Punk Portál >> Fórum >> Általános >> EMO
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Open Hand, Elliott, Leiah, Celebrity és társaik

Elejére << Előző < ... 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 ... > Következő >> Végére

© Szabbiválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-25 11:45:09 (1881)
sejtettem : )
[előzmény (1878)]

© sebválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-25 11:42:13 (1880)
téma lezárva részemről

© sebválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-25 11:41:53 (1879)
Mondjuk nem tudom milenne akkor ha mindenki olyan okos lenne mint ti?! Ja nemértek a punk zenéhez se meg az emo hoz se, de attól még mondhatom h nem tetszik, és negyere azzal a HOGYHAMAJDUTÁNANÉZTÉLAKKORPOFÁZZ szöveggel mert sztem ezis 20* elcsépelt baromság, mindenki azt mond amit akar, szal ja, nekem nincs veletek bajom csak, nemértem h ilyen hülyeségeken hogy lehet kiakadni?:D:D

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-25 11:40:51 (1878)
imádom ezt a zászlót....
[előzmény (1877)]

© Szabbiválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-25 11:39:48 (1877)

© sebválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-25 01:14:05 (1876)
ja, potosan

© Hansválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-25 01:05:26 (1875)
Szarok én az szutyok oldaladra, csupán a fórumotokat olvasgattam és ott láttam, hogy te a punk zenéhez is legalább annyira értesz, mint az emo-hoz.

S_eb tegnap 22:25 | Válasz | #6

a pankba legalább a fiu basz csajt és pia meg ilyenek vannak akármennyire is szar! de itt a kozsó beszállhatna mozdonynak!

© Bagoly tegnap 22:24 | Válasz | #5

bocsika:) én mivel zenélek a zenei részet fogom meg a dolgoknak...és ez punk:D énekben tényleg nyálas varjú:D
Válasz 'Kathryn' üzenetére (#4)

Kathryn tegnap 22:23 | Válasz | #4

punk? sztem nagyon nem! :S inkabb nyalas...varjunk? ha ugy kiegyezhetunk,h punk, de csak a buzik hallgatjak meg ugy mar jo! XDDD

© Bagoly tegnap 22:22 | Válasz | #3

a zenéjük teljesen punk...és még nyálas is...
[előzmény (1873)]

© (tematika)válasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-25 00:54:37 (1874)
szerintem nincs 35,5 millió swift ....
:)

© sebválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-25 00:46:08 (1873)
nah beregeltem a fórumra hogy tudjak írni kb 2 percbe telt szal a te kurva anyádat! igen én írtam az elejét, télleg ottónak igaza van h mint külső szemlélő látom a dolgot szal nem tudok mindent pontosan! igen tudom h a 856749353 dik ilyen oldal de nekünk az első! ugyanolyan minthgy vanmár 35567332 darab suzuki swift de nekünk csak egy van! mert a mi autónk:D:D a mi weboldalunk:D

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-25 00:42:25 (1872)
vállaljuk a fogalmatlanságot. aki írta az oda is írta h mint külső szemlélő látja az egészet, ezért igen valóban fogalmatalan ezt beismerem, meg azt is h nincs humorérzékünk ilyenek vagyunk ez van. de ha ezért a kurva anyánkat akkor arra így tudok reagálni h jajj és kötekedj.

© Hansválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-25 00:38:09 (1871)
magatokról
[előzmény (1870)]

© Hansválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-25 00:37:15 (1870)
Figyi, ezzel a "jajj" meg "kötekedj" szövegekkel nem mossátok le magatoról azt, hogy nincs humorotok és, hogy még ráadásul fogalmatlanok is vagytok.
[előzmény (1869)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-25 00:31:45 (1869)
kötekedj
[előzmény (1868)]

© KajbaszXXXválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-25 00:28:36 (1868)
Valóban nagyon szánalmas! Meg mi az hogy nem vállaljátok a felelősséget az oldalatokon közzétett dolgokért?! Lózerek!
[előzmény (1854)]

© Hansválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-25 00:28:28 (1867)
Hehe, észrevetted?Igazából nem is tudom miért volt benne.
[előzmény (1866)]

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-25 00:25:57 (1866)
Hééélóóó hova lett a dollarjel a nevedbol? Vagy Varpalotan ket Hansz is van?
[előzmény (1864)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-25 00:24:51 (1865)
jajj
[előzmény (1864)]

© Hansválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-25 00:22:59 (1864)
Írtam a szaros fórumotokba, erre megcsináljátok, hogy az írhat aki regel, hát a kurva anyátokat!Ennyit nem értek meg nekem.Fogalmatlanok.
[előzmény (1861)]

© Marty McFlyválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-24 23:19:21 (1863)
Sztem a 123. ilyen oldal már marhára nem poénos. Bár sztem már a 2. se lehetett az.
[előzmény (1861)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-24 22:53:30 (1862)
megértem h itt a portálon ez nem nagy újdonság. én azért örülök h van ilyen is

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-24 22:49:40 (1861)
ez poén oldal sztem ezt te is észrevetted illetve poénból csináltuk. igen a képeket innen nyúltam meg a napirendet is ez volt a legegyszerűbb

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-24 22:48:22 (1860)
szívemből beszélsz!
[előzmény (1859)]

© Vikktoválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-24 22:26:51 (1859)
szerintem ez már tiszta beteg dolog létrehozni egy 'antiemo társoldalak jelentkezését várjuk' szintű honlapot...
emot utálni nagyobb divat lassan mint az amit utálnak.
egyszerűen miért nem szarják le?
[előzmény (1854)]

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-24 22:11:16 (1858)
A nagy reszet a kepeknek mar ugyis lattuk itt.
[előzmény (1856)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-24 22:02:34 (1857)
egész jo oldal:)
[előzmény (1854)]

© Drizztválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-24 21:58:08 (1856)
Nálam a képekre azt írja, hogy nem találhatók.
[előzmény (1855)]

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-24 21:57:31 (1855)
:-DDD

Tok ertelmes. Najo, a kepek viccesek, de a ti kuldtetek resz a mar 51846384634x elcsepelt idiotasagok.
[előzmény (1854)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-24 21:38:51 (1854)
http://antiemo.atw.hu/

az oldal internet explorer alatt fut jól

© Marty McFlyválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-24 17:25:50 (1853)
http://youtube.com/watch?v=9V2KLhWftY8&search=hassan%20i%20sabbah
[előzmény (1846)]

© Marty McFlyválasz erre | adatok | e-mail - 2006-05-24 17:23:45 (1852)
http://youtube.com/watch?v=Ign7cYBMsRk&search=usurp%20synapse
[előzmény (1846)]



Elejére << Előző < ... 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 ... > Következő >> Végére