Punk Portál >> Fórum >> Általános >> EMO
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Open Hand, Elliott, Leiah, Celebrity és társaik

Elejére << Előző < ... 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 ... > Következő >> Végére

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-22 16:13:30 (1641)
ja, mindegyik balettcipőben jár, engem is idegesít! egyébként fasza a topik, igazán szórakoztató :)
[előzmény (1635)]

© zs_tválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-22 13:22:29 (1640)
nagyszerű, de ezzel most kit akartál bosszantani?
[előzmény (1637)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-22 09:50:34 (1639)
neked kuss van, nem csak itt, hanem mindenhol ahol én írok
[előzmény (1637)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-22 09:50:12 (1638)
nem értek egyet.
[előzmény (1635)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-21 22:11:51 (1637)
EMO sokat verni?
minek? úgy is felkötik magukat a kis nyáladzó faszkalapok
[előzmény (1636)]

© zs_tválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-21 20:06:12 (1636)
hölgyek/urak, ha még kommunikációs úton szeretnétek járkáli, szóljatok, mert abban problémamegoldó ember vagyok, de ha mindenképpen péppé akarjátok verni/veretni egymást, előre jelezzétek és akkor nem fárasztom magam!

© editválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-21 18:45:39 (1635)
Nem vagy rossz csaj, de ezeket a gagyi cipőket felejtse már el a sok babalány. Bakancsot mindenkinek!
[előzmény (1617)]

© editválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-21 18:43:56 (1634)
10 perce ezen röhögök :DDD
[előzmény (1597)]

© csirkepunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-21 17:14:51 (1633)
én emlékszem rád...
[előzmény (1617)]

© Tabisválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-21 17:04:18 (1632)
De én hamarosan megyek világotlátni
[előzmény (1631)]

© xPethrusxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-21 17:03:39 (1631)
:))) ha eddig nem kevertél össze, ezután se fogsz. nem sűrűn járok tiszaújvárosba
[előzmény (1630)]

© Tabisválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-21 17:02:22 (1630)
akkor horgy maszkot v műttesd át az arcod mert összefoglak keverni vele:)
[előzmény (1629)]

© xPethrusxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-21 17:01:01 (1629)
nem:)

© Tabisválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-21 16:59:22 (1628)
És nem lakik ott hugod?
[előzmény (1627)]

© xPethrusxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-21 16:54:47 (1627)
nem
[előzmény (1626)]

© Tabisválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-21 16:52:11 (1626)
Te nem tiszaújvárosi vagy?
[előzmény (1617)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-21 16:38:40 (1625)
alap.
[előzmény (1582)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-21 16:38:31 (1624)
jól van na angyalbögyörő, nem kell olyan komolyan venni.

még egy jótanács: legközelebb vigyázz, mert cicanaciban könnyen fel lehet fázni a járólapon!
[előzmény (1623)]

© xPethrusxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-21 16:35:49 (1623)
na jó akkor most jött el az idő: neked is KUSS

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-21 16:35:30 (1622)
Bármikor.
[előzmény (1620)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-21 16:34:10 (1621)
Nagyon őszinte leszek. Nem emlékszem Rád, pedig kellene. Szép lány vagy, Zoli szerencsés.

Viszont tesztelném a szőkékkel kapcsolatos előítéleteimet.

2x2=?
[előzmény (1618)]

© Shekválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-21 16:32:27 (1620)
:DD
köszi, örülök hogy segitőkész vagy
[előzmény (1604)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-21 16:30:44 (1619)
nem rossz
[előzmény (1617)]

© xPethrusxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-21 16:29:34 (1618)
nesze

© xPethrusxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-21 16:29:06 (1617)
http://www.kepfeltoltes.hu/view/060321/DV00053_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-21 16:26:20 (1616)
Akkor térjünk vissza a 1586-hoz. Figyelmesen olvasd el!;)

© xPethrusxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-21 16:24:03 (1615)
nem én raktam be a képet, de senkinek a kedvéért nem fogok bizonygatni semmit.

© Han$válasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-21 16:23:47 (1614)
Hányadik hozzászólás?
[előzmény (1611)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-21 16:21:23 (1613)
rakj be egyet most is
[előzmény (1611)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-21 16:20:31 (1612)
ezen a néven voltál?

ez az utolsó már végképp csak vicc volt.
[előzmény (1611)]



Elejére << Előző < ... 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 ... > Következő >> Végére