Punk Portál
>>
Fórum
>>
Általános
>> EMO
Bejelentkezés
-
Regisztráció
-
Elfelejtett jelszó
-
Segítség
Open Hand, Elliott, Leiah, Celebrity és társaik
Elejére
<<
Előző
< ...
46
|
47
|
48
|
49
|
50
|
51
|
52
|
53
|
54
|
55
|
56
|
57
|
58
|
59
|
60
|
61
|
62
|
63
|
64
... >
Következő
>>
Végére
© Mixike
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-03-22 16:13:30 (1641)
ja, mindegyik balettcipőben jár, engem is idegesít! egyébként fasza a topik, igazán szórakoztató :)
[előzmény (1635)]
© zs_t
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-03-22 13:22:29 (1640)
nagyszerű, de ezzel most kit akartál bosszantani?
[előzmény (1637)]
© Charriere
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-03-22 09:50:34 (1639)
neked kuss van, nem csak itt, hanem mindenhol ahol én írok
[előzmény (1637)]
© Charriere
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-03-22 09:50:12 (1638)
nem értek egyet.
[előzmény (1635)]
© SkinheadB
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-03-21 22:11:51 (1637)
EMO sokat verni?
minek? úgy is felkötik magukat a kis nyáladzó faszkalapok
[előzmény (1636)]
© zs_t
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-03-21 20:06:12 (1636)
hölgyek/urak, ha még kommunikációs úton szeretnétek járkáli, szóljatok, mert abban problémamegoldó ember vagyok, de ha mindenképpen péppé akarjátok verni/veretni egymást, előre jelezzétek és akkor nem fárasztom magam!
© edit
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-03-21 18:45:39 (1635)
Nem vagy rossz csaj, de ezeket a gagyi cipőket felejtse már el a sok babalány. Bakancsot mindenkinek!
[előzmény (1617)]
© edit
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-03-21 18:43:56 (1634)
10 perce ezen röhögök :DDD
[előzmény (1597)]
© csirkepunk
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-03-21 17:14:51 (1633)
én emlékszem rád...
[előzmény (1617)]
© Tabis
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-03-21 17:04:18 (1632)
De én hamarosan megyek világotlátni
[előzmény (1631)]
© xPethrusx
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-03-21 17:03:39 (1631)
:))) ha eddig nem kevertél össze, ezután se fogsz. nem sűrűn járok tiszaújvárosba
[előzmény (1630)]
© Tabis
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-03-21 17:02:22 (1630)
akkor horgy maszkot v műttesd át az arcod mert összefoglak keverni vele:)
[előzmény (1629)]
© xPethrusx
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-03-21 17:01:01 (1629)
nem:)
© Tabis
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-03-21 16:59:22 (1628)
És nem lakik ott hugod?
[előzmény (1627)]
© xPethrusx
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-03-21 16:54:47 (1627)
nem
[előzmény (1626)]
© Tabis
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-03-21 16:52:11 (1626)
Te nem tiszaújvárosi vagy?
[előzmény (1617)]
© Dan
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-03-21 16:38:40 (1625)
alap.
[előzmény (1582)]
© Charriere
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-03-21 16:38:31 (1624)
jól van na angyalbögyörő, nem kell olyan komolyan venni.
még egy jótanács: legközelebb vigyázz, mert cicanaciban könnyen fel lehet fázni a járólapon!
[előzmény (1623)]
© xPethrusx
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-03-21 16:35:49 (1623)
na jó akkor most jött el az idő: neked is KUSS
© Charriere
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-03-21 16:35:30 (1622)
Bármikor.
[előzmény (1620)]
© Charriere
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-03-21 16:34:10 (1621)
Nagyon őszinte leszek. Nem emlékszem Rád, pedig kellene. Szép lány vagy, Zoli szerencsés.
Viszont tesztelném a szőkékkel kapcsolatos előítéleteimet.
2x2=?
[előzmény (1618)]
© Shek
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-03-21 16:32:27 (1620)
:DD
köszi, örülök hogy segitőkész vagy
[előzmény (1604)]
©
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-03-21 16:30:44 (1619)
nem rossz
[előzmény (1617)]
© xPethrusx
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-03-21 16:29:34 (1618)
nesze
© xPethrusx
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-03-21 16:29:06 (1617)
http://www.kepfeltoltes.hu/view/060321/DV00053_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
© Charriere
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-03-21 16:26:20 (1616)
Akkor térjünk vissza a 1586-hoz. Figyelmesen olvasd el!;)
© xPethrusx
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-03-21 16:24:03 (1615)
nem én raktam be a képet, de senkinek a kedvéért nem fogok bizonygatni semmit.
© Han$
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-03-21 16:23:47 (1614)
Hányadik hozzászólás?
[előzmény (1611)]
©
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-03-21 16:21:23 (1613)
rakj be egyet most is
[előzmény (1611)]
© Charriere
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-03-21 16:20:31 (1612)
ezen a néven voltál?
ez az utolsó már végképp csak vicc volt.
[előzmény (1611)]
20
30
40
50
75
100
200
400
Elejére
<<
Előző
< ...
46
|
47
|
48
|
49
|
50
|
51
|
52
|
53
|
54
|
55
|
56
|
57
|
58
|
59
|
60
|
61
|
62
|
63
|
64
... >
Következő
>>
Végére