Punk Portál >> Fórum >> Kultúra >> TV - és ami mögötte van :)
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
TV - és ami mögötte van :)

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-07 15:15:00 (29)
Ezt a zindex egyik topicjaban olvastam. Vagy igaz, vagy nem, mindenesetre vicces:
"Zárszóként egy kdves történet; a Barátok közt egyik szereplője mesélte még tavaly.
Az említett sorozat születésnapi buliját tartotta, ahova jó pénzért bárki elmehetett. Az időpont történetesen egybeesett valamelyik VV utolsó, mindent eldöntő szavazósójával. A bulin persze felléptek zenekarok, "sztárok", ahogy szokás. A bevezetőben a műsorközlő felsorolta a vendégeket, imiyen:
"...és itt lesz nálunk a Való Világ nyertese, Szabolcs is." Vagy ki a rák, nem tudom.
Mondta mindezt a szavazósó előtt órákkal. "


© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-07 14:22:37 (28)
a kiszavazo show viszont tuti franko.. azt mar regota tom belso forrasbol, hogy a beszavazo showk meg vannak bugazva, de a kiszavazo showk teljesen koserek, es olyan forrasbol tudom, hogy el is hiszem.. es nochdazu vicces hogy kiderult a beszavazoshowkrol hogy kamuk mert mostmar tenyleg meggyozodesem, hogy igazat mondtak nekem...
A bigbartell ezt ugy keruli ki hogy nincsen beszavazo show.. amugy a tv2 ezt valoban meglovagolhatna de abbol olyan sar dobalas lenen, es megint a szegeny gyoker tvnezok szopnak meg
[előzmény (27)]

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-07 12:38:04 (27)
ezt spec tudtam, de nem hittem, hogy valaha is lebuknak

nem fűzök hozzá túl sok reményt, de nagyon megérdemelnék, hogy komolyabb bajuk legyen ebből

a tv2 hiába sóz oda, mert sztem ők is ugyan ezt csinálták a kiszavazó sókon
[előzmény (23)]

© sick boyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-07 12:34:08 (26)
végre ez is megtörtént, amit már az első résztől lehetett tudni/sejteni, az végre bizonyítást nyerhet...a baj az, hogy akik eddig végignézték nem fogják ezt elhinni, hiszen senki se szereti, ha ennyi időn keresztül átbasszák...szerintem sajnos nem lesz semmi az eljárásból, hacsak a tv2 nem csap oda...egyébként amit a legyen ön is milliomossal csináltak, az undorító, igaz én nem nagyon nézek tv-t, de vágó műsora, ha jól tudom több mint 2 millió nézőt vonzott naponta, amit szerintem nincs olyan műsor, ami lenyomna (talán csak a barátok közt)...tehát nem hiszem, hogy nézettségi okok miatt váltottak, lehet, hogy nem tudtak stohl bucinak állást találni a survivor után...vagy csak maximalizálni akarják a gyökerek számát az országban
[előzmény (23)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-07 09:28:48 (25)
http://index.hu/kultur/media/vvcsal/

© Shankbonválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-07 01:29:28 (24)
pfff...
[előzmény (21)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-06 23:53:38 (23)
Bajban az RTL Hogyan borult ki a bili? Úgy, hogy a rendszerint péntekenként megjelenő BEST magazin most kivételesen már kedden kapható volt, és egy óriási baki folytán egy eredetileg valószínűleg pénteki megjelenéssel számoló cikk is benne maradt! Eza cikk pedig a VV3 új lakóit mutatja be: Pandorát, Tommiboyt, Segalt,Frenkit és Szilvit. Nem is lenne ezzel semmi baj, csakhogy: Segalt ésFrenkiéket csak a lapzártát és a megjelenést követően, kedden ill. szerdán este, ÉLŐ(!) beszavazó show keretében "szavazta be" a közönség. A fórumba már kedden feltette valaki a lapnak ezeket az oldalait, amelyek bemutatták az aznap ill. másnap este beszavazott villalakókat. A véletlen ráhibázás valószínűsége 1:9-hez. Ezenkívül a tegnap beszavazott "Ágica" bejutását is már előremegírták ugyanitt: Segal szólta el magát a villában egy beszélgetés során,amit páran élőben hallgattak egy tv-adón, és már fél nappal korábban tudni lehetett a beszavazás eredményét. A 3 "véletlen" összesített valószínűsége 1:27-hez! Az RTL Klub immár nemcsak a médiatörvény rendelkezésit sértette meg, hanem egy igen súlyosan büntetendő bűncselekményt is elkövetett, amirevégre megvan a kézzel fogható bizonyíték is. Így büntetőeljárás is indulhat ellenük, ami talán segíthet megfékezni a manipulatív, népbutító, közízlés-romboló, a fiatalok helyes erkölcsi fejlődésétveszélyeztető stb-stb műsorfolyamát (tisztelet a kivétel-műsoroknak az RTL-n is,pl a Legyen Ön is milliomosnak, ami abszolút no.1. volt a nézettségi listákon, mégis levették a műsorról emiatt az abszolút nulla VV miatt)

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-28 20:27:19 (22)
ehhhehe... olyan feje van fogszabival mint a predatornak...

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-28 19:46:05 (21)
hala a jo istennek lesz mire hokizni :)
[előzmény (20)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-28 19:40:29 (20)
erdekes modon az uj valovilagba megint bekerult egy ordas nagy kurva...http://www.machomedia.hu

© sandyválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-15 15:34:24 (19)
a fal van mogotte. pont.

© Oguzválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 20:15:55 (18)
A Vágó jobb, mint bármely "eredetije", de a szemilyisége miatt, nem pedig a játék...
[előzmény (6)]

© sanyaaaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-07 14:17:02 (17)
nemá, az csinálta azt a töxar kisgyerekes rajzfilmet.
[előzmény (16)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-07 12:30:04 (16)
csupó gábor?

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-06 23:56:07 (15)
Jaja.. angulol egy rakás szar....

Más, a jó múltkor, még kábeltévés koromban (kb. 5 éve) láttam a Pro7-en, németül a mézga családot.....

(plusz a napokban tudtam meg, hogy a Simpsont magyar ürge rajzolja és találta ki. tök jó)
[előzmény (14)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-06 20:52:00 (14)
a flintstones "frédibéni" sokkal jobb magyarul, mint angolul.

romhányi örök.
[előzmény (12)]

© vajdiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-05 15:32:03 (13)
na nem is a filmekről van szó :), azokat "original" nyelven kell nézni... :))
[előzmény (11)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-05 13:55:14 (12)
amugy az valoban echte magyar, le sem tagadhatnank annyira szar...
amugy az usa-rol sok szart lehet elmondani, de a tv-zeshez ertenek... a csinalashoz is, de a nezeshez plane :)
[előzmény (8)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-05 13:54:26 (11)
vaszbedolyted habi?
amugy mar most is angolul beszelnek a tv-ben ha valakinek van upc directje ott lehet nyelvet valltoztatni egy gombnyomassal a legtobb adonal.. sztem ez jo.. mert mondjuk egy alpacinot nem a legjobb dolog leszinkronizalni...
[előzmény (10)]

© Whaveválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-05 13:27:10 (10)
'' nemsokára már angolul fognak beszélni a tvben... lol ''

na pont ennek a mondatnak a vegen nagyon habi volt az a lol :))

© vajdiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-05 13:17:23 (9)
semmi új ötlet, semmi változás, semmi eredmény... az összes szar átfolyik hozzánk amerikából... nemsokára már angolul fognak beszélni a tvben... lol

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-05 12:41:33 (8)
Dalnokok Ligaja. Echte ungarische produkt. Bizony, bizony, ha jol tudom mar meg is vettek a nemetek.

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-05 05:55:56 (7)
mi az, amit nem amiból licenszeltek? (jó a big broither) akkor pedig mi az, amit nem amcsiból/nyugat - euból kölcsönöztek?
[előzmény (6)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-04 15:40:57 (6)
Hat nemtudom, en szerintem mindenki tudja hogy a tv illuzio ugyan ugy mint ahogyan azt is tudjuk, hogy david copperfield nem repul, hanem truk az egesz... nem kell ezeken meghulni.. Vago Ur musora, valoban kivallo (mondjuk amerikai licensz), ugyan ugy ahogyan a Showder is jo lenne, csak a fabry annyira nem csinalja jol... ha latta valaki egyszer is az eredeti musort AMIBOL kilicenszeltek a Tonight Show-t amit most Jay Leno vezet, akkor tudna hogy mirol beszelk... na mindegy... vegulis ennyit akartam mondani...
Legyen on is Milliomos uberallesz :)

© Oguzválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-03 20:24:45 (5)
Képtelen vagyok nézni az általatok említett fos-tévéket. (Csak kizárólag Vágó István műsorára kapcsolok az RTL-re.)
Viszont a Dunán mostanában újra adták a szenzációs Chaplin-filmeket.
Gondolom digitálisan felújították őket, mert igaz fekete-fehérek, de nagyon jó minőségűek voltak.
Hétvégente pedig a kora reggeli órákban szenzációs Várkonyi Zoltán filmeket adtak. Az Egri Csillagoktól a Fekete Gyémántokig. Atyaisten, létezik magyar filmművészet. Vagyis létezett. Hol van ezekhez képest a Koltay-féle pancserizmus (kivéve István, de az meg nem film), vagy Bereményi Hídember-bukása?
Meg volt egy Pókfoci című fasza kis régi magyar film, aztán Sára 80 huszára, és a Trombitás, aminek nagyon jó zenéje volt. Tudjátok ki írta? Szörényi Levente.
Tényleg az Egri csillagokban van egy nagyszerű jelenet. Amikor a török olvasatlan levelére azt válaszolja Dobó-Sinkovics: A haza nem eladó, semmi pénzen! Ezt azért fejükbe véshették volna a mai, tegnapi hatalom urai.


© SKAzofrenválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-03 17:09:16 (4)
hm... nálunk a TV mögött fal van. nálatok ijen izgi a tv hátujja?

© cjt33válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-03 16:57:17 (3)
én is szerepeltem a klaudiasóba 1600forintért. tök jó volt mert mindig baszott nagy táblákkal mutogatták hogy tapsolni kell meg fújolni meg ilyenek.
mondjuk azért ez a riport-összevagdalás-kiforgatás szerintem geciség, ezért is utálom az összes kereskedelmi adót.

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-02 18:04:07 (2)
Kedves Barátom, Kedves Rendezvényszervező!




Mindig is tudtam, hogy ami a kereskedelmi TV-kből folyik, annak egy része hazugság, de nem gondoltam, hogy a saját -és cégünk- bőrén kell majd mindezt komolyan is megtapasztalnom! Az alábbiakat tulajdonképpen viccesen is felfoghatjuk, hiszen a történet az, ám azon kívül, hogy személy szerint engem és munkatársaimat nagyon kellemetlen helyzetbe hozott, valahol a rendezvényszervező szakma megcsúfolásának is érzem. Az alábbi történt.
A TV2-től (ahogy előzetesen elmondták, az Aktív c. műsornak forgatnak olyan rendezvényszervezőkről, akik céges rendezvényeket szerveznek) kinnt jártak nálunk az irodában riportot készíteni. Így is történt, tényleg arról kérdeztek, hogy milyen rendezvényeket szervezünk, kiknek, milyen cégek veszik igénybe a szolgáltatásainkat, stb. Sok-sok egyéb mellett kérdésként elhangzott, hogy hostesseket és hostokat is közvetítünk-e? Ha már itt tartunk, mi a követelmény velük szemben, mennyit kapnak a munkáért, mi mennyiért tudjuk őket eladni, stb., de a riport nem erről szólt, a kedves kis hölgyike (tényleg az volt) végig a rendezvényszervezésről kérdezgetett (igaz, bődületes marhaságokat).
Tegnap került adásba a következő. (Az adást követően többen felhívtak,
és elmesélték mit láttak - érdekes, hogy mindenki azt a
következtetést vonta le a látottakból, hogy a mi cégünk fiúkat
közvetít nem éppen rendezvényekre...) A riport elején elmondják, hogy a XIII. kerületben volt egy szórakozóhely, ahol korábban chippendale műsorok voltak, és hostokat is lehetett igényelni személykísérésre. A házat már lebontották - hangzik a narráció- helyette egy új épületben egy rendezvényügynökség foglalkozik fiúk közvetítésével. (Kép a Kleopátra házról, amelyben van ugye az irodánk...) (Bocsánat, a történeti hűség kedvéért: itt azelőtt egy gyárépület állt, nem kocsma...) Megjelenek én, alul persze kiírva, hogy Marik Péter irodavezető, és elmondom, hogy ha az ügyfél úgy kívánja meg, a hostnak nyelveket is kell beszélnie, (vágás) és azt mondom, hogy extra szolgáltatásokat is igénybe lehet venni. Snitt, képek következnek hiányos öltözetű, kigyúrt testű táncosfiúkról, és rejtett kamerás felvétel egy modellügynökség irodájában (a riporter hölgy elmondta, hová mentek még rajtunk kívül forgatni más "rendezvényszervező" irodákba, így sejtem, hol készült a felvétel). Itt a hölgyek a rejtett kamerás felvételen azt mondják, hogy ha egy host nem csak kísér, hanem extra szolgáltatást is nyújt, a tarifa 180e Ft is lehet. Na? Mivel foglalkozik tehát a Sherlock Event? Igen, szegény néző is egyből így rakja össze. Hogy is zajlott ez a riportkészítés során? Riporter: kérdés kérdés hátán, majd a többi között: hostesseket és hostokat is közvetítetek? Marik: Igen, bla bla bla. 5 perc múlva riporter: És egy ilyen rendezvényen milyen extra szolgáltatásokat lehet igénybe venni?
Válaszoltam, leállított, azt mondja, az ő kérdése nem hasznos,
válaszoljak egész mondattal! Kimondtam, amit akart, (extra
szolgáltatások) és oda vágta, ahol félreérthetetlenül a szexet
érti alatta a néző. Ezt követően a képeken chippendale fiúk
markolásszák a töküket (...) egy szál leopárdmintás tangában, és úgy nyilatkoznak, hogy igen, a legextrémebb az volt, amikor egy öregek otthonába, egy 80 éves hölgy születésnapjára kellett menniük.. Az anyag készítője 3 különböző témában forgatott riportot vágott össze úgy, hogy abból egy kerek történet jöjjön ki, melynék én vagyok az "arca", aki vállalja, amit csinál. Emellett az irodában készült felvételeken látszanak kolléganőim is, egyikük ma egy ismerősétől kapott e-mailt követően elsírta magát...
Most éppen azt nem tudom, hol lehet fogást találni egy milliárdos
bizniszt űző cégen, ami ugyebár nem más, mint a TV2, ahol a nézettség a
legfőbb úr, és ahol a nézettségért képesek bármit megtenni. Képesek egy
kis botrányszagú anyagért becsületes cégek, emberek jó hírnevét vásárra
vinni. Holnap nem a riporter, vagy szerkesztő hölgy
megy ki komoly,
többmilliós karácsonyi rendezvényekről tárgyalni, nem ő száll be a liftbe a szomszéddal, aki nyilván ugyanúgy azt gondolja - itt a strici, aki még a házunkat is megmutatja a tévében, hogy lám, itt lehet fiúkhoz jutni... Amennyi szexista riport elhangzik a kereskedelmi televíziókban, annyi szexista riportalany és botrányos ügy nincs a világon. Hány és hány normális ember riportját vághatják így össze nap mint nap, hányan járhatnak -járhattak így? Meg kell nézni az Aktív honlapját, az ott lévő anyagok fele a szexről szól, és a másik fele botrányszagú. Mennyit ér így egy rendezvényszervező szakmai hitele, ha egy riport azt állítja róla, hogy törvénytelen dolgokkal foglalkozik? A TV2 ezt ki ugyan nem mondja, hogy ne lehessen beléjük kötni, de a hatás és a sztori kedvéért ezt sugallja. A riportot 3 külön részre bontva 3 külön dologról szólt, és tényleg. Ám így, együtt arról, hogy egy rendezvényszervező cég a XIII. kerületben férfi prostituáltakat közvetít (akik főállásban az általunk foglalkoztatott chippendale-ek) hölgyeknek, akár 180 ezer forintért. Amúgy még sohasem kértek még tőlünk chippendale műsort, de ezt csak mi tudjuk, a néző pedig azt tudja, amit megmutatnak neki... (A TV2 nyilván úgy védekezne, hogy nem mondtam semmi szexre utalót, nem másították meg az általam elmondottakat - és valóban nem, én a tv-ben is azt és úgy mondtam, amit a kamera rögzített, csak "picit" össze lett vágva. Csak az nem mindegy, hogy előtte, utána férfiak által nyújtott szexuális szolgáltatások kiközvetítéséről van-e szó, vagy céges rendezvényekről, amiről a riport során kérdeztek engem. A dolognak megoldása nincs, szélmalmok ellen kár felvenni a boxkesztyűt. A dolognak csupán tanulsága van, amely mindenkinek más és más...)
Marik Péter sk.
ügyvezető
Sherlock Event Rendezvényügynökség Kft.
1133 Budapest, Ipoly utca 8. Telefon: (1) 801 2515 Fax: (1) 801 2516
Hotline: (70) 381 3876
web: www.sherlock.hu e-mail:
sherlock@sherlock.hu



© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-02 16:55:15 (1)
Ezt most kaptam mailben:

Tárgy: Hárman Párban
@tv2

Sziasztok!

Sokatoknak hosszú idő után jeletkezem, munkahelyváltás s egyéb
dolgok miatt csak most írok...
(Ez az e-mail címem letöltőprogrammal megy: így nyugodtan írhattok
ide (de a freemail-es leveleimet is meg szoktam nézni (cdy@ chrisdry@
kucczo@).

Abból az apropóból írok, hogy vagy ma, nov. 28-án (pénteken, vagyis
ma) -de, lehet, (most telefonált a Tv2-ős szerkesztő), hogy nagy
valószínűséggel jövő hét hétfőn vagyis dec. 1-én leszek 19:30-kor-
szerepelek a Tv2-ben mégpedig a Hárman Párban műsorban (kb. 2
hete volt a felvétel).
Mindezt csak azért írom, hogy ha néztitek (bár, lehet, hogy jobb lenne,
ha kutyának sem szólok :), ne gondoljátok azt, hogy sültbolond és
bambula vagyok, ezért leírom mi is történt valójában:
- Budaörsön volt a felvétel, megmondták, hogy köszönjek, s mikor
leülök a bemenetelkor miről beszélhetek, szóval az a 3-4 mondat előre
meg volt foglamazva számomra... (már itt gyanus volt, hogy jó ötlet volt-
e égetni magam?... na, de a haverok és a barátok miatt -hogy legyen
egy jó napjuk, minkor kiröhöghetik magukat..hát tessék! :)... Szóval,
utána kimentünk az első helyszínre (Fitness Center) s elpróbáltuk a
lépcsős, bicikli nézegetős jelnetet... s sajnos én lettem a lúzer, vagyis a
csaj (egy győri miss picsa) nem engem húzott ki Rohadtul nem tört le,
mentem volna a kondigéphez, de fel kellett veni a fancsali "csalódott"
arcos jelenetet... Amúgy a sráccal nagyon jól megvoltam, örült, hogy
végre valakivel jól elvan-végre. A bicajos jelenetnél egy nyereg nélküli
szobakerékpáron kellett tekernem, kemény 2 percig amikor
beszóltak: "Krisz, kezdj el fáradni!" Erre én: -Nem vagyok fáradt, nem
akarok színészkedni!", -Csapó állj! Replay record, ... Később: -Gyuri,
szólj be Krisznek! Gy: -Nem akarok, végre egy tök rendes srác! Csapó
állj! ...Szóval, hogy ne részletezzem, ilyen gagyi, kreált az egész!...
Utána elmentünk egy adventi koszorút díszíteni (ott én voltam
a "nyerő"), az úton meg volt adva a 4-5 témakör amiről beszélhettünk,
különben nem ment a felvétel, jó mi? Mind1, mondom, már
végigcsinálom a dolgot, s kezdetem éhes lenni, mert Túró Rudin és
szendvicsen kívül a teljes forgatás végéig nem kaptunk főtt kaját- aki
ismer, nem kell elmondanom, milyen nyűgös vagyok ha éhen veszni
kárhoztatnak... tehát, koszorú díszítés: Egész jól ment, eltekintve attól,
hogy én sem akartam a Gyurit cseszegetni, szerintem nem is érződik.
(Attól meg k"rvára félek, hogy mit írogatnak ki majd abba a kis
buborékokba, arról a mai napig nem tudok semmit... Krisz és az
éhség2: "-Adél, mondd Krisznek milyen is amikor egy lány arcát
megvilágítja a gyertya fénye ilyenkor (ezt mondta, csak kihagyta, azt,
hogy "milyen szép is"). Erre én: -Sötét! Csapó állj!... Ezek után
elmondták mindig, hogy mit kell nyilatkoznom a felvételek után, azért
tűnök olyan debilkének, mert nem mindig volt kedvem ugyanazt a
szöveget nyomni, de hát addig nincs kaja se'!!! Kész voltam, húzni
akartam haza és másnapra meg egy boxfórumra -sikerült is. Utána
felvették a kiválasztást (du. 3 óra volt!) s mivel a csaj összejött az
operatőrrel s a másik srác mindig rá szavazott, ezért (elmondta utána),
hogy azér szavazott a Gyurira, mert ő is jóban van az operatőrrel.
Hypergáz! Bár én enni s menni akartam, de nagyon. Ezekután felvették
az "éjfélt" kemény du. fél 4-kor (gyorsan fel kelett venni egy másik
inget még a kiszavazás előtt), iszonyat! Óra előre teker, sötétítés,
ruhacsere... Végülis engem eldobtak haza kocsival, pontosabban. a
Nyugatihoz kivittek. Mindenesetre a srác jó fej, tud szervezni olcsón
horvát nyaralást, meg ilyenek... Ja, és kaptam 8000 forintot, amikor is
hazaérve elmondtam mostohaapámnak, hogy mi is volt, az orrom alá
tett egy villanyszámla csekket meg gáz csekeket (az én részem ebből
8235 forint), Zsír! (vagyis Kiráály!) Mínusz kettőszázharmincöt forintért
éheztem, hogy röhöghessetek, nesztek! :))))

Hát, ennyi, csak, hogy mindenki tisztán lásson, hogy azért vagyok olyan
összeszedetlennek tűnő, mert már untam az egész művi dolgot - bár
mire számítottam. Ja és kínai kaja volt, teljesen lényegtelen volt
számomra csak meleg étel legyen, benyomtuk és go home...

Csukli, Hali, csáo:

Krisz



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3