Jah hat igen ez igy van. En meg arra celoztam, hogy cynical_echo-nak felesleges volt felhoz nia csak azert, hogy belenyogje, hogy mekkora egy szar az emo.
Pedig kozben nem is az, csak a buzerans emofejek megy gyoker emopicsak azok.
szerintem abból lehet eldönteni h fiú,mert a haja már eléggé kezd lenőni igencsak ráférne már egy újabb festés,aztán a lányok meg az ilyen helyzeteket megelőzik gondolom.
Nem unjátok még, hogy valami baromarcú havonta beszúr ide egy képet pár kreténről és akkor mennek a jobbnál-jobb beszólások?!
Ráadásul a fél portálnak kurva jó humora van.Mindegy, ahogy érzitek.
nem is tudnék választani h melyik a legszánalmasabb.
a zöld polos meg biztos összevérezte az összes fekete polóját és kénytelen volt ilyen poloban pózolni... :(