ez az a hülyegyerek aki már volt minden? náci, aztán punk, aztán antifa skinhead, straight edge, kegyetlen szar oi-so babérkoszorús nyaktetkóval ???
jézusom. pár év/hónap aztán már zabálja a tabit és nyomul a tucc tucc-ra. nagyon komoly
mivel jöttem? fejtsd ki plzz mert tényleg nemtom...
csak leirtam amit gondolok.
és h szabadkozok.. én ilyen vagyok, nem csak azért mert uj vagyok és jujj.
az hogy nem vesztek komolyan meg .. nem az hogy nem zavar, de nem központi kérdés az életemben :) érted?
na, érted, elmagyarázom. arról van szó, hogy jöttél ezzel a cinkes hippi maszlaggal, amit 2 hetente sütögetnek a topikban, ráadásul állandóan szabadkozol, így senki sem vesz komolyan. gondoltam ezen javíthatnánk, mert valószínűleg csaj vagy, én meg elég kanos jelenleg.