hülyeség lenne azt mondani, hogy még soha senki nem szomorkodott, de amit az ilyen emberek csinálnak az egyszerűen csak szánalmas. ha valaki annyira szomorú, hogy meg akar halni (egy lány miatt, hahahahahaha) akkor az nyírja ki magát. de könyörgöm mennyire lehet valakit komolyan venni, aki mint egy kesergős cigány aki félti a szaros életét kicsit megvágja a csuklóját aztán siránkozik, ez meg fotózgatja közben magát. kád - melegvíz -penge és akkor elhiszem, hogy komolyan gondolja. addig meg inkább menjen ki wc papír gurigákkal zsonglőrködni a Móricz Zsigmond térre, ott nagyobb figyelmet kapna.
"amikor én szomorú voltam kaptam egy körmöst és 1 óra múlva már mosolyogtam..." | |
|
|