Punk Portál >> Fórum >> Általános >> EMO
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Open Hand, Elliott, Leiah, Celebrity és társaik

Elejére << Előző < ... 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 ... > Következő >> Végére

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-06 16:54:03 (1731)
ez tuti nem csaj, tök nem olyan az alakja, szerintem csak az szeretne lenni!
[előzmény (1728)]

© boxiválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-06 16:51:14 (1730)
na ne :|
[előzmény (1728)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-06 16:26:50 (1729)
visszavonom
[előzmény (1728)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-06 16:25:18 (1728)
Ha midnen vágyad
[előzmény (1727)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-06 16:23:49 (1727)
valaki rakjon má be egy képet rola

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-06 16:22:21 (1726)
Female, és oda van irva kommentek közé hogy bori meg ilyen célzasok amiböl rájohetsz. UNDORITÓ!
[előzmény (1725)]

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-06 16:20:10 (1725)
én viccen kívül nem látom rajta, hogy csaj vagy pasi, de mindkettőnek baszott randa :D
[előzmény (1723)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-06 16:15:33 (1724)
picsába én nem látom
[előzmény (1722)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-06 16:14:08 (1723)
ANYÁD EZ CSAJ :'D
[előzmény (1722)]

© Shekválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-06 15:40:15 (1722)
http://viewmorepics.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewPicture&friendID=62228691&MyToken=58ec11d3-7975-44bb-b6b8-aef83c92e960
[előzmény (1702)]

© boxiválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-06 14:57:24 (1721)
megdugná
[előzmény (1720)]

© gergválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-06 14:56:50 (1720)
mit csinálnál vele?
[előzmény (1719)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-06 12:10:45 (1719)
egy ilyet kapjak el egyszer az utcán
[előzmény (1702)]

© boxiválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-05 20:03:11 (1718)
utálja ha valaki buzinak nézi és utál fizetni a koncertekért, hehe biztos az öltözőn meg pár zenészfaszon keresztül jut be.

ja és azt írja utálja a metroszexuálisokat höhö:)
[előzmény (1699)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-05 15:08:44 (1717)
ahh FireBall
[előzmény (1702)]

© gergválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-03 08:50:10 (1716)
szegény srác nincs pénze új ruhákra és csak az ovis ruháit tudja felvenni....
[előzmény (1715)]

© csirkepunkválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-02 17:01:06 (1715)
jó az az öv, csak hogy az NŐI!!!!
és amúgyis ilyen szűk gatyába hererákot kap az ember, már ha van neki olyanja, amiben kételkedek...
[előzmény (1703)]

© ttomiiválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-02 14:58:50 (1714)
ez a buzi az egyik haverom (lány) ismerőse (hál istennek szigorúan myspace-n), jól le is basztam érte

© Ritválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-01 14:24:54 (1713)
én nagyon jót nevettem rajta :D
[előzmény (1699)]

© FearStanválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-01 14:12:14 (1712)
hallod ezt tegnap én is néztem:D undorító:)
[előzmény (1702)]

© Szabbiválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-01 14:05:19 (1711)
metroszexuális
[előzmény (1702)]

© LiDoCaiNválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-01 14:03:38 (1710)
csak az a kérdés hogy fiúval vagy lánnyal :D
[előzmény (1705)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-01 14:02:12 (1709)
Csak épp téged dugnak meg.
[előzmény (1708)]

© Drizztválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-01 13:23:23 (1708)
Alap.
[előzmény (1705)]

© xkolaxválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-01 13:21:02 (1707)
á az fölösleges... attól csak sír egyet és naponta kettővel többször hallgatja meg a májkemikölromenszt. inkább meg kell vele etetni... egy faszt...
[előzmény (1706)]

© fareszválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-01 12:48:04 (1706)
két bazi nagy pofon kéne neki aztán összeszedné magát a gyerek.
[előzmény (1699)]

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-01 12:45:15 (1705)
akkor biztos dugni fogsz ;DDD
[előzmény (1704)]

© Drizztválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-01 12:33:17 (1704)
Én is ilyenben leszek ma este, meglásd!
[előzmény (1703)]

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-01 12:31:45 (1703)
ezaz, ízlésrendőrséget!
Geri: DE AZ AZ ÖV, KIÉG A RETINÁM BAZMEG, HOGY VAN BÁTORSÁGA?! :'DDDD
[előzmény (1701)]

© Drizztválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-01 12:00:43 (1702)
http://myspace-379.vo.llnwd.net/00569/97/32/569402379_l.jpg
Hát ez a szerkó valami hihetetlen ari. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
[előzmény (1699)]



Elejére << Előző < ... 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 ... > Következő >> Végére