Punk Portál >> Fórum >> Számítógép >> 486 nosztalgia
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Pisáskorom legszebb emlékei

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3

© válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-20 22:50:10 (1)
Nem emlékszik már senki ezekre a dos-os gyöngyszemekre?: Wolf3d, Doom, Duke3d, The Incredible Machine, Lost Vikings, Titus the Fox, Prehistorik, Dune 2, C&C, Warcraft, Stunts,... és még sorolhatnám. Emléxem amikor ezeket nyomtuk nyomesz 486-oson, szaros ESS688as hangkártyán, meg analog vga monitoron. Persze mindent billenyészettel. Amikor már CD is volt, az ismer?s egy rakás játékot írt ki CDre. Emléxem arra a régi DOS korszakra, amikor az nc kék képe virított, meg azon ügyködtünk, hogy minnél több legyen a conventional memónk, mer' az kellett a dolgokhoz (én voltam a rekorder: cd, mouse driver, EMM386, himem betöltve 617k, csak himem és EMM386-tal 625. Meg emléxem arra is, mikor forrasztóval nekiestünk a kocka Genius patkánynak, hogy az elhasznált balgomb helyére berakjuk a középs?t. Meg a nagyfloppykra... ...amik még szerintem máig m?ködnek (kaki az arcodba fogyasztói társadalom), meg a 210 megás winyómra, meg a batchokra (primitív programnyelvszer?ség, de ügyes emberek nagyon fasza dolgokat csinálhattak vele)...

Rég volt, jó volt, de emléxik erre itt valaki?



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3