Punk Portál >> Fórum >> Általános >> EMO
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Open Hand, Elliott, Leiah, Celebrity és társaik

Elejére << Előző < ... 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 ... > Következő >> Végére

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-13 18:41:28 (1791)
:)
[előzmény (1790)]

© gergválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-13 18:40:49 (1790)
énis
[előzmény (1789)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-13 18:40:26 (1789)
Jót nevettem
[előzmény (1788)]

© gergválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-13 18:39:29 (1788)
vicc volt...
[előzmény (1787)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-13 18:20:33 (1787)
Hátezaz, hogy egyikneksem.
[előzmény (1786)]

© gergválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-13 18:18:48 (1786)
melyiknek?
[előzmény (1785)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-13 18:09:06 (1785)
Melyik ilyen buzinak látszik az arca?
[előzmény (1784)]

© gergválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-13 17:44:00 (1784)
az arca mér nem látszik egy képen se ennek a buzinak?
[előzmény (1783)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-13 15:17:16 (1783)
tegnap láttam a ferencieken. rózsaszín tincsek a hajában, halálfejes vans, öltöny vörös nyakkendővel, kitűzök stb stb stb

majdnem leszálltam a buszról, hogy elvigyem egy tükörig
[előzmény (1782)]

© SgtDválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-12 18:33:27 (1782)
ez az a hülyegyerek aki már volt minden? náci, aztán punk, aztán antifa skinhead, straight edge, kegyetlen szar oi-so babérkoszorús nyaktetkóval ???
jézusom. pár év/hónap aztán már zabálja a tabit és nyomul a tucc tucc-ra. nagyon komoly
[előzmény (1761)]

© kisbazsaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-12 15:19:53 (1781)
ja, akkor le is állok.
[előzmény (1780)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-12 14:52:08 (1780)
Áá, tul fiatal neked.
[előzmény (1778)]

© Gatinhaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-12 14:51:50 (1779)
mivel jöttem? fejtsd ki plzz mert tényleg nemtom...
csak leirtam amit gondolok.
és h szabadkozok.. én ilyen vagyok, nem csak azért mert uj vagyok és jujj.
az hogy nem vesztek komolyan meg .. nem az hogy nem zavar, de nem központi kérdés az életemben :) érted?

© kisbazsaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-12 14:44:56 (1778)
dan, majd küldj már képet a kingáról! tiszta izgatott lettem.

© kisbazsaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-12 14:42:38 (1777)
na, érted, elmagyarázom. arról van szó, hogy jöttél ezzel a cinkes hippi maszlaggal, amit 2 hetente sütögetnek a topikban, ráadásul állandóan szabadkozol, így senki sem vesz komolyan. gondoltam ezen javíthatnánk, mert valószínűleg csaj vagy, én meg elég kanos jelenleg.
[előzmény (1753)]

© Gatinhaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-12 14:03:32 (1776)
Hm, nem hülyeség... A wiw meg.. igazad van.. wáá...tul egyszerű:)

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-12 14:02:09 (1775)
A cimed siman titkossa tudod itt tenni a forumon a beallitasoknal a spam-vedelem bekapcsolasaval. A wiw-en talaltalak meg egyebkent.
[előzmény (1774)]

© Gatinhaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-12 13:58:16 (1774)
ja és vajon mindegyiken én vok? mondjuk lehet, anniyra nem értek hozzá...
azt viszont meg kell tanulnom h az emailcim titok:P

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-12 13:55:45 (1773)
Semmi gond. Az internet csodakra kepes. Egy mailcim alapjan siman talaltam rolad egy rakas kepet.
[előzmény (1772)]

© Gatinhaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-12 13:51:20 (1772)
igen igen.. Vmi gond van ? :D

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-12 13:47:21 (1771)
Kinga, te meg csak 16 vagy??
[előzmény (1766)]

© XviktorXválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-12 13:46:10 (1770)
megnéztem atöbbi képet, nah már megvan ki ez a srác, tavaly még BETTERCORE polóba tolta rambo koncerten :) ami nem épp emo, hehe. jézusom...
[előzmény (1769)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-12 13:43:14 (1769)
Nagy valoszinuseggel mar szemelyesen is lattad ot, csak akkor meg mashogy nezett ki.
[előzmény (1768)]

© XviktorXválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-12 13:41:43 (1768)
ezt a baszott buzit még nem is láttam, pedig hobbim az ilyen köcsögöket myspacen nézegetni!
[előzmény (1761)]

© Gatinhaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-12 13:28:12 (1767)
pff:D

© Tokyo Anal Dynamiteválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-12 13:25:13 (1766)
van ám kép kingáról, keress csak a rá a google-ban.
[előzmény (1765)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-12 13:21:14 (1765)
Nem tudom, figyelsz-e, mar az otodik hozzaszolasnal tartok, es meg nem irtam, hogy kugggye kepet! Jo, mi?

Ja, elnezest a true emosoktol, ezt a topicot meg en is lelkifurdalas nelkul baszom szet.
[előzmény (1764)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-12 13:15:32 (1764)
cöcöcö...:)
[előzmény (1763)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-12 13:13:08 (1763)
Az emo ugyis nemsokara kimegy a divatbol, a hardcorepunk soha nem fog.

© Gatinhaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-12 13:10:34 (1762)
:):) javitható, kösz :D
de ne érts férre nem akarok igazi emo lenni.. ha mégis, szubjektiv lenne:)
na de azért megnézem.. ráérek:D



Elejére << Előző < ... 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 ... > Következő >> Végére