| Mondjuk nem tudom milenne akkor ha mindenki olyan okos lenne mint ti?! Ja nemértek a punk zenéhez se meg az emo hoz se, de attól még mondhatom h nem tetszik, és negyere azzal a HOGYHAMAJDUTÁNANÉZTÉLAKKORPOFÁZZ szöveggel mert sztem ezis 20* elcsépelt baromság, mindenki azt mond amit akar, szal ja, nekem nincs veletek bajom csak, nemértem h ilyen hülyeségeken hogy lehet kiakadni?:D:D | |
|
|