Punk Portál >> Fórum >> Általános >> EMO
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Open Hand, Elliott, Leiah, Celebrity és társaik

Elejére << Előző < ... 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 ... > Következő >> Végére

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-27 19:25:30 (1671)
Finding EMO plakátot csinált a Fear is anno, nemtom fennvan-e még myspace-én, de az mégjobb! :)
[előzmény (1670)]

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-27 18:25:23 (1670)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-27 13:55:04 (1669)
nekem spec nem :)
[előzmény (1668)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-27 13:52:40 (1668)
Nekem spec nagyon bejön a balettcipő.
[előzmény (1667)]

© xPethrusxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-27 13:14:14 (1667)
:))) ez igaz..csak a véleményemet irtam le..
[előzmény (1666)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-27 13:09:14 (1666)
tavaly is az volt és jövőre is az lesz. ezt senki sem kérdőjelezte meg.
[előzmény (1665)]

© xPethrusxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-27 12:25:08 (1665)
szerintem nem ér általánosítani, főleg nem igy, hogy "mindegyik balettcipőben jár"... én nemcsak balettcipőt hordok, bár ez úgy gondolom 2006-ban mindenkinek a szíve joga.
[előzmény (1641)]

© skaterpanxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-26 17:09:38 (1664)
Ja,ha már szavazhatnak meg vezethetnek isa az asszonyállatok,akkor vegéák ki a büntetésből is a részüket!
Alabama Man!
[előzmény (1590)]

© Han$válasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-25 14:52:42 (1663)
Nem haragszom mert szóvá tetted nyugi.
Pont előtted leírtam, hogy miért gengszterkedek itt.
[előzmény (1661)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-24 12:04:54 (1662)
és ki a faszt érdekel, hogy ismered?
[előzmény (1659)]

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-24 11:51:42 (1661)
Csak a faszom kivan hogy mindenki sir osszeviszza hogy mekkora egy kalap szar az egesz oszt megis itt osztjatok az eszt. De bocs hogy szova tettem.

Gerget tenyleg nem bantani, a Watch my bag-ben jatszik :-)
[előzmény (1656)]

© Han$válasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-24 11:40:03 (1660)
Nem mondtam, hogy hányok az emo-tól.Kurvára nem érdekel az emo.
Minek írok ide?Unaloműzés, mókázás, ilyesmik.
[előzmény (1657)]

© Han$válasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-24 11:38:31 (1659)
Gerget ismerem személyesen, nincs vele semmi gond, úgyhogy kuss
hehe
[előzmény (1658)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-24 10:36:10 (1658)
a gerg féle okoskodó faszoknak van a legkevesebb haszna
[előzmény (1646)]

© lastactionheroválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-24 09:38:26 (1657)
akkor minek irsz ide?:)
miért fosod le,hogy van emo????
ezer stilus van amitöl én is hányok,azokkal nem foglalkozom és kész ennyi!
[előzmény (1646)]

© Han$válasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-23 16:26:35 (1656)
Érdekes, senki nem reagált arra a hozzászólásomra, csak te aki a portál valamilyen "alkalmazottja".
[előzmény (1655)]

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-23 16:25:10 (1655)
Nem veszem a lelkemre, csak nem ertem a dolgot.
[előzmény (1654)]

© Han$válasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-23 16:23:12 (1654)
Nehogymár a lelkedre vedd.
[előzmény (1647)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-23 14:38:52 (1653)
húdejó neked.
[előzmény (1652)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-23 13:48:45 (1652)
ez nem szellemi probléma. vannak olyanok is de azok nem veled kapcsolatosak. téged egyszerűen paraszt módon jól meg kell rugdosni. és tényleg fasza gyerek vagyok, a zoli is megmondta
[előzmény (1651)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-23 13:41:43 (1651)
merre van az az aszfalt?
csak hogy megmárjem milyen hosszú, nemvenném a lelkemre, ha elfáradnál ebbe a hatalmas és mérhetetlen szellemi próbát jelentő feladatba Mr. Könyvkiadónáldolgozomfaszagyerekvagyok.
[előzmény (1650)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-23 13:40:02 (1650)
még az. de milyen jó lesz miután egyszer végigrugdoslak az aszfalton!!!
[előzmény (1649)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-23 13:39:15 (1649)
neked nagyon szar lehet az életed gyerek
[előzmény (1639)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-23 13:38:58 (1648)
senkit
[előzmény (1640)]

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-23 11:13:22 (1647)
Akkor miert vagy még itt?
[előzmény (1646)]

© Han$válasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-23 10:14:36 (1646)
Az emo-nak sincs semmi haszna, meg úgy alapból az egész punkportál fórumnak sincs sok haszna.
[előzmény (1642)]

© gergválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-23 08:51:46 (1645)
isten:)

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-23 08:49:03 (1644)
:-D

Hat o nincs teljes diszeben de azert jo lesz? http://www.national.ballet.ca/images/insideTheCompany/artistsAndDirectors/bios/corps/img-nathanial_kozlow.jpg
[előzmény (1643)]

© gergválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-23 08:44:22 (1643)
amúgy a balettcipő király, előre várom mikor fognak a fiúk is ilyet hordani...mindig is arra vágytam hogy egy balettcipős fiút seggbekúrjak

© gergválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-23 08:43:13 (1642)
amúgy ennek az egésznek ami itt folyik,( meg majdnem minden más topikban) .......van vmi értele? mert hogy gyakorlati haszna nincs az világos....



Elejére << Előző < ... 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 ... > Következő >> Végére