Punk Portál >> Fórum >> Általános >> Állatok
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
otthon tartott állatokról és gyógyításukról

Elejére << Előző < ... 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63

© jail breakválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-11 21:59:22 (27)
hát nekem nem jött be az oldal, lehet jobb is.
[előzmény (26)]

© Eddválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-11 21:55:32 (26)
ezt gondolom sokan megkaphattátok:
................................................................ ................................................................ .
Légyszíves olvasd el ezt az üzenetet, s ne töröld ki! Ez nem
egy "hülye" körlevél...

Most együtt kell dolgoznunk!

Egy honlap, amelyet már kb 1 éve be tudtunk záratni, most ismét
visszajött. Újra be kell tiltatnunk!!!

Egy japán New York-ban macskákat tenyészt és ad el, amelyeket
BONSAI CATS-nek hívnak.Ez még teljesen hétköznapinak tunik,

DE!!!!!!!!: a macskák egy izomlazító szert kapnak, s ÉLVE üvegekbe
lesznek zárva, ahol életük végéig élnek!!!

A macskákat egy csövön keresztül etetik, s egy kis vezeték van
bevezetve a vizelet stb-nek.

A macska csontszerkezete hozzáilleszkedik az üveghez, hisz még
növekedésben vannak.

Ez az embertelenség New Yorkban, Kínában és Indonéziában a
legújabb divat.

Ha kibírod, nézd meg a következu honlapon:
http://www.bonsaikitten.com

A tiltakozáshoz a listának 500 nevet kell tartalmaznia.
................................................................ ................................................................ .

...hát én megnéztem az oldalt és nem nagyon tudtam eldönteni, hogy tényleg létezik-e ez a bolt. ugyanis egyetlen olyan képet nem láttam ahol tényleg csövek lógnának ki az állatokból. utánnajárni nem tudok a dolognak, de ha csak egy rossz vicc - bár úgy lenne - akkor is úgy érzem, hogy vérlázító dolog ez az egész, és feltétlenül szükséges, hogy fellépjünk vmilyen módon ellene.
az aláírásos módszert nem tartjuk túl eredményesnek,
EZÉRT FELKÉRÜNK MINDEN CRACKERT ÉS MINDENKIT AKI ILYEN SZINTEN TEVÉKENYKEDIK, HOGY SEGíTSEN FELTÖRNI AZ OLDALT!
MINDEGY MILYEN ESZKÖZZEL, DE ÖRÖKRE EL KELL TÁVOLíTANUNK EZT A MOCSKOT AZ INTERNETRŐL!

Ed

© skaosválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-08 17:37:28 (25)
http://www.illatosut.hu
http://www.illatosut.zug.hu

zugon vannak az újabb áldozat jelöltek :(

© skaosválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-08 17:36:58 (24)
EZT NEM ÉN IRTAM:


Sziasztok, tudom, már ezer fórum indult a témában, de nem tudom megállni,hogy inditsak egy újat, hátha másoknak is sikerül felhívni a figyelmét.

Tegnap voltam az Illatos úton, kihoztam egy kutyát. De hányat kellett otthagynom! Hány könyörgő tekintetet, hány reménykedő állatot! Hány olyat, aki már a reményt is elveszítette, aki már csak kuporog és reszket! A -10 fokos éjszakákon pár négyzetméteren, a hideg, nedves beton vékony, reszkető kis semmiket, vagy életerős, az emberekben (még) végtelenül bízó, igazi kutyákat.

Nem mindenki tudja, de az Illatos út NEM MENHELY, hanem SINTÉRTELEP, az oda bekerülő állatokat kiirtják. A leadott kutyákat akár azonnal, a befogottak esetében elvileg két hetet kötelesek várni, utána bármikor el is altathatják.

Sok gyönyörű, fajtatiszta kutyát is találni, sok életrevaló, szeretetéhes keveréket, kölyköket, felnőtteket.

Ne féljetek ilyen kutyákat örökbe fogadni! A leggyakoribb érv ellenük, hogy elvadultak...Dehogy! Nem is volna idejük rá... Max. két hét, és még némi haladék. aztán a biztos pusztulás.

Nagy szükségük van a segítégre. Az évente bekerülő 5000 kutyából 1500 kerül gazdihoz. A többinek vége... Nem ők tehetnek róla...Aki tud, hozzon ki kutyát onnét. Akkor is, ha van már kutyája, hiszen két kutya sosem lehet egyforma. Sokukra azért vár szomorú vég, mert a gazdi esetleg nem is tudja, hol keresse. Ha hazaviszitek, akár ideiglenesen, és meghirdetitek (ebben sok állatvédő egyesület segít), könnyen lehet, hogy kutya és gazda újra egymásra találnak.

Segítsetek nekik! Más esélyük nincs.

© skaosválasz erre | adatok | e-mail - 2005-02-08 17:35:57 (23)
http://www.nlc.hu/forumkifejt.php?bw=1&forumid=46971&forumuser=&id=57&page=1&step=2

GBRválasz erre | e-mail - 2004-11-09 14:24:46 (22)
Nem tud valaki eladó Bullterriert?
Lehetőleg olcsón??

© Borsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-29 16:36:58 (21)
nem hivhatja így az hörcsögét?
[előzmény (20)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-29 16:14:06 (20)
Ramon?
[előzmény (19)]

© Caulimoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-29 16:12:50 (19)
Ezek a képek Joey Ramon -ról készültek, a hörcsögömről.

© Caulimoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-29 16:12:07 (18)

© Caulimoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-29 16:11:09 (17)

© Caulimoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-29 16:10:38 (16)

© Caulimoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-29 16:10:00 (15)

© Caulimoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-10-29 16:09:28 (14)

apunkválasz erre | e-mail - 2004-09-28 22:52:13 (13)
Volt két egerünk. Na nem tartottuk őket, hanem bejöttek. Mert éppen felújítás közben vagyunk és állandóan nyitva volt a terasz ajtó.
De nem öltük meg őket, a multi-barkács boltban vettem két kalitka-csapdát, (a francba 1200 volt darabja) és reggelre meg is lettek őkelméék. A sajthoz, sonkához hozzá sem nyúltak, rögtön szerettek volna kimászni, amikor bementek és rájöttek, hogy csapdába kerültek. Aztán a kertben elengedtem őket. Mert mire megyek azzal, ha megölök két egeret? Nekem kell ügyelnem arra, hogy ne jöjjenek be.

Volt siklónk is, csak sajnos akkor, amikor nem voltunk itthon, és a kőműves aki dolgozott nálunk akkor és meglátta az étkezőben, agyoncsapta szegényt.

Meg békánk is, de azt kivittem és sok-sok pók, de azokat nem bántjuk. A múltkor "lefialt" az egyik a "szadi" nejem meg felporszívózta szegénykéket.

Két éve meg amikor a kemény tél volt, rengeteg madarunk volt az ablakainkban. Két zsák magot ettek meg. Zöldikék, meggyvágók, kékcinkék, széncinkék, verebek, erdei pintsek, rozsdafarkúk, tengelicek...
[előzmény (3)]

apunkválasz erre | e-mail - 2004-09-28 22:40:11 (12)
Kívánom, hogy valóban a bolha-nyál, okozza ezt a betegséget, tünetet, amit leírtál. Mert így megoldódik, úgy tűnik a probléma.

Egyszer évekkel ezelőtt az én kutyámmal is történt ilyen, tenyérnyi helyen a hátán és ő is rendbejött. Bár bolhák nem voltak.

Most sincsennek, de kb. két éve elkezdte a farka végét rágni és nyalni. Télen kevésbé, nyáron véresre. Elég kellemetlen is volt, mert összecsapkodta a ruhánkat a véres farkával, amikor szegény örömében jött üdvözölni minket. Az orvosok nem tudtak segíteni. gyógyszerek, injekciók, kutya Béres-csepp, semmi.
Aztán idén nyáron szegényke annyira szétrágta a farka végét, hogy eltalált egy ütőeret és mire munkából hazamentem majdnem elvérzett. Rengeteg vért veszített. Azonnal szereztem egy kisbuszt (a kutyusom 70 és 80 kiló között van) és vittem az orvoshoz. Először infúzió, aztán mivel más lehetőség nem volt 25 centi amputáció a farkából. Ezután az XXL-es "parabola-antenna" a nyaka köré egy hónapig. Nagyon nehezen jött rendbe. 9 éves "túlméretes" labrador-keverék. Mivel a kutya-kornál a súly is számít, állítólag 85 éves emberi kornak felelnek meg ezek az évek.

Meg is nyugodtunk, de néhány hete a hátsó lábát kezdte nyalni. Bőrig-húsig. Szerencsére itt nincsennek verőerek. De ez már lehet, hogy az öregség miatti ízületi bántalmai miatt van. Szegénynek fáj a lába és úgy hiszi így "gyógyítja-kezeli", ha nyalja. Szóval reuma. Gyógyszert is kap rá, de látszik, hogy fájdalmai vannak.

A múltkor, hogy volt ez a hideg front, azt hittem haldoklik, szegényke. Már a postást sem ugatta meg és alig evett. Az arca is eltorzult, kis dudurok voltak a fején a bőre alatt és a szeme fölött. Estére kicsit rendbejött mindig.

De szerencsére néhány napja nagyon jól van. Vigyorog, eszik rendesen, szemtelenkedik, a lába is gyógyul. Nagyon-nagyon szeretnénk, ha még néhány évig élne velünk. Pótolhatatlan kutya. Kitűnő házőrző, a megjelenése és a hangja tekintélyt-keltő. És nagyon nyugodt vérmérsékletű. El sem tudom képzelni, mi lesz, ha elmegy, pedig tudomásul kell vennünk, hogy az ő életük rövidebb a miénknél.

Otóberben 13-án tölti a 9-et pedig csak. A Péntek.
[előzmény (10)]

© Fallen Foreverválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-08 20:07:14 (11)
nekem a cicám sántít :(, maj megnézem a pici toppancsát, lehet belelépett vmibe

© Rolyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-07 22:32:57 (10)
tényleg dokit írtam...nem direkt volt
ma jött az orvos úr :) és adott neki 3 szurit,meg kap majd pénteken is. le kellett ott vágni a szőrét. és minden azért volt,mert allergiás a bolha nyálára. ezentúl hetente fürdetni kell (hogy télenb hogy oldom meg,arról fogalmam sincs),de rendbe fog jönni. azért volt büdös,mert beköpték a sebét ...brrr

© vic:)válasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-07 21:15:41 (9)
Kinyírnád a szerencsétlen dobosotokat?...
Najó ez szar volt.
[előzmény (8)]

© Rolyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-07 16:01:22 (8)
elvileg ma 2-re kellett volna jönnie...eddig nem ért ide. a rohadt kurva annyát,valami baja lesz a kutyának,mert leszarja,az biztos elvágom a torkát a dokinak

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-07 14:21:31 (7)
azt nemtok, de mindenképp keress még egy állatorvost
[előzmény (6)]

© Rolyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-07 14:07:41 (6)
lehel út? az hol van? pesten?
(vmi somogyit mondjatok,de még oda is necces a hurcolás,mert hát vonaton vinni egy rohadás szagú beteg kutyát...)

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-07 06:32:32 (5)
jó. akkor idézőjel nélkül mondtam.
[előzmény (4)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-06 23:14:44 (4)
laknak-e...
[előzmény (3)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-06 23:00:29 (3)
"nálatok vannak-e állatok?"

© Szaffiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-06 19:46:08 (2)
vidd el a lehel útra a klinikára
[előzmény (1)]

© Rolyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-09-06 19:37:37 (1)
csá
sztem hasznos lenne egy ilyen topik a sok szar között :D
szal beteg a kutyám. véresre vakarta a hátát,az állatorvos meg szarik rá. a közelben összesen 2 állatorvos van,és amásik meg egy hülye alkesz. de ő tényleg az.
vki aki esetleg ért a kutyákhoz nem tudja mit kell csinálni?



Elejére << Előző < ... 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63