Punk Portál >> Fórum >> Sport >> Olimpia
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Olympic Games

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 > Következő >> Végére

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-25 12:06:12 (246)
érdekes dolgok vannak a sportban manapság, nem is sejted mik minősülnek dopping szernek. és azt se tudhatod hogy doppingoltak e. Én elhiszem hogy keveset hugyált azért vették el az érmet. Gondolom ezután azért keresték hogy még1× vegyenek mintát tőle de addigra ő eltűnt. Ha ziszta lett volna biztos a bizotság rendelkezésére áll és nem megy ez a kibaszott sunnyogás amiből csak az idióták nem látják hogy fazekas (de lehet hogy annus) körül sincs minden rendben. a vizelethamisitást is meg lehet oldani manapság igen ügyesen és ezért szerintem két ellenőr jelenléte teljesen indokolt. nem fogtok meggyőzni arról hogy a sunnyogásnak semmi alapja nincs. ha olyan tisztán nyert semmi vaj nincs a füle mögött megjenne esetleg nyilatkozna, kivéve ha télleg az ő baromságán ment el.

© Csinos Iterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-25 12:06:11 (245)
Nem megy.
[előzmény (244)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-25 12:04:54 (244)
Koncentrálj.
[előzmény (242)]

© localheroválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-25 12:03:41 (243)
a lényeg csak annyi, hogy nekem is igencsak gyanús a szitu...mindamellett persze hogy csalódott vagyok...viszont kiváncsian várom, hogy csütörtökön mit nyilatkoznak...azt osztom, hogy a görögök szervezése stb, sokszor minősíthetetlen...csak ez már nem változtat semmin...az égés viszont marad a miénk!
[előzmény (239)]

© Csinos Iterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-25 12:03:28 (242)
Épp ez az, hogy nem.
[előzmény (241)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-25 12:01:50 (241)
De talán érzékelhető a párhuzam a kettő között, nem?
[előzmény (232)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-25 11:57:28 (240)
2 hétig nem tudtam pisálni!
[előzmény (233)]

© Waynerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-25 11:46:25 (239)
Erre meg az a válaszom, hogy ha kitiltják az olimpiai faluból a versenyzőt, akkor mi a fasznak legyen még Athénban? Annust meg már egyszer ellenőrizték, akkor meg miről beszélünk? Ő elvégezte a dolgát és úgy, mint mondjuk Nagy Tímea, hazaindult.
Abban egyetértek, ha ezekről esetleg kiderülne, hogy doppingoltak, akkor tűnjenek el az országból. Bár én kiváncsi lennék az észt felkészülésére is.
[előzmény (234)]

© _disválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-25 11:45:38 (238)
neked krónikus hosszú "ó" mániád van?
[előzmény (236)]

© Csinos Iterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-25 11:44:48 (237)
Nem mondtam, hogy a NOB-nak higgyünk, tanulj meg olvasni a sorok között, kérlek, de ami gyanús, az gyanús.
[előzmény (236)]

© Waynerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-25 11:40:58 (236)
Valóban, akkor higgyünk inkább ezeknek a buzi görögöknek és a NOB-nak, akik ügyesen húzták vonták pl. a Kenterisz ügyet. Csak megjegyzem Rio Ferdinand az angol válogatott védője azért kapott 8 hónapos eltiltást, mert egy nappal később ment el a doppingvizsgálatra. Kenterisz és az ő kurvája a mai napig nem jelentek meg. Sőt a vizsgálóbizottság előtt sem akartak megjelenni és folyamatosan kaptak lehetőségeket. Húzták-vonták az ügyet. Kenterisz akár indulhatott is volna az Olimpián, de azért nem indult, mert azt érezte, hogy az egész ország ellene van és ilyen légkörben ő nem tud versenyezni. Higgyünk a világ egyik legkorruptabb szervezetének és ezeknek a csódás szervezőknek!
[előzmény (231)]

© _disválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-25 11:39:41 (235)
bazzeg, ha valaki frankó, akkor álljon teljes mellkassal a világ elé, ne sunnyogjon ilyen gyanúsan. rosszul esik, mert örültem a győzelmüknek. ha meg sumákosan nyertek, akkor meg száradjon le a kezük amivel dobtak, és kérjenek menedékjogot ugandától, vagy egyszerűen kössék fel magukat. ennyi. nem kell ezt túl beszélni.

© localheroválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-25 11:34:34 (234)
.........
Információink szerint az olimpiai faluból időközben kiköltözött Annus Adriánt is újra ellenőrizni szeretnék, így szállodája előtt a helyi rendőrség várja a magyar atléta felbukkanását. A sportolók ugyanis augusztus 29-ig a Nemzetközi Olimpiai Bizottság "fennhatósága" alatt állnak, azaz ezen időszakban bármikor ellenőrizhetik őket. (Az MTI ellenben úgy értesült, Fazekas a döntés után Annussal együtt, gépkocsival hazaindult.)
.........
azért az mindenképp érdekes, hogy igencsak sumákolnak a magyar srácok...csütörtökön lesz a sajtótájékoztató...
.........
A negyedik helyről a dobogóra lépő észt Aleksander Tammert Amerikában tanul, így kérdésünkre könnyedén válaszolt angolul. Nem is rejtette véka alá a véleményét a módosított eredménnyel kapcsolatban.

"Úgy vélem és azt érezzük mindannyian, ha valaki csal, el kell venni az érmét."

- Igaz az, hogy atlétaberkekben régóta gyanúsnak tartották Fazekas eredményeit?
- Igen, azt mondhatom, van alapja a megállapításnak.

- Ezt úgy is értelmezhetjük, hogy a magyar dobóatléták nem népszerűek?
- Ennek is van alapja - mondta Tammert, majd elmosolyodott.

..............
engem személy szerint felháborított először a döntés, ha viszont jobban belegondoluk és tényleg sáros a tisztelt sportoló, akkor nem kívánnék neki sok jót...dicsőség helyett marad az égés szokás szerint...
[előzmény (228)]

© _disválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-25 11:33:47 (233)
és hány decit hugyoztál utána?
[előzmény (230)]

© Csinos Iterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-25 11:33:47 (232)
Igen, de tőled nem vették el a bizonyítványt később ezért, és nem örült az érettségidnek sok millió ember.
[előzmény (230)]

© Csinos Iterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-25 11:32:45 (231)
Figyelj, ő élsportoló, nagyon is jól tudta, mi vár rá, ha nincs vaj füle mögött, akkor ott marad, ha meg tényleg tiszta, akkor a világ balfasza, de mondom, nekem gyanús, hogy egy ilyen ügy után teljesen eltűnik, senki nem találja, amúgy, nem feltétlenül kell elhinni, amit a magyar orvosi csapat mond.
[előzmény (228)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-25 11:31:51 (230)
Egyébként belátom, hogy Fazekas olyan szintű balfaszágot csinált, amit egy olimpikon nem nagyon követhetne el, viszont az sem meglepő, hogy ez a gonoszságos, démoni eljárás kiborítólag hatott, rá.

Én emlékszem, hogy érettségi előtt, amikor kiosztották az évvégi bizonyítványt és minden tárgyból a rosszabb jegyet kaptam meg, ráadásul a három egész akárhányas matek átlagra kettest kaptam, akkor bizony én is kurvaanyázva leléptem és otthagytam csapot-papot.

© Waynerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-25 11:27:42 (229)
Talán ő is szót érdemel:

Birkózás: Majoros döntős!

NSO, 2004-08-25 10:32




Sokáig úgy nézett ki, hogy az 55 kilogrammos kötöttfogású Majoros István nem tud mit kezdeni az ukrán Alexej Vakulenkóval, mert 4 perc is eltelt, amikor az ellenfél 1-0-ra vezetett. Amikor azonban földharcot rendelt el a mérkőzésvezető, Majoros egy pillanat alatt megpörgette az ukránt, és ezzel 2-1-re át is vette a vezetést. Innentől kezdve ellentmondást nem tűrően birkózott, és újabb pörgetéssel végül megszerezte a győzelemhez szükséges harmadik pontot. MAJOROS ISTVÁN DÖNTŐS!


© Waynerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-25 11:25:56 (228)
Onnan, hogy az orvos, aki végig vele volt és a Gyulai Miklós sportriporter, aki szintén vele volt, nyilatkozott az esetről. Nem muszály mindenki leszólni. Slodo hozzászólása pont idevág szerintem. Gyulai István erről is beszélt tegnap este. Amúgy meg kicsit hosszú lenne, ha leírnám mi is volt a tegnapi műsorban, meg nincs is kedvem. Sajnálom, hogy ennyire ragaszkodtok a ti elképzelt véleményetekhez. Csak egyet mondok: Pródukálj vizeletet egy olimpiai győzelem után, magas izgalmi állapotban úgy, hogy közben egy ellenőr a seggedben turkál egy másik meg a heréidet cirógatja 4 órán keresztül! Ráadásul felesleges és szabálytalan két ellenőr jelenléte.
[előzmény (224)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-25 11:23:30 (227)
Ez az általam idézett szöveg kicsit sem a doppingolásról szól.
[előzmény (225)]

© Csinos Iterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-25 11:12:32 (226)
Igen, és a legszörnyűbb az egészben, hogy nekem Annus is egyre gyanúsabb, és én emlékszem még arra is, hogy 2-3 éve Gécsek kokszolással vádolta Fazekast, de akkor mindenki lehurrogta őt, mondván, hogy irigységből teszi, én azt mondom, hogy akár doppingolt, akár nem, Fazekas egy kibaszott nagy balfasz.
[előzmény (225)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-25 11:07:27 (225)
itt már szó sincs doppingolásról ecsém. lépj már túl ezen.
[előzmény (223)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-25 11:06:34 (224)
és honnan tudod mi az igaz a dologból? lehet hogy meg lehet állapitani 5 mili pisiből hogy doppingolt vagy sem, de ami le van irva az le van írva. nem tudom mi volt a műsorban, de szerintem max. szerencsétlenek vagyunk hogy ez példa statuálás pont minket sujt. vagy esetleg tájékoztathatnál a müsor tartalmáról hogy véleményt tudjak alkotni.
[előzmény (222)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-25 11:06:15 (223)
"Fazekas Róbertet győzelme után valószínűleg kifent pipettával várták az orvosok, hiszen a magyar diszkoszvetőt egy jellemes honfitársa tavaly névtelen levélben jelentette fel az illetékes nemzetközi sportszervezeteknél. Az anonim jóakaró azt állította, hogy Fazekas rendszeresen doppingol, ellenőrzéskor pedig valaki más vizeletét adja le, amit kis tasakban csempész be magával az orvosi szobába. A diszkoszvetőt ezután persze többször is ellenőrizték, mindig negatív eredménnyel."

Ez a leggyönyörűbb az egészben.

© Waynerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-25 11:01:23 (222)
A tegnapi Amiről nem beszélünk ... c. műsor után kicsit változott a véleményem az egészről és szerintem neked is változott volna, ha láttad volna a műsort.
Gyulai István az IAAF főtitkára elmondta, hogy még van egy kis esély arra, hogy ne váljon véglegessé ez az eredmény. Azt is elmondta, hogy szerinte a görögök és a NOB mindenáron példát akart statuálni ezzel a döntéssel.
[előzmény (221)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-25 10:45:48 (221)
ez hogy 75 milit kell pisálni ez éppen olyan szabály mint hogy nem lehet kilépni a dobókörből. ennyi...
[előzmény (219)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-25 10:29:26 (220)
Így van.
[előzmény (219)]

© Mamintiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-25 10:18:40 (219)
két dolog jutott még eszembe...
az egyik: kis naív vagyok...és eddig hittem benne,de most már tudom,hogy nem is létezik az "olimpiai eszme"
a másik: a görögök folyton azt hangoztatták,hogy "emberi léptékű olimpiát akarnak szervezni" és most pont az embert nem vették figyelembe...

© abdulválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-24 22:40:40 (218)
a mai nap után nem tudok felhőtlenül örülni egy súlyemelő éremnek.

© Waynerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-24 20:57:19 (217)
Sajnos igazad van.
[előzmény (214)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 > Következő >> Végére