Punk Portál >> Fórum >> Általános >> EMO
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Open Hand, Elliott, Leiah, Celebrity és társaik

Elejére << Előző < ... 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 ... > Következő >> Végére

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-24 09:01:21 (1851)
Jah hat igen ez igy van. En meg arra celoztam, hogy cynical_echo-nak felesleges volt felhoz nia csak azert, hogy belenyogje, hogy mekkora egy szar az emo.
Pedig kozben nem is az, csak a buzerans emofejek megy gyoker emopicsak azok.
[előzmény (1850)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-24 02:29:56 (1850)
Arra céloztam, hogy a topik úgyis elsősorban az emo basztatásáról szól, és arról is fog szólni. És ezen nincs mit csodálkozni.
[előzmény (1849)]

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-23 20:56:50 (1849)
Mar hogy mit dicsergetni?
[előzmény (1848)]

© handválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-23 20:55:44 (1848)
Aztán ha jön valaki dícsérgetni, akkor az lesz basztatva.
[előzmény (1847)]

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-23 17:10:51 (1847)
Kosz a tartalmas hozzaszolast.
[előzmény (1846)]

© cynical_echoválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-22 20:26:18 (1846)
imó, jaj de iszonyat gempa szar az :Đ

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-05 17:07:10 (1845)
Charri, Gerg, a secondshottal kapcsolatos kerdesekkel zaklassatok Sheket, nekem semmi kozom hozza azon kivul, hogy belinkeltem ide :-)

© gergválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-05 17:02:56 (1844)
miértelme egy 3000. ilyen oldalnak?
[előzmény (1836)]

© XviktorXválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-05 10:43:08 (1843)
szerintem meg az lenne égő ha pénzhiányra hivatkozva shek kihagyná a FVK-t.
[előzmény (1842)]

© Limpekválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-05 09:46:23 (1842)
ez tök égő
[előzmény (1809)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-04 21:52:47 (1841)
ez mennyiben jobb vagy több, mint a hcf? és mért nem lastshot lett a domain?
[előzmény (1836)]

© Shekválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-04 21:04:58 (1840)
Szia! Még nemtudom, vágod már nem kapunk ingyenj egyet és lehet nem lesz pénzem.
[előzmény (1839)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-04 20:56:43 (1839)
Szia! Jössz FVK koncertre? Lehet, kapsz egy pofont.
[előzmény (1837)]

© Shekválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-04 20:55:45 (1838)
kacsacsőrjobbratágul3
[előzmény (1836)]

© Shekválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-04 20:55:23 (1837)
hülye vagy? dehogyis. csak gondoltam tudatosítom veled
[előzmény (1834)]

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-04 20:36:10 (1836)
http://www.secondshot.hu/
[előzmény (1835)]

© Charriereválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-04 20:22:27 (1835)
Van olyanja?
[előzmény (1834)]

© Han$válasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-04 16:13:38 (1834)
Magadra vetted baromarcú?
Mesélj inkább egy kicsit az új webzinedről
[előzmény (1831)]

© #Lajos#válasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-04 13:45:51 (1833)
Volt ez már minden:DD
Először náci,aztán punk,aztán skin ,pszichobilis stb stb ,most emo harcos:DD szép kis pályafutása van:)))
[előzmény (1814)]

© Zoliválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-04 06:55:15 (1832)
Napalm.....
[előzmény (1809)]

© Shekválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-04 06:38:29 (1831)
veled az élen
[előzmény (1828)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-04 02:43:09 (1830)
milyen igaz!
[előzmény (1828)]

© Esaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-04 02:06:41 (1829)
szerintem abból lehet eldönteni h fiú,mert a haja már eléggé kezd lenőni igencsak ráférne már egy újabb festés,aztán a lányok meg az ilyen helyzeteket megelőzik gondolom.
[előzmény (1825)]

© Han$válasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-04 01:36:37 (1828)
Nem unjátok még, hogy valami baromarcú havonta beszúr ide egy képet pár kreténről és akkor mennek a jobbnál-jobb beszólások?!
Ráadásul a fél portálnak kurva jó humora van.Mindegy, ahogy érzitek.

© Gandalfválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-03 23:47:42 (1827)
ezek hogyan különböztetik meg egymást??
[előzmény (1809)]

© spunkyválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-03 22:42:56 (1826)
csak bolondoztam
Isteni testem van:)
[előzmény (1823)]

© Drizztválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-03 16:24:32 (1825)
Jobbról a második illető neme szerintem nehezen behatárolható. Valaki segítene az élet eme hatalmas problémájánnak eldöntésében?
[előzmény (1824)]

© Esaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-03 15:27:25 (1824)
nem is tudnék választani h melyik a legszánalmasabb.
a zöld polos meg biztos összevérezte az összes fekete polóját és kénytelen volt ilyen poloban pózolni... :(
[előzmény (1809)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-03 14:59:31 (1823)
fogd már be :D...te sokkal többet érsz :)
[előzmény (1822)]

© spunkyválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-03 12:15:05 (1822)
aztakurva,nekem mikor lesz ien testalkatom:(((((
minnyá felvágom az erelyimet:S
:'((((
[előzmény (1809)]



Elejére << Előző < ... 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 ... > Következő >> Végére