Punk Portál
>>
Fórum
>>
Általános
>> EMO
Bejelentkezés
-
Regisztráció
-
Elfelejtett jelszó
-
Segítség
Open Hand, Elliott, Leiah, Celebrity és társaik
Elejére
<<
Előző
< ...
43
|
44
|
45
|
46
|
47
|
48
|
49
|
50
|
51
|
52
|
53
|
54
|
55
|
56
|
57
|
58
|
59
|
60
|
61
... >
Következő
>>
Végére
© Mixike
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-04-06 16:54:03 (1731)
ez tuti nem csaj, tök nem olyan az alakja, szerintem csak az szeretne lenni!
[előzmény (1728)]
© boxi
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-04-06 16:51:14 (1730)
na ne :|
[előzmény (1728)]
©
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-04-06 16:26:50 (1729)
visszavonom
[előzmény (1728)]
©
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-04-06 16:25:18 (1728)
Ha midnen vágyad
[előzmény (1727)]
©
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-04-06 16:23:49 (1727)
valaki rakjon má be egy képet rola
©
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-04-06 16:22:21 (1726)
Female, és oda van irva kommentek közé hogy bori meg ilyen célzasok amiböl rájohetsz. UNDORITÓ!
[előzmény (1725)]
© Mixike
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-04-06 16:20:10 (1725)
én viccen kívül nem látom rajta, hogy csaj vagy pasi, de mindkettőnek baszott randa :D
[előzmény (1723)]
©
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-04-06 16:15:33 (1724)
picsába én nem látom
[előzmény (1722)]
©
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-04-06 16:14:08 (1723)
ANYÁD EZ CSAJ :'D
[előzmény (1722)]
© Shek
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-04-06 15:40:15 (1722)
http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewPicture&friendID=62228691&MyToken=58ec11d3-7975-44bb-b6b8-aef83c92e960
[előzmény (1702)]
© boxi
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-04-06 14:57:24 (1721)
megdugná
[előzmény (1720)]
© gerg
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-04-06 14:56:50 (1720)
mit csinálnál vele?
[előzmény (1719)]
© Charriere
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-04-06 12:10:45 (1719)
egy ilyet kapjak el egyszer az utcán
[előzmény (1702)]
© boxi
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-04-05 20:03:11 (1718)
utálja ha valaki buzinak nézi és utál fizetni a koncertekért, hehe biztos az öltözőn meg pár zenészfaszon keresztül jut be.
ja és azt írja utálja a metroszexuálisokat höhö:)
[előzmény (1699)]
© SkinheadB
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-04-05 15:08:44 (1717)
ahh FireBall
[előzmény (1702)]
© gerg
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-04-03 08:50:10 (1716)
szegény srác nincs pénze új ruhákra és csak az ovis ruháit tudja felvenni....
[előzmény (1715)]
© csirkepunk
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-04-02 17:01:06 (1715)
jó az az öv, csak hogy az NŐI!!!!
és amúgyis ilyen szűk gatyába hererákot kap az ember, már ha van neki olyanja, amiben kételkedek...
[előzmény (1703)]
© ttomii
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-04-02 14:58:50 (1714)
ez a buzi az egyik haverom (lány) ismerőse (hál istennek szigorúan myspace-n), jól le is basztam érte
© Rit
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-04-01 14:24:54 (1713)
én nagyon jót nevettem rajta :D
[előzmény (1699)]
© FearStan
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-04-01 14:12:14 (1712)
hallod ezt tegnap én is néztem:D undorító:)
[előzmény (1702)]
© Szabbi
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-04-01 14:05:19 (1711)
metroszexuális
[előzmény (1702)]
© LiDoCaiN
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-04-01 14:03:38 (1710)
csak az a kérdés hogy fiúval vagy lánnyal :D
[előzmény (1705)]
© hand
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-04-01 14:02:12 (1709)
Csak épp téged dugnak meg.
[előzmény (1708)]
© Drizzt
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-04-01 13:23:23 (1708)
Alap.
[előzmény (1705)]
© xkolax
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-04-01 13:21:02 (1707)
á az fölösleges... attól csak sír egyet és naponta kettővel többször hallgatja meg a májkemikölromenszt. inkább meg kell vele etetni... egy faszt...
[előzmény (1706)]
© faresz
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-04-01 12:48:04 (1706)
két bazi nagy pofon kéne neki aztán összeszedné magát a gyerek.
[előzmény (1699)]
© Mixike
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-04-01 12:45:15 (1705)
akkor biztos dugni fogsz ;DDD
[előzmény (1704)]
© Drizzt
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-04-01 12:33:17 (1704)
Én is ilyenben leszek ma este, meglásd!
[előzmény (1703)]
© Mixike
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-04-01 12:31:45 (1703)
ezaz, ízlésrendőrséget!
Geri: DE AZ AZ ÖV, KIÉG A RETINÁM BAZMEG, HOGY VAN BÁTORSÁGA?! :'DDDD
[előzmény (1701)]
© Drizzt
válasz erre
|
adatok
|
e-mail
- 2006-04-01 12:00:43 (1702)
http://myspace-379.vo.llnwd.net/00569/97/32/569402379_l.jpg
Hát ez a szerkó valami hihetetlen ari. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
[előzmény (1699)]
20
30
40
50
75
100
200
400
Elejére
<<
Előző
< ...
43
|
44
|
45
|
46
|
47
|
48
|
49
|
50
|
51
|
52
|
53
|
54
|
55
|
56
|
57
|
58
|
59
|
60
|
61
... >
Következő
>>
Végére