szerintem nem ér általánosítani, főleg nem igy, hogy "mindegyik balettcipőben jár"... én nemcsak balettcipőt hordok, bár ez úgy gondolom 2006-ban mindenkinek a szíve joga.
ez nem szellemi probléma. vannak olyanok is de azok nem veled kapcsolatosak. téged egyszerűen paraszt módon jól meg kell rugdosni. és tényleg fasza gyerek vagyok, a zoli is megmondta
merre van az az aszfalt?
csak hogy megmárjem milyen hosszú, nemvenném a lelkemre, ha elfáradnál ebbe a hatalmas és mérhetetlen szellemi próbát jelentő feladatba Mr. Könyvkiadónáldolgozomfaszagyerekvagyok.