Punk Portál >> Fórum >> Általános >> Stúdió
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
hol, kinél, kivel, mennyiért, hogyan...

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 > Következő >> Végére

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-08 11:29:55 (33)
hat ez eleg minimal es az osszes studiozasra ami eddig a vilagon volt el lehet mondani :)
[előzmény (31)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-08 11:28:43 (32)
pfff :)

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-08 11:24:29 (31)
na akkor most írok egy hivatalosat a stúdiózásról:

egy két teljesítmény nem volt a legjobb, de szerintem jó lesz a végeredmény :-)

© Szatyorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-01 15:28:08 (30)
hát izé, erről még nem tudtam, de most, hogy mondod... :)
máskor is.
Van egyébként neked is vmi stúdió szerűséged?
Írj a gyereknek (Hekker Máté bátyónak) ímélt, szerintem szívesen válaszol neked.
[előzmény (23)]

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-01 15:04:10 (29)
http://www.studio.lap.hu

© bettushválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-01 12:21:11 (28)
na szal még mindig studiot keresünk, pesten.
nem hiszem el hogy senki nem tud ajánlani minimum 1et:)))))

© bettushválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-29 21:37:33 (27)
tucc adni valami telszámot?

© zenxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-29 19:30:37 (26)
nekünk a reflections meg a let it burn is külön kiemelte a hangzás minőségét, ami nem mas mint Szűcs Szabika műve. ParkPlatz stúdiónál vannak, tudom ajánlani. mondjuk a miénk épp nem ott készült...

© zenxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-29 19:19:12 (25)
VÁÁÁÁÁááááááá rossz topik :-)))))))))

© zenxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-29 19:18:18 (24)
Lindt. ennyi ;-)


© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-29 15:44:08 (23)
Szatyor, Isten vagy!!!!!!
idzsi. azért nem kell annyira sok hely...
egyjó SBLive kártya elég korrekt, egyedül a home-recordinggal az a bajom, hogy még nem jöttem rá, hogy lehetne a dobod felvenni...
a gitár, bassz ,ének tiszta sor, a dob mondjuk pótolható lenne, de mégis az igazi az igazi.
[előzmény (20)]

© bettushválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-29 15:41:09 (22)
sziasztok

segitenétek találni egy studiot? albumot szeretnénk felvenni, viszonylag nem tul drágán. jövöhét pénteken mindenképp fel kéne már vennünk.ha tuttok vmi jot dobjatok meg egy maillel vagy irjatok ide.

előre is köszi

© Tidzsiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-29 13:35:07 (21)
Egy kezdő zenekar símán megoldhatja, hogy számítógépre felveszi,
a zenét és utána, saját magának is keverhi. Csak egy jó hangkártya
kell hozzá, meg baszott sok tárhely lehetőleg mindent két helyre kell
menteni, hogy ne járjatok úgy mint mi, egy merevlemez elszállásnál.
[előzmény (20)]

© Szatyorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-29 00:27:23 (20)
http://dms.fw.hu
jó kis home stúdió

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-28 20:42:33 (19)
koszonom, koszonom :)
amugy sztem is altalanosba mehet.
[előzmény (18)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-28 20:29:38 (18)
Altalanos szerintem siman, ez vegre egy ertelmes, hasznos topic. Mondjuk nem nekem.
[előzmény (16)]

© locustválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-27 17:59:33 (17)
tegye fel a kezét, akinek van 4 sávos magnója!

© titanválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-27 17:57:15 (16)
igen, én is pont ezekre gondoltam, csak pont emiatt nem tudok dönteni :)
[előzmény (13)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-27 17:47:23 (15)
jah hat persze
atesz uberallesz :)
[előzmény (12)]

© JohnPaulGeorgeRingoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-27 17:44:43 (14)
ezt az utolso titanmesternek ment

© JohnPaulGeorgeRingoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-27 17:44:14 (13)
hát ha a gitározás meg a hangszereink a általánosba van akkor ezt is lehet oda kéne..vagy talán a keresekhez?
[előzmény (10)]

© JohnPaulGeorgeRingoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-27 17:43:21 (12)
Atesz a legnagyobb arc!!
[előzmény (10)]

© titanválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-27 15:49:23 (11)
Tanácsot kérek: hova tegyem? (utána ezt a kérdést és a választ valszeg törölni fogom)

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-27 10:28:37 (10)
A baj az, hogy a HSB igazabol senki altal nem megfizetheto, pedig kurvara lenn tartjak az arakat.. egyszeruen az alapos munkahoz sok ido de foleg sok penz kell... mondjuk vaszeg valahol mindenki lelkes meg jo a hozzaallasa, de mivel en egyedul egy masik hangmernokkel dolgoztam egyutt deadbeats teren ezert atfogo velemenyt nem mondhatok (mondjuk lattam mar mindenfelet az akvariumtol kezdve a legkisebb putto studiokig a normalisokon keresztul) es hat nem veletlen hogy a Barnaval akartuk csinalni az osszes kozul.. egyszeruen rakattan az agya a dologra, es tudja hogy mit akarsz, hagy ervenyesulni, de racsap a kezedre ha benazol... en pl az elso napokban amikor bogo ment es nem hasznaltuk a feljatszot tok sokat pocsoltem benn a feljatszoban a gitarommal egy VOX erolkodovel amibe mindenfele elektrongyos effektek meg szarok voltak bepitve, es ott csavargattam tekergettem hulyeskedtem.. es egyszer csak kezdtem raerezni egy sound-ra ami tokre tetszett nekem a hopeless akkusztikus kiallasara, es addig buziztam amig szerintem kurva jo nem lett, es le is mentettem a beallitasokat... a tiszta gitarokhoz vegul azt az erositot hasznaltuk elofoknak, es amikor ahhoz a reszhez ertem elkezdtuk venni hogy mit hogy, es erre mondtam a barnanak hogy "en kikevertem valamit ezen a VOXon ami sztem ide jo hallgasd mar meg" meg mutattam neki es erre ahhelyett amit altalaban ilyenkor tapasztalni szoktam az "en mar minden soundot megfejtettem" attitude helyett aszondja, hogy "hu de kiraly ez ide tokeletes, de jo hogy ezzel mar nem kell pocsolni" es az van a lemezunkon.. ja raadasul en mondtam hogy nem akarna esetleg egy jobbat kikeverni, amire mondta, hogy minek ennel jobbat ugyse tudna ez nekem is tetszik neki is tetszik.. tenyleg jo es haladjunk..szal ilyet ritkan latni, hogy egy hangtechnikai dologban az embert a hangmernok nem leugatja hogy ez ezert meg azert hulyeseg (meg akkor is ha esetleg nem az) hanem beismermi, hogy ez fasza... es nekem ez tokre tetszett, mert epp az ellenkezoket kaptam, amikor valamit szarul talaltam ki, vagy rossz otletem volt.. egybol, hogy inkabb hanyagold.. szal mindegy en nekem kurvara jo tapasztalat volt a barnaval dolgozni es kurva sokat tanultam tole es nagyon halas vagyok neki... es persze meg raadasul emberileg is csillagos 5-os o is meg a baratnoje Laura aki szinten ott volt es geci sokat segitett..
[előzmény (5)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-27 10:18:42 (9)
igen igaz, volt mar akit haza kuldtek.. kis hijan minket is.. na nem kis hijan, azert benabbnak kellett volna lenni, de nem sokkal.. mondjuk volt egy ket dolog, ami nalunk is gond nelkul fel ment, sot akar gyorsabban... de mindenesetre, ok ragaszkodnak ahhoz, hogy amit a kezek kozul kiadnak az egy szintet megusson, hogy tartsak a nivot...
[előzmény (6)]

© locustválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-27 09:38:55 (8)
mit akartok felvenni? (demo/album) mekkora keretetek van rá stbstb
[előzmény (7)]

© bettushválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-27 08:50:02 (7)
srácok, mondjatok egy helyet ahol érdemes felvenni

© Victimválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-27 07:20:52 (6)
az igaz, hogy oda nem elég, hogy ki tudd fizetni a költségeket? márminthogy csak olyanokkal dolgoznak akik tudnak zenélni.
(hagsúlyozom, hogy ebben nincs semmi rossz indulat, csak tinédzseri kíváncsiság)
[előzmény (4)]

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-27 06:58:20 (5)
Na jo. Azert kiado (--anyagi tamogatas) nelkul egy tizenhuszoneves kolykokbol allo zenekarnak (altalaban kereset nelkul) nem igazan megfizetheto a HSB.
Sok helyen en sem jartam, de amugy ez a hozzaallas, amit a Hidasirol leirtal, nagyjabol az osszes hangmernokrol elmondhato akihez nekem szerencsem volt. Lehet, hogy csak en vagyok szerencses, de ugy ereztrem, hogy azert minden hangmernok torekszik arra, hogy egtelen szar dolgot ne adjon ki a kezebol, es amig tudja kijavittat minden hibat. Amugy studioban szerintem csak az ar szabhat hatart.
[előzmény (4)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-27 00:08:12 (4)
hat hidasi barna a legtehetsegesebb ember az egesz magyar zeneiparban.. kb vilagszintu producer.. brutalisan kovetelo de nagyon jo fej, kurva konnyu vele dolgozni, es nem nagykepu, ha van egy jo otleted, vagy mondjuk kihozol valamibol egy jo soundot akkor meg dicseri, ha valami fos azonnal szol.. oszinte kreativ lelkiismeretes segitokesz, egy jo ember.. nem fel sem dicserni, sem szidni.. ezen kivul fantasztikus ott dolgozni, kurva jo a hely hangulata, normalisan fel van szerelve sound scape-et hasznalnak, fullosan azon van mindenki aki ott van hogy minel jobban sikeruljon a melo, persze sajnos az ilyen korulmenyeknek ko kemeny arai vannak, de egyenre szabott arak szoktak nagyjabol mukodni, kituztok egy porjektet (lemezt) megbeszelitek mennyi ido mennyi penz mikor micsoda van.. kurvara jo hely, kurva nagy kaland ott hosszu ido alatt a semmibol osszerantani egy olyan lemezt ami tenyleg franko.. plusz tenyleg az osszes hangmernok meg szinte mindenki aki megfordul ott kurva rendes es jo fej.. komolyan soha rosszabb helyen ne kelljen az embernek zenet rogzitenie...

jah es amugy Noodles (Offspring) velemenye az ott vegzett munkarol alahuzva.. ha vki akkor o tudja, hogy mi a palya ilyen teren :)

The Deadbeats; The Calapation Collection. This is Oxygene's band and, despite
that fact, I really like this record. It's pretty weird, but in ways that are
really good and pretty interesting. These guys are like a real band now. The
playing here is really good, the songs flow really well, and the production
is really good too
, especially since these guys had to pay for it all
themselves.

[előzmény (3)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 > Következő >> Végére