Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Szentes punk-rock
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Iron Will, Erotikus Görények, Punktomim, Nincs Igazság stb.. ismeritek őket?

Elejére << Előző < ... 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 ... > Következő >> Végére

© RatManválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-18 19:02:37 (613)
Az hogy kis faszszoponak tartasz az a te dolgod de szerintem is elég primitív hogy csak igy tudod kifejezni magadat. Még egy ismeretlen ember köreinkben akinek válaszolnék nem szoktam híresztelni hogy zenekarban játszok mivel nemtartom magam valami hű de nagy dobosnak.
Még valami kedves Tpetinek te mindig fiukat kérsz meg hogy orálisan izgassank mert ha ez így van akkor ez már beteges vagy legalább is FERDE.
[előzmény (611)]

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-18 18:57:31 (612)
Mit is várhatnánk egy ilyen megszálott straight edge harcostol mint Tpeti?

Bár tök lazán kioktatott és ezután illett volna csöndbe maradnod :D
[előzmény (611)]

© Wasekválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-18 18:55:37 (611)
A káromkodás minősíti az embert szerintem a káromkodás a primitív emberek fegyvere. Ha te csak a káromkodás utján tudod kifejezni magadat csak sajnálni tudlak. Ez amit leírtál nagyon lexikon gyanus. Bár remélem tévedek.

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-18 18:48:30 (610)
Akkor az arctalan szóra még jobban illik válaszom.. de bocsánat a hibáért.. itt nem a remek zenészekröl van szó.. pl jomagam korántsem vagyok az.. Csak hogy ki az arctalan és ki nem..

Te lovagolsz olyan dolgokon amikre én nem is válaszolok.. pl szarok rá hogy egyszer tullépted a megye határt, söt az országot is :D Annyira szánalmas hogy nem is válaszoltam rá...
Te lovagolsz rajta, vedd már észre..
Nincs kedvem nyelvtani vitákhoz se, vedd már észre..

Különben is anarchista vagyok és ugy irok ahogy akarok, abba kötök bele akibe akarok, és arra szarok akire akarok..

Mondom.. ott leszek szentesen heros and zeroson.. ott ezt ha kell az arcodba is elmondom..

Remélem találkozunk, megvitatni a dolgokat!

Baráti üdvözlettel az elitpunk Kutya aki most is indul koncertre.. bár ma csak a megyehatáron belülre :DDD
[előzmény (598)]

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-18 18:42:37 (609)
:D Ez jó volt :DDDDDDD
[előzmény (608)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-18 18:20:55 (608)
mi sem áll tőlem távolabb, mint egy hozzád hasonló öntudatra épp, hogy ébredt kis hülyegyereknél próbáljak bevágódni.

igen én tudom, hogy mit jelentenek.

antioxidánsok; pl szelén, az a vitamin, b vitamin, a szervezetben található szabad gyököket közömbösítik, melyek a daganatos és szívbetegségekért felelősek.
az etanol (CH3-CH2-OH) etilalkohol, tudod, amit annyira szeretsz.

drog (szerintem) az az anyag, amely a központi idegrendszerre hat, és ezáltal változtatják meg a szert használó gondolkodását, hangulatát, viselkedését, azt a módot, ahogyan a világot észleli.

most pedig tövig bekaphatod kis fasz. de előtte azért csináld meg a házi feladatodat, mert kurvára rád fér...

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-18 18:09:46 (607)
Többször is megtettem az értelmes megnyilvánulást.De igazándiból Te csak értetlenkedtél tovább és szajkózdtad a hülyeségeid.Nincs miröl beszélnünk.
[előzmény (601)]

© Wasekválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-18 18:04:33 (606)
Miért te tudod hogy mit jelentenek?
Nemértem minek kell híresztelni hogy zenekarban játszol, vagy akárkinek is az ilyen dolgokat inkább titkolni kéne.
[előzmény (605)]

© RatManválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-18 17:53:16 (605)
Kedves Tpeti néhány kérdésem lenne.
Egyentalán tudod, hogy mit jelent az etanol, és mire jók az antioxidánsok, meg hogy drog?
Talán inkább most te használtad az áltudományos maszlagot , attol hogy probálsz tudományosan fogalmazni attol nemleszel jobb fej vagy okosabb . Javaslatom járj pár dolognak utána mondjuk egy kémia könyvben.

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-18 17:24:46 (604)
vegyük úgy, hogy ezt meg se írtad, jó?
[előzmény (587)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-18 17:23:59 (603)
marhaság.
az etanol nem tesz különbséget máj és máj között, legyen az sörben, borban, vagy pálinkában. a mérték a lényeg és nem a típus.
azért ne áltassuk már magunkat mindenféle áltaudományos okoskodásokkal.

ennyi erővel egyébként a sört is írhattad volna, a komlónak és a malátának nem elhanyagolandó gyógyhatása van, ez is tény.
a vörösbort elsősorban a benne található antioxidánsok miatt ajánlják, de sosem többet napi egy-két pohárnál.

de, ha csak ennyit tud, akkor inkább paprika, abban a C vitamin tartalom nagyságrendekkel magasabb, mint a borban, meg csokoládé, mert abban meg az antioxidánsok taláhatók meg nagyobb számban.

én ne tegyünk már úgy, mintha ez lenne, maga a csodaszer, gyógyír minden bajra.
az alkohol drog, a bor egy igen kellemes fajtája ennek a drognak, melyet élvezet fogyasztani az ízéért is, pláne a hatásáért.
[előzmény (599)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-18 17:09:00 (602)
az vagy, sajnálom :)
[előzmény (583)]

© Root Head Punkválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-18 17:01:09 (601)
Ha arra van türelmed, hogy rendszeresen látogasd a fórumot, és olvasd, sőt írj is bele (igaz kb a semmit osztod), arra is kéne lennie, hogy egyszer értelmesen is megnyilvánulj. Szerintem egyszerűen véleménytelen vagy. Vannak ilyen emberek, semmi gond, csak kb annyira becsülöm őket, mint téged..
[előzmény (600)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-18 11:17:15 (600)
Semmit nem reklámozok.Ja jelentéktelen senki vagyok a számotokra.Nem óvok én meg senkit sem max magamat.Ja és nekem nincs türelmem oldalakat irogatni,ezért 4-5 sorban irok.Ilyen ember vagyok.kész.
[előzmény (599)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-18 11:01:21 (599)
Még egy megjegyzés. Azalkoholok közül a bor a legkevésbé káros a szervezetre. Magas c-vitamin tartalmú, tisztítja a vért és az ereket. Ezen kívül (bizonyítottan) kismértékben még a káros sejtburjánzást is megállítja.
De ami a legfontosabb az az, hogy nem értem miért tör felszínre a fogtündérhez és a hozzá hasonló jelentéktelen kis senkikből a prédikátor, aki mindenkit meg akar óvni az alkohol káros hatásától. Kit érdekel ki mit csinál, magasról szarok rá, hogy ti nem isztok. De szerintem nem kell senkit térítgetni. Főleg nem nektek. Mi a bajotok? Nincs önbizalmatok és visszaigazolást kerestek az életmódotokra ezzel, hogy reklámozzátok, hogy nem italoztok. Gratulálok ehhez is. Évekkel ezelőtt ugyanezt hallottam Mangectől, meg Juhától is. Látod nekik sem sikerült elérni semmit. Ha nektek ez egy erényetek, ne reklámozzátok, hisz az egész így leginkább csak valami látszatnak tűnik, de mára vége az okításnak. Várom a szűkszavú válaszokat, mint pl: Te egy fasz vagy, vagy hasonlókat.
Minden jót!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-18 10:49:00 (598)
Szervusz Kutya!
Nem az arcátlan, hanem az arctalan szót használtam. Azért ennek egész más jelentése van szerintem. De ha nagyon szetretnéd felőlem lehetsz arcátlan is. Nem ismerlek. Az meg, hogy milyen remek zenészek vannak a soraitokban igazából nem érdekel. Gratulálok hozzá!
Szia Janiró!!!

Remélem kinőtted már az újra feltörő kólázós korszakodat. Csak emlékezz arra, hogy én milyen szánalmas voltam néháy évvel ezelőtt, mikor lementem csak szódázni a Mátyásba, holott előtte állandóan seggrészeg voltam. Emlékezz rá!
Szombaton valami Tolvajok nevű zenekar lép fel a Rock Clubban Ramonest játszanak. Át kellene menni.
Ezt persze Kutya csupán azért írtam ide, hogy azt hidd tényleg járunk koncertekre, pedig soha nem jutunk túl a kocsmákon. Remek megállapítás volt. Egyébként kicsit ovis ez a szerencsétlenkedés
- Nem is jártok koncertre!
- De, mi igenis, hogy járunk, kikérem magamnak.
- Ti nem jártok.
-De mi igen.
Nem kívánok ilyen és hasonlóan építőjellegű vitákba bocsátkozni. Bár ez az egyik legfőbb ismérve sajnos ennek a topicnak , hogy a vitapartnerek egymás mellett elugatva azt bizonygatják, hogy ők nem, viszont a másik az faszfej. ÓÓÓÓrjási!!!!
Nem látom sorakozni a topic szinonímáit, márpedig én állandóan az oldal szót használom és unom, hogy mindig vissza kell mennem kitörölni, hogy mindenkinek a kedvében járhassak.

A Legmélyebb tisztelettel: xy
[előzmény (588)]

© Han$válasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-17 20:58:31 (597)
Én Han$ vagyok!
[előzmény (591)]

© Mark Chapmanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-17 20:43:59 (596)
Majd kinősz ebből is, ne aggódj.
[előzmény (595)]

© RatManválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-17 19:24:09 (595)
Elnézést nemérzem magam punknak én csak a zenét hallgatom.
Abbol már kinöttem amikor azt ordibáltam hogy én mekora punk vagyok , meg azóta az öltözködésem is változott.
[előzmény (593)]

© RatManválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-17 19:19:49 (594)
Vajon a PUNK zenész is ember erre keresük a válszt első vendégemet nem kell bemutatni ő a legnagyobb szentesi harcos ........................ !

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-17 19:19:26 (593)
Nana...

Punknak születni kell :DDD
[előzmény (592)]

© Mark Chapmanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-17 19:18:07 (592)
Sőt, még te is. :-((((
[előzmény (591)]

© RatManválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-17 19:15:46 (591)
Na akkor szépen össze jöttünk folytatodhat az anyázás ezután a kis leleplezés után . NA de kilehet az a Han$ és fogtündér ezt következő adásunkbol tudhatják meg, és addig is ne felejtsék a BUSZSOFÖR IS LEHET PUNK ZENÉSZ .

Találkozunk jővöhéten.

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-17 19:12:15 (590)
Ha egy "bulin" lennénk messziről elkerülnélek, ha szórakozni megy az ember fasznak sincs kedve idiótákkal foglalkozni.
[előzmény (579)]

© Mark Chapmanválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-17 19:11:21 (589)
Na Petikém, gondoltad volna, hogy valaha is egy kalap alá vesznek majd az "x-esekkel és velük szimpatizáló, ide is író harcosokkal"? Valld be, hogy erre nem számítottál. :-)))
[előzmény (582)]

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-17 19:08:32 (588)
Arcátlan?

Itt akikkel vitáztok.. Mind mind zenészek... Fogtündért nem ismerem egyedül...

De bocs ha lelövöm a poénokat..

Mark Chapman - ex-Hátsó Szándék, Something Aganist You
Pokolgép- Ex- Falcongate, Red Line Offside
Matyipotter- ex- Csirkepogo, Think Again
Rich Kids On Lsd - Something Against You
Kutya- Ex-Meskalin

Talán ha tényleg lenne fogalmad a magyar punk helyzetröl ezt levágtad volna :D És képzeld velem még heroes and zeroeson is talizhatsz...

Baráti üdvözlettel Kutya az arcátlan
[előzmény (579)]

© Root Head Punkválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-17 16:59:56 (587)
TPeti sajnállak, ha te azért ittad középelsőben, és utána azért nem, mert mások sem isszák. Biztosan "ciki" /huh de megszerettem ezt a szót, mindig elmosolyodok rajta/ dolog nálatok, ha nem azt iszod, amit elvárnak tőled :) Én kb 2 éve álltam rá, és leszarom hogy egészségtelen a kóla, ha finom a borral, és nem ihatok.. mi a fasznak élni, ha nem teszem meg, ami jól esik?
Szar borból.. hát a kannás a legolcsóbb, így ihatóbb, de aki ad valamit a májára, az igazi borból issza.
Hogy ezt hol olvastam? Sehol. Anatómiát is tanulunk, és egyszerű felfedezés, miszerint egy idős, nagyon erősen alkoholista ember halála után, akit józanon nem igazán látott senki, boncolták, és kíváncsiak voltak a májára. És nolám, egészséges, semmi májnagyobbodás. Mindenki tudta róla, hogy csak bort ivott, azt mértéktelenül, de csak minőségit.
Bigblack lehet, hogy igazad van, bár én nem törődöm vele. Az alkoholtól nem leszek agresszív állat, az vagyok anélkül is, ha felbasznak. Fizikai függőséget nem tapasztalok, nem életfontosságú, hogy megigyam, csak egyszerűen szeretem, jól esik leülni pihenni egy picit a koli kocsmába.. Addig meg még nem vártam, hogy kijöhessenek a nélkülöző jegyek..
[előzmény (582)]

© RatManválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-17 16:28:38 (586)
Ja a borozás egy jó dolog föleg finom Rozé borral, de egy nagyon hangulat függő dolog szerintem.

© Han$válasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-17 16:16:10 (585)
Kikérem magamnak, azt Leónak hívják.Csak 'Fehérvárig hívják vadásznak.Amúgy én is szoktam inni, coca colával, meg valami kis merlottal.
[előzmény (583)]

© Axelválasz erre | adatok | e-mail - 2005-01-17 15:31:57 (584)
van normális borból is vbk keleten...
[előzmény (582)]



Elejére << Előző < ... 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 | 138 | 139 | 140 | 141 | 142 | 143 | 144 | 145 ... > Következő >> Végére