Punk Portál >> Fórum >> Általános >> EMO
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Open Hand, Elliott, Leiah, Celebrity és társaik

Elejére << Előző < ... 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 ... > Következő >> Végére

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-12 13:08:30 (1761)
Oke. Ugy latom, meg javithato vagy. Ez megnyugtat. Ja, es ha igazi emo akarsz lenni, akkor nagyon gyorsan csinalj egy myspace accountot! Tole tanulhatsz:
http://www.myspace.com/xzoliex
[előzmény (1760)]

© Gatinhaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-12 13:06:01 (1760)
majd azt is meghallgatom:) de ezek is tetszetnek, kész:P

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-12 13:04:19 (1759)
Szerintem surgosen kezdj el kevesbe nyalas zeneket hallgatni! Kezdesnek jo lesz a Dead Kennedys es a Minor Threat.
[előzmény (1758)]

© Gatinhaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-12 13:00:51 (1758)
:) alig ismerek még egy egy számot, de ami tetszik: Bullet for my valentine, It dies today, Underoath, Dashboard confessional, From first to last
(ezeket már hallottam emo-nak mondani.. de nemtom :)
amugy meg csomo más fajta zenét szeretek szoval. de nem ez alapján kell itélni:D
Fugazi? .. minyá kiderül..

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-12 12:54:31 (1757)
Na ha nem log, az jo! Meselj, mik a kedvenc bandaid? Fugazi-t birod?
[előzmény (1756)]

© Gatinhaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-12 12:52:46 (1756)
jajj már. most megint én vok a rossz ?:D hihtetetlenek vagytok :)
az h valaki emos csak amiatt irtam amit leszürtem a régebbi hozzászolásokbol, nem csak itt, máshol is ...

amugy nem, nem log a hajam a szemembe, bár most épp igen mert nemrég keltem .. :DD
bocsi, de állitottam vhol h 'emo-s' vok!? :D

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-12 12:48:11 (1755)
Kinga, te igy emosan is nezel ki? Belog a szemedbe a hajad?

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-12 12:47:17 (1754)
bassza meg hogy lehet egyaltalan valaki emos?? az emo az punk/hc zene, kicsit dallamosabbra fogva. amit ma emonak hivnak, az hol punk/hc?
[előzmény (1746)]

© Gatinhaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-12 12:47:16 (1753)
:DDDDDDDD
milyen helyzetemen???
rohadtu nincs közöd hozzám:) látod, erről beszélek!!
és azt is irtam hogy kb még fogalmam sincs az emorol, azért jöttem ide hogy "tájékozodjak" de az anyázásbol ez nem igazán ment.. :D


© kisbazsaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-12 12:43:33 (1752)
mondd el, hogy mik a kedvenc emo zenekaraid. akkor még javíthatsz a helyzeteden.
[előzmény (1750)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-12 12:37:47 (1751)
pózerek
[előzmény (1746)]

© Gatinhaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-12 12:25:09 (1750)
Ugy értem nem mások mondták h hu dejo és akkor rákattantam, csak neten olvastam rola és igy:) de mondjuk az is hülyeség amit én irtam:D mert tény hogy vhonnan meg kell tudnod mi az .. vagyis vkitöl :)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-12 12:19:16 (1749)
És te hogyan ismerted meg az emo -t? felfedezted magadnak?:)
[előzmény (1748)]

© Gatinhaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-12 12:18:14 (1748)
hhu, téleg?:) mondjuk azt nehezen...

© kisbazsaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-12 12:01:58 (1747)
buzi vagy! :)
[előzmény (1746)]

© Gatinhaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-12 11:45:14 (1746)
sziasztok :DDD

csak idetévedtem kicsit olvasgatni az emorol, mert igen, csak MOST, azaz kb 2 honapja "fedeztem fel magamnak" ...
és mindenhol azt irják h jajj igy elterjed ugy elterjed és h mien rossz szegény "igazi" emosoknak h "divat" lesz.
sztem ez anniyban gáz, ha valaki azért kezdi hallgatni, mert "mások is".. amugy meg mindenkit békén lehet hagyni:)
juj és már én is csak a veszekedés részéhez szóltam hozzá..

szal idejöttem és mit látok?
anyázzátok egymást!! ez mér jo??
van aki azért, mert "emo" és hogy a többiek csak "divat-emo-k" lehetnek, vagy azért mert utáljátok az emo-t...
ha a második, mit kerestek itt??

na mindegy engem téleg csak a stilus érdekelt.. volna :)

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-07 09:43:26 (1745)
nem csodálkozom
[előzmény (1737)]

© SkinheadBválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-07 09:42:32 (1744)
ez tetszik:)
[előzmény (1733)]

© Vikktoválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-07 09:25:45 (1743)
Én nem mondtam, hogy vicces lenne
[előzmény (1742)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-06 21:34:37 (1742)
ez egy tök szomorú sztori
[előzmény (1737)]

© Shekválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-06 21:25:13 (1741)
csaj. és leszbi

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-06 19:49:00 (1740)
nemáár, nálunk is volt egy olyan csaj, de az nem egészen így nézett ki... :D
[előzmény (1737)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-06 18:43:49 (1739)
Blokkolnám, e.
[előzmény (1722)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-06 17:12:36 (1738)
pacsi
[előzmény (1737)]

© Vikktoválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-06 17:07:11 (1737)
Dede ö csaj!
Viszont az általános iskola alsójában a lányok nem engedték be a lány wc-be mert, hogy ő "fiú". (komolyan)
[előzmény (1731)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-06 17:02:11 (1736)
PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFf
[előzmény (1733)]

© gergválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-06 17:00:58 (1735)
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD heheheheheh
[előzmény (1733)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-06 16:58:08 (1734)
LOL!!!! HEHEHEEEEEE de szerintem ez nincs 74 kg, max 35
[előzmény (1733)]

© Szabbiválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-06 16:56:52 (1733)
Zöld könyv
1257. feladat
Guszti 74 kg-os emo srác. 3 kg ruha és kiegészítő van rajta. Hány kg-os követ kell a lábára kötni, figyelembe véve a víz sűrűségét és a felhajtóerőt, hogy biztosan lemerüljön a Duna fenekére.
[előzmény (1728)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-06 16:56:23 (1732)
ez nem emo, ez RATYIIIIIII FÚÚÚJJJ
[előzmény (1728)]



Elejére << Előző < ... 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 ... > Következő >> Végére