Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> Extreme Noise Terror
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
CRUSTCORE

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 > Következő >> Végére

© zetorkaválasz erre | adatok | e-mail - 2011-02-23 12:43:52 (157)
hát ez szomorú

© crustyboyválasz erre | adatok | e-mail - 2011-02-23 10:25:22 (156)
bazzeg pont most akartam én is beírni ide ezt a szar hírt:(
Nyugodj Békében Phil!!

faszkivan:(((
[előzmény (155)]

© dr.slayerválasz erre | adatok | e-mail - 2011-02-23 09:33:22 (155)
Meghalt Phil Vane! Totál ki vagyok akadva! Annyira kibaszott jó arc volt! Egyszer az egyik koncertjük elött órákat pofáztam vele, kérdezgettem mindent elmesélt az egész 80as évek UK hc/punk történésekről! I love fucking extreme noise terror, RIP PHIL VANE!

© csigaaválasz erre | adatok | e-mail - 2010-10-11 22:07:21 (154)
"Two tracks from the DEATH DEALERS album "Files Of Atrocity" have now been uploaded....The Only Solution & Countries In Flames."
http://www.myspace.com/extremenoiseterroruk

© csigaaválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-26 22:39:54 (153)

© Toto_válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-03 11:28:36 (152)
Engem földhöz kúrt az utolsó ENT lemez! ;)
[előzmény (151)]

© crustyboyválasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-02 23:42:11 (151)
Fasza ez meg minden, de kicsit olyan értelmetlennek tűnik, az ENT miért nem nyom olyan crustot, h ne legyen szükség projektekre ahhoz, h full crust legyen a cucc. Mert valljuk be, h azért a legutóbbi ent lemez nem kúrta földhöz az oldschool fanokat.
[előzmény (150)]

© Toto_válasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-02 23:28:16 (150)
Húúúúúúúúúúúúúúúú, ez nagyon királyul hangzik! Total d-beat garantálva Charlie bácsi által!
[előzmény (148)]

© SgtDválasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-02 23:02:33 (149)
Dean nyomja a kozsó pózt. menő.
[előzmény (148)]

© csigaaválasz erre | adatok | e-mail - 2010-05-02 21:55:10 (148)
Death Dealers is a new project band featuring members of Extreme Noise Terror, Anti Cimex & Raw Noise! Recording has already started at Springvale Studio, Ipswich & should be finished sometime in June. The session will include 13 tracks & will be released later in the year. More info to follow....

Line-Up:

Dean Jones - Vocals (ENT/Raw Noise)
Phil Vane - Vocals (ENT)
Chino - Guitar (ENT/Raw Noise)
Staff (not pictured) - Bass (ENT)
Charlie - Drums (ex-Anti Cimex)
Barney - Percussion (Raw Noise)



© Axelválasz erre | adatok | e-mail - 2008-07-11 09:46:15 (147)
vicces, hogy valaki egy extreme noise terror bulira az egyik előzenekar miatt megy el
[előzmény (146)]

© crustyboyválasz erre | adatok | e-mail - 2008-07-11 08:57:47 (146)
http://www.kronosmortus.hu/node/10856

© crustyboyválasz erre | adatok | e-mail - 2008-07-08 13:55:43 (145)
kori ha vannak képek, videók a topolyai buliról akkor lécci küldd át a vatai.levente@gmail.com-ra. A szeptembert nem hagynánk ki.
Levi

© SgtDválasz erre | adatok | e-mail - 2008-07-08 12:38:12 (144)
Elég sok kellemetlenség társult a turnéhoz, de összességében minden jó, ha a vége jó.
A bérelt 9 személyes kisbusszal elmentek a srácok Győrbe, bepakolni a cuccokat, onnan pedig elmentek a maradék cumóért kiskunhalasra, úgy hozták fel Pestre. Azaz hogy csak hozták volna, mert a kisbusz lerobbant Kecskeméten. Végülis Huszár Jani -aki az ENT sofőrje volt- ment le a srácokért és a motyóért a kisbuszával. Ez elég nagy csúszást jelentett, biztos volt mrá 11 óra mire elkezdődött a buli a kék yukban. Mi kezdtünk, szerintem elég fasza kis szettet nyomtunk, volt némi mozgás is. Utánunk jött a Jack. A szokásos magas színvonalt nyújtották, a közönségnek is tetszettek, minden a helyén volt. Az Obituary feldolgozás ütött.
A Depths of Depravity-t nem néztem meg, mert árultam a cuccokat. Az ENT Dean Jones énekes nélkül lépett színpadra, mert indonéz turnéjuk alatt maláriás lett az a fasz, és Angliában nyomta az ágyat. Így hát egy énekessel nyomultak. Nyomtak egy viszonylag rövid szettet, úgy 35 perc lehetett, de sok korai dal volt, a metálosabb stílusúakat szándékosan mellőzték, mint később Philtől megtudtam. A közönség reakciója is meggyőző volt, tetszett mindenkinek amit látott.
A második napon elmentünk egy másik kisbuszt kérni a kölcsönzőből, de csak egy 7 személyest tudott adni, ami papíron 6 személyes volt…sajnos be kellett érnünk ezzel. A Jack zenekar barátai segítettek ki minket olyan módon, hogy személyautóval elvittek közülünk három embert Kiskunhalasról a szerb koncertre. De ne szaladjunk ennyire előre…Délelőtt kaptunk egy telefont, hogy Mike, a dobos nagyon szarul van. Fosik és görcsöl a hasa, leveri a víz stb. Kórházba kellett vinni. Az első kórházban nem látták el, így át kellett vinni máshova. Ekkor már le volt zárva a város a melegfelvonulás és az ellentüntetések miatt, mindenhol rendőrök irányították a forgalmat. Szóval nem volt éppen zökkenőmentes a nap. Végülis abban maradtunk, hogy mi, (jack+gyalázat) elindulunk a koncertre, és majd felhívnak minket, hogy jobban van-e az ENT dobos az infúzió lecsepegése után, és jönnek-e. 7 körül tudtunk elindulni. Félúton kaptuk a hírt, hogy nem vállalják így be a bulit. Megkérdeztük, hogy mi lenne, ha ledobolná valaki más helyettük, azt mondták, hogy így most nem tudják bevállalni akkor sem. Ami még szar volt, Norbi, a basszerosunk nem tudott átjönni a határon, szóval basszeros nélkül kellett, hogy játszunk. Elég nyomott volt a hangulat, mit ne mondjak… Megérkeztünk Topolyára, a jegyek árának 2/3-át visszafizették a vendégeknek. A közönség tagja között volt egy komplett zenekar, akik kompenzálásképp játszottak egyet a mi hangszereinken és cuccainkon. Az első zenekart nem láttam, el voltam foglalva azzal, hogy belázasodtam, percenként 4-szer köhögtem, és tele volt a fejem takonnyal. A Jack eléggé odabaszott, folyamatosan ment az aprítás a színpad előtt, és egy nagyon fasza bulit hoztak össze ismét. Mi negyediknek játszottunk. A betegségemet szerencsére félre tudtam tenni, és egy elég vad koncertet adtunk, a közönséggel teljesen összhangban voltunk, egyértelmű volt, hogy ők a mi célközönségünk. (itthon nem látni ilyen pólókat, felvarrókat, kitűzőket stb. viselő embereket.) Utánunk már nem játszott senki. Buli után még egy darabig maradtunk, és mentünk vissza Kiskunhalasra, ez azért volt szükséges, mert csak 7-en fértünk be a buszba rendesen, és a személyautóval akik voltak, ők is halasiak. Úgy volt megbeszélve, hogy ha jön az ENT és tudják vállalni a Temesvári bulit, akkor Kiskunhalason azok, akik már nem férnek be a kisbuszba, átülnek hozzájuk. Ha pedig nem tudnak jönni, Norbi vonattal jön, megpróbálunk kocsit keríteni, és ha az sem lehetséges, akkor lemondjuk a bulit. Szerencsére az ENT eljött, azzal a feltétellel, hogy Toto dobol Mike helyett. Mondanom sem kell, hogy ez Totonak mekkora megtiszteltetés volt! A Jack próbatermében eljátszották a setlistet kétszer, aztán indultunk is a koncertre. Sajnos az Another Way nem játszott, mert feltörték a kocsijukat, és több cuccukat ellopták, többek között a basszusgitárt. A Haos kezdett, nekem nem tetszett egyáltalán. Az Onanizer játszott utánuk, ők sem fogtak meg túlságosan, bár a két ének azért gyilkos volt. Végre mi jöttünk, eléggé felspannoltam már magam, rendesen odapakoltunk. A színpadra nem fértem fel, ezért kénytelen voltam elvegyülni a tömegben, és ha már így alakult, kötelességemnek éreztem nyomni pár circle pitet :D Norbi is lejött mellém a színpadról, volt darálás rendesen, és a feldolgozást is ismerték az emberek! Utánunk jött a Jack, Levi szintén a színpad előtt brutálkodott, fasza koncert volt az övék is, az Obituary feldolgozás viszont valami miatt kimaradt. Az Extreme Noise Terror beállása alatt már láttam, hogy Totonak önkéntelenül is fülig ér a szája, nagyon élvezte a dolgot. Volt decieved, bullshit propaganda, de nyilván nem én vagyok a legjobb ember arra, hogy beírjam ide a setlistet. A régebbi dolgokról játszottak inkább. Aztán a koncert végén még feljött Mikey a miheztartás végett, és elnyomott két számot. Én nagyobb tömegre és megőrülésre számítottam, az az igazság. Utolsónak a Pavilonul játszott, de valami nagyon szarul szólt az egész, és egyáltalán nem tetszett. Koncert után még szarakodás a klubban, és a csapat egyik fele indult is vissza Kiskunhalasra, mert hétfőn meló van. Levi, Bakelit és én maradtunk a bandával, dumáltunk sokáig, és a keménymag még el is indult az éjszakába. Délig alvás, aztán irány haza, a buszban visszafogott ökörködés, A két gitáros nagyon jó fejek, főleg Woody, a basszeros és Phil inkább magának való. Mike meg dögrováson volt, de a végére felélénkült, kitárgyaltuk a Goldie Lookin Chaint és Banksy-t, remélem nem kaptam el tőle valami indonéz vírust közben.
Dióhéjban ennyi, egy nagyon emlékezetes 4 nap volt ez, a sok stressz és szopás ellenére a bulik nagyon jól sültek el. Képek myspacen fenn vannak, a videokat pedig megpróbáljuk minél előbb feltölteni. Akinek vannak még képei, videói, kérem, írjon nekünk!
Köszönjük mindenkinek, aki eljött a bulikra.

© alienhuntersfuckerválasz erre | adatok | e-mail - 2008-07-04 17:34:35 (143)
Köszi!
[előzmény (142)]

© SgtDválasz erre | adatok | e-mail - 2008-07-04 16:31:07 (142)
szeva!

gyalázat
dephts of depravity
jack
ent

kezdést nem tudok mondani, kb. 8-9 körül...
[előzmény (141)]

© alienhuntersfuckerválasz erre | adatok | e-mail - 2008-07-04 16:06:15 (141)
Hello!

Hogy lesz ma a sorrend?

© SgtDválasz erre | adatok | e-mail - 2008-07-04 10:22:45 (140)
MA ESTE!


Immár másodjára látogat hazánkba a legendás brit Extreme Noise Terror. Munkásságuk óriási hatással volt és van bandák ezreire. Legutóbbi kiadványukkal (ENT/Driller Killer split) visszatértek at oldschool crust vonalhoz, így a bulin a régi slágerekkel valamint az új darákkal garantáltan fergeteges party-t fognak csapni.
Hazai részről a hc/crust vonalról Gyalázat(dbeat GYőrből), Jack(hc/grind Kiskunhalasról) valamint death metal vonalról Depths Of Depravity fogja tolni a mesterek előtt.

helyszín: Kék Yuk - Budapest
ideje: 2008.07.04. 20.00
belépő: 2500 FT elővételben / 3000 Ft a helyszínen

http://myspace.com/jackpunk
http://Jack.punk.hu
http://www.myspace.com/gyalazat
www.depthsofdepravity.tk
www.extremenoiseterror.co.uk

© crustyboyválasz erre | adatok | e-mail - 2008-06-05 11:32:29 (139)
!!!CRUST!!!
2008.07.04. Kék YUK EXTREME NOISE TERROR JACK GAYALÁZAT
koncertre a jegyek a
www.ticketportal.hu
oldalon rendelhetőek elővételben

© crustyboyválasz erre | adatok | e-mail - 2008-06-03 21:52:03 (138)
közeleg...

Photobucket

© Koriválasz erre | adatok | e-mail - 2008-05-11 14:15:12 (137)
Image Hosted by ImageShack.us

© dr.slayerválasz erre | adatok | e-mail - 2008-05-09 14:20:59 (136)
MA ESTE!!!

TRAFO CLUB , GÖDÖLLŐ, EASTCORE UNITED FESTIVAL II. 21h, 2000 Ft.

ISACAARUM (cz) - total nihil metal
INGROWING (cz) - death/grind
SAY WHY? (cz) - grindcore
DISLIKE (hr) - death/grind
SENATA FOX (hr) - powerviolence
HUMAN ERROR - d-beat vs. blastbeat
ANOTHER WAY - fastcore

© crustyboyválasz erre | adatok | e-mail - 2008-05-06 17:17:38 (135)
Photobucket

© dr.slayerválasz erre | adatok | e-mail - 2008-05-06 14:34:57 (134)
EASTCORE UNITED FESZTIVÁL II. :

A tavalyi sikeres első felvonás után idén májusban ismét
lesz Eastcore United Fesztivál! Ezúttal a Gödöllői Trafo
klub ad otthont a jeles eseménynek, amelynek továbbra is az
az egyik főcélja, hogy hagyomány teremtő szándékkal
összegyűjtse kelet-közép Európa leghírhedtebb és
legextrémebb bandáit, másrészt pedig, hogy segítsünk
oszlatni a színterek közötti szakadékokat.
Ezúttal az alábbi zenekarokra számíthatunk:
ISACAARUM : Csehország első számú mészárosai, akik sajátos,
sado-death/black/grindot nyomnak, és az őrült és kellően
véres show mindig részét képezi a fellépésüknek! totális
nihil metal!
INGROWING : Csehország death/grind büszkeségei! A
blastbeatek és a mélyen bugyogó hörgés mellett a technikás
részeket sem nélkülözi az a brutális zenei koktél, amit
előadnak!
SAY WHY? : A harmadik cseh banda a fesztiválon. Old school
grindcore, ezt nem kell kommentálni, színtiszta őrlés!
SENATA FOX : Horvátország fastcore/powerviolence hősei végre
Magyarországon! Gyors, lényegre törő (hard)core kirohanásaik
sorozatos orgazmusok a gyors zenék híveinek!
DISLIKE : Szintén Horvátországból való ez a banda is, zúzós
death/grind, a minőségi fajtából!
HUMAN ERROR : Hazánk első(számú) crust/grind bandája, ahol a
d-beat és a blastbeat együtt parolázik!
ANOTHER WAY : Szélvészgyors fast/grind/core banda a
délkeleti Viharsarokból!
A belépőt igyekeztük a legkedvezőbbre szabni, hét ilyen
minőségi bandát mindössze 2500 Ft.-ért nézhettek meg. A
kezdés 20 órakor lesz a befejezés valamikor hajnalban, de a
klub az első HÉV érkezésig nyitva tart! Érkezz pontosan és
nézz meg mindenkit! Elővételes jegyek, 2000 Ft.-ért a
headbangerben és a waveben már kaphatóak!
www.myspace.com/eastcoreunitedfest

© válasz erre | adatok | e-mail - 2008-05-03 14:46:03 (133)
Photobucket

© Freedomfighterválasz erre | adatok | e-mail - 2008-05-01 16:09:16 (132)
Photobucket


EASTCORE UNITED FESZTIVÁL II. :

A tavalyi sikeres első felvonás után idén májusban ismét
lesz Eastcore United Fesztivál! Ezúttal a Gödöllői Trafo
klub ad otthont a jeles eseménynek, amelynek továbbra is az
az egyik főcélja, hogy hagyomány teremtő szándékkal
összegyűjtse kelet-közép Európa leghírhedtebb és
legextrémebb bandáit, másrészt pedig, hogy segítsünk
oszlatni a színterek közötti szakadékokat.
Ezúttal az alábbi zenekarokra számíthatunk:
ISACAARUM : Csehország első számú mészárosai, akik sajátos,
sado-death/black/grindot nyomnak, és az őrült és kellően
véres show mindig részét képezi a fellépésüknek! totális
nihil metal!
INGROWING : Csehország death/grind büszkeségei! A
blastbeatek és a mélyen bugyogó hörgés mellett a technikás
részeket sem nélkülözi az a brutális zenei koktél, amit
előadnak!
SAY WHY? : A harmadik cseh banda a fesztiválon. Old school
grindcore, ezt nem kell kommentálni, színtiszta őrlés!
SENATA FOX : Horvátország fastcore/powerviolence hősei végre
Magyarországon! Gyors, lényegre törő (hard)core kirohanásaik
sorozatos orgazmusok a gyors zenék híveinek!
DISLIKE : Szintén Horvátországból való ez a banda is, zúzós
death/grind, a minőségi fajtából!
HUMAN ERROR : Hazánk első(számú) crust/grind bandája, ahol a
d-beat és a blastbeat együtt parolázik!
ANOTHER WAY : Szélvészgyors fast/grind/core banda a
délkeleti Viharsarokból!
A belépőt igyekeztük a legkedvezőbbre szabni, hét ilyen
minőségi bandát mindössze 2500 Ft.-ért nézhettek meg. A
kezdés 20 órakor lesz a befejezés valamikor hajnalban, de a
klub az első HÉV érkezésig nyitva tart! Érkezz pontosan és
nézz meg mindenkit! Elővételes jegyek, 2000 Ft.-ért a
headbangerben és a waveben már kaphatóak!
www.myspace.com/eastcoreunitedfest

© válasz erre | adatok | e-mail - 2008-04-27 22:54:30 (131)
zhoooooooooolaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!Photobucket

© zetorkaválasz erre | adatok | e-mail - 2008-03-13 11:54:29 (130)
mennyi lesz a beugró?
[előzmény (129)]

© crustyboyválasz erre | adatok | e-mail - 2008-03-10 16:44:13 (129)
Photobucket

© crustyboyválasz erre | adatok | e-mail - 2008-03-10 16:43:43 (128)
http://www.punkportal.hu/forum/forum.php?id=punkportal&cat=2&topic=1516



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 > Következő >> Végére