Punk Portál >> Fórum >> Általános >> EMO
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Open Hand, Elliott, Leiah, Celebrity és társaik

Elejére << Előző < ... 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 ... > Következő >> Végére

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-01 11:55:40 (1701)
hogy erre miért nincs valami netpolice vagy valami amelyik nyomtalanul eltüntetné az ilyeneket. broáf.
[előzmény (1699)]

© NoFarewellválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-01 00:26:17 (1700)
Még a megnézése előtt be akartam írni hogy OK ez már biztos sokszor lejátszott lemez és hagyjuk már mert ha az összes buzit belinkelnénk ide, akkor amperszaga lenne a rendszernek...de be kell vallanom, ez valóban tüntetően felettébb gusztustalan.
[előzmény (1699)]

© ttomiiválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-31 16:55:39 (1699)
majdnem hánytam...
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendID=15868694

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-31 13:35:10 (1698)
hülyeség lenne azt mondani, hogy még soha senki nem szomorkodott, de amit az ilyen emberek csinálnak az egyszerűen csak szánalmas. ha valaki annyira szomorú, hogy meg akar halni (egy lány miatt, hahahahahaha) akkor az nyírja ki magát. de könyörgöm mennyire lehet valakit komolyan venni, aki mint egy kesergős cigány aki félti a szaros életét kicsit megvágja a csuklóját aztán siránkozik, ez meg fotózgatja közben magát. kád - melegvíz -penge és akkor elhiszem, hogy komolyan gondolja. addig meg inkább menjen ki wc papír gurigákkal zsonglőrködni a Móricz Zsigmond térre, ott nagyobb figyelmet kapna.

"amikor én szomorú voltam kaptam egy körmöst és 1 óra múlva már mosolyogtam..."

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-31 13:15:43 (1697)
jah, esetleg beletaposhatna a képedbe ha szépen megkérnéd:)
[előzmény (1696)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-31 12:34:38 (1696)
Hát te egy szar szemét vagy, az biztos. A barátnődet esetleg tudnám hasznosítani.
[előzmény (1695)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-31 12:19:27 (1695)
hát ő tehet róla, folyton engem és a kicsimet hívogatott, hogy elmesélje a bánatát és mi foglalkoztunk vele,m ert szegény nagyon ki volt készülve, ezek után meg elkezdett követelőzni, akaratoskodni meb parasztkodni, na akkor küldtem el a picsába.
ilyenen besértődött, hogy barátnőm nem szerette volna, ha átmegy hozzás hogy csinálkja meg neki a haját a saját festékéből stb. és mi voltunk a szar szemetek.
egy balfasz ez a gyerek
[előzmény (1691)]

© csirkepunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-31 10:24:12 (1694)
na én is erre akartam célozni
[előzmény (1691)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-31 08:57:23 (1693)
visszavonva
[előzmény (1692)]

© gergválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-31 08:29:12 (1692)
ha a véleményem okoskodás akkor bocsánat és az én kurva anyámat
[előzmény (1658)]

© NoFarewellválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-31 03:11:31 (1691)
Pontosan. Nekem sincsen vele alapvetően az ég adta világon semmi bajom; szegényt már sok lehetséges helyzetben megalázták és fogják is. Szerintem legalább a neten hagyjuk; itt is már megkapta a magáét....
[előzmény (1689)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-31 01:39:58 (1690)
kicsit pózer
[előzmény (1675)]

© zs_tválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-31 01:16:10 (1689)
én csak sajnálni tudom a srácot, mert valami nagyon hiányozhat az életéből

© NoFarewellválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-29 03:13:07 (1688)
Na jó azért ne vicceljük ezt el. Pontosan, ha valaki berak magáról nyilvános képet egy nyilvános portálra, az azt jelenti, hogy hozzájárul bárminemű véleménynyilvánításra, ha hallgatólagosan is. Ebben az esetben meg...nincsen amúgy semmi bajom szerencsétlennel, de semmi exakt és igazán őszinte dolgot nem lehet várni tőle; ha kicsit is ismered, tudhatod.
[előzmény (1684)]

© FearStanválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-29 02:09:53 (1687)
sztem onnantól, hogy ezt publikálja, azért kicsit már mások dolga is...
[előzmény (1684)]

© Han$válasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-28 23:25:59 (1686)
jó, most mit vársz egy buzeránstól akinek shrek a beceneve?!
Mellesleg nemtudom minek rakta be ezeket a képeket margit, ráadásul még ezekszerint ismeri is, mivel telefonon is smúzoltak.
[előzmény (1684)]

© csirkepunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-28 23:24:01 (1685)
nemrossznemrossz. viszont egy új favorit: Test Icicles, bár ha jól tudom feloszlottak már.
itt egy kurva jó klipp:
http://www.videocodezone.com/videos/t/test_icicles/whats_your_damage-2.html
[előzmény (1674)]

© csirkepunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-28 23:20:49 (1684)
lófaszt. minek kell a háta mögött basztatni, heh?!
amúgy meg 1 lány miatt tette, bár az h lefényképezte, elég magamutogató dolog...de nem az én dolgom, és nem is a tietek...
[előzmény (1683)]

© Shekválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-28 23:06:20 (1683)
aztmodnta azért vagdossa amgát mert fáj, és az jó.
[előzmény (1682)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-28 23:03:17 (1682)
egyébként ő tett rá egy lapáttal az emo szeretetemre.
egy hónapig sírt a telefonbe, hogy felvágja az ereit és basszus még mindig él.
[előzmény (1680)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-28 22:57:40 (1681)
azért mert most találtam róla képeket?:)
[előzmény (1680)]

© FearStanválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-28 22:50:59 (1680)
le vagy maradva, nagyon le vagy maradva...
[előzmény (1675)]

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-28 22:20:08 (1679)
mindegy, neked nem kell érteni :)))
[előzmény (1678)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-28 22:18:08 (1678)
?
[előzmény (1677)]

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-28 22:08:14 (1677)
FOZÓ rlz \m/ :)))
[előzmény (1675)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-28 18:17:16 (1676)
érdekes
[előzmény (1675)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-28 18:15:39 (1675)
Prezentálom Skinhead Zolikát alias Csurpika




© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-28 15:30:00 (1674)
Na emberek, bocs hogy itten beleoffolok, de most kuszik fel kedvenc eftépénkre a Mr Willis of Ohio nevu svajci screamobanda demoja, majd tessek szepen lehuzni es tessek szepen latogatni a Myspace oldalukat is, aztan remelem majd megint szervezhtunk nekik idehaza bulit, mint mult het kedden.
http://www.myspace.com/mrwillisofohio

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-28 15:23:09 (1673)
nagyon helyes, nálam az a favorit! ;)
[előzmény (1672)]

© FearStanválasz erre | adatok | e-mail - 2006-03-28 13:53:43 (1672)
fenntvan hát:)
[előzmény (1671)]



Elejére << Előző < ... 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 ... > Következő >> Végére