Punk Portál >> Fórum >> Általános >> EMO
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Open Hand, Elliott, Leiah, Celebrity és társaik

Elejére << Előző < ... 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 ... > Következő >> Végére

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-03 11:54:00 (1821)
A ROHADT ÉLETBE!
[előzmény (1809)]

© Szabbiválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-03 11:51:39 (1820)
Belgiumban volt egy hasonló brigád, de azok még keményebbek voltak. Egyszerűen fel kellett volna gyújtani őket.
[előzmény (1819)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-03 08:50:15 (1819)
ezek mit kapnának
[előzmény (1809)]

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-03 07:58:41 (1818)
klón köcsögök
[előzmény (1809)]

© Drizztválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-03 00:09:48 (1817)
Úgy tudom volt már sokminden....
[előzmény (1814)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-03 00:04:40 (1816)
léányegtelen... túl sok svédcseppet ittam :p
[előzmény (1815)]

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-03 00:03:08 (1815)
he?
[előzmény (1813)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-03 00:02:59 (1814)
ez régen nem skin volt? :p
[előzmény (1761)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-03 00:01:32 (1813)
jah... meg azt nem értem hogy van ez a rainbow vagy mi a rák és hát hogy ahoz hogy jön a "jajönygilkosleszek" szindróma... szal sztem a kettő totál nem passzol össze, dehát egészségükre :p

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-02 23:59:16 (1812)
huh... eccer jött egy ilyen emo izé a sulinkba ilyen tehetségkutató szarra a testvériskolánkból és hát nagyon gáz volt :D még rosszabbak mint ezek itt lent :p

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-02 23:18:15 (1811)
buzibagázs
[előzmény (1809)]

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-02 23:15:44 (1810)
Azta mennyi imófályter :-)
[előzmény (1809)]

© Shekválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-02 20:46:26 (1809)

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-28 23:15:10 (1808)
Hőőőőőőőő uj Thursday? Aztabudoskurva akkor kell csinalnom helyet neki a winyomon. Na le lesz meozva.
[előzmény (1807)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-28 21:38:31 (1807)
új Thursday lemezt hallottátok?
elsőre kicsit csalódás, bár az erős pontjai nagyon erősek.
így 3 hallgatás után...

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-18 10:29:08 (1806)
jólvan, mostmár kussolhatsz
[előzmény (1804)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-18 10:28:57 (1805)
próbálkozik az ember:D
[előzmény (1803)]

© Han$válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-17 15:29:48 (1804)
Kurva anyádat, én nem sértegettelek, csak hűvös angolos eleganciával próbáltalak rávezetni, hogy ebben a topicban bizony nem illik offolni.
[előzmény (1801)]

© Mixikeválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-17 14:57:56 (1803)
imádom, amikor ilyen kifinomult vagy :D (L)
[előzmény (1801)]

© gergválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-16 21:59:15 (1802)
én nem veszekszek senkivel mivel nem is ismerek itt senkit
[előzmény (1801)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-16 15:48:48 (1801)
te dagadt geci mi az isten faszát sértegetsz bazmeg?
[előzmény (1800)]

© Han$válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-16 14:35:16 (1800)
Hagyd, egy ilyen kibaszott fasznak hiába is magyaráznád mi is az a niggerség, nem értené.
[előzmény (1797)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-15 20:05:28 (1799)
és az a raj?
[előzmény (1797)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-15 20:05:27 (1798)
és az a raj?
[előzmény (1797)]

© gergválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-15 18:52:19 (1797)
ő vigyoroghat mert ő is niggerbérenc mint én
[előzmény (1796)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-14 11:29:29 (1796)
nem szemétkedtem, csak udvariasan, úriemberhez méltó módon megkértelek, hogy ne offolj:D
[előzmény (1795)]

© Han$válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-14 11:26:36 (1795)
Most miért szemétkedsz velem buzeráns?
[előzmény (1794)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-14 11:14:26 (1794)
ne vigyorogjál
[előzmény (1793)]

© Han$válasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-14 11:12:51 (1793)
:)

© gergválasz erre | adatok | e-mail - 2006-04-13 18:42:26 (1792)
:)
[előzmény (1791)]



Elejére << Előző < ... 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 ... > Következő >> Végére