Punk Portál >> Fórum >> Sport >> Euro 2004
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
A 2004-es portugaliai EB

Elejére << Előző < ... 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 > Következő >> Végére

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-03 20:14:14 (54)
Csak a Fradival vagyok így, de annak is csak a focicsapatával.

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-03 20:12:33 (53)
Ezt fel nem tudom fogni hogy hogy lehet külföldi csapatnak drukkolni magyar ellenében.

Én az Újpest-Liverpool meccsen is Újpest drukker lennék.

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-03 19:48:45 (52)
Ha a Fradi külföldi csapattal játszik, akkor mindig az ellenfélnek drukkolok. Kiskorom óta ki nem állhatom a Ferencvárost. Mikor Lisztes kikerült a Stuttgartba, akkor volt kint egy teremtorna, ahová meghívták a Fradit is. Mikor volt a VFB-Fradi meccs, akkor a Stuttgartnak drukkoltam, kivéve mikor Lisztesnél volt a labda, mert akkor semleges voltam. A többi magyar csapattal semmi bajom (legalábbis nem ekkora). CSAK A KISPEST!

A kedvenc angol csapatom az Arsenal.:)))
[előzmény (51)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-03 19:41:41 (51)
Ja, én kint voltam azon a Fradi meccsen.

Akkor derül csak ki milyen primitiv szurkolok vannak itt, mert amikor a Fradinak volt egy Babatunde Fatusi nevü nigériai játékosa, akkor ő kurva népszerü volt a fradi szurkolok körében.

Na mind1, a magyar foci nem nagyon mozgat, de a lelkem mélyén azért fradista vagyok, már vagy 4 éves korom ota.

Utoljára a májusi FTC-Debrecen meccsen voltam, a történteket nem részletezném.

Amugy tényleg az Ajaxot látni nem volt piskota, mert tényleg kurva jól játszottak. De nem tudnék külföldi csapatnak drukkolni semmilyen esetben.
Nagy angol foci mániás vagyok, de akkor is volt hogy 2 meccs erejéig nagy ZTE drukker voltam. ÉS örültem hogy megverték a Manchestert.
Pedig a második kedvenc angol csapatom.
Az első a LIVERPOOL!
Amit gyülölök az az Arsenal.

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-03 19:26:27 (50)
Holland csapat ezen generációját én is gyűlőltem (bár mindig elismertem, hogy zseniális játékosok voltak). Azóta viszont megkedveltem az oranje-t, mégpedig a '95-ös Ajax-nak köszönhetően. Az egy fenomenális csapat volt, tele király, fiatal hollandokkal, és nagyon jó légiósok. Csak gondoljunk bele kik játszottak ott egy időben: Van Der Saar, Blind, Kluivert, F. De Boer, R. De Boer, Davids, Seedorf, Overmars, Kanu, Litmanen, Babangida. Kész világválogatott! Mennyire örültem, mikor a BL döntőben leverték a Milan-t.
Meg akkor is, mikor a Fradit alázták 5:1-re az Üllői úton! A sötét nézők meg huhogásba fojtották bánatukat.
[előzmény (48)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-03 19:17:39 (49)
Ja, rohadt angolok! remélem kiesnek 0 ponttal. sírjon a sok modell fiú.

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-03 16:50:44 (48)
Azóta nem szimpatikusak a hollandok, amkor még kb. 7-8 évesen néztem vissza a eb vb-ket és a Rijkaard leköpte a Völlert. Mondjuk őt sem nagyon szeretem na mindegy.

Most a Davidsnak olyan lekezelő stilusa van hogy az nem igaz.

Jó mondjuk lehet nem voltam korrekt hogy az egész holland focit belevettem, de akkor is.

Meg ott van Kluivert is, aki fogja magát oszt benyomva elüt valaki azt meghal. Mivel labdarugo még véletlenül se vágják sittre.
Na mind1.

Ettől függetlenül van egy két szimpatikus játékos, de nem tudnék semmilyen keretek között a hollandoknak drukkolni.
Talán ha a törökökkel játszanak vmikor...
[előzmény (36)]

© Marcellválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-03 16:07:08 (47)
Barthez mint jo kapus?? Na ezt kikerem a nevunkben (mint kapus)! Idiota, idegesito seggdugasz. A VB-n naggya tettek a csatarok, mert 10-bol 10-szer belerugtak a labdat. Szerintem egy vedes sem az o erdeme volt, hanem a csatar hibaja. Komolyan. Nem csinalt semmit, csak allt a kapu kozepeben, vagy kiszaladgalt a 11-es pontig es valahogyan mindig telibe talaltak (mikozben szerintem azt se tudta hol van a labda). Ez volt az o karriere, utana se lattunk tole semmit. A MU persze rogton leigazolta, szopnak is vele rendesen :))

Seaman kivalo kapus volt, es meg most is tud jol vedeni, de azt hiszem neki mar ugy 3-4 eve vissza kellett volna vonulnia.
Scholes szerintem Roberto Carlos utan a legjobb lovo a vilagon es nagyon jol jatszik. Olyan kapas-bombakat tud loni, hogy csak lesek.
Campbell es Rio Ferdidand szerintem kivalo vedok. Nem annyira technikasak, de jol vedekeznek. (Bar teny, hogy a legjobb vedoket az olaszok nevelik ki: Cannavaro, Nesta kettos felelmetes. Nincs ember, aki elvinne mellettuk a lasztit.)

A magyar foci tenyleg szanalmas, en mar negy eve nem nezek 1 hazai (NBI-es) meccset se, meg a valogatott sem erdekel. Sokszor egy NBII-es egy megyei vagy egy amator bajnoksagban sokkal szebb jatekot lathatok, nagyobb irammal es lelkesedessel. Mert ott tenyleg csak azok vannak akik szeretik a focit. NBI-ben meg azok, akik szeretik a penzt, illetve jo spanjaik vannak (Mezei, Bicskei, Meszoly, stb.).
Az egyetlen edzo, aki akart valamit tenni az a Varga Zoli volt. Hoborogtek is a jatekosok, hogy nem birjak az edzeseket. Ki is rugtak hamar, aztan nem kellett senkinek. Eltuntettek.
Na mind1, szanalmas a helyzet, nem is foglalkozom tobbet ezzel a kerdessel! :)
[előzmény (43)]

© rikeválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-03 15:30:46 (46)
en a bkv fc-nek szurkolok!ok me nincsenek kint az eben?sokkal izgibb lenne ha mindenkinek lenne egy igaszsagosabb ellenfele!bar felo hogy akkor a bkv fc nyerne...

© Waynerválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-03 15:18:04 (45)
Jelenleg az angoloknak van 3 kitűnő kapusuk:James,Robinson,Kirkland.
Én mondjuk Seamant is jó kapusnak tartom,annak ellenére,hogy a VBn nagyot hibázott.Aki látta tavasszal az Arsenal-Sheffield United meccset az láthatta az évtized védését Seamantől.
Kahn és Barthez meg sztem már leszállóágban vannak.
[előzmény (43)]

© Waynerválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-03 15:11:59 (44)
Sajnos igazad van.Amíg ezek a magukat szakembereknek mondott idióták irányítják a magyar labdarúgást,addig biztos nem lesz előrelépés.Sőt!Iszonyatosan lefogunk csúszni még erről a mostani szégyenteljes pozícióról.
[előzmény (42)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-03 14:00:29 (43)
becham, rooney, owen valóban jó, de campbel? ferdinand?
ráadásul az angoloknak régóta nincs kapusuk. egyszerűen nincs egy kahn, buffon, bartez, casillas szintű hálóőrük. anélkül meg nehéz...
[előzmény (41)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-03 13:55:07 (42)
bocs, úgy értettem, hogy a legjobb négy között...

miért nem játszatja ferguson scholest, ha annyira jó? félrértés ne essék, vannak nagyon jó angol játékosok, ez vitán felül áll, sőt harciasságuk és teherbíróképességük miatt nagyon szimpatikusok az angolok, de már rég nem ők játszák a legjobb futballt.
én inkább megfordítanám a kérdésedet, megnézném mire menne a MU, de főleg az arsenal a külföldiek nélkül. kb annyira, mint azok a csapatok, ahol főleg angolok játszanak...
gyengélkedő van nisterooy? 9 góllal, :)) ha ő nem lenne, a MU gyenge középcsapat szintjére süllyedne.

a magyar futballon csak az segíthet, ha a jelenlegi mlsz és ligát egy az egyben mezeivel bozókival, mészöllyel, alberttel, sziebennel és az összes rátelepdett piócával együtt jól seggberúgnánk és egy tabularázával külföldi edzők bevonásával újraépítkeznénk.
de sajnos, mindenki tudja, hogy a mezei -féle klikk elmozdíthatatlan, ő tartja kezében az edzőképzést és az utánpótlást, és halálra keresik magukat ezen a szaron amit ők teremtettek...
hányinger a köbön...
[előzmény (40)]

© Marcellválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-03 12:25:06 (41)
Bar teny, hogy rengeteg kulfoldi jatszik mind az angol es a spanyol bajnoksagban, a legiosokat leszamitva is hihetetlen jo focistak vannak arrafele. (Hiszen aki csomo jo kulfoldivel jatszik, valamennyire fel kell vennie azt a tudast, amivel kozel egy szintbe kerul veluk.)
Ferdinand, Cambpbell, Scholes, Beckham, Owen, Rooney szerintem hihetetlen jo focistak (a posztjukon), hogy csak a legnagyobbakat emlitsem. Az mar mas kerdes, hogy igy egyutt mennyire lesznek eredmenyesek. De mostmar bizom benne, hogy osszeszoktak.

Spanyoloknal Casillas, Salgado, Helguera, Mendieata, Raul.
Talan az olasz bajnoksagban van a legkevesebb kulfoldi legios, es ott is baromira nagy nevsor van am! Szoval ezektol a csapatoktol biztosan jo jatekot lathatunk. Aztan biztos lesz egy meglepetes csapat is, akik kozott nincsen nagy sztar, de egyutt, mint csapat viszonylag eredmenyesek lesznek (szerintem nagyon sok mulik a hozzaallason!).
[előzmény (37)]

© Waynerválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-03 10:12:58 (40)
Bocsi Tpeti,de ha az angolok továbbjutnak a csoportból,akkor már ott vannak a negyeddöntőben.Megnézném a Chelseat 1 meccsen Lampard.Terry és Bridge nélkül,hogy mire futja nekik.Meg ott a MU,nincs Scholes ocsmányul és eredménytelenül is játszanak.De főleg azóta,mióta a Beckham elment.A Nistelroy azért ilyen gyenge ebben az idényben,mert nincs,aki remek labdákkal kiszolgálja.
A magyar focihoz,meg nincs mit hozzáfűznöm.De mégis én azt mondom,hozzunk külföldről egy szöv.kapitányt és a kiöregedett játékosok helyett a fiatalokat kellene a nagy válogatottba felhozni.Nézd a Bodajkot ,ahol az átlagéletkor sztem alig 21 és megverték a jó játékerővel rendelkező Honvédot.Inkább nézem a női kézi VBt,ahol remek csapatunk van és meg fogjuk nyerni a VBt!
[előzmény (37)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-03 09:42:32 (39)
nbII -nbIII, megyei I rúlz. persze nem a játék, hanem a hangulat miatt.
[előzmény (38)]

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-03 09:25:39 (38)
én csak a TOKAJ FC-re járok ki! KÉK SÁRGA KÉK SÁRGA KÉK SÁRGA MINDÖRÖKKÉ!

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-03 08:24:59 (37)
látom sokan vannak az angolok mellett.
de szvsz. nem lesz itt semmilyen meglepetés, az angolok a csoportból talán továbbjutnak, (viszonylag könnyű csoportban vannak) de a negyeddöntőig sem tart majd a lendület.
egyébként nézzétek csak meg, ha a premier league-ból elveszitek a külföldieket, akkor mit kaptok? egy jobb formában lévő norvégia szintű játékot. amitől jó a premier league, az nem angol focistáknak köszönhető.
nézzétek csak meg az arzenált a manchastert, vagy a chelseat légiósok nélkül...
ugyanez érvényes a spanyol bajnokságra is. totális analógia.
de a labda kerek, bármi megtörténhet, egy kivétellel. mi magyarok már a büdös életbe nem jutunk ki egy világversenyre sem. eljutottunk oda, hogy a magyar jégkorong minden ízében és összehasonlításban is sokkal színvonalasabb, mint a magyar foci.
egyáltalán jár közülletek valaki még magyar bajnokikra?

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-03 08:14:15 (36)
csak egy kérdés: miért is nagypofájúak a hollandok?
[előzmény (31)]

© mizoválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-02 23:35:55 (35)
Csak a lettek!

© manu7válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-02 22:55:58 (34)
Viva Espana!!!
Spanyolok megcsinálnak mindenkit!

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-02 21:49:05 (33)
Franciák sztem else jutnak még az elődöntöig se.

ANGLIA-Németország 2-1

Erre majd emlékezzetek jövö nyáron!

© Waynerválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-02 21:26:00 (32)
ENGLAND FOREVER!
Örülök,hogy itt a portálon is sokan szurkolnak az angoloknak.
Rooney lesz az EB legnagyobb felfedezettje.
A döntőt Anglia és Franciaország fogja játszani,és megismétlődik majd a rögbi VB elődöntője,ahol Anglia bezúzta a franciákat.

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-02 17:08:29 (31)
ANGLIA!!!!

Most remélem tényleg megnyerik!
Már nagyon ideje lenne!

A nagypofáju hollandokat nagyon nem szeretem.

Spanyoloknak azért szoktam csak drukkolni hogy végre nyerjenek már valamit.

Németeket rühellem, olyan undoritoan játszanak hogy az nem igaz.
Semmi szépség nincs a játékukban.
[előzmény (13)]

© Marcellválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-02 14:35:42 (30)
Ha nehezebb ellenfelet szeretnel Fifa2004-ben, gyere ki a hora ellenem! :) ircNETen a #punkroomban megtalalsz, vagy MSN Messengeren vagy e-mailben! :)
[előzmény (25)]

© mizoválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-02 13:41:27 (29)
Azé Tottiék ott vannak a szeren, a vb-n a nyolcaddöntőig jutottak, a koreaiaktól kaptak ki úgy hogy odafújt... Később eltiltották a bírót...
A juve a bl-ben is fasza.

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-02 13:36:20 (28)
mintha tudnánk! :)

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-02 13:34:55 (27)
kik? az olaszok? csak úgy tesznek...

© mizoválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-02 13:21:22 (26)
De focizni azt tudnak!

© matyipotterválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-02 13:20:24 (25)
anglia
portugália

jaj megvan a fifa 2004 és azon nyomom éjjel nappal a szobatársam ellen, ahelyett, hogy tanulnék a zh-imra
tegnap 5 meccsből 4szer legyőztem , úgy hogy erősebb csapattal volt mindig, de ügyes vagyok



Elejére << Előző < ... 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 > Következő >> Végére