Punk Portál >> Fórum >> Koncertek, bulik >> Punk Island
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
A Punk Island fesztivállal kapcsolatos kérdések és válaszok helye...

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 ... > Következő >> Végére

© Candyválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-02 16:03:18 (505)
Csak nem jo olbetett kezzel nezni, hogy utnek mindenkit, ezt az 5 embert le lehetett volna egyszeruen szerelni, csak abbol jelenlegi fizikai allapotomban egyhez sem lettem volna eleg...te mikor aludtal el? Voltak eleg csuny 20-30 emberes futasok is, asszem legalabb 2-3, amugy meg csodalkoztunk, ha neha par perce senki nem utott meg senkit, tegyuk hozza, hogy szinte az egesz ejszakat ott toltottuk a bazarsornal, csak a pultoktol kicsit arreb, de a veszelyzona szelen...

© Iziválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-02 15:57:22 (504)
"a fest egyik fele uldozte a masikat" ez azért túlzás...
azt viszont más forrásból is hallottam, hogy pár ember volt az oka az egész incidensnek
hogy Te mit akarsz csinálni ilyen helyzetben és mennyire kell ahhoz K1 dontő az e Te dolgod, mint az előző hozzászólásomban írtam: hogy esélyed legyen sértetlenül megúszni, ahhoz nem kell
[előzmény (503)]

© Candyválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-02 15:38:00 (503)
Serultek eleg rendesen voltak, amugy meg a 'biztonsagi or' kifejezes olyan emberre utal, aki a fesztival biztonsagat orzi, nem csak a jegyeket ellenorzi, ugyanezek az emberek baszkodtak le a szinpadrol a felmaszkalo egyedeket is...amugy az egesz 2. este ugy nezett ki, mintha valami ftness vilagbajnoksag lenne, a fest egyik fele uldozte a masikat...a k1 donto meg azert kell, hogy lehessen valamit csinalni az ilyen mokazokkal...lenn voltam 0. nap ota en is, mar elso napon is voltak villongasok kopaszok es punkok kozt, masodik napon viszont szinjozan voltam, igy meg egy kicsit erdekesebb volt az egesz, ja es viszonylag sok serult volt, es meg uccso nap reggel is volt fight, nem csak akkor mikor yuriek jaccottak...viszont az o dolguk lett volna a feszt helyszinerol eltavolitani azt a kb. 5 nem ki embert, akik a balhekat csinaltak...a maradek kicsi is volt, meg toltelek is, ha azok oten nem lettek volna, az en mesem se tartott volna eddig...

© mojoválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-02 13:24:34 (502)
2 éve csak egy gyereket vertek meg (5-en) .
[előzmény (501)]

© Iziválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-02 13:21:01 (501)
én 0. naptól ott voltam, de csak 2. napon tudok komolyabb verekedésekről az egyiket én is közelről láttam, éppen akkor mentem volna pulthoz, már majdnem odaértem, amikor láttam, hogy megindultak az emberek a pult és a focipálya korlátja között, azonnal a focipályára menekültem és biztonságos távolságból néztem a verekesést, ami nagyon gyorsan véget is ért
Jury akkor nem jöhetett oda mert éppen szinpadon volt
aztán odajött egy haverom, aki szintén kimaradt a verekedésből és elkezdtük elemezni a szituációt
1 sebesülteket nem láttam, a haverom se említette, hogy látott volna
2 "rendorok bementek, megijedtek, kimentek" + "voltak rendörök is? azt nem is láttam." észrevételeiteket illetően, mi azt láttuk, hogy bejött egy csomó egyenruhás fickó, nem tüntek ilyedtnek, egy darabig ott álltak a pultok előtt, aztán eltüntek, én azt hittem, hogy nem volt köztük rendőr, de némelyikükről a haverom azt állítota, hogy az
3 később odajött hozzánk egy fiatal srác és panaszkodott a rendezőkre, azt mondta, hogy odament hozzájuk valami problémával és azt mondták neki, hogy visszahívhatják a rendőrséget, de akkor vége lesz a fesztiválnak, inkább intézzék el egymás között, erre egy idősebb valaki mondta neki, hogy hogy lehet olyan naiv, hogy elvárja a rendezőkről, hogy megvédik, amikor azok csak a karszalagot nézik
különben 2 éve is láttam a Punk Island-en kopaszokat verekedini, de az a verekedés kisebb volt és nem tudok róla, hogy részt vettek volna benne magyarok
szerintem nem kell ahhoz K1 döntősnek lenni valakinek, hogy esélye legyen sértetlenül megúszni egy Punk Island-et

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-02 12:59:15 (500)
voltak rendörök is? azt nem is láttam.
[előzmény (499)]

© Candyválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-02 12:51:48 (499)
Megkesve bar, de egy kicsit torve is...

Errol a horgaszos teamrol nem hallottam, en csak a masodik napot lattam, ami meg maig ha visszagondolok ra, heveny undorral fog el...amugy nem csak magyarokat vertek, vertek azok mindnenkit, szlovak tarajost, es szlovak kopaszt is, ugyhogy szimplan csak gyokerek voltak, sztem nem kene mindenfele jelzot kirakni rajuk, Yuri nak meg kulon lehet gratulalni, mivel ezugyben egy impotens fasz volt, ki kellett volna allnia a feszt kb. felet kitevo magyarok mellett, de furcsa modon a kocsmasorok kozeleben sem lattuk, a mentok nem mertek bemenni a sebesultekert, a rendorok bementek, megijedtek, kimentek, ennyi...szekusoknak szoltunk, hogy nem akarnak -e esetleg tenni valamit, erre azt mondtak, hogy gyujtsunk ossze embereket, es rendezzuk le magunk...tupa örörm és bódottág, lehet megerte kb. 10 latogato miatt jovore 100at veszteni? Sztem az idei Punk Island eletem egyik legrosszabb feszivalja volt, jovore max akkor megyek, ha majd K1ben dontos leszek, vagy ilyesmi...ja, es raadasul Zona A rol lemaradtam, CPg meg nem volt....suxxx

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-31 20:35:52 (498)
már elmentem a nemtudom miulyen egészégügyi hivatalba,ott mondták hogy jövö héten kötenk ilyen bisztositást és nem kell fizetnem semmit.
meg szerintem hiába tennék feljelentést ilyenekkel még itthon sem foglalkoznak nem hogy külföldön.
szerintem nem volt rossz a buli része,de tavaly ezerszer jobb volt
[előzmény (497)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-31 16:18:46 (497)
na nem olvastam vissza, úgyhogy csak beírom amit mostanság megtudtam, András, ez neked szól, hogy ha ilyen maradandó sérülést kaptál, akkor ebból simán rendőrségi ügyet kéne csinálnod. csak mondjuk az a gáz, hogy először ti kezdtétek, de lehet, hogy így meg tudnád úszni a 80eurót.
egyébként mindent összevéve nem estem túlzottan hasra az egésztől, de azért nagyjából jól éreztem magam és szeretnék menni jövőre is

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-30 20:38:05 (496)
na mi van mikor lesznek már képek?

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-28 23:30:27 (495)
köszi,de nem pesten lakok.de majd holnap utánanézek itt
[előzmény (493)]

© davidsvkválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-28 16:11:28 (494)
szevasz traktoros!
örülök h. megszerezted, remelem teccik is.Neidegesícs, utolsó Punk Island?Hát akkor nagy szarba vagyunk, ez volt a kedvenc bulim!
Kerdezd meg Jury-t , szerintem amugy meg lesz..... mert kell hogy legyen!
[előzmény (489)]

© Iziválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-27 13:01:36 (493)
én pánk péter, lehet, hogz meg tudod úszni a 80 Eurót, ma jutott eszembe, hogy valamikor olvastam, ha mkiváltod az E 111-es nyomtatványt a balesetttől számítva 30 napon belül, akkor az úgy veszik, mintha akkor nálad lett volna, most sajnos nem találtam meg az ide vonatkozó rész, nincs is dőm végigolvasni az összes doksit itt:
http://www.oep.hu/portal/page?_pageid=34,34892&_dad=portal&_schema=PORTAL
vagy menj be az OEP I-es számú ügyfélszolgálatára az Árpád hídnál van a Teve utca Róbert károly krt. sarok, húzol sorszámot E 111-es nyomtatványhoz, ha sokan vannak előtted ne ijedj meg, ma hallottam, hogy 3 hete valaki előtt több, mint 20an voltak mégis 1 órán belül végzett
vigyél magaddal munkáltatói igazolást vagy ha tanulsz, akkor arról a megfelelő igazolást

© Pihepunkválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-26 23:54:27 (492)
ez csak egy része a fesztnek.
[előzmény (491)]

© Iziválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-26 21:37:18 (491)
lsd 448-as hozzászólás
[előzmény (490)]

© skaterpanxválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-26 21:03:14 (490)
Nos,csak egykét hozzászólás alapján,bekövetkezett az,amiért már nem mentem ki idén Islandra.Szerintem ez a feszt is túlnőtt magán,kicsi a hely,túl sok a vendég.....Valaki leírhatná eghyébként,h mi volt!

© Traktorosválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-26 20:37:23 (489)
Ja, egyébként davidsvk-nak üzenem, ha olvassa, hogy sikerült Odpad hanganyagot szereznem (a "Chodte s tym prec" kazin, az "Útok" meg cd-n, ez utóbbi most cimboránál van, de majd kúszik föl az ftp-re), meg megvettem a Houba (CZ) és Leniwiec (PL) közös albumot, kár, hogy egyik se volt az idén. Na de majd jövőre.

Apró popó jövő év! Azt csiripelték a verebek a fülembe, hogy jövőre lesz az utolsó Punk Island! Ennek pedig az az oka, hogy a szerződés öt évre szól, és nem hiszem, hogy nagyon meg tudnák hosszabbítani... Erről tud valaki bővebbet? Vagy kérdezzem Jury-t?

© Traktorosválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-26 20:32:28 (488)
Nos, én fél napig abban a hitben éltem, hogy VIGI-nek törték el a lábát (sose higgy a mattrészeg cimborádnak), és emiatt kezdődött valami verekedés. Aztán a józanodás perceiben kiderültek a részletek, meg vasárnap délelőtt András fejét is megcsodálhattuk. Havernak két fogát verték ki ököllel, de aztán elvesztette a fonalat, amikor fejbe találta egy sörpad... Ettől függetlenül ő is azt állította, hogy jó buli volt. Viszont jövőre az isten óvjon minket attól, hogy tömegközlekedéssel menjünk! Inkább lerakom addig a jogsit vagy valami... :P 9:30-kor indultunk haza és 22:46-kor ültem le végre az ágyam szélére...

© Pihepunkválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-26 20:08:53 (487)
Szegény te, egyetértek veled.
És amúgy sokan voltak a bulin?
[előzmény (482)]

© norbikaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-26 19:04:31 (486)
...van! Bár szerintem nem sokra mennél velük...madj felrakom a jobbakat....

© citybabyválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-26 17:34:41 (485)
Vannak valakinek képei a fesztiválról?

© norbikaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-25 21:37:54 (484)
...osztod az észt vazze!! Előző évben te is ott fetrengtél a szarba velünk három napig, te abortuszmaradék...:-)))))
[előzmény (483)]

© leviválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-25 21:23:16 (483)
CRUSTCORE ÉS SEMMI MÁS!!! VÁZZEE

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-25 21:22:24 (482)
hát remélem jövöre nem lesznek ilyen faszkalapok
[előzmény (476)]

© leviválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-25 21:20:49 (481)
vonalas teló?

© norbikaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-25 21:19:27 (480)
OFF!! msn: knorbika_2@msn.com
[előzmény (479)]

© leviválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-25 21:18:29 (479)
msn, vagy vonalas teló van a közelben?

© norbikaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-25 21:18:07 (478)
...csá faszikám...!!
[előzmény (477)]

© leviválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-25 21:17:34 (477)
hello norbi

Itt levi!!!

© norbikaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-07-25 21:04:30 (476)
...én is összefutottam egy valamilyen skinnel, aki csak érthetetlen nyelven beszélt (meg be is volt rugva igencsak), kérdeztem juditot, hogy ez vajon "S" vagy "N", ő meghallota, csak annyit értett, hogy "náci" osz már ugrott is nekem...máig nem értem, hogy azért,mert azt hitte, hogy lenáciztam őt, vagy azért, mert tényleg az is volt...a lényeg ugyanaz a KÖTEKEDÉS. Föcsögött egy sort nekem, szépen kikerültem, oszt otthagytam a faszba....
[előzmény (475)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 ... > Következő >> Végére