhoz kepest hogy ez mekkora varos (kb 120an lehettek osszesen). Kozonseg mozgott, a zenekar hozta a kotelezot de igazabol nem volt semmi extra. Elvileg van/lesz video a koncertrol, ha megtalalom, akkor feldobom a linket.
[előzmény (233)]

© MRolandválasz erre | adatok | e-mail - 2007-08-15 11:30:21 (237)
Ráadásul Mr. Issa fekete is! :-)))
[előzmény (235)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-08-15 08:21:24 (236)
nem csak a korral nem haladsz a szellemi fejlődésben is visszafele.
a Balu egy szóval nem írta azt,hogy imádta volna anno...
[előzmény (233)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2007-08-15 08:15:46 (235)
szerintem a good clean funhoz hasonlítani bármit is az teljesen felesleges. rohadt buzik!

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2007-08-15 07:31:26 (234)
Hát, az elmúlt másfél évben egyszer sem éreztem a szükségét, hogy meghallgassam a lemezt, így arra jutottam, hogy ez biztos azért van, mert nem jó.:(
[előzmény (230)]

© boxiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-08-14 23:34:40 (233)
1. mintha az open hearts idején annyira imádtad volna a TFS-t, nekem nem úgy rémlik, csak most úgy nézel vissza
2. greg bacon meg hadd döntse el maga mi fontos meg okos döntés neki

egyszerűen nem tudom kitől indult de kurva menő most a TFS-t nemszeretni, én meg leszarom hogy nem haladok a korral, kibaszott nagy élmény volt látni/hallani őket még ha nem is voltak annyira lelkesek mint vártam!

valaki volt a mai londonin?
[előzmény (232)]

© kissyfurválasz erre | adatok | e-mail - 2007-08-14 23:24:51 (232)
Ati! Szerintem a TFS, az Open hearts idején volt igazán - hogy úgy mondjam - élhető zenekar. A többire reagálván pedig:
- Aram alapjáraton nem rossz arc, a 2004-es Kék Yuk-as Champion bulin egy rövidke diskurzus alapján legalábbis. Viszont a Betrayed - ami valóban több, mint felejthető - agyon sztárolása, mintha imidzskovácsolásra késztette volna, amelyre a Champion időközbeni könnyes hattyúdala és egyesek szerint legendává válása is rásegített. Azt pedig valljuk be őszintén, hogy a TFS-nek nem volt szüksége egy ilyen karakterre, mert ahogy mondtad, elég meghatározók voltak ők magukban is.
- Izzy vs. Fred... Teljesen fölösleges ezen pörögni, mindketten alap arcok, igaz mindketten másért. Egy connecticuti aranyos kertvárosi sráctól ne várjuk el, hogy "under age" lányokat fog kúrogatni. Dobolni viszont semmivel sem dobol rosszabbul, mint Izzy (lásd Fired Up).
- Greg Bacon korábban csatlakozott az IA-hez mint ahogy beszállt volna a TFS-be és az IA előrébb járt bizonyos dolgokban, mint a TFS, gondoljunk csak a 2005-ös ausztráliai kirándulásra. Éppen ezért úgy gondolom, hogy egy IA world tour-t kihagyni - különösen úgy, hogy pletykák szerint Greget gyengédebb szálak is fűzik egy jelenleg Ausztráliában élő amerikai sráchoz és a myspace-es kommentek alapján ment korábban a nagy ömlengés a viszontlátásról - egy alig egy hetes, nem is túl változatos TFS kirándulásért, enyhén szólva butaság.
[előzmény (230)]

© xsipixválasz erre | adatok | e-mail - 2007-08-14 23:24:08 (231)
Abszolút igazad van ! tök fura,hogy egy éve még mindenki istenitette őket és most meg mindenki köpköd rájuk !
Amúgy ez volt a Good Clean Fun-nal itt voltak pesten mindenki szét szedte őket,azt vissza jöttek egy év múlva és hiretelen mindenkinek gáz lett,pedig akkor sem játszottak rosszabb zenét!

egyedül az a szar TFS,hogy nem bírnak eljönni Bécsig vagy Pestig pedig egyik helyen se 40 ember lett volna rajtuk./szerintem a bécsbe kiutazok magyarok kitettek volna vagy 40főt !!!/
[előzmény (230)]

© whatweknowválasz erre | adatok | e-mail - 2007-08-14 22:39:23 (230)
már ne is haragudjatok, de ennyi hülyeséget ritkán lehet olvasni.
mindenfelé megy a fanyalgás, hogy ez a TFS már nem az a TFS, ami volt. Izzy nélkül nem az igazi, unalmas haknizenekar, minden héten más a felállás, meg mit keres Aram egyáltalán a bandában.
- Ábri, talán ha belegondolsz pár legendás zenekar munkásságába, vegyük példának a Youth of Today-t, akkor észreveheted, hogy egy futballcsapatnyi ember megfordult a zenekarban (ami persze egyáltalán nem baj, mintha ez megszokott lenne hardcore bandák esetében...).
Ráadásul ha feloszlana a TFS, akkor nem tudnál az új -Connection- számmal menőzni a myspace oldaladon, te lózer!
- Aram. Valaki egyszer kifejthetné, hogy tulajdonképpen mi a probléma a sráccal. OK, a Betrayed több, mint felejthető, de miért menő szidni a tagot? Azt hiszem, nem ő tehet róla, hogy az Avocado Booking-nál pár idióta ex-Betrayed, Champion-ként hirdette a TFS eu-turnét. (Amúgy el sem jött az európa-turnéra...)
- az új dobos, Fred (a TFS mellett a Fired Up tagja) teljesen rendben van, semmivel sem rosszabb, mint Izzy volt, talán kevésbé színes egyéniség :))
- Balukám, ezt a Greg Bacon dolgot komolyan gondolod? a TFS a 2000-es évek legmeghatározóbb straight edge zenekara, ne viccelj már, majd pont az IA turné kedvéért feladja ezt az eu-turnét.
- Bali, másfél év után hogy jött a szikra, hogy tulajdonképpen nem is jó a WWK lemez?

leszarom, hogy kinek tetszik, nem tetszik a TFS, problémám azzal van, hogy a semmiből miért változott meg az emberek véleménye, amikor a zenekar baromira nem adta el magát. talán vártak volna még egy évtizedet, amíg a félhalott Livewire végre hajlandó kiadni a nagylemezt? (Tökivel például egy éve beszélgettem a 2004-es TFS eu-turnéról, s tudom, hogy már akkor szarnak tartotta a bandát, tehát nincs semmi meglepő a véleménynyilvánításában. De a többiek...)


amúgy a barcelonai koncert felejthetetlen volt...

© MRolandválasz erre | adatok | e-mail - 2007-08-14 19:05:15 (229)
Jaja sajna ez van (lehet) a digóknál is!
[előzmény (226)]

© kissyfurválasz erre | adatok | e-mail - 2007-08-14 18:17:18 (228)
hát az Internal Affairs az nagy király, még ha Greg Bacon el is lózerkedett egy world tour-t a szaros TFS mediterrán körútért (ergo nyaralásért).
[előzmény (227)]

© boxiválasz erre | adatok | e-mail - 2007-08-14 14:47:24 (227)
igen, szerintem is menjünk vissza pár beírással visszábbra.
amúgy ebben az 'arra felé sem divat az old fashioned' dologból annyi lehet igaz hogy az első zenekar egy tiszta internal affairs copy volt, és a miracle-n is érezni lehetett egy jó nagy változást abba az irányba, pedig amikor itt játszottak, még egy tök jó agresszív old school banda voltak
[előzmény (225)]

© AbriSideválasz erre | adatok | e-mail - 2007-08-14 13:46:43 (226)
Hát gondolom már arra felé sem divat az old fashioned hardcore!
[előzmény (221)]

© blntválasz erre | adatok | e-mail - 2007-08-14 09:30:44 (225)
Jol le lett huzva a TFS ez elmult par commentben. Pedig milyen szepen indult ez a forum! Egyebbkent meg nem csak a TFS miatt megyek hanem azert is, mert kivancsi vok milyen egy HC buli Angliaban es ez az utolso 7 amikor itt vagyok.
xtokeex te mar voltal Londonban koncerten?



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 > Következő >> Végére