Punk Portál >> Fórum >> Általános >> Új "szubkultúra"
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Az új felvilágosodás

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 > Következő >> Végére

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 15:45:57 (86)
Kiscsillagvirágom én nem ruházkodásról beszélek, hanem mindenröl.
Mi a fasznak olvassak ha a tévét is bámulhatom?
Miért udvaroljak hetekig egy lánynak ha az útszéli kurvák leszopnak kétezerért?
Miért legyek okos ha sokkal kényelmesebb hülyének lenni? Úgy is csak a protekció számit nem a diploma!
Ez a mai mentalitás

De te maradj élhetetelen konzervativ fasz!
Az ilyen magadfajta ásatag szardarabok ellen lázadtak anno a punkok.
Most meg körbetapsolnak az elmélkedéseidért.
Ne reagálj!
Elöbb olvasd el milyen hülyeségeket irtál eddig!

© Gabika XXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 15:41:55 (85)
Te ruházkodásról beszélsz, én mentakitásról. Kinek mi a divat, tudod. Ha a hülyeség az aktuális, akkor inkább maradok konzervatív maradi fasz.
[előzmény (84)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 15:31:57 (84)
Gabicicém a te gondolkodásmódód még az általad elitélt csinigatyás analfabétáéknál is hülyébb.
Miért kiüresedett és semmitmondó ma a divat?
Az a máról szól, hidrogén haj, ekszázi ezerrel, szopjál le szépségem stb...
A sok alternativ meg avantgard törekvés a nevetséges.
Járjunk szakadt farmerba meg bördzsekóba mint a ramonsz, na ez a kiüresedett.
Meg sprézzünk anarchia jelet a falra. Itt meg jön a semmitmondó jelzö
Egyébként a divat az divat.
Csak a mai divat az aktuális, szól valamiröl és ennyi.
Nevetséges lenne ha jönne az utcán velem szemben egy lovagkori ruhákba öltöztett csaj akkor már inkább a plázacicák,

© Gabika XXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-28 15:19:27 (83)
Na inkább úgy adnék normálisabb és érthetőbb formát, annak amit mondani akarok, hogy: én a divatot, mint a társadalom mértékegységét nézem. Amilyen a kor divatja, maga olyan a kor is. Nem feltétlenül negatív ez. Csak most. Valahogy nem találok semmi szépet abban, hogy "őő legyen csini a gatyám őőő olvasni csak a köcsögök olvasnak őő diszkó oszt kész". Ez a korszellem a fiatalok nagy többségében érvényesül. És persze az ilyen emberek gondolkodámódjával társul egy egyfajta egységes öltözködés. Nem mindnél, de a többségnél igen. Nézz szét csak az utcán és belátod, hogy sok-sok ilyen figura rohangál. És mielőtt rám fognád, hogy általánosítok, nagyon sok ilyen beszélgettem már. 10- ből egy akinek van legálabb önálló gondolkosámódja. A többi meg csak létezik. Tehát én a divatot egy pontnak minősítem, amihez viszonyíthatja magát az ember. Döntse el mindenki, hogy hozzá akar-e tartozni ahhoz a kiüresedett, semmitmondósághoz, ami manapság divat, vagy veszi a fáradtságot és önmagát adja. Az én értékrendem szerint az utóbbi ember sokkalta többet ér, mint az előbbiek.
[előzmény (81)]

© balu5válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 22:14:52 (82)
A Bun es bunhodes van a "-ben" elott, csak elkurtam a taggot, aztan kivette...
[előzmény (81)]

© balu5válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 22:13:25 (81)
Sztem nincs igazad. Volt a #77-es kommentedben egy kibaszott nagy ellentmondas: "Sok fiatal követi azt az öltözködést és gondolkodásmódot, amit a kor diktál nekik. Ha nem tartozol az ilyen csoportokhoz, akkor legalább különlegesnek érezheted magad." <---> "a ruha mellékes". Aztan mi meg talaljuk ki, melyiket tartod igaznak valojaban. Az a baj, hogy sztem te nem gondolkodtal mikor ezt leirtad. A 2. egy jo, es fontos gondolat, az 1. meg egy hatalmas baromsag, de ha mindkettovel egyetertesz, akkor szanalmas vagy...

Ja, es attol, hogy nem irtad oda, hogy jobb vagy, te termeszetesen oda sorolod magad (mint mindenki). Olyan ez, mint amikor a -ben Trepljov 2 reszre osztja az embereket...
[előzmény (80)]

© Gabika XXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 21:53:44 (80)
Miről beszélsz te bolond? Milyen liba? Fiú vagyok szerencsétlen. Meg mit forgatod agyon a szavaim? "a ruha mellékes" Ahelyett hogy ugatsz olvasd át mit írtam huggyos. Van egy tucatcsoport, tucatgondolkodással. Ha valaki nem ezen kategóriába tartozik, akkor már pár fokkal jobb, mint ez a szint. Magamra egy kurva utalást nem írtam, hogy jobb vagyok. Látom a felfogó képességed nem a legjobb. Pont tipikus példája vagy, amit írtam. Divatos ruhában, vagy anékül, de hülye gyerek vagy. Pont megfelelsz a kornak.
[előzmény (79)]

© ClashCityRockerválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 21:18:46 (79)
Szerintem az ilyen magadfajta primitiv gondolkodású buta libák miatt kell szégyelni magát az embernek ha ún. másképpengondolkozó.
Ennyi nevetséges áltálánositást egy kupacba.. és mindezt csak azért hogy ezzel is igazold te több vagy valamivel (ezt épp nem irod mivel) mint mások.
Na nehogy azt mondd már hogy azért mert én a farmer gatyába járkálok birka vagyok, te meg mondjuk bóhocruhába öltöznél és akkor te lennél a gondolokozóképes.
[előzmény (77)]

© balu5válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 21:02:15 (78)
Ok (marmint a "tobbseg") is kulonlegesnek erzik magukat, szal ahhoz nem kell az "egyseg"-hez tartozni...
[előzmény (77)]

© Gabika XXválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 20:42:27 (77)
Szerintem jó hogy van divat. Van a többség és az egység. A többség a birkák, az egység még a gondolkodó képesek. Sok fiatal követi azt az öltözködést és gondolkodásmódot, amit a kor diktál nekik. Ha nem tartozol az ilyen csoportokhoz, akkor legalább különlegesnek érezheted magad. Persze különleges nem leszel, de az érzés jó. Legalább is tudatában vagy annak, hogy több vagy egy kicsit azonál, akik bólogatnak mindenre. Persze valaki saxoo felsőben is lehet hiperokos, tehát magamat ismétlem azzal, hogyha mondom, a ruha mellékes. De azért általában a divatot követők többségéről lerí, hogy nem a legokosabb fajta.

© naughtyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 18:10:13 (76)
?

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-27 17:09:30 (75)
félsz valamitől?
[előzmény (74)]

© naughtyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-26 20:24:39 (74)
ezaz!!! az a lényeg,hogy légy szellemileg igényes, azaz nem hagyd magad sodorni az árral,és ha szarszagot érzel, akkor menj arréb, és szívjál friss levegőt!!!!!

© balu5válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-26 18:23:09 (73)
Hiaba, a kereskedelmi TV-k musorat okos, kepzett emberek szerkesztik, akik tisztaban vannak azzal, hogy mi "ragasztja a kepernyohoz" naponta a tomeget. Es muveszfilmekkel nem lehet leultetni a nepeket a TV ele. Hiaba, mindenki azt kapja, amit erdemel. Nem kotelezo nezni...
[előzmény (68)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-26 17:40:35 (72)
kibaszottul idegesít az írásjelek hibás használata. ilyenkor kinyílik a bicska a zsebemben. (ez két kijelentő mondat volt ponttal a végén ám igaz, hogy a nagybetű használatát mondatkezdésnél hanyagoltam a gyorsabb írás érdekében.)
[előzmény (68)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-26 17:23:18 (71)
Szerintem mindenki vegye ki az ideológiákból ami neki tetszik, mert olyan úgysincs, hogy teljesmértékben ugyanolyan két ember gondolkodása ! És mindenki csinálja ami őt boldoggá teszi, és a többiek boldogságát se tegye tönkre feleslegesen. Ennyi a lényege a világnak. A többi csak ennek a boncolgatása...

© Tidzsiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-26 17:05:23 (70)
A Népbutítás szerintem az "új"NAT-tal kezdődik.
[előzmény (68)]

© naughtyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-26 10:25:39 (69)
vagyis hívjuk inkább irányzatnak!!! mert a divat az mamár (legalábbis az én számomra) kissé negatív!!!

© naughtyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-26 10:22:55 (68)
az a baj,hogy magyarországon, meg az egész világban népbutitás folyík!!! nézzétek már meg mennyire szánalmasak a kereskedelmi tévék műsorai!!! és az a baj,hogy a tömegek olyanok,hogyha szart adsz a szájukba, akkor a szart eszik meg!!!! kevés igényes ember van!!! és pl. a plázacicák, akik azt mondják magukra,hogy azok (mert ápoltak, és minden héten friss műkörmöt raktaknak fel), a legkevésbé sem igényesek, mert követik a trendet, mintha kötelező lenne, és nem gondolkoznak!!! jó tisztelet a kivételnek, mert ugye nem lehet csoportosítani.....

Victim nagyon igazad van!! még csak annyit a divatról,hogy sokan nem godnolnak bele,hogy azért valamennyira szükség van egy egységre a földön!!! most nem az öltözködési divatról beszélek, hanem pl. a híres korstílsok (barokk, reneszánsz, romantika...) és végülis egy egységes eszmét képviselnek!! és ezis valahol a divathoz kötődik!

és mi is divat szerint öltözködünk, mert feltételezem,hogy senki sem néz úgy ki, mint mondjuk VIII. Henrik , vagy Kossuth Lajos.....

© balu5válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-24 21:52:30 (67)
Sajnos a gondolkodas sose lesz divat, mert csak kevesen kepesek ra... :(((
[előzmény (65)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-24 21:50:18 (66)
ezt az Irigy honaljmirigy mondta meg faszásul! :-))))))))
Valahogy igy volt:

"voltam repper, nepper, cowboy, gengszter és nindzsa is leszek!!!"

© Victimválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-24 21:47:27 (65)
Divat fn 1. az élet külső formáit, a társas érintkezést, de kül. a viseletet, az öltözködés módját írányító és koronként változó szokások összesége, rendszere
2. felkapott szokás, gyakorlat
3. Vkinek, vminek az időhöz kötött közkedveltsége, felkapott volta.

zsepiket elő most nagy szavak következnek: Az, hogy egyesek egyik nap beöltöznek ennek meg annak, azzal csak magukat járatják le. Lehet, hogy holnap mindenki zenekaros polóban lesz, meg kitűzökkel, de nekem ez kicsit többet jelent. Méghozzá azt, hogy megpróbálok gondolkodni (ez persze csak a zenén kívüli része). Ezt nem tudják tőlem elvenni és örülnék ha ez jönne divatba és nem a 10 ezer forintos PUNK ROCK mintázatú rózsaszín felső.

© Vajszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-24 21:37:12 (64)
Hát, szerintem egy kissé azért nehéz......

Pl itt vannak a határesetek... Bad Religion, Sex Pistols, Laughin Nose, Picsa, Auróra, stb...

© balu5válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-24 21:35:14 (63)
Azert nem nehez megkulonboztetni a 'csinalt' divat-pankot az 'igazi'-tol... Persze, ma mar a punk is divat, de azt a punkot, amit a TV-ben lathat a nep (mar aki nez TV-t) en igazabol nem neveznem 'punk'-nak.
[előzmény (62)]

© Vajszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-24 21:18:36 (62)
A punkból is divatot csináltak. (persze tisztelet van az 1-2 kivételnek)

Ma már M-I-N-D-E-N divat.
[előzmény (33)]

© Vajszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-24 21:16:57 (61)
Szép jó, de a mai világban sajna mindenki szarik mindenre... És ha te nem szarsz, vannak olyan elitista köcsögök, akik rád mondják, hogy úgy is szarsz, mert te nem lehetsz annyira más. (...nemtok fogalmazni)

© skaterpanxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-22 19:10:12 (60)
nekem pepite van,az a legjobb....

© balu5válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 09:43:44 (59)
:DDDD
[előzmény (58)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 00:39:19 (58)
ami valószínüleg hasmenéses buzit jelent
[előzmény (57)]

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-21 00:38:42 (57)
ezt má kétszer kitárgyalták a Punkológusok a közhelyek a punkban topicban. Szerintem vegyé bele hupililás-barnát
[előzmény (52)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 > Következő >> Végére