Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Koncertélmények, történések
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Koncertek, amiken már túl vagyunk.

Elejére << Előző < ... 1010 | 1011 | 1012 | 1013 | 1014 | 1015 | 1016 | 1017 | 1018 | 1019 | 1020 | 1021 | 1022 | 1023 | 1024 | 1025 | 1026 | 1027 | 1028 ... > Következő >> Végére

© Jogsiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-24 12:51:15 (2050)
AAAAaazzta kurva mekkora őrült nem normális hatalmas kurva jó buli volt!!! Ezuton is nagyon szépen köszönöm annak aki eljött hogy ilyen kurva nagy partyt tudtunk csinálni. Tegnap este küldött a tulaj nöci egy sms-t hogy köszöni szépn hogy összetörtök a berendezését. kurva égö, sebaj megérte.....

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-24 12:50:42 (2049)
Jo, most minden sXe, meg true HC arc be fogja irni, hogy szar arcok vagyunk?
[előzmény (2048)]

© punkkiralynoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-24 12:45:43 (2048)
Ez valóban nem tűnik egy jó bulinak.

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-24 12:43:58 (2047)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-24 12:41:40 (2046)
Ehehehe rohadt, mocskos, alkesz allatok vagytok:)

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-24 12:38:52 (2045)
Na, elbasztam. Itt van:


© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-24 12:38:15 (2044)

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-24 12:30:26 (2043)

© editválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-24 12:17:31 (2042)
Azonnal nézem!!!
[előzmény (2041)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-24 12:12:47 (2041)
fenn vannak
[előzmény (2038)]

© Candyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-24 12:05:55 (2040)
Pentek, aranytiz, Zona A

Sztem egy eleg erdekes nap volt, plane mivel mar egy nappal elotte kezdodott, uhogy mar kisse erdekes allapotban indultam neki, es ez sajna kesobb a helyszinen abban nyilvanult meg, h nem nagyon sikerult ittasodni.

Aranytiz: csatlakozom Kalozhoz, kifejezetten jo, meg szep meg minden, egy hatalmas hibaval: nem lehet bent dohanyozni. Amugy kinezet szempontjabol kicsit almasi ter, csak feher marvanybol, atlatsz lifttel, meg teriszonnyal.

Szoval Zona A:
Sztem nacceru volt, mondjuk kicsit nyogvenyelosen indult, mivel csak kb. 3x kezdtek el, de nyilvan ettol megijedve le is vonultak mindig.Viszont mikor elkezdtek jo is volt, az elejen volt valami kis oltonyos szemuveges faszi, akit bemutattak szlovakia miniszterelnokenek, kesobb mikor feljott a szinpadra, majdnem elverte enekes, meg ilyesmi...sztem egy qrva jo kis koncert volt, szlovak punkbandak ajanlatosak mindnkinek, mer jok.

Hepaj utan beszelgetes Zona A sokkal, kesobb italiai illetosegu holggyel, majd alvas margit sziget, sarban, koszba, hidegbe, azt majd kesobb haza, es szombaton ujrakezdeni mindezt...nem ertem, miert nem tudjak megoldani, h egy hely legalabb az elso buszokig nyitva legyen, qrva idegesito, h 3 kor kirakjak a nepeket, azt varhatok meg 2 orat az elso vonatig...

© editválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-24 12:03:19 (2039)
Meg még kb. 50 embert, aki szintén kivétel nélkül jónak találta.
Nyilván nem a hazaút a lényeg, csak azt nem tudja, senki, azért azt részletezte leginkább.
[előzmény (2035)]

© editválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-24 12:01:56 (2038)
Azonnal töltsd fel a képeket!
[előzmény (2032)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-24 11:52:50 (2037)
Mindenkepp irj!!
[előzmény (2026)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-24 10:40:09 (2036)
ez van
[előzmény (2035)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-24 10:36:26 (2035)
hát bazdmeg az csak téged minősít ha ez neked a hatalmas buli...

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-24 10:31:52 (2034)
jaj, tenyleg
emlekszem

ott mondtam, h persze a Bence milyen jo csavo ;)))
[előzmény (2031)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-24 10:21:49 (2033)
Na, akkor par mondatban leirom, mi volt a hetvegen. Kozos szulinapi partyt tartottunk, az unnepeltek: Mezo, Alice, Niki, Peti, Jogsi. A helyszin: Matramindszent. Az odaut nem volt tulsagosan erdekes, azon kivul, hogy az ottlevokkel probaltuk elhitetni, hogy Miskolcnal lerohadt a Trabi (nem is arra kellett menni), vegul nemtom, elhittek-e, plusz akartunk dinnyet venni, aztan amikor kiderult, hogy valami 350 Ft egy kilo, akkor megsem vettunk.

Elso nap nem voltunk meg sokan, ugy 20-an kb. A bulirol keszult millio foto, video, meg nem is emlexem sokra, szoval asszem ezt nem reszletezem. Ettunk, ittunk, elokerult az elozo evrol egy mufasz, amugy meg ment a zene, tanc, ilyesmi. Keksz hozott Ujvarosbol 4 befottesuveg krampampulit, azt vedeltuk. (Tisztaszesz, rum, feherbor, vorosbor, vodka, es sok gyumolcs.) Ettol eleg jo lett a hangulat. Hajnal 5 korul tertem nyugovora.

Masnapi ebredes eleg koran volt, amikor Aliz es Neas megerkezett, aztan visszafekudtem meg egy kicsit. Keleskor kicsit fajt a fejem, szoval gyorsan bontottam egy sort. Innentol meg persze mar nincs megallas. Jott meg egy rakas kocsi, kurva sok ember, a vegen ugy 50-en voltunk kb., sok-sok haver a "szinterrol". Sokan voltunk, megnagyobb volt a buli. Reggel sutottunk Tesco virslit, aztan ping-pongoztunk, mindenki elkezdett pialni (kiveve 1-2 sXe hulyet:). Biztos csomo mindent kihagyok, de az erdekesebb dolgok: Jogsi kapott ajandekba guminot (nevere mar nem emlexem), volt egy nagyon szuper fenykepes(!) torta, egy masik torta allitolag csata aldozata lett, neztunk elozo evi bulirol videot, hallgattunk zenet, ment vegig a tanc, volt nagyon profi tuzijatek. A tuzijatek utanra volt tervezve sarcsata, ami szajrol szajra terjedt, mint valami titkos esemeny. A haz elott nagyon nagy volt a sar a sok eso miatt, szoval a terep megvolt. Aztan mindenki csak allt, es nezett, hogy akkor most mi lesz. En mar kellemesen ereztem magam, szoval gondoltam, miert is ne, es vetkozni kezdtem. Epp indultam a sarba, amikor megerkezett NeszePeti es Tusi is. Innentol kezdve eleg vicces volt, majd megnezem a fotokat. Sajnos kaptak a kocsik is, meg a ruhaban maradt nezelodok. Letusoltam jeghideg vizben (mint kiderult, volt meleg is), aztan ment tovabb a party. Ittam csomo jo cuccot, pl. 80%-os fekete abszintot, eleg komoly, ahogy erzed, hogy folyik le belul a cucc, es eget. Mindenfele whiskey, tequila, meg ez-az, nem emlexem. Valamikor ejjel kezembe kerult egy darab torta, ami maradt, ezt Faresz kepebe toltam, de nem tul sikeresen, majdnem egyben maradt az egesz. Erre a rohadek ugy pofan kent vele, hogy nagyon meglepodtem. Az este folyaman sikerult osszetorni majdnem az osszes tanyert egy szerencsetlen mozdulattal, Mezo alatt osszetort egy asztal, plusz meg volt 1-2 erdekes esemeny, aminek hatasara masnap reggel a tulaj kisse ki volt borulva. Hajnal 2-kor meguntam az egeszet, es lefekudtem aludni.

Most jon a lenyeg, amirol a legtobben lemaradtak! Szoval kb. 5 ora alvas utan arra keltem, hogy azon nyomban el kell kezdeni takaritani, mert 10-re jon valami gyerekcsoport. A haz ugy nezett ki, mint valami katasztrofa sujtotta ovezet. Szerencsere sokan voltunk, igy viszonylag gyorsan rend lett, allitolag meg a tulaj kert bocsanatot, amiert ugy leszidott minket reggel. Epp jonnek ki a hazbol, amikor latjak, hogy Keksz all a ter hozepen, ordit, es hugyozik. Az ugy volt, hogy nehanyan pl. Keksz, Mansiz le sem fekudtek aludni. Kekszék harman meg hajnalban lehuztak 1 uveg tequilat, ennek hatasara Rizs allitolag a sarban fetrengett ruhastul. :) Szoval Keksz remekul volt mar reggel, amikor mindenki osszegyult, hogy lassan indulunk, meg vagy 2 orat szorakoztatta a nepet. Jokat rohogtunk. Persze Mezoben sem kellett csalodni, de Keksz volt a legjobb. Az este folyaman egyebkent a mufasz valamerre elveszett, szoval konnyen lehet, hogy a gyerekcsoport egyik tagja talalta meg vasarnap... Nagy nehezen raszantuk magunkat az indulasra, tobben sajnaltak minket, hogy Keksz velunk utazik. Engem nem izgatott a dolog, szerintem meg kicsit reszeg is voltam az elozo este miatt. Nem baj, Faresz, Mansiz, Keksz es en be a Trabiba, nyomas hazafele. Kb. a szomszed faluban kitalaltuk, hogy fagyit kene enni. Be is mentunk az elso helyre, ahol csak jegkrem volt, Keksz meg inkabb vett 3 sort. Maradt meg egy uveg aljan kb. 1,5-2 deci whiskey, mondom neki, huzza le. A hulye meg lehuzta. Utana kicsit csunyan nezett ki, a buszmegallo kukajaba hanyt valamit, aztan kifekudt a fube. Halalra rohogtuk magunkat ekozben, folyt a konnyem. A fagyi is repkedett, folyt erre-arra. Nagy nehezen elindultunk, tovabbra is fasza volt a hangulat. Par kilometerrel arrebb meg kellett allni pisalni. Egy utforduloban voltunk, egy lekaszalt, szaraz fuvel teli kis reten. Itt is fekudt egy darabig Keksz, majd egy hirtelen otlettol vezerelve en is rajta teremtem. Osszeszedtuk magunkat, epp indultunk volna, amikor megis inkabb visszamentunk a retre, es meg fekudtunk itt vagy 1 orat. A tobbiek is elkezdtek sorozni, Keksz total kesz volt, orditoztunk az erkezo autosoknak, ettunk akacviragot kilora, raesett a fejemre, ilyenek. Na, akkor tenyleg menjunk! Kovetkezo otlet: enni kene rendes fagyit, mert a jegkrem nem jo. Oke, kovetkezo sarkon bementunk valami faluba, es egy eppen ereszt festo bacsitol megkerdeztuk, merre van cukraszda. Par sarokkal arrebb meg is erkeztunk a helyi fagyizoba. Egesz jo fagyi volt, vettunk par gomboccal. Keksz inkabb elkapott egy helyi alkoholistat, es a szomszedos kocsma fele vette az iranyt. Kis ido mulva mi is bementunk. Keksz ekkor mar nagyban sorozott. Ezen az allomason vagy 2-3 orat toltottunk el. Nagyon kiraly kocsma volt, igenyesebb fajta. A csapolt Borsodi 160, barna csapolt Borsodi 200, az uveges piak is nagyon olcsok voltak. A felesarakrol nincs info, megis fogyott jopar darab. A pult masik vegen ugyanis 3 diszkos arc alldogalt, akik a diszkobol jottek, es ugyancsak nem aludtak meg semmit. Kb. del volt ekkor. Keksz gyorsan osszehaverkodott veluk, az egyik srac elkezdett mindenkit meghivni piara. Egyebkent nem volt reszeg, csak kurva baratsagos. Csak ugy tolta Kekszbe a feleseket, Faresz is ivott par grog-ot (rum, benne cukor, melegen). Mansiz nekiallt sorozni, en meg kolaztam. Mindent az arc fizetett. Keksz totttal keszen volt mar. A pultos csaj, aki eleg csinos volt, es mint kiderult, a helyi arc menyasszonya, elegge kikeszult Keksztol, aki allandoan vele akart tancolni az asztalon. Azert vegig mosolygott. Keksz kesobb a kertben fetrengett, ketszer belezuhant egy bokorba is. Erkezett ket 10-12 eves gyerek, veluk csevegett egy csomot, elmagyarazott nekik mindent, milyen fontos iszonyat modon betaszajtani,stb. Visszafele a kocsma kozepen taknyolt egy akkorat, mint egy haz. Nem nagyon zavarta a helyieket. Ott fekudt a foldon tehetetlenul. Nagy nehezen nekialltunk indulni. Keksz kozben meg osszetort egy hamutartot, vett nehany sort is... A helyiek majdnem meghivtak az eskuvore, csak a menyasszony tiltakozott. Azert volt telszamcsere, meg ilyenek. Fotok errol a naprol mar nem keszultek, mert le volt merulve a gep, de azert a keksz.net-et nepszerusitettuk. Idokozben erkezett egy tarajos gyerek Exploited pulcsiban. Mint kiderult, az Ehekoraszok zenekarral van haversagban. (Hatvan mellett voltunk, a varos neve egyebkent mint kiderult, Lorinci.) Kesobb jott meg nehany punk gyerek, olyan bicajokkal, amik tuti tobbet ertek, mint a Trabim. Mind kiderult, egyikuk a Freeportban is volt Barackca-n, meg ilyenek. Kaptak Voros Yuk szorolapot, aztan nehezen, de elindultunk. De meg messze volt Budapest. Vegigrohogtuk az utat, ment a baromkodas, Mansiz is mar eleg jol erezte magat, Faresznak betett a nehany feles, amit megitattak vele. Csomo helyen megalltunk pisalni, Keksz rendszeresen fetrengett, lengette a faszat, ilyesmik. Jartunk tobb benzinkutnal is, nagyobb balhek nelkul megusztuk. Aztan Godollonel volt egy cukraszda tabla, amit nem hagyhattunk ki. Meg csak kaszalodtunk ki a kocsibol, amikor Keksz mar a kertben fekudt... Igazi regimodi fagyizo volt kotenyes oreg bacsival, kempingszekekkel. Vettunk fagyit, majd kiultunk. Fel perc mulva az osszes az arcunkban landolt, Keksz nem birt magaval. Faresz kepebe nyomott egy adagot, az az allat meg az enyembe. Na, mindenki csupa fagyi volt. Keksz ezutan meg szettaposott egy teli doboz sort, majd inkabb gyorsan tavoztunk. Szegeny bacsika teljesen kiborult, utanunk jott, orditott. Ez kicsit letorte a hangulatot, tenyleg nagy parasztsag volt osszefagyizni meg sorozni a kertjet. Nem baj, nem szomorkodtunk, mentunk haza. Innentol Keksz mar csak dulongelt, az orditozas is abbamaradt, amit egesz nap nyomott. ("Barmi van, basszal fel egy napszemuveget", meg "Fakkkjuu, bazmeg", ezt orditotta a kocsibol kifele mindenkinek.) Sorban kiraktam az embereket, es jottem haza. Kb. fel5 volt, mire ideertem, ami azert eleg kemeny, mivel kb. 10-kor indultunk, es 120km volt a tav. Hatalmas buli volt, orok emlek...

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-24 10:18:03 (2032)
a legnagyobb Eniko volt es a mufasz

most nezem a kepeket ...

vietnami alcazosapka :)

© xBencexválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-24 10:14:49 (2031)
csak basszál fel egy ruháskosarat! ;-)

geci jó volt. este mindenki azzal jött, hogy mi a faszt fogok itt csinálni a sok részeg közt...
aztán jöttek a gratulációk, hogy milyen jó, hogy ilyen jól érzem magam és bennem mindíg kellemesen lehet csalódni :)
aztán reggel meg mindenki kivétel nélkül elsütötte: na, már megint bebasztál és összetörtél mindent...
keksz meg külön előadást tartott a hőstetteimről :-)
[előzmény (2029)]

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-24 09:29:15 (2030)
kultiplexban van ruhatar
[előzmény (2021)]

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-24 09:26:07 (2029)
bááááááááááááárrrrrrrrrrrmmmmmmmmmmmmmmmiiiiiiiiiiii van!!!!!!

legjobb 7vege volt ez is!!!
mikor hazaertem lefekudtem es ejjel 4kor keltem fel
DAN:
mikor ertunk haza???
miert akart megverni a fagyis bacsi?
miert vagyok kurva szarul?

ha kell vkinek elmeselem a 7veget, foleg amire emlekszem ...
uDv Krisztian, Ildiko es a kocsma crew akikkel vasarnap berugtam :)

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-24 07:08:49 (2028)
Ugy latom, meg senki nem jelentkezett be a hetvegi bulival kapcsolatban. Igaz nem koncert volt. Hat, eleg kemeny volt... Aludtam 13 orat, most kezdem osszeszedni magam. A legnagyobb elmeny a hazaut volt Keksszel...

© CoiLeviválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-23 23:24:58 (2027)
Sziasztok, punkok!
Némi infóra lenne szükségem: nem tudja valamelyikőtök, hogy mikor lesz Exploited Londonban a nyáron? A theexploited.com, meg az exploited.com címek nem működnek.
Ha valaki tud ilyesmiről, esetleg lehetséges infó-forrásról, küldjön már rám egy mailt!
Köszi: CoiLevi
bod_levente@yahoo.com

© xzoleexválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-23 22:40:39 (2026)
a tegnapi becsi LIARS / THE BLOOD BROTHERS megakoncert fenomenalis volt. majd kesobb ha lesz energiam lehet irok egy beszamolot is rola...

© Roccoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-23 19:49:53 (2025)
A TNT Titkos Üzenet című számára pedig hibátlanul kijön a Kézigránát a QSS-tól :)

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-23 18:52:40 (2024)
Jah meh a bankrupt rajongok a terem hatuljaban aztan rajtam rohog a gyerek a vendegkonyvben hogy mertem pogozni kozbe mikor voltam en legutobb bankrupt-fan LÖL.
Majd megkerdezem a tanari kart h nem ismer-e vkit a Lopunk zenekarbol, tuti van vmi haverja aki benne jaccik :-D.
Ja bocs h elbasztam a ruby soho-t majd legkozelebb jobban meghallgatom meg bittomeeeeejn :-). De legalabb megtudtuk hogy a Himnusz szovege verstanulag ramegy az anachy in the uk-re :-DDDD
[előzmény (2023)]

© jo-ska 2toneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-23 12:35:17 (2023)
szarok voltunk nagyon.
de a lopunk legalább lelkes 30asokból vagy 40esekből áll...
teljesen Magyar Narancs hangulata volt a bulinak... na, erről asszem irok egy beszámolót délután.
A Bankrupt az meg izé... szégyen, hogy kábé 15-en voltak rájuk kiváncsiak... nekik meg minden elismerés, hogy becsülettel eljátszották a programot.

[előzmény (2022)]

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-23 12:12:36 (2022)
Huh mi tegnap Bankrupt aztan pedig egy etveremben Lo-punk illetve Omladozo homlokzat koncerteet latogattunk. Ize, bankrupt szokasos volt, arany10 retek jo hely, jo a hangzas es nagyon kulturhalt. Aztan omladozo es lopunk: ööö....tyuh....izééé. Ja utana meg egy kurvanagy csoport bolcsesszel (ahonnet ismertuk Mest meg Joskat) kerestunk hazibulit de valahogy nem talaltunk :-).

© Gontarválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-23 11:06:55 (2021)
ráférne egy kis javítás is :)
de azért csatlakozom daYnahoz, remek kis buli volt. készült sok kép, holnap megtekinthetők lesznek keksz.net-en, meg majd írok beszámolót is ha túlvagyok a vizsgán :)
bár van pár negatív tapasztalotom a hellyel, mert egyik barátom táskája eltünt, s benne volt elég sok fontos dolguk (nekem csak a kabátom, az elhanyagolható), de nem csak az övék, hanem mások táskája is, szóval lehet nem ártana elgondolkodni egy ruhatáron, hamár ilyen drága a hely.
a másik a biztonsági emberek viselkedése, de azt inkább nem ecsetelem, mert még a végén olvassák, és bajom lesz ;-) a lényeg hogy az még talán elmegy, hogy a szakadt punkokkal parasztok, de hogy az ott fellépő zenészekkel is, az már elég vicces.
na üdv
[előzmény (2020)]



Elejére << Előző < ... 1010 | 1011 | 1012 | 1013 | 1014 | 1015 | 1016 | 1017 | 1018 | 1019 | 1020 | 1021 | 1022 | 1023 | 1024 | 1025 | 1026 | 1027 | 1028 ... > Következő >> Végére