sziasztok :DDD
csak idetévedtem kicsit olvasgatni az emorol, mert igen, csak MOST, azaz kb 2 honapja "fedeztem fel magamnak" ...
és mindenhol azt irják h jajj igy elterjed ugy elterjed és h mien rossz szegény "igazi" emosoknak h "divat" lesz.
sztem ez anniyban gáz, ha valaki azért kezdi hallgatni, mert "mások is".. amugy meg mindenkit békén lehet hagyni:)
juj és már én is csak a veszekedés részéhez szóltam hozzá..
szal idejöttem és mit látok?
anyázzátok egymást!! ez mér jo??
van aki azért, mert "emo" és hogy a többiek csak "divat-emo-k" lehetnek, vagy azért mert utáljátok az emo-t...
ha a második, mit kerestek itt??
na mindegy engem téleg csak a stilus érdekelt.. volna :)
| |
|
|