jah... meg azt nem értem hogy van ez a rainbow vagy mi a rák és hát hogy ahoz hogy jön a "jajönygilkosleszek" szindróma... szal sztem a kettő totál nem passzol össze, dehát egészségükre :p
huh... eccer jött egy ilyen emo izé a sulinkba ilyen tehetségkutató szarra a testvériskolánkból és hát nagyon gáz volt :D még rosszabbak mint ezek itt lent :p