Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> FreshFabrik
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
FreshFabrik

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 > Következő >> Végére

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-07 18:58:55 (121)
Ugyan. Tudjuk, hogy ez a csaj csak a szépfiúk miatt hallgatja a Freshfabrikot.
[előzmény (120)]

© Borsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-07 18:54:35 (120)
Nem. Nem ér annyit a FreshFabrik bocs. :)
[előzmény (118)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-07 18:48:49 (119)
Jelen esetben nem, mivel a vak is láthatja, hogy a két gitár játékáról beszélve én az elektromos szóló gitárokra gondoltam, utalva arra, hogy nem elég súlyos, avagy kemény a szám, bár van két elektromos szóló gitár is, amit használhatnának.
[előzmény (117)]

© FabrikFanválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-07 18:47:23 (118)
Ez az! Vesszetek ossze fiuk =)

© Borsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-07 18:27:15 (117)
Az is gitár.
[előzmény (116)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-07 18:16:35 (116)
A Levente basszusgitáros.
[előzmény (115)]

© Dingoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-07 18:14:25 (115)
Egy apró pontosítás Grace for grace
Valóban jól sikerült a klippel együtt
3 gitáros van Levente Béci Matyi
Hmm érdekes észrevétel ezt idaig sneki sem hangsújozta
raadasul pont ennél a számnál
De sztem ők is midennt megtezsnek, hogy jól hallható legyena dolog:)

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-07 09:52:16 (114)
Az új szám a Grace By Grace (?) valamiért tetszik nekem. Az a zongorás rész például nagyon király benne. Gratulálok. Még a végén az egész album tetszeni fog. De azt azért nem értem, hogy ha 2 gitéros is van, akkor miért hallatszik úgy, mintha csak egy lenne, aki ráadásul csak néha prüntyög valamit. Kicsit hangsúlyosabbra kéne venni a gitárokat.

© FabrikFanválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-07 21:35:34 (113)
igy igaz ! de talan jobb lenne ha jo iranyba valtoznanak :)
[előzmény (111)]

© Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-07 12:06:17 (112)
Amire talán elmennék ezzek kaptsolatban aza jóöreg még eddig a média számára nem nagyon kihalászott MOBY DICK. JA meg még a Superbutt.
A többire meg szarok, mert már úgymond médiazenekarok...
[előzmény (110)]

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-07 09:12:25 (111)
na így már tisztább a kép, hogy miért léptek vissza. nincs nekem bajom a zenekarral. az énekst ismerem is a P.O.T.-ből. csak a régi jobban tetszett. de egy zenekar folyamatosan változik jobb esetben, és vagy bejön vagy nem a változás. talán az rosszabb lenne, ha még mindig egy helyben toporognának.


vélemény véleményemről? :-)
[előzmény (109)]

© FabrikFanválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-06 22:29:35 (110)
Április 21-én, szerdán 19 órai kezdettel kerül megrendezésre az E-klubban a VIVA első rockzenei gálaműsora ...
FreshFabrik, Tankcsapda, Moby dick, Zerog, Avin és a mókusok

© FabrikFanválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-02 22:34:26 (109)
Ezt Levente irta egy masik forumra ezzel kapcsolatban:

Ez tény.Nem is értettük mire fel kaptunk jelölést, amikor utoljára 2000-ben jelent meg anyagunk.De azért aranyosak voltak,hogy gondoltak ránk.A gálán azért fellépünk.Örülünk neki,biztos jó buli lesz.El kell hogy keserítselek: Andráséknak szurkolok,sőt még lehet ,hogy sms-t is küldök,bár szerintem simán nyernek így is.:)))Megjegyzem a másik kategória-a sima rock-jobban izgatott volna valóban.De lesz ez még jövőre is biztos,jó ötletnek tűnik a kezdeményezés.

LEV(FF)
[előzmény (102)]

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-02 14:42:19 (108)
tegnap voltak este az rtl klubon a talalkozasokban! :) uj klipp miatt ...

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-02 14:38:17 (107)
hát én egyáltalán nem :-D
[előzmény (106)]

© Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-02 14:13:58 (106)
A punk kategóriára azért kiváncsi vagyok...

© Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-02 14:13:31 (105)
Komoian: így még jobban is jártak, hogy nem indultak!
Én a superbuttnak adnám át, mert ők azért bizonyítottak valamit...

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-02 14:13:02 (104)
ooops
felreertesek elkerulese vegett:
zuditottak=zudihattak...
bocsi

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-02 14:10:53 (103)
húúúúúúú bazzzeg nagggggggggggggggyon szar!!!

szerintem nem nyertek vona semmit mert a tavalyi teljesítményük egyenlő a nullával :-D

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-02 14:07:03 (102)
na hogy legyen min csamcsogni...
a viva tv a megawatt galan jelolte a legjobb hazai modern rock kategoriaban a freshfabrik-ot, akik nem reg kitalaltak, hogy meg sem kivannak a jelolesben reszt venni, hiszen a hivatalos indoklas szerint (legalabbis amennyire en tudom) nem kivantak a sun work shop es a superbutt ellen indulni, hiszen ket volt enekesuk ellen nem ereztek sportszerunek (vagy valami ilyesmi a lenyeg, hogy a ket volt enekes csapata ellen nem akartak indulni)...
vicces...
kepzelem, hogy az oromhirt remekul fogadhattak a vivanal hisz alig par napi munkat zuditottak igy a nyakuba.. en biztos az oromtol a foldhoz =)
szeretnem ha mindenki leirna, hogy o milyen esetben folyamodna ilyen jellegu magatartashoz... kivancsi vagyok ki mit mond

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-02 14:00:21 (101)
Hello Murphy!

én csak részben értek veled egyet. a mai ff szerintem is borzadáj/ly (?), de a Sun Work Shop engem meggyőzött. Nézd meg őket egy klubbulin talán akkor megtetszik!

© Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-02 13:56:22 (100)
A magyar HáCé egyik "oszlopos tagja". Akkor, mikor a Lámentésön meg a Drájv máj hánd volt, akkor még azt lehet mondani, hogy valami tényleg alakulni láccott. Aztán amikor Pitesz kiszállt....
Az új tag, a énekes valami borzadvány. Meg most már maga a számaik is, a zene, meg az egész. Sepultura előtt, tavaly nyáron hallottam őket Mezőtúron a WANTE-on, de bárcsak nem lettem volna FreshFabrik-on.

Pityesz másik próbálkozása a Sun Workshop - amit szintén módomban állt megtekinteni, szintén a WANTED-on, SEPULTURA után, úgy hajnali kb. egy-kettő körül - , de csak annyit tudok róla mondani, hogy jó volt rá aludni, mert annyira nem találtam méltónak, hogy hallgassam.

Amúgy nem fizetett fikázó vagyok, ha valaki eztet sejteni véli...

© Dingoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-07 21:49:18 (99)
Semmilyen érzelemnyilvánítással nem céloztam rád ezzel:))hehe félreértetted. Aki felém nem nyilánul kultúráltam vagy nem abrát azt ugyis leszarom magasról.

© FabrikFanválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-07 12:12:56 (98)
"Szerintem bárki fel tud hozni normálisan felhangban negatívumot, hibát, hiányosságot azt az együttes jó néven veszi majd."

Hehe :) Erre lattunk egy tokeletes peldat nem is olyan reg egy masik forumon :)

"FFa: miert baj, hogy lent lesz sok ismeros arc? sztem pont jo (nem ratok gondoltam) "

Nem arra celoztam,hogy te leszel a szar tarsasag szoval az erzelem nyilvanitasaidat iranyomban legkozelebb akkor dobd be,ha nem csinalsz hulyet magadbol vele :)
[előzmény (94)]

© xanaxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-05 21:35:42 (97)
Tokyo, tudod hányan játszanak kispisishülyegyerekeknek harmincakárhányévesen????? nem ez a gáz, bm., ne az életkorra fektesd a hangsúlyt, mert ...áááááá!!! a FF pedig ott volt az élvonalban (a maga módján) csak ez a fajta zene egyre kevésbé jön be az emberkéknek....nekem tetszik. Mindegy. A tagok egyébként valóban irritáló faszfejek, a lemezeladási statok picit azért levettek az arcukból.

üdvözletem
[előzmény (95)]

© Dingoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-05 21:17:51 (96)
Tokyo: na látod megy ez kulturaltabb formaban is.
Nem kb tíz éve, hanem pont 10 éve msot volt a jubileum, de ez részletkérdés.
Nem is popzenet akarnak jatszani és a hip-hopot sem keverném bele, de minden zene alapja a jó dallam és szöveg ez igaz.
A zenészek igen jelentős része harminc fölött van vagy nagyon közelít ahoz ezt te is beláthatod. nem ők az egyetlen idős zenekar az országban.
Én speciel jobban szeretem azokat akik nem 1-2 éve játszanak.
Van akit irritál van akit nem. A legujabb számokról jó visszajelzések érkeznek. majd emglatjuk mi sül ki belőle. Az tény és való, hogy nagy váltoások voltak és vanank most is. Kicsit műfajailag is. Az alap azert marad a metal.

© Tokyo Anal Dynamiteválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-05 12:00:59 (95)
na akkor elmondom én is a véleményemet, a FF kb. 10 éve próbál bekerülni az első vonalba, nagyon akarnak, nagyon görcsölnek, próbálkoznak nu metállal, elektronikával, hip-hop-al, modern rockal, az aktuális trendektől mindig pár évvel lemaradva, de még ez se lenne baj, 3 dolog miatt nem lesz sikeres az FF soha, sorolnám is akkor:
1.kurvára nem tudnak jó számokat írni. ehhez asszem nem is kell kommentár igazából, a jó popzene alapja a jó dal, ez ilyen egyszerű
2.elég kínos dolog harmincakárhányévesen tinédzsereknek szóló muzsikát játszani, szerintem a közönség intelligensebb fele is érzi, hogy itt valami nem stimmel
3. a tagok egész egyszerűen irritáló faszfejek, ez van.
[előzmény (94)]

© Dingoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-05 09:24:25 (94)
FFa: miert baj, hogy lent lesz sok ismeros arc? sztem pont jo (nem ratok gondoltam)

Slodo: ha nem teccik ne hallgasd.:) Mi csak 3 énekest tartunk számon. Vöri, Pityesz és Balázs. Szeritnem fölösleges azon elmélkedni, hogy kik voltak inakbb, hogy msot mi van. névváltoztatás érdekes dolog valóban lehetett volna, de ragaszkodtak hozzá. Elvégre amíg Andris és lev a zenekarban benne van addig akárhogy is hivjuk őket belül FreshFabrik marad. Meg Béci, Matyi és Szabi sem két hete nyomja velük együtt.
Vetkőzős lányokrol nem soakt tudok szólj, ha látsz egyet is megyek nézni. A politikat fölösleges belekeverni. A webmaster személyétől kivéve midneki erősen elzárkózik bármilyen bal vagy jobboldali hovatartozástól. Mindenkinek egyéni joga kire szavaz én sem fikázlak téged,ha netán politikában vagy zenében más nézetek vallsz. Az észérvek szerintem sokkal hatásosabbak és építő jellegűek. A legutóbbi kis szöszenetről a Viasat3on elég sok tanulságot lehetett levonni. meglepően sok volt a pozitív visszajelzés. A negatívumokból meg össze lett gyűtve az együttes számára rengeteg midnen. A saját hibáiból tanul legjobban az ember. Szerintem bárki fel tud hozni normálisan felhangban negatívumot, hibát, hiányosságot azt az együttes jó néven veszi majd. Gondolom neked sem esik jól, ha örökké fikáznak. Elvégre te sem tetszhetel mindnekinek, ők sem tudnak megfelelni minden elvárásnak. Gáz lenne, ha igen. Érzelmes hip-hop ez teccik. Bár ez erősen relatív. Annak aki komolyzenét hallgat annak a rock erős, annak aki pedig meredeken darkos meg gothos annak a punk meg ska-p lightos. Erre megint azt mondanám midneki hallgasson azt amit szabad ország vagyunk, fölösleges a másikat szidni, habár megteheted. Ez is szuverén jog, de megnyilvánulsától függően vagy leszarják vagy pozitívan értékelik.

Tokyo: ismét magadat dícséred az újabb értelmes hozzaszolasoddal

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-05 09:21:29 (93)
Na most akkor én is megmondom a frankót:) Ily péntek reggel , (Györböl hazaérve egész este mittudoménmivan:)-ból:)
Szóval a régi FF még Pityesszel is ellehetett türni. + dobos arc most idén 2003-ban bevallottam ez más mint a régi más stilus más ének...etc..de neki tetszik. Pityes és VA jó arcok az új tagot valahogy nem is akarom megismerni (neki szüksége van kiséretre a Drive my Hand számban... nem is gond csak ha nem tudja kiénekelni vagy nem megy akkor miért adja elö magát?)

Összegezve az új FF már nem a régi FF. Tehát ez már nem az FF. Akárki akármivel mentegeti az FF-et. Ilyen énekessel és szinpadi jelenléttel az egész FF meghalt. Temessük el igy korán reggel. A zenekarnak meg ajánljunk valami új nevet. Pont most végiggondoltam : ha nem ezt a nevet viselnék... hol lennének?Sziget nagyszinpad ilyen zenével?Pityes és elsösorban VA mindketten korrekt és normális arcok . Az új tagban nem láttam ilyesmi hozzáállást. Sajnos csak egy tinibálvány szinpadonmozgást észleltem. Cáfoljon meg aki bir:)) ( -- teszem hozzá nem vagyok képbe...sorry---no bonus:)

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-04 16:03:40 (92)
Nekem mióta a 4. frontembert fogyasztják egy arctalan jellegtelen zenekar lett a FF. Vagy hányan is kezelték a mikrofont? Ott volt a Vörös Andris ugye, meg a Somlai Tamás. Aztán Somlai Tamás elment. Ezek után jött a Pityesz eleinte csak néha-néha, aztán ottragadt, kitúrta a Vörit. Aztán volt az a szemüveges hülyegyerek, a Kid a Pityesz mellett, de az hamar elszállt, és ezután ez a Shamrok-os pityu, vagy nemtom honnan van. Ez 5 frontember. Egy rockzenekarnál ilyenkor már rég meg kellett volna, hogy legyen a névváltoztatás. Főleg, hogy érzelmes hip-hop-ot nyomnak, meg lamentálnak. Régebben nagyon csítem őket, de manapság sajnos semmit sem jelent már nekem a zenéjük.



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 > Következő >> Végére