Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> ***Bunkóbácsi kultúrális pöcegödre***
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
A topik

Elejére << Előző < ... 977 | 978 | 979 | 980 | 981 | 982 | 983 | 984 | 985 | 986 | 987 | 988 | 989 | 990 | 991 | 992 | 993 | 994 | 995 ... > Következő >> Végére

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-24 20:19:01 (26474)
Nahálistennek, anyám áthívta a barátnőit, ráadásul ilyen buzi kis visítós fosgyerekekkel... Brávó...
Most itt ülök, azt ki sem megyek inkább mert ki vagyok festve mint az állat (próbáról jöttem épp), azt még szívgörcsöt kap a sok kis dömpernyomoronc visítós fosféreg szartartály undorító "húdearanyos" köcsög kis szarláda félméteres rohangászós menet közben befosó tetvedék szar.

Brrr de utálom az ilyen moslékokat, brrr...

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-24 20:06:50 (26473)
mi a fasz van itt? lovetopik?
legyetek melegek mint bunkó (a sok csaj csak álca)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-24 15:49:49 (26472)
Nekem is ez jött le, hogy össze vissza hablatyol...
"Jajhát mikor hozzám ér, akkor olyan idegen, de ugyanakkor vele jóám, de ugyanakkor mikor veled vagyok"...

Ááá...
Egy nagy darab négerfasz kéne neki, az rendbetenné. :D
Már sorry.
[előzmény (26470)]

© Milosválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-24 14:40:12 (26471)
Köszi srácok a segítséget...:)

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-24 08:32:21 (26470)
Hát bazdmeg, ti aztán tudtok foglamazni! Az 100 hogy együtt voltatok sokáig, mert képtelen vagyok eldönteni melyikőtök tanulta a vesszőnélküli szövegformázást(sokszor nem tudni egyszó ide vagy oda tartozik 'bakker'! :)

Hát én ezt utálom egy csajban, mikor nem tudja eldönteni mit akar. Ez hidd el nem így van. Pontosan tudja mit akar, csak ha azt megteszi akkor fél hogy mindenki kurvának, fasznak, rohadéknak, utolsó szarszemétnek nézi, ezért elhiteti veled(meg már magával is), hogy ő neki most milyen rosz és nem tudja mit akar. DE DE DE! Hidd el, tudja mit akar, csak ezt sose fogod tőle hallani, meg lehet még barátnőinek se mondja el, mer az "olyan cikí"! Lehet hogy veled akar maradni, csak már puha a faszod, az nem tetszik neki hogy a menstruáció alatt is kénytelen veled keffenteni vagy mittudomén, valami nem tetszik neki és most annak ellenére hogy szeret, mégis próbál olyat keresni aki azt amit nem szeret, nem teszi meg vele! Érted? A női logika egyszerű, csak maguk a nők bonyolítják meg annyira hogy senki emberfia meg ne értse(sokszor ők maguk se, ekkor jön a 'jajj, nem tudom mit akarok' szindróma!)

Nekem is volt olyan időszakom kedvesemmel(Etusom), hogy sokáig nem találkoztunk, mert ő Szegeden tanul én meg itthon tanultam, sokáig nem volt sex. Majd mikor hazajött hosszú idő után, közli velem hogy hát nem tudja mit is érez már irántam, olyan 'nem is tudja mit akar' érzés, szeret, de nem szerelmes és hogy nagyon sajnálja! Elkezdett pityeregni! Hazaértünk, sexeltünk egy ormótlan nagyot, majd valami oknál fogva megváltozott a véleménye. Ilyen egyszerű.

Ha sokáig nem kapja meg a napi "betevőt" a női személy, akkor inkább azt mondja hogy 'hát lehet már nem szeretlek', mert esetleg van a látómezejében egy olyan valaki aki majd meg tudná baszni hejetted!

Kivéve akkor ha érted pontosan hogy miért hagy el, mert akkor az úgy is van! :)

Dr. Lőwinger Tibor
Sexuál-pszichopata
Punkportal - ***Bunkóbácsi és kolegái sexuális tanácsadás*** topic
[előzmény (26458)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-24 08:13:17 (26469)
XD

Olyan leszel te is mint a sex tanácsadó csaj a Cool-on. :D
'Hát, figyusz kicsibogár, ha kell a fasz akkor pattogj érte, ha meg nem kell, keress puhapöcst! Ennyi! Nem kell túlcicázni ezt az érzelmi dolgot mert fasság!

Puszi picinyem!'
[előzmény (26462)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-24 06:20:16 (26468)
Na ne nézzél engem ilyen nem-fesztivál kukkolónak.. Bekameráztam a diófátok környékét, és tisztán kivehető volt, hogy tocsogtok a papucsba és fröcskölitek a sárosfost. Én nem vagyok amatőr, hö!
[előzmény (26467)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-23 20:55:52 (26467)
honnét tudod ennyire pontosan, hogy ezt csináltuk? talán ott voltál? mond csak, melyik szakadt vécémellészaró osztrák fattyúnak álcáztad magad :)
[előzmény (26466)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-23 19:05:10 (26466)
Szerintem ti lábujközt ivelő rozsaszin strandpapucsba mentetek le, és élveztétek, mikor a sárral töltött papucs cuppan a lábatok közt, miközbe lábujjaitokon spriccel ki a sörös-boros-földes-iszapos-hányásos sár, és azt rugdostátok egymás képibe, e.
[előzmény (26465)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-23 15:13:22 (26465)
nyilván, mi se úgy indultunk neki bakancs nélkül, két váltás hosszú ruhát hozva, hogy már alig várjuk, mikor szakad ránk a vörös-tenger mennyiségű csapadék kb. másfél nap alatt, és hogy dejó lesz majd egy bazinagy mocsárban tapicskolni, sárháborút játszani, miután a sátrunkat is elönti a gedva... :)
előtte meg utána nap persze szállt a por, mint a disznó >ragyogó napsütés, novarock, 30 fok, és a hajam is megmaradt :)

büdös hippik különben sem hallgatnak metallikát meg szlipnotot :)
[előzmény (26461)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-23 15:09:10 (26464)
ja, és azt kifelejtették a levélből, h "válaszolj sürgősen, különben öngyilkos leszek..."
[előzmény (26462)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-23 15:07:47 (26463)
erőspistás véreshurkát kapnak a seggükbe legközelebb, nem ám drága mócártot :)
[előzmény (26460)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-23 14:39:43 (26462)
Hát fiam, ha akarsz tőle valamit, még addig üsd a vasat amig meleg.
Látszik hogy még beléd van esve. Nem tudja mit akar, keres a haverodba Téged!
Talán bizonytalan volt vagy mi, de ebbű a levélbő az jön le hogy megbánta.
Te dolgod persze hogy visszafogadod e, de ez egyértelmű könyörgős levél, csak azér nem irja azt hogy Bocsáss meg mer egy fasz volt - mert női büszkeség.

Én ezt tanácsolom.
Tisztelettel:
Bunkó Gizi
Popcorn magazin - Szex, szerelem, gyöngédéség rovat szerkesztő.
[előzmény (26458)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-23 14:33:30 (26461)
Én nem tudnék sár-feszten jól érezni magam derékig pudvába..
Ehez is kell egy hippi mentál.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-23 14:31:43 (26460)
Igen, mondjuk ez tény hogy egy elég gáz (de általába minden külföldi országba) nem tesznek különbséget magyar, és 'magyar' cigány közt...
Pl jó példa, most a Marian Cozma gyilkosság: egy nemzetközi sajtót nem tudsz mondani ahol ne azt irtál volna hogy "hát igen, MAGYAROK leszúrták Cozmát"...
Kint aztán mondhatod hogy dehát ezek dzsipok voltak, nem értik nagyon mi ez...
De visszafelé is megy: pl a francia zavargásokra pár évre mi se azt mondjuk hogy büdös munkanélküli ingyenélni vágyó albánok csinálták kint a fesztivált, hanem hogy 'franciák'...

Ennyit a rühről.

Vegyél legközelebb sok Mócártkugelt, akkor kiengeszteled az osztrákokat lehet.:D
[előzmény (26453)]

© Milosválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-23 12:47:58 (26459)
Jah amugy azt mondta hogy szeret... szerelmes...:(

© Milosválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-23 10:05:23 (26458)
nah fiúk van egy alap szorim:
kidobott a csajom 3 év 7 hónap után... Mivel egy táncegyüttesben toljuk ezért a hétvégén sümegen együtt voltunk. Miután kirakott a bandábol jött össze öcsikével aki nagyon jó haverom (volt) 1 hét alatt ő kért hogy ne csajozzak legalább 2 hétig... ez az alapszori. ezután írt nekem egy ilyen e-mailt:

szia.

őőőő.igazándiból nem tudom,hol is kezdjem. asszem a legegyszerűbb az lesz ha szimplán írom a gondolataimat,ahogy jönnek....hűha...persze nem mindet a múltkor enikőnek írtam úgy üzenetet... elég nagy kavar volt az egész...
szóval,helyzet a következő: ugyebár amikor a várban voltunk én mondtam neked vmit. ami úgy kikívánkozott,mert megőrültem volna ha nem mondom. és szöget ütött a fejembe amit mondtál rá:"bár ilyen egyszerű lenne."
Figyi.ha nem akarsz ebbe belemerülni,hülyeségnek tartod h foglalkozok ezzel, fárasztalak, v bármilyen negatív érzés tört elő benned,ne olvasd tovább, sőt akár töröld ki ezt az üzit, abból tudni fogom h mit tegyek.

Szóval igazság szerint ezt többféle képpen lehet értelmezni...mármint amit mondtál.és én tudni akarom,h melyik gondolatom a helyes. Szóval tudnom kéne, h ez azt jelenti, h "bár én is így szeretnélek" v azt h "bár ne alakultak volna így a körülmények".

Végülis csal ezt akartam megkérdezni,mert ugyebár nagyon nem mindegy a dolog.Na és most jönnek a spontán gondolatok, amik nem neked szólnak,csak úgy jönnek,a nagyvilágnak,segítségért kiáltok,hátha vki tud segíteni. Az az én naaaagy bajom, hogy félek,h nem tudok egyik emberből a másikba átszeretni. ez egyáltalán lehetséges? biztosan az,mert öcsivel nagyon jól tudom érezni magam...csak az a bajom,h össze sem lehet hasonlítani ha átölelem,azzal az öleléssel,ami ma volt veled.tudom,csak én erőltettem,de legalább megértettem végre,h a szívem még mindig abszolút hozzád húz...bakker...ilyen durván más karjában nem remegek. tyűűű...azt se tom elküldjem e ezt neked...kitárulkozok és jól kibaszok magammal,aztán basztatni fogsz. de úgy érzem, h vhogy el kell mondanom amúgy amikor a várban voltunk és ugye peti leszólt még annyit akartam kinyögni....bakker már el is felejtettem mit...túlságosan cikáznak a gondolataim.ez de szar.most meg visszaolvastam amit írtam,hátha eszembe jut.mindegy. oh tudom. hogy asszem öcsi belém szeretett. de úgy tényleg. Olyan mondatokat hallok a szájából,amiket neked mondtam anno, v legalábbis gondoltam(mert egy idő után rájöttem, h csak idegesítelek) bakker...és már megint a rossz élményekre gondolok(ja,am az tesz erőssé, h a rossz dolgokra gondolok veled kapcs....bocsi )kiv amikor nem...na akk vok elszontyolodva és látom öcsin,h észreveszi...ma is éreztem rajta,aztán mielőtt lejöttünk a várból,amikor néztem a tájat megint csak elhatároztam, h szeretni fogom,mert megérdemli, és fölösleges veled foglalkoznom,úgy értem úgy gondolni rád mint férfira,mert "nekünk nem megy"...ez de hülyén hangzik de végülis így van. csak egy a baj. h megint csak arra kell rájönnöm, h nekem nem elég az,ha mindent megkapok. jobban esik egy részegen írt sms tőled,mint a világ legérzékibb csókja,a simogatás, a kedvesség mástól. ami a világ legeszetlenebb,legérthetetlenebb,leglogikátlanabb dolga. és megint ott tartok, h mire hallgassak a szívemre v az eszemre. oh, és a másik. én vok most a világ legszarabb embere azzal, h ezt az üzenetet írom neked,ahelyett h öcsivel foglalkoznék. utálom magam:'( a várban is azért volt elszontyolodva,mert inkább rád figyeltem.(veled mentem a járatokba) persze aztán igyekeztem minél többet vele foglalkozni.és az nekem jó, ha vele vagyok.tényleg jó.
de miért nem te vagy ott? miért nem te ölelsz és suttogsz a fülembe? miért nem te érzed úgy, h minden percet velem akarsz tölteni? és még sorolhatnám...
Mert te nem szeretsz.ennyi.lényegtelen,már ne is válaszolj a kérdésemre, az első válasz a nyerő. csak már megenn fölcsillant bennem a remény. lényegtelen. lezárom.nem zargatlak. jó éjszakát,illetve ha nappal olvasod,további szép napot! és jó Balatont!!!

Nem tom mit tegyek... help!

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-23 08:49:25 (26457)
Metallica-ra én is elmentem volna! :-s
[előzmény (26446)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-23 08:48:50 (26456)
Bazdmeg ezt egyszer nekem is ki kell próbáljam! :D Elmegyek majd valami nagyon szép tengerpartra ahol le lehet látni a fenékre jó mélyen, előtte összeeszek minden trutyit, majd jól belefosok levesest a vízbe! :D
[előzmény (26450)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-22 21:48:41 (26455)
hát már nem tudom mi lesz. ja tudom, dolgozni fogok , éjszakás műszakom lesz, éjfélig meló.
de lehet szombaton lenézek Aorára de még ez is csak egy ötlet. annyira nem érdekel
[előzmény (26454)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-22 21:11:21 (26454)
az meg igaz, hogy jössz God Forbid / DevilDriver koncertre dieselbe?
[előzmény (26451)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-22 21:09:59 (26453)
refleksziók, kérem:

Guanóépsz meg szószerint denevérkaka + majmok (lásd: planet of the apes) zsenikém :)

tököm a büdös kurva cigányokba, leszarom mit művelnek, engem meg a magyarokat ne említsék velük egylapon E.

lehet, h neked ilyen ingyentankolós haverjaid vannak, akik ezzel szórakoznak, de én ettől is elhatárolódom

Pl olaszokat mért nem utálják, tessék...> mert az olaszok buzi macsók, a nőik meg bajszosak : )

ja, és még amiket mondtál, se jogosítja fel őket, hogy pl. odaszarjanak bárki sátra elé, mégha az az illető az authis is, vagy jelen esetben csikket nyomjanak el a sátrunkon, ami a mienké, esetleg satöbbi... szóval parasztkodni velünk azért mert én magyarok vagyunk ,fasság. ennyi
[előzmény (26447)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-22 21:03:30 (26452)
mér bazmeg, azt vetted ki a szavaimból, hogy leszaroztam + fújjolok?! nyilván azért járok oda vissza már negyedik éve, mert olyan geciszar az egész, nem?! és azért baszok el minden évben annyi pénzt három nap alatt, amiből ilyen hazai fosokra is mehetnék... az meg már csak tényleg hab a tortán, hogy olyan undorító fostalicska bandák jönnek minden évben oda, amik szigetre a büdös életbe sose :)

az idő volt fosszar, teee
megaz, h valami buzi osztrák faszkópé a sátrunk tetején nyomta el a csikket - mégjógyhogy csak utolsó nap

persze, h én is mennék vissza > bakancsba, meg kettőnél több váltás ruhába, nem mint most :)

[előzmény (26451)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-22 20:22:38 (26451)
te se vagy normális ember.. ez neked szar feszt?
oszt miért?
nem tűnt fel, hogy ilyen feszteken nem szabad koncertre menni csak délután?
Estére és ki a sok paraszt:)
Én kb 5 nap alatt láttam 7 koncertet.. ebből 3-at elötte szerdán Bécsbe:)

Amúgy az egyik diófát elkerítették, sokszor jártunk arra, mivel a kocsink tőle kb 170 m-re volt..
Szerintem gecijó feszt volt.. én már le se szarom ha szakad az eső (ami persze kurva szar volt..) meg nagy sár van (ami megint szar, mert nem lehet haladni, csak esni kelni.. sikerült is fotógéppel a nyakamba sarat fogni két tenyérrel.)

Szerintem gecijó feszt... én már mennék vissza
[előzmény (26446)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-22 17:58:21 (26450)
Jegesmedvefost nektek

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-22 17:32:10 (26449)
http://img195.imageshack.us/i/dildodog.jpg/

faszbamár hogy ma semmi nem müködik bazmeg

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-22 17:31:53 (26448)
Vau
[előzmény (26444)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-22 17:03:42 (26447)
Hát itt is olyan idő volt mint a folyós szar, neaggódj...
Le is mondtam a holnap kezdődő nyári utat Dórival, mer fasza lenne Balatonon kábeltévézni egésznap a hotelszobába...

Guano Épsz az madárkaka szó szerint.

Osztrákokat meg nem azért de total megértem... Oda jár egy rakás 'magyar' (cigány) lopni ki, meg meg lehet nézni hogy miket parasztkodunk ott a határmenti kis falukba (pl rendszeres tréfa, hogy csávokám átmegy a schengeni határon, befarol egy osztrák benzinkútba, telenyomatja a tankot, aztán fizetés nélkül elhajt a picsába)
Jól megdolgoztunk mi ezér az utálatér, nem úgy ment az, hogy kipécéztek minket... Pl olaszokat mért nem utálják, tessék...
Nekik mi olyanok vagyunk mint mondjuk nekünk valami szakadék bulgár menekültek.
Szerintem jogos tőlük...
[előzmény (26446)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-22 15:13:40 (26446)
nah gyerekek visszatértem osztrákijából (igen, így kisbetűvel mert még mindig ugyanolyan köcsögparasztok, mint voltak), és Authis-sal sem futottunk össze a bizonyos egyetlen diófánál :)

pár gondolat így gyorsan:
- első nap este Metalllica-n elkezdett zuhogni, és kb. másnap délután négyig meg sem állt. komolyan: ennyi eső a világon nincs, mint akkor és ott!
- természetesen szarrá áztunk, meg tökig sárosan
- guano apesnek lesz új lemeze
- rengeteg magyar volt, és együtt szidtuk buzi sógorokat
- hajnalban jól behánytam a sátorba + saját hálózsákomat eltaláltam
- magyarok tudnak még mindig a legjobban tarhálni :)

> beszámoló a fesztről + képek sárról, hangulatról, bandákról HAMAROSAN!!!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-06-21 23:07:37 (26445)
Jaj ő most menő, elment fesztiválozni ugyanis. Nem ér rá, mert épp benyal az SCHC-nak.
[előzmény (26444)]



Elejére << Előző < ... 977 | 978 | 979 | 980 | 981 | 982 | 983 | 984 | 985 | 986 | 987 | 988 | 989 | 990 | 991 | 992 | 993 | 994 | 995 ... > Következő >> Végére