Punk Portál >> Fórum >> Sport >> Ultra'
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Ultras

Elejére << Előző < ... 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 > Következő >> Végére

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-23 08:39:38 (34)
hulljon a fergese. amig nem utnek olyan embert aki nem kotozkodik veluk, addig csepeljek egymast nyugodtan, hulyebbek mar ugysem lesznek.

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-23 08:03:29 (33)

MINDEN FOCIHULIGÁN EGY SEGGFEJ, VERJÉK EGYMÁST ÖSSZE ÚGY KELL NEKIK!!!


© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-23 06:41:07 (32)
"Légyszives idézd azt a hozzászólásom amiből azt feltételezed, hogy nincs köze az erőszakhoz!"

valahányszor az ultrákat azzal azonosították amit szerinted a tévében láttak helyből azzal replikáztál, hogy á! az csak a tévé. az ultrák egész mások.

MÁS

az ilyen zászlókkal meg görög tüzekkel, meg éneklésekkel, meg ugrálásokkal nem lenne semmi baj, mert baszott jól néz ki és néha sokkal szórakoztatóbb, mint a meccs. pl. egy hullámzással egész jól el lehet ütni az időt. apropó hullám. ez meg egy olyan dolog amiben muszáj a táboroknak együttműködni. számomra a huliganizmus az ami nem világos.
[előzmény (21)]

© solosampválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 22:43:50 (31)
Na, megjöttek a vicces gyerekek.

Szerintem az lenne a legjobb, hogyha azok akik primitívnek tartják és elétélik az ultrákat (persze bármilyen személyes élmény nélkül), ezentúl elkerülnék ezt a topicot.

Én a magam részéről megigérhetem, hogy a foci topicba csak foci témájú hozzászólást fogok elkövetni.

Rakok pár képet az őshazáról.


Sambenedettesse


La grande Samp (ezen a meccsen volt szerencsém jelen lenni)


Atalanta


Bajnok a Napoli!


Brescia

Persze van még rengeteg jó brigád.

© sanyaaaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 21:44:57 (30)
"Fidelity Gruppo" - e név hallatán inkább valami fideszes szexkommunára gondolnék.
[előzmény (6)]

© matyipotterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 21:26:54 (29)
csatt- csatt

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 21:25:39 (28)
na te meg inkább tűzd ki a szíved fölé a pokémon tazót és máshol csattogtasd a hatalmas vicceidet
[előzmény (27)]

© matyipotterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 21:22:57 (27)
az ultra az nem valami mosogatószer?

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 21:20:45 (26)
van még sok ilyen.
lengetős is
[előzmény (25)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 21:18:01 (25)
na ennek utánanézek
[előzmény (24)]

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 21:02:08 (24)
Noémi mit keresitt a Kelta Kereszt?


© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 21:00:45 (23)
ennyit már csak megtehetnél, pláne ha te okosabb vagy mint én
[előzmény (19)]

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 20:53:38 (22)
kiváncsi vagyok hosszabb távon mi lesz belőle.
sok sikert hozzá:)
[előzmény (20)]

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 20:51:00 (21)
"Ismersz cigányt=cigány vagy???????? Ezt hogy érted? Állítom, hogy fingod sem lehet róla, milyen az. Nekem sincs sok."
leírom mégegyszer: nem vagyok cigány. Ismerek cigányokat, és kialakítottam róluk egy véleményt. Te nem vagy ultra. Nem ismersz Ultrákat, mégis kialakítottál véleményt. itt a bibi. Sőt a legnagyobb hiba az, hogy teljesen kimozdíthatatlannak bizonyúlsz a téves álláspontodból, nem vagy felénk nyitott.

"Kurvára nem mindegy, hogy mik a törvények"
Jó igazad van nem mindegy a törvények, de az, hogy mi a törvény nem tart vissza minket, ha meg kell védeni egy társat.

" Nem vertek meg meccsen. De talán ezt magyarázd a Fradi pályán elpicsázott futballistáknak, meg a kisgyereknek, akit tegnap a Lazio-Román pofándobtak könnygázzal."
A fradistákat hagyjuk, ott sok a hülye. De biztos te is tudod, hogy a hypos Feri vagy hogy hívják végig a focistákat védte. a Stormy és a Monsters (Ultra csoportok) nem ütöttek meg játékost ha jól tudom. az, hogy vannak idióták nem az Ultrák hibája. Van egy újság a 3. Félidő, egy magyar ultra-magazin (a minőségét most ne ecsetljük) is szót emelt a fradisták viselkedése ellen, ha nagyon akarod szó szerint idézem a cikket.
Lazio-Román minden bizonnyal a rendőrök dobálóztak könnygázzal, nem az Ultrák. De én erről nem tudok, úgyhogy nem beszélek bele, csak elég hihetetlennek érzem, hogy Ultrák könnygázzal dobálóznak.

"Gyalázd a nénéd" miért is?

"A véleményemet nem A média alapján alakítom" akkor mi alapján? mivel nem jársz már meccsre, és nem ismersz Ultrákat akkor honnan alakítod ki a véleményed? nehogy azzal gyere, hogy kurva anyáznak, mert azt te is szoktál minden bizonnyal, sőt a 70 éves bácsik akik végig ülik a meccset is kurva anyáznak.

"És miután nyilvánvaló, hogy szelektíven olvasol, szeretném még egyszer beszúrni:
A Fradi 2. és 16. szektor, Újpest Ultra Korps, Viola Kaos. Nekem ne magyarázd, hogy az ultra-jelenség nem kapcsolódik az erőszakhoz."
Légyszives idézd azt a hozzászólásom amiből azt feltételezed, hogy nincs köze az erőszakhoz!
[előzmény (8)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 20:40:50 (20)
nekem ezek nagyon jó barátaim, tényleg komolyan veszik ezt a foci dolgot, monnyuk engem annyira nem érdekel, de örülök neki, hogy foglalkoznak ilyenekkel. hogy valakit egyáltalán érdekel.
[előzmény (18)]

© bigblackválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 20:40:27 (19)
Sokadszor harap farkába a kígyó. Én befejeztem. Te bántóan nem vagy okos.
[előzmény (16)]

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 20:38:02 (18)
hallottam már erről a sharpos bandáról, de őszintén szólva az egykori HD közelébe sem fognak érni. Persze hülyeség a kettőt összehasonlítani, az egyetlen alap, hogy mindkettő miskolci.

régen a bkv-nak is punk szurkolói voltak, de azóta eltüntek a süllyesztőbe... Most meg a pécsiek tartóznak a kommunisták közé
[előzmény (14)]

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 20:36:11 (17)
Goyo: a drapitokon Kelta Kereszt is van ugye?

© Hunorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 20:32:25 (16)
egy hatalmas kérés: idézd, hogy mikor mondtam, hogy nem erőszakosak az Ultrák!!
[előzmény (10)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 20:19:08 (15)
irc
[előzmény (14)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 19:41:02 (14)
http://greendevils.srv.hu jó kis oldal, sok fociról van szó, de szerintem má mindenki látta. na sebaj, egy kis reklám nem árt a miskolci kedves emberkéknek sem.

© Goyoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 19:14:31 (13)
Jó. Hát figyeld vannak faszok akik csak a bunyót keresik meg az erőszakot, ezt én is elítélem. De ez az egész inkább arról szól amit a képeken láthattál... tüzek, füstök, koreográfiák .
Azt ne mondd hogy nem hatódtál meg mikor láttad A Benficásokat ahogy kirakták kartonból a Fehér Miki mezszámát..
szerintem gyönyörű volt....
Persze hogy vannak árnyoldalai is ennek az egésznek, de minek nincsenek?
más: Akkor jól gondoltam hogy 30 körül lehetsz..
[előzmény (10)]

© bigblackválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 19:07:31 (12)
86-88 körül járkáltam a Bozsikba.

© bigblackválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 19:06:56 (11)
30
[előzmény (9)]

© bigblackválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 19:06:38 (10)
Bazmeg mi az, hogy ha nem értek hozzá minek ütöm bele az orrom, a kurvaistenfaszát most már. Akkor mindenki csak arról beszéljen itt ezután, amiből egyetemi diplomája van és ne legyen nyilvános a topik. Azt nem értem, hogy mi a jó a 4-esben. Most megmondta a Hunor vagy mi? Ugyanazt a káoszt hozza 2 napja. Egyszer, hogy verekedés van a pálya mentén, aztán meg hogy az ultrák nem erőszakosak. És főleg, hogy ne szóljak bele, mert az rendkívüli érv. Biztos ezért nem értem meg az ultrákat sem.
[előzmény (6)]

© Goyoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 18:58:43 (9)
Hey biggieboy! Mennyi idős vagy?
Csak azért kérdem mert jó régen volt amikor még nem voltak ultrák Kispesten, mivel ők voltak az első ultra tábor Mo.-n...(90es évek legeleje 91 asszem)
Nem bántásként kérdeztem, csak kíváncsiságból...
by Goyo
[előzmény (8)]

© bigblackválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 18:52:01 (8)
Ajánlom mindenki figyelmébe a Belga 22 ember című nótáját. Ars poetica: "csulázd a csatárt".

Hunor:
1. Ismersz cigányt=cigány vagy???????? Ezt hogy érted? Állítom, hogy fingod sem lehet róla, milyen az. Nekem sincs sok.
2. Kurvára nem mindegy, hogy mik a törvények.
3. Nem vertek meg meccsen. De talán ezt magyarázd a Fradi pályán elpicsázott futballistáknak, meg a kisgyereknek, akit tegnap a Lazio-Román pofándobtak könnygázzal.
4. Nem nézek sem Naplót, sem Barátok köztöt, sem Való Világot. "nem kell elhinni" - én kb. 15 éve nem hiszek a médiának, bár tudom, hogy ez egy gyalázónak szánt félmondat. Gyalázd a nénéd! A véleményemet nem A média alapján alakítom. Mint írtam a másik topikban, amikor még volt rendes magyar foci, rendszeresen jártam Honvéd meccsekre, csak akkor még nem voltak ultrák. Beálltunk a szurkolók közé és szurkoltunk. Viszont pártoló tagja voltam a Honvéd baráti körnek. Ez volt az ultraság komcsi módra.

És miután nyilvánvaló, hogy szelektíven olvasol, szeretném még egyszer beszúrni:
A Fradi 2. és 16. szektor, Újpest Ultra Korps, Viola Kaos. Nekem ne magyarázd, hogy az ultra-jelenség nem kapcsolódik az erőszakhoz.
[előzmény (4)]

© Goyoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 18:09:56 (7)
http://kep.tar.hu/fcszeged
http://kep.tar.hu/szeviep
http://kep.tar.hu/nerazzurro (SA-s tagé, de jó képek)

© Goyoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 18:08:11 (6)
Hello! Nem vagyok az. Egy új csoportnak vagyok a tagja amelynek a neve: Fidelity Gruppo tavaly dec. 23-án alkult meg hivatalosan.
A drapit láthatod ha visszamész Foci topikba és megnézed a képeket amit felraktam...
#4.: Ez egy nagyon frankó hozzászólás volt. :)
Bigblack: Csak azt nem értem ha valaki valamihez nem ért akkor miért üti bele az orrát? És legfőképpen miért szidja az édesanyját!!!???
Látod : nem kell kimenni meccsre hogy anyázd a másikat....ehhh
by Goyo
[előzmény (2)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 17:53:20 (5)
nincs is jobb annál, mint mikor kimegyek a haverokkal RTK meccsre. kiválasztom a legnagyobb embert az ellenfél csapatából és fennhangon elkezdem fikázni, gúnyolni. vagy amikor befut egy pitbull a pályára. oh a régi szép idők.. kimentem később pár Fradi meccsre a B középbe a hangulat kedvéértde korántsem volt olyan szórakoztató.



Elejére << Előző < ... 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 > Következő >> Végére