Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> AntiSkinHead
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Kurva anyátok mocskos skinheadek!

Elejére << Előző < ... 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 ... > Következő >> Végére

© SHARP-Hunterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 18:11:10 (1353)
Az árja kérlek, nem mást jelent, mint előkelő, feljebbvaló.
Az "ar" mindenképpen a világosságok, a fényt, a ragyogást esetleg a tisztát jelenti több árja nyelvben, melyek kevésbé módosultak az évezredek alatt. Az árja végül is jelenthet fényes harcost, előkelő embert (pl. Indiában).
Tudod, az egész Indiában gyökeredzik, ahol az árják voltak a világosbőrűek, míg a dravidák a sötétek.

Pontos, szűk definícióban úgy fogalmaznám meg, hogy az emberiség krémje!!! (vagy inkább tejszínhabja: fehér és édes! S ahol használják, ott mindent jobb lesz! poénpélda: csokis piskóta, ami négerbarna, nem rossz, de mennyivel finomabb hófehér tejszínhabbal, vagy fehér tejszínes krémmel, ami a tetején van! )

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 18:02:41 (1352)
:) Nono! Nem eszik olyan forrón a kását.
[előzmény (1349)]

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 18:00:39 (1351)
PONTOS definíció alapján hogy határoznád meg azt a kifejezést, hogy "árja", illetve, hogy "árja-nép"?
[előzmény (1345)]

© Jampo99válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 17:53:35 (1350)
Azt mondjátok már meg hogy mért kell így feltenni a kezeteket?

© SHARP-Hunterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 17:47:35 (1349)
Nem ér slodo! Te ismersz! Genyó vagy! Ezért fizetsz egy dobozos kokakólát! :DDDD
[előzmény (1347)]

© Jampo99válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 17:32:45 (1348)
és ezt mért nekem mondod?

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 17:31:14 (1347)
Bal oldalról a második, vajszínű pólós kis töpszli gyerek. Én meg mellette az a kopasz csákó feketében.
[előzmény (1346)]

© Jampo99válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 17:29:39 (1346)
Mindegyik ugyanolyan :-)

© SHARP-Hunterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 17:26:56 (1345)
Gondolkodok, de nem írtam hülyeséget. de gondolkodj Te is:
egy fanatikus muzulmán házasságra lép egy hitetlen gyaurral? No érdekes lett volna... Tudod a török megszállásnál igencsak kiírtották a magyarokat.
Amúgy az Európai népek többsége árja. És ha az árják, a 3 közül bármelyikből is keverednek, csupán frissítik a vérvonalat! A germán, latin, turáni stb... mind-mind árját hoz létre....
Összekevered a világoskéket, a királykéket, a sötétkéket, akkor kéket kapsz csak kicsit finomabb, csiszoltabb, másabb árnyalatban! De KÉKET!

Amúgy Afrikában is voltak "háborúk", de tudod az Afrikai emberekből hiányzik az a konstruktív készség, az a gondolkodásmód, ami bennünk megvan...

Amúgy tanulok szociológiát (evolúcionista szociológia vonz), szociálpszichológiát, jogtörténetet, közgazdaságtant (ez a kedvencem! Most tanulom 6. éve...), érdekelnek a gazdasági dolgokkal foglalkozó tárgyak. Amúgy egy hónap múlva leszek 21 éves!

Berakok magamról egy képet, ahol bajtársaimmal "csápolunk" Titkolt Ellenállás koncin... vajon kitaláljátok, hogy melyik vagyok?


© Jampo99válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 17:12:48 (1344)
Nem tudom hány éves vagy de te tanulsz társadalom ismereteket?
Ott tanultuk hogy európa mért lett fejlettebb ázsiánál. Mert ázsiába ugye csak néhány nagy ország van kevés nép ilyesmi. Európa ellenben tele van kisebb nagyobb népekkel. Na ebből nem nehéz kitalálni hogy európa azért tart most itt mert keverednek a kultúrái az emberek is keverednek. A háborúk is elősegítik a fejlődést, de ezt csak úgy mellékesen. Szóval az európaiak egy kevert nép. És azt tutdod-e hogy a magyarok mért ilyen okosak és szépek? Mert a magyar egy rohadtul kevert nép és jó dolgokat örököltek más népektől. Példának vegyük csak a török megszállást. Itt voltak 150 évig. Azt hiszed addig nem olvadtak be a törökök. Meg volt még ezer más is. Itt lakunk európa közepén ember. A magyar a legárjább faj. Gondolkodj mielőtt leírsz valamit.
Az a baj hogy egy csomó gondolat volt a fejemben és így kicsit már én se tudtam mit írjak, meg te is felidegesítettél.

© SHARP-Hunterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 16:34:45 (1343)
A kor szövevénye. Pl eg yidős emberen sokkal inkább jelentkeznekbetegségek, egészségromlás pl. látás, hallás stb...

A fajelméletet csak azok cáfolták meg akik nem akarták, hogy teret hódítson.

A nyelvész, egyetemi tanár Bácsfi Diána, az ELTE bölcsész szakán tanít...

Amúgy a finneknek csupán a gyöke árja, de sokkal távolabbi gyök mint a miénk!

magyar zsidó nincs, csak aszimilálódott zsidó. Az azért más.

Hogy le vagyok-e maradva... hát nem tudom... végül is a mai világbanis azok az elvek érvényesülnek, mint a nemzeti szocializmusban csupán másabb alapokon nyugszik, ami eltorzítja és tulajdonképpen teljesen mássá teszi. Főként a materialista világra gondolok, melybe beférkőztek azok az eszmék, melyek a 18. századi Franciaországban megbuktak, amikor kitalálták őket! Liberalizmus... :)

[előzmény (1342)]

© bigblackválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 15:10:54 (1342)
"Ti vagytok az igazi, régi skinheadek, akik teljesen más világban éltek, mi meg már a 20. században. "
Éles-vadász, ecsém, te egy századdal le vegy maradva. És tényleg, 50-nel minimum.

"Főleg ha önhibáján kívül történik vele valami, vagy a kor szövevénye"
Az mi, hogy a kor szövevénye? Úgy értem, mit jelent?
[előzmény (1336)]

© joy01válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 15:03:35 (1341)
"De például a magyarok sokkal árjábbak, mint a finnek." ez szanalmas :)))))))))))))) Reg rohogtem ilyen jot.
[előzmény (1336)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 14:46:46 (1340)
es mi van a magyar zsidokkal?

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 14:39:17 (1339)
te figyu, ki volt már ez a nyelvész?
és azt tudod, hogy genetikailag nincs magyar?
[előzmény (1336)]

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 13:41:25 (1338)
Azthiszem túlreagáltam: elnézést kérek!

[előzmény (1336)]

© Jampo99válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 13:25:24 (1337)
Hallod te tartod itt magad okos embernek mikor a fajelmélettel jössz amit már ezerszer megcáfoltak

© SHARP-Hunterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 13:12:38 (1336)
Az egészsége miatt én senkire nem nézek rossz szemmel. Főleg ha önhibáján kívül történik vele valami, vagy a kor szövevénye.

Csupán azért írtam ezeket a dolgokat, hogy meséljek a görögökről, meg hát a hoplita sisak szimbolikáját fejtettem ki... Meg hát ezek voltak jellemzők a magas szintű hellén kultúrára...

Amúgy három árja népcsoport van: északiak, közép és nyugat Ázsiaiak (Mint pl. a Turáni népek (Jászok, magyarok, kunok, kozákok stb... valamint a Dél európai népek. Latinok, hellének és társaik.
A romák például treljes mértékben kaszton kívüliek, az árjától legtávolabb állnak, a héberek, a sémik szintén nem árják, valamint az Afro és délkelet ázsiai népek sem...
De például a magyarok sokkal árjábbak, mint a finnek. Ezt egy nyelvész, árjakutató, indulógus, régész mesélte nekem. Érdekes. aztán hogy mi igaz belőle??? Azért bevallom, jól hangzik! :)

Sajnos a mai korban tényleg alig van műveltség... van DVD meg palace mozi, meg Plázák, meg megdonálc és ennyi. Lehet művelődni!

Cigány katonák... valóban, embernek emberek, vanak köztük becsületesek is, de hát amint tudjuk... tű a szénakazalban... A katonai hivatás nincs tekintettel származásra, fajra, rasszra, árjaságra....


© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 12:40:01 (1335)
"Éljenek az egészséges, színtiszta, fehér, művelt, erős emberek!"

Nos, kérlek szépen!

Az egészség fontos.
Ez a legfontosabb, de mit tegyen a szerencsétlen, ha egyszern nem adatott meg neki?
Ha mondjuk nyomorékon született, vagy esetleg mások hibájából üzemi balesetet szenvedett, és egy százhatvan tonnás tehermozdony tövetül tépte ki a bal combját a helyéről, akkor az az ember már nem éljenzett.
Miért?

Színtiszta fehér.
Miért?
Ha valaki feketének született, de rendes becsületes akkor az miért ne éljen?
A Honvédségben dolgoznak katonaként cigányok is, és nemegy adná az életét Magyarországért.

A Műveltség fontos!
De a mai korban melyik az a fiatal aki szívesen önszántából a diszkó helyet a színházat választja. Ma már nem cél az emberek műveltséga, sajnos ma már nincs is népművelés, illetve csak magas korlátok között.

Erős emberek!
Ha nem lenne ilyen elterjedet a "leütlek egy ezresért" emberek tevékenysége, akkor az erő annyira nem is lenne fontos önvédelemre.
Persze kell az izom, a z ellenállóképesség!


© SHARP-Hunterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 06:52:28 (1334)
De ilyen sisakja volt minden hoplitának... Spártainak, Athéninak, Krétainak... ez olyan standard sisak volt, amit használtak jó ideig. Még Nagy Sándor idejében is... Szerintem már Trója idején is hoplitának hívták a görög gyalogoskatonát...

Amúgy köszönöm az infót! Ennyivel okosabb vagyok...
Mondjuk így is nevetséges szimbólumnak tartom ezt a sisakot... Egy átlagembernek a görögök jutnak róla eszébe s nem a skin-galeri... De hát ők tudják!
A 36-ban rendszeresített Magyar sisak az igazi, na és a Wehrmacht és az SS sisakjai! :D


Amúgy miért lennék gyökér? csupán kérdeztem valamit!

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-31 22:05:49 (1333)
ez kérlek egy trójai sisak, és rémlik, hogy angliában volt egy durva skingaleri, a Tilbury-Trojans... bár én sem vagyok szakértő, minden esetre a SHARP logója az a 60-as évekbeli Trojan-logóra hajaz, ha jól tudom annyi a különbség, hogy a fej másfele néz...
de tényleg nem én lennék a kompetens a témában.

[előzmény (1331)]

© joy01válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-31 21:14:24 (1332)
gyökér
[előzmény (1331)]

© SHARP-Hunterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-31 20:55:39 (1331)
csak egy hangyapöcsnyit... de igen...

No dobj fel valami témát, Te vörös szörny! :)

Amúgy miért hoplitasisak? Ezt addig kérdezgetem, amíg nem válaszol rá valaki... Mert nálunk ha egy kitűzün egy Wehrmacht sisak, vagy egy magyar honvédségi sisak van, azt megértem és azt mondom, hogy nagyon kafa, de hát egy ókori görög bronz fejvédő... Mondjuk ez szimbolizálhatja, hogy Ti vagytok az igazi, régi skinheadek, akik teljesen más világban éltek, mi meg már a 20. században. Tehát sok-sok év van közöttünk. Ez nagyon jó eszmefuttatás, nem?
De lehet az oka az is, hogy a görög tudósok és alkotók az embert helyezték minden közepébe, mindenben az embert keresték... Bár ez sántít, mert azért a bányákban dolgoztak nem kívánatos személéyek és hadifoglyok szép számmal, és csak az szép embert éltették és azt fogadták el... Tehát tipikusan az ellenkezője, amit a SHARP hirdet...
A spártaiak, pl a gyenge, későbbiekben harcképtelennek titlált csecsemőket likvidálták, éppúg ymint a náci orvosok a zsidókat...

Tehát kedves SHARP-osok, a hoplita sisak nem egy telitalálat, mert azért el kell gondolkodni a görög történelmen és a tényeken. Éljenek az egészséges, színtiszta, fehér, művelt, erős emberek! Ezek az emberek a világ mozgatói, őket kell megörökíteni, ők hasonlítanak leginkább az istenekhez! Tipikus árja gondolkodásmód! :D

Hogyan látod ezt Gagarin?

© Jurij A. Gagarinválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-31 20:05:27 (1330)
Utóbbi tíz hozzászólás:
Hoplitasisak, elvek feladása, kommunistakitűző, műanyagpalack, SHARP-Vadász, punk verés.

Kérdem én: előrébb jutottunk?

© Ebválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-31 19:59:27 (1329)
Nála azért ez bonyolultabb.
Bár nem ismerem annyira, azt hiszem ő sem tudja, hogy mit akar.
Bár az elveit valószínűleg nem adta fel.

[előzmény (1328)]

© SHARP-Hunterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-31 19:52:12 (1328)
Nekem azt mondták, hogy feladta és SHARP-os lett!

Örülök, ha nem! :)
Mondd neki, hogy üdvözlöm! Köszi a megnyugtató infót! :)


Kérdezek: miért hoplita sisak?

© Ebválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-31 18:56:24 (1327)
Ismered HJ-t?
Mert én igen. Nem adta fel az elveit.
Ha érdekel még valami, kérdezz nyugodtan.
[előzmény (1319)]

© SHARP-Hunterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-31 17:43:41 (1326)
Miért van a hoplita sisak? valaki szakértő írja már meg nekem! Érdekel tényleg! Mert ha háborúellenesek a SHARP-ok, meg mittudomén, akkor minek egy harci sisak a logójukba? Podravka! Te talán tudod! Vagy Bőrbomba! Hm????

© SHARP-Hunterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-31 17:42:08 (1325)
Én nem verek senkit azért, mert punk... Mondjuk egyszer irritált egy komcsikitűzős srác...

Én ahol lakom, ott jóban vagyok punkokkal, akármilyenek is...
Mondjuk itt BP-n más a helyzet... Itt kerülöm a társaságukat. A Borároson szoktam néha látni lesüllyedt, magukat lázadónak képzelő punkokat műanyagpalackos bort kortyolni, de az megvetendő számomra.
Alapvetően, általánosságban nem szeretem a punkokat, de inkább nem is törődöm velük.

© Jampo99válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-31 13:44:31 (1324)
Hallod és szoktatok punkokat megverni? Mert ők is magyarok ám. Ha még nem láttad az Amerikai Históriát akkor nézd meg.



Elejére << Előző < ... 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 ... > Következő >> Végére