Punk Portál >> Fórum >> Sport >> foci
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
kedvenc focicspatod, legjobb meccs, amit láttál.....

Elejére << Előző < ... 571 | 572 | 573 | 574 | 575 | 576 | 577 | 578 | 579 | 580

© Waynerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-26 20:02:01 (15)
Blatternak is ahelyett,hogy a Ferdinánd ügyre fordítaná minden energiáját,meg arra,hogy újra megválasszák,a stadionok magasabb orvosi felszereltségét követelné meg.

© naughtyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-26 19:57:58 (14)
igen, igen!!!!

© Waynerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-26 19:57:15 (13)
A tragédia előtti mosoly teszi még szörnyűbbé az egészet.Ezt a mosolyt nem fogom egy darabig elfelejteni.

© naughtyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-26 19:51:30 (12)
most láttam a tévében, ahogy összeesett...... nagyon dúrva!
eggyel kevesebb tehetséges, külföldre igazolt magyar focista...... meg amúgyis egy fiatal srác...... :((

© bigblackválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-26 18:32:11 (11)
Ny. B.!

És magyar válogatottat nem akarok látni lelketlenül játszani az elkövetkezendő 20 évben, mert van ami motiválhatja őket!

© mansizválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-26 18:27:13 (10)
Reggel hallottam, akkor nem is fogtam fel, szinte ki is ment a fejemből.
Most láttam& egyből kitört belőlem a sírás.




Naughty, beszarok, hogy itt örvendezel a hozzászólásnak...

© fareszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-26 18:02:14 (9)
iszonyat!most láttam a hírtévén ahogy összeesik a pályán.....ugyananniéves volt mint én...
[előzmény (2)]

© Eightballválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-26 11:14:09 (8)
írtam mailt a xbalazsx@mailbox.hu ra, légyszi válaszolj
[előzmény (7)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-26 11:04:14 (7)
Szarul érzem magam. Ez iszonyú megrázó.:((((
[előzmény (2)]

© Goyoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-26 10:46:13 (6)
Ezt nem hiszem el. Mi történik ma a világban. Ez és az ilyen esetek ellen sürgősen tenni kellene valamit!!!(Lásd Foé,stb...)
Forza SZEGED!

© Goyoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-26 10:44:18 (5)
In memoriam Fehér Miki!!!



:***(((

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-26 10:28:44 (4)
lesújtó hír.

nyugodj békében Miki!

© naughtyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-26 10:05:37 (3)
ez nagyon dúrva!! mostanában egyre több ilyen történik, hogy csakúgy meghalnak a pályán!!!

dejóó, már van három hozzászólás a topicomban!!!

neked melyik a kedvenc csapatod???

© Eightballválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-26 09:51:26 (2)
Az indexen most olvastam :(((

Összeesett a pályán és meghalt Fehér Miklós
Szívinfarktust kapott a huszonnégy éves játékos
Index/MTI
2004. január 26., hétfő 1:48


Fehér Miklós, a Benfica huszonötszörös válogatott magyar csatára a Guimaraes elleni idegenbeli portugál bajnoki labdarúgó-mérkőzés hosszabbításában váratlanul összeesett, s az orvosok már nem tudtak segíteni rajta. A portugál SportTV értesülése szerint a csatár szívinfarktusban halt meg.

Nem tudtak segíteni az orvosok Fehér Miklóson, a Benfica huszonötszörös válogatott magyar csatárán aki csapat vasárnapi mérkőzésén esett össze. A magyar játékost José Antonio Camacho a hatvanadik percben cserélte be az idegenbeli találkozón, és a hosszabbításban - miután gólpasszt adott - rosszul lett. A felvételek tanúsága szerint, a sárga lapot kapott mosolygó csatár előbb megfogta térdét, majd hanyatt esett. Csapattársai azonnal odarohantak hozzá, s egyikük tartotta a fejét, nehogy Fehér lenyelje a nyelvét. Az orvosok újraélesztéssel próbálkoztak, majd a városi kórházba szállították.

Kétszer indították újra a szívét

Balla János, Magyarország lisszaboni nagykövete a távirati irodának azt nyilatkozta, hogy Fehérnek már a pályán megállt a szíve, ekkor még az orvosok sikeresen újraéleszették. A mentőautóban ez újra sikerült nekik, de a harmadik szívleállás, már a kórházban, végzetesnek bizonyult.

Mosolygott, mielőtt összesett

Fehér Miklós
Posztja: csatár
Született: 1979. július 20., Gyôr
Magassága, súlya: 186 cm, 84 kg
Válogatottság/gólok: 25/7
Klubjai: Győr (1994-98), Porto (1998-99), Salgueiros (1999), Porto (2000), Braga (2000-01), Porto (2001-02), Benfica (2002-)
Legjobb eredménye: portugál bajnok (1999), kétszeres portugál Szuperkupa-győztes


Eközben - mint az a televíziós közvetítésből kiderült - a két együttes játékosai és a szurkolók is döbbenten, könnyeikkel küszködve figyelték az eseményeket. Többen térdre rogytak, s imádkozni kezdtek. Az egykori spanyol válogatott kapitány, Camacho futballistáival együtt zokogott.

Az AFP jelentése szerint több tucat szurkoló gyűlt össze a guimaraesi kórháznál, ahol Fehéren próbáltak segíteni.

A játékvezető azonnal lefújta a mérkőzést, amelyet így Fehér csapata Fernando Aguiar góljával 1-0-ra megnyert.


Gyorsan ívelt fel pályája

A huszonnégy és fél évesen elhunyt Fehér Miklós Tatabányán született, majd Győrben lett belőle első osztályú futballista. Az ETO csapatában az 1995/96-os idényben mutatkozott be Debrecen elleni, hazai mérkőzésen tizenkét percet játszott. Három szezont játszott a zöld-fehéreknél és 58 mérkőzésen huszonkét gólt szerzett, majd 1998-ban - azóta is magyar rekordnak számító 700 ezer dollárért - a Porto igazolta le.

Porto, Salguieros, Braga, Benfica

Fehérnek eleinte nem úgy sikerült a légiósélet, ahogyan szerette volna: a portugál sztárcsapatban alig kapott lehetőséget - azonban bajnokcsapat tagja volt. Majd szerződése második évében kölcsönadták a Salguierios együttesének, ahol gyorsan magára talált, és házi gólkirály lett.

Mivel szerződése a Portóhoz kötötte, vissza kellett térnie klubjához, ahonnan azonban újra kikölcsönözték. Fehér légiós karrierje legjobb évét produkálta Bragában, és a kiscsapat mezében sokáig versenyben volt a gólkirályi címért; végül tizennégy találatig jutott. Innen ismét visszarendelték a portóiak, akik - miután Fehér nemet mondott szerződéshosszabbítási ajánlatukra - egy évre a tartalékok közé űzték a válogatott játékost.

Győztes gól az UEFA-Kupában

Portóból 2002-ben tette át Lisszabonba a székhelyét a válogatott csatár, azonban a világhírű Benficában sem tudta úgy kamatoztatni tudását, ahogy elképzelte. Nemrégiben már a távozás gondolatával foglalkozott, noha az UEFA-Kupa első, októberi fordulójában ő szerezte a győztes, egyszersmind a továbbjutást jelentő gólt a belga La Louviere ellen. Több klub is bejelentkezett a játékosért, és úgy tűnt, hamarosan máshol folytatja pályafutását a portugál bajnokságban.

A válogatottban huszonöt mérkőzést játszott Fehér Miklós, legemlékezetesebb találkozója a Litvánia elleni 6-1-re végződött idegenbeli Eb-mérkőzés volt 2000-ben, amelyen három gólt szerzett. Legutóbb a Lengyelország elleni hazai Eb-selejtezőn lépett pályára a nemzeti tizenegyben - egy félidőt kapott -, gólt augusztus 20-án, a Szlovénia elleni idegenbeli barátságos találkozón szerzett címeres mezben.



© naughtyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-25 18:07:15 (1)
hi!!! én szeretem a focit, és ezért hiányoltam ezt a témát!!!! írjatok!!

nekem a kedvenc csapatom a REal madrid, de mióta .... köhömm......tudjátok ki odament, azóta egy kicsit hanyagolom őket!!! nem tehetek róla, de idegesít, hogy ottvan a pályán őis.....



Elejére << Előző < ... 571 | 572 | 573 | 574 | 575 | 576 | 577 | 578 | 579 | 580