Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> S.B.D.
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Alba Regia OI!punk

Elejére << Előző < ... 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 > Következő >> Végére

© S.B.D. Turiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-23 21:31:19 (35)
Fasza az oldal. Mikó lesz öskünk bugi,mer oda mi is megyünk!
[előzmény (34)]

© Han$válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-22 14:51:09 (34)
Tényleg és milyen interjúk lesznek benne?
Írd meg nekem lécci a mailcímemre.
Köcc

© Punx_N_Skinsválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-22 14:45:45 (33)
Ok,köszi. Nektek is kellemes ünnepeket!

© Han$válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-22 14:26:56 (32)
Majd ha kész lesz akkor kirakjuk a weblapunkra hogy ott is lehet rendelni OK?
Na ha ebben az éveben már nem futnánk össze akkor kellemes ünnepeket:-))

© Punx_N_Skinsválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-22 13:12:31 (31)
Hát valamikor januárban, még alakul a dolog (nagyon fasza lesz!), addig ugy is találkozunk. Majd megdumáljuk.

© Han$válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-22 12:28:02 (30)
Ne hazuggggy Szabi:)))
MIkor jelenik meg a ". Punx N Skins???
És hova a faszba tüntetek Turán szombaton?
Meg Oi! Oi! Oi! Oi!
Nézzd meg a weblapunkat Turán ha van kedved:)
http://vegallomas.uw.hu
Nah akkor még biztos összefutunk a közeljövőben
Üdv a bunkó Jancsikának is:))

© Punx_N_Skinsválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-22 09:37:40 (29)
Az S.B.D. egy király zenekar! és játszák 4 Skins-töl az A.C.A.B.-t is!

© matyipotterválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-18 11:59:22 (28)
gabikám, melyik vonattal jöttök holnap?
semmikomoly pontban fél8-kor kezd.

© *Zsoleszka*válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-18 10:09:16 (27)
Naszóval, minden okay, a buli dec 20, Tapolca, FA-LÓ Pub:

* Derkovbois - Savaria old school streetpunk;
* Iszonyat - Tapolca Drunk'n'Casualties 3th birthday madness;
* FLÁRE BEÁS - Devecser authentic gypsy roots;
* INERDZIA - Streetpunk/SHARP királyság Olaszországból;
* Tizenhét - Savaria 2 tone ska club

JÖJJÖN MINDENKI!!!!!

*Zs*

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-17 11:06:45 (26)
Nyáron téphettek baker! :)

© S.B.D. Turiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-15 20:55:45 (25)
S.B.D.-Silent But Deadly(angol szleng:Szellentés mely halk de büdös-legalábbis a gitárosunk így olvasta egy szótárban-)

© S.B.D. Turiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-15 20:54:18 (24)
Olvasd el a 6. hozzászólást. Old school Oi! Punk from Székesfehérvár...
[előzmény (23)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-15 19:23:31 (23)
milyen zene ez?

© válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-15 19:22:37 (22)
mi a szar aza a sbd?

© válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-15 19:16:50 (21)
ez mi ?

© S.B.D. Turiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 21:03:39 (20)
Ja, a G Zone nal nem hinném, hogy nekem lógsz, mert én még a NeMartba vettem meg régen. De ha lesz új akkor arra igényt tartok.

© S.B.D. Turiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 21:01:09 (19)
Heló Gagarin!
Szerintem, majd élőben megvitatjuk ezt a témát(19-én ott leszek pesten, másnap még kérdéses, attól függ mennyi pénzem marad). Egyébként, majd a 69 Zine től is számíthattok kérdésekre(a gagarin-core@freemail.hu ra küldjem?). Plusz szeretnék rendelni is egy CD-t, mer élőben már láttalak titeket párszor és bejönnek a számok. Majd imélbe elküldöm a címem is.

© *Zsoleszka*válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 06:27:30 (18)
Azzal tisztában vagyok:)))
És köszi, hogy szerettek!!!
Vármo a kérdéseidet!!!
Tsók: Zsolesz

PS: azért látom, magadra ismertél:)))
[előzmény (17)]

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-12 08:58:08 (17)
Zsolesz,
1, Rottweilerem van, 2, két folyó partjáról jövök 3, a főnökömet nagyon utálom és nem csak azért mert meleg, de ez is egy indok, amiért nem vállalja magát 4, Téged szeretlek 5, aattól,hogy szeretünk téged kicsinycsaládommal, még nem vagyunk buzik ugye? :)

Turi, a koncertet a legkomolyabban gondoltam! És a többit is...Zsolesz amint lesz modemem itthon meg fogom csinálni hidd el...szerintem pont az ISZONYAT lesz az első...most már...na csókolom...Turinak igaza van, engem is az zavar, hogy hírdetik, mások, de fogadjuk el őket a társadalmunkban, okés...engem nem érdekelnek, legyenek, de akkor ne különböztessék ők sem maguk meg tőlünk, mert a MELEG OLIMPIA pl szerintem ugyanolyan kirekesztés tőlük irányunkba, mint amit nekünk a szemünkre vetnek...kit érdekelt volna bárkit is ha Darnyi Tamás, Koko, MAdár Kótai vagy akrámyelik magyar sportoló meleg,ha fellépett a dobogóra és a mi hímnuszunkat énekelték volna....nem? Kit érdekelt volna? Senkit és tudtommal az eredeti olimpián sincs senkinek sem kifogása arra, hogy ki meleg és ki nem...szóval osztom Turi véleményét!

© Victimválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-11 21:48:55 (16)
szerintem ugyan olyan nevetséges hirdetni azt, hogy buzi vagy, mint, hogy antifasiszta. ki a faszt érdekel? azt meg miért kell hirdetni, hogy te Antifasiszta vagy? ez olyan, mintha olyan felvarróm lenne, hogy barnát szarok. Különben meg a melegek ezeket a felvonulásokat azért csinálják, hogy elfogadtasák magukat. én azért megyek le koncertre, hogy jól érezzem magam és leszarom, hogy a villamos közönsége elfogad e vagy sem és tudom jól, hogy a nagy átlaguktól nagyban különbözök.
[előzmény (7)]

© *Zsoleszka*válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-11 21:46:43 (15)
Khm, khm, khm... már vagy 1 éve küldöd a mi kérdéseinekt is...
Mikor lesz újabb bőrbomba? már várom nagyon...
Jah, már most előre lefixáltam a szabit a nyárra, úgyhogy megyek segíteni mindenbe a feszten (meg a betonozásban is:)))
Üdv a családodnak is!!!
[előzmény (9)]

© *Zsoleszka*válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-11 21:43:45 (14)
Vazzeg Ferike, te a főnöködet utálod, nem a buzikat!!!
[előzmény (10)]

© *Zsoleszka*válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-11 21:41:30 (13)
Szia Gabi!
A veréssel való fenyegetést sajnálom. Minden bizonnyal olvastál 1-2 velem készült dolgot, így tudod azt is, hogy én az ész-érv híve vagyok, nem az erőszaké, még ha pozitív is (lásd nácik ellen). Szóval szó sincsen erről!!! Nem bántásként írtam, csak érdekelt! Mármint a miértje. Számomra elfogadhatatlan az előítélet minden formája, még az egyik legjobb barátomtól (valami suttyó lonszgenyó valami folyó partjáról a köcsög seggszaglászó dobbermanjával:))) is!!!
Szívesen leülnék beszélgetni veled, remélem egyszer erre is sor fog kerülni, de most marad ez a változat:
"De azt már nem bírom, ha a melegek egy része felvonul, a másságot hírdetve, pedig azt szeretnék, hogy őket ugyanúgy kezelje a társadalom, mint a hetero embereket."
Szóval a társadalom még véletlenül se legyen a másik gondjára, bajára fogékony, ne is keressen megoldást vagy felszólalási lehetőséget?! Te is, én is ugyanúgy felvonulsz a másságot hírdetve, te is ugyanúgy felemeled a szavadat a koncerteken a zenekaroddal, te is problémákat fogsz feszegetni a 69'zine ben (MÁR NAGYON VÁROM!!!). Te is ugyanúgy hírdeted a másságot. Te is felvonulsz egy antifa tüntetésen, egy béketüntetésen, ezáltal te is a másságodat hirdeted, vagy tévedek? Erre nagyon érdekelne a válaszod, az előző hozzászólásomban is ezt akartam kérdezni vagy kifejtetni veled, csak lehet, h nem jó oldalról közelítettem meg... A társadalom beteg, erre még nem jöttél rá? Miért, a mi szubkultúránkat hogyan kezeli? Koszos pánkok, mocskos bőrfejűek... Na és... ez jó? Nekem nem, gondolom neked se, ígyekszel ez ellen tenni. Ha elfogadná a társadalom, akkor nem kellenének a felvonulások, és valószínűleg mi sem lennénk punkok, mert akkor mi értelme lenne az ellenállásnak??? Semmi... szerintem...
"Szerintem egy felvonulásból, úgyis csak a negatív dolgok jönnek le az embereknek(pl:két azonos nemű kihívóan csókolózik). Ez megbotránkoztatja az embereket és máris negatívan állnak a melegséghez. És erről ők is tehetnek."
Úgy beszélsz, mint egy újságíró:))) Olvass el egy-két "média" általi beszámolót 1-2 antiglobal tüntetésről, antifa meetingről, chaos-day-ről... pont ugyan erről tájékoztatja a társadalmat, mintha mindez valami fertő lenne... pedig nem az, csak a másként gondolkodás érvényrejuttatása, megjelenítésének egyik formája... nem??? Nézd, a heterók kihívó csókolózása is lehet ugyanolyan kihívó, nem? Szarok rá, ha valakinek a csókolózása zavarna, az számomra oly édes mindegy, hogy homo vagy hetero, zavar és kész.. vagy nem??? Tehát megint megbukott - számomra - ez az elméleted.
"Egy szó mint száz, engem nem érdekel, hogy valaki homo, vagy hetero, ez alapján nem ítélek meg senkit, de aki bele akar olvadni a tömegbe, az mér rí ki belőle?"
De valahogyan mégsem ez jön le a válaszodban. Elfogadod, de ott a "de" szócska, feltételhez kötöd!!! Te sem akarsz a tömegbe olvadni, ÉN SEM!!!, és gondolom a társadalom nagyrészének az elnyomása alatt élő többi kissebbség sem, legyen az szexuális, vallási, etnikai, szubkultúrális, osztály szintű...stb..stb.
A szabad gondolkozással és a szabad véleménnyel semmi gáz, én is, mi is azt tesszük, viszont a homofóbiának tényleg semmi helye a punkmozgalomban...
A R.L.O-os sztorit nem ismerem, de a HXT-ét igen, na az egy durva menet volt. Ajánlom figyelmedbe a SOCIAL DISEASE 3. számát a témával kapcsolatban... ha még nincsen meg, akkor szívesen elküldöm neked (úgyis lógok mégy egy G zone-al, ha jól emlékezem - ezért bocsi!!!)
Nézd, engem nem sértettél meg, nem vagyok homoszexuális, csak van egy idevonatkozó anarcho duma, ami ide is idevág, úgyhogy zárom ezzel a soraimat, várom a válaszodat!
Solidarity, Respekt & (R)Evolution!!! Zsoleszka
"Elsőször elvitték a zsidókat... - nem szóltam, mert nem vagyok zsidó,
Aztán elvitték a vörösöket... - nem szólatam, mert nem vagyok vörös,
Aztán elvitték a társadalom többi tagjait... - nem szóltam, mert nem voltam része a társadalmamnak,
Most az én ajtómon kopognak... - VALAKI SEGÍTSEN, FÉLEK!!!"

[előzmény (11)]

© S.B.D. Turiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-11 20:13:41 (12)
Ez most komoly Ferike???
[előzmény (9)]

© S.B.D. Turiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-11 20:06:01 (11)
Nos. Hallottam, ennek az interjúnak a következményeit, ha jól tudom a gitárosunkat meg is akarták verni...
Elég pongyolán fogalmaztam a Punx N Skinsbe. Előre bocsájtom nem magyarázkodni fogok. Mér vagyok homofób?Mert a toleranciámnak határai vannak? Én nem ítélek el senkit azért, mert melegnek született, hisz nem tehet róla(tudom, hogy a természetben bárhol megtalálható a homoszexualitás nem csak az embereknél) De azt már nem bírom, ha a melegek egy része felvonul, a másságot hírdetve, pedig azt szeretnék, hogy őket ugyanúgy kezelje a társadalom, mint a hetero embereket. Szerintem egy felvonulásból, úgyis csak a negatív dolgok jönnek le az embereknek(pl:két azonos nemű kihívóan csókolózik). Ez megbotránkoztatja az embereket és máris negatívan állnak a melegséghez. És erről ők is tehetnek.
Egy szó mint száz, engem nem érdekel, hogy valaki homo, vagy hetero, ez alapján nem ítélek meg senkit, de aki bele akar olvadni a tömegbe, az mér rí ki belőle?
Ha valaki ezek után is meg akarna verni, az nyugodtan tegye(ahelyett, hogy leülne beszélgetni), mert én nekem ez a véleményem, egy olyan kultúrában, egy olyan közösségben, ahol a szabad gondolkodás, és a saját vélemény a fontos.
Egyébként, ha "punkos" akartam volna lenni akkor pont az ellenkezőjét írtam volna, mert nem akartam volna, hogy ez legyen, mint a Red Line Offside-dal. Sajnálom, ha a véleményemmel megsértettem bárkit is és egyébként az említett számokat ismerem, sőt még Propagandhit is hallgatok...

[előzmény (7)]

© matyipotterválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-11 14:12:12 (10)
zsolesz, nem lehet, hogy tulságosan kedveled a melegeket?

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-11 09:39:44 (9)
zsolesz, miért baj az, ha nem kedvelik a buzikat?
én sem kedvelem és ez leginkább annak köszönhető, hogy a főnököm az és tapasztalom az álszentségét stb..

SBD zenekarnak...már rájöttem kik és honnan vagytok...gondolom akkor a RÚGJ GÓÓÓLT A RASSZIZMUS ELLEN Fesztiválon egy fellépést elvállaltok Turi Gabikám? :)
Meg interjút a Unite And Win portálra az SBDvel?

Oi! Oi! Music

© *Zsoleszka*válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-10 21:49:16 (8)
Jah, ajánlom figyelmedbe a LEFTÖVER CRACK Rude Boy Guy Unite, valamint Bob Marley Get Up Stand Up című számainak a szövegeit!!!
Az egyik direktbe, a másik közvetetten szól erről a témáról!!!

© *Zsoleszka*válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-10 21:46:39 (7)
Szaisztok!

Lenne egy kérdésem a zenekarhoz!

Idézet a Punk'N'Skinsből:
-Mi a véleményetek a melegekről?
-Nem ítélem el őket, amíg beleolvadnak a tömegbe, és nem rínak ki, nem hangoztatják lépten nyomon a melegséget. Szerintem az ilyen felvonulással magukat égetik.

A kérdésem a következő, azaz inkább kérdezz feleleket játszunk?

-Társadalom a riporter: -"Mi a véleményed a punkokról és a skinekről?"
-Nem ítélem el őket, amíg beleolvadnak a tömegbe, és nem rínak ki, nem hangoztatják lépten nyomon az antikapitalista, antifasiszta, anarchista ideológiájukat. Az öltözködésükkel és a szar koncertjeikkel magukat égetik.

Nos, mit szóltok ehhez???

Szeretnék eme kérdéshez gratulálni Szabinak és a zenekarnak a válaszáért, igazán punkosra sikeredett!!!

Éljen az újból és újból feléledő félelem a mástól.

A gáz mindebben az, hogy a punk és a skin scene is épp OI kissebbség, mint a meleg társadalom, akkor ennyi erővel ítéld csak el a saját kultúránkat is!

Köszönöm, hogy elolvastátok!

Üdvözlettel: Zsolesz

© S.B.D. Turiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-10 19:10:47 (6)
Fehérvári a zenekar, és most vagyunk kb. egy évesek. Sajna kevés fellépésünk volt eddig(értelmes közönség előtt még nem is volt). Februárba fellépünk a Mézeskali partyn a Matyi jóvoltából. Demót is szeretnénk összehozni, de bénák vagyunk az ilyenekhez(meg lóvé sincs ézér marad, a jóöreg magnós megoldás) A Mézeskalín meg majd botrányt keltünk a 4Skins A.C.A.B. jével:-)
Bővebben a Szabi barátom Punx 'N Skins zinejében és a most készülő 69zinemben.



Elejére << Előző < ... 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 > Következő >> Végére