Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> BoySetsFire
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
BoySetsFire

Elejére << Előző < ... 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12

© yendriválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-02 15:51:07 (8)
én sajnos még egyszer sem láttam őket, pedig nagyon szeretem a zenéjüket. két éve érettségi előtt döntenem kellett, hogy Misfits, vagy BSF. én meg inkább Misfitset választottam. ami nem is volt olyan felejthetetlen. remélem a közeljövőben azért látom őket.

© localheroválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-02 15:09:46 (7)
láttam őket 3x, egyre jobban tetszett...kíváncsian várom az új lemezt, 25-30 új nótájuk van, mostanában stúdióznak....a dvd-jük hibátlan, minden zenekarnak így kellene nyomni élőben kb...

© Borsoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-02 14:47:21 (6)
Én szeretem a bojszetszfájőrt.

© xBencexválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-02 14:12:03 (5)
nagy király banda, láttam már 4szer asszem és még legalább ennyiszer kéne. szerintem nem kizárt, hogy látjuk még Qket itthon.

© Drizztválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-02 14:06:05 (4)
Én még régebben nem szerettem őket, mert csak két számukat ismertem, az unspoken requestet, s a swingsetet, asszem ez a címük. Ezek alapján nem is akartam megismerni a többi számot, de aztán később valahogy egy cd-n mp3-ban eljutott hozzám a többi szám is, tettem egy próbát, s akkor már magával ragadott. Az előző két számot mondjuk a mai napig rögtön eltávolítom a winamp playlistről. Valahol magyar nyelvű infokkal a zenekarral kapcsolatban nem tudjátok hol lenne értelme szétnézni? Én eddig csak koncertbeszámolókat találtam, pl.: itt a punkportálon is.

© XviktorXválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-02 13:58:29 (3)
Én soseszerettem a BSF-t, mondjuk 1X sem láttam de nem is állt szándékomban.

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-02 13:49:04 (2)
a legutóbbi pesti koncert úgy volt beharangozva, hogy utolsó kis klubbulik egyike. amióta nagy kiadónál vannak, nem hinném hogy gondolkodnak ilyen európai klubbturnén. feszkókon tuti előfordulnak majd, meg a bécsi Arena ideális egy BSF koncerthez.
amugy nekem sose tetszett igazán a banda, egyszer láttam őket még az új lemez megjelenése elött Bécsben DBS után, de nem fogott meg. van pár jó számuk, de a pesti koncertre már el se mentem...
[előzmény (1)]

© Drizztválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-02 13:45:25 (1)
Nah, van már ennek a zenekarnak is topicja. Az utóbbi időben az egyik kedvencem lett. Volna egy kérdésem: Mo.-n nem tud valaki a közeljövőben esetleges koncertről?



Elejére << Előző < ... 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12