Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> ***Bunkóbácsi kultúrális pöcegödre***
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
A topik

Elejére << Előző < ... 961 | 962 | 963 | 964 | 965 | 966 | 967 | 968 | 969 | 970 | 971 | 972 | 973 | 974 | 975 | 976 | 977 | 978 | 979 ... > Következő >> Végére

© Lasthopediesválasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-03 12:08:01 (26954)
Elkezdené szervezni az esküvőt:) És vadászpuskával ott állna mögötted az "igen" kimondása előtt:)
[előzmény (26953)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-03 12:03:54 (26953)
Pontosan! Látod. Tipikus fateri hozzáállás. :xD
Én csak azért nem tudok így hozzáállni, mert gyűlölöm a gyerekeket, és soha életemben nem lesz gyerekem. Kis undorító szaros patkányok, rózsaszín ráncos bőr, segg szag, beszarás éjjel, üvöltözés éjjel nappal, bárgyú "jajdearanyos" (anyád picsája) nézés, totyogós kis fosadékok, akiket mindig pátyolgatni kell.
Szóval ez a probléma tőlem távol áll, hogy egyszer majd megbasszák a lányomat.

De látom te azért a szíveden viseled a problémát.:xD

Volt már nálam is olyan, hogy fater nekem jött, de a szokásos dolog miatt: csaj kamuzott otthon, hogy én "csúnyán beszéltem vele".
Hajjaj.

(Amúgy mit szólnál, ha lenne egy tini lányod, és megtudnád, hogy én vagyok a pasija titokban? :xD)
[előzmény (26952)]

© wodenválasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-03 11:47:27 (26952)
Bunkó!
Komoly parám hogy reagáljak (sok év múlva) egy akármilyen kinézetű porbafingóra akit majd hazahoznak a lányaim.
De én el fogok beszélgetni vele, nem kinézet alapján ítélek. Ha meg nem tetszik kicsontozom és elbököm a ház mögött ! :)
[előzmény (26951)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-03 10:28:35 (26951)
Ne is mondd.
Bár nem minden szülő parasz szerintem.
De minden lányos szülő az úgy tekint a lánya pasijára, mint a megtestesült sátánra... Kiváltként a faterok.
Kiváltként rám...:xD

Én a modernkori lányos szülők rémálma vagyok, nem véletlen, Dórika is 10 hónapon át csak hozzám jött fel, én egyszer sem mehettem...:xD Mert én egy "sátánista, gonosz, fúúú, kifestett, undorító" vagyok.


Szerintem a legtöbb lányos apában ott lapul a látens pedofilizmus. És legszívesebben megkúrnák a saját lányukat, és féltékenyek a mindenkori partenrükre.
Ezerszer tapasztaltam már ezt.
Kyra faterjával is 9 hónap alatt 1 MONDATOT beszéltem, mialatt főztük kint a tésztát?
"Jó lett?"
"Jó"

Cool.

Komolyan mondom, árva csajokkal kell barátkozni. Az a jó dolog.
[előzmény (26950)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-03 08:34:53 (26950)
Várjál amíg meglátnak!

De lehet hogy ők is olvassák a blogodat, és már tudták ki vagy. Mutatkoztál volna be Bunkóbácsi néven! :D
[előzmény (26949)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-03 07:22:37 (26949)
Különben cool csaj lehet majd ez a Maya:)
Még soha életemben nem találkoztam vele amúgy, egyik rajongóm, úgy írt rám, és össze melegedtünk.
DE.
Végre egy lány, akinél nem utálnak a a szülei: Tegnap ÉJJEL részegen hívom fel, csak otthoni számuk van ráadásul. Anyjááék veszik fel:
"... őőő jónapot kívánok, Hoze vagyok, és Mayát keresem" - Így..:xD... (Nem tudom a lány igazi nevét sem még, csak ezt. Nem árulta el)
És kapásból adták, hogy "Jó jó persze, szólunk neki pillanat) :)

Na, végre egy család, ahol majd nem a szaros mustáros tányért basszák a fejemhez, meg hogy én ratyi vagyok biztos, satöbbi. Jessz.
[előzmény (26948)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-02 17:16:14 (26948)
ez a történet is baromi Dezsavü érzéssel tölt el!
[előzmény (26947)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-02 17:11:44 (26947)
Nálunk a sláger az volt, hogy nyomozgatott utánam... Megnézte a mentett beszélgetéseink, amint kimentem valamiért, kiturta a telefonom és megnézte az smseket... Ha aludtam meg ideült a gép elé és az összes oldalomon elolvasta a leveleket.
Na most én nem tehetek arról, hogy mindenféle rajongói szart kapok "így meg úgy szeretlek, édes kicsi Hozé", stb, sőt olyan csaj is volt aki előadta hogy mi konkrétan "járunk".
És ezen iszonyatos balhék mentek....

Betegesen féltékeny volt...

Bezzeg én meg hallgassam végig, hogy mialatt jött hozzám, hányan nyomultak rá a buszon, stb... (Sztem a fele nem volt igaz amúgy, csak ő találta ki mindet)
Mindig ezen ment a balhé... Hogy én mással.
Hát igen, most már MÁSSAL.
MÁSOKKAL.:xD

Im working on it! :)
[előzmény (26945)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-02 16:47:09 (26946)

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-02 16:41:51 (26945)
Én is folyamatosan így vagyok Etámmal. Egy nap 4x 5x összeveszünk minden szaron, legalábbis kis szar dolgoknak tűnik.

Ma reggel kiment a budira, majd visszafeküdt. Aztán kimentem én is mosdani, egyik pillanatról a másikra rámjött a cifrafosás. Éppen töröltem az arcom majd leültem a budira(egybe van az albiban a budi a mosdóval). Ahogy ott szarok, a végéhez közeledtem nézem, a budipapír gurigán 2 levél van csak. BASSSSSSZAMEEEEEEG! A többi budipapír persze a kamrában van, me azt ott kell tárolni. Nah lefürödtem, aztán lebasztam hogy hogy lehet már ilyen idétlen hogy kevés papírt hagy, a többit meg nem teszi mellé. Erre meg ő esett nekem, hogy van ilyen, miért nem raktam én be oda több papírt! Jah hát ez így megy hogy felejtsük is el.
[előzmény (26944)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-02 16:29:12 (26944)
Tudom...
De most attól, mert egyik nap ezt írom, másik nap azt, az azért van mert így is van!!!
Asszem elég nyomon követhető volt így is Dórikával a kapcsolatom, pontosan ugyanez volt.
Egyre durvult be, de nagyon... Elsőre csak havi balhé. Aztán heti balhé. Aztán heti több balhé. Aztán napi balhé. Sőt fokozom, elértük azt a szintet is, hogy napi több balhé....

És ezeknek a vitáknak a minősége is durvúlt: elsőre csak "nehogymár na". Aztán szócsata. Aztán fenyegetés. Aztán üvöltözés. Aztán tettlegesség... (de az ő részéről: öngyilok, meg ilyenek, a végén már késsel is hadonászott... Én meg elnyomtam egy cigit is rajt egyszer már...

Elértük azt a fokozatot, hogy kurvajól megmondta az egyik blog olvasóm: ha ezt folytatjuk, akkor úgy fogunk járni mint Sid Vicious és Nancy Spungen a Sex pistolsból... Valami kurva nagy tragédia lesz a vége...


Szóval ha ezt nem tudjátok átlátni (mondjuk én se már), ám legyen...
Amúgy nem akarok én már semmit se tőle, most van ez a pont (háphápháphápháp úgyse hiszitek el mi?
Pontosan ezért "biztosítottam" be erre a 3-as dologra magamat. Hogy ha még a fasz fejem meg is zavarodna, mégse úgy legyen....)
[előzmény (26942)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-02 12:23:34 (26943)
na majd egyszer talán bunkó is felnő ...
[előzmény (26942)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-02 12:18:56 (26942)
Én nem ugyan ezt mondtam??? :D

A többcsajos dologról még tán irígy is vagyok, de hogy olyannal vagy aki már többször is átvágott az a meredek. Dóri basszad meg hülyét csinál belőled és mindíg utólag vagy okos(aztán megint átbasz és akkor meg nagyokos leszel). Ezt akarom én megelőzni hogy porba tiporjanak, de ezt így 40 város távolságból Portálon keresztül elég nehéz! Na majd egyszer kiverem belőled a szart is! :D
[előzmény (26939)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-02 11:41:14 (26941)
nagy kaland.. ha nekem se lenne jobb dolgom mint 16 éves gyökerekkel foglalkozzam (gyökér, mert hát az említett példa nem tőlem van)... nem nagy művészet 16-18 éves csitriket hülyíteni.. csak pl nekem már ehhez gecire semmi kedvem nem lenne.. meghagyom a faszközpontű, unatkozó nyomoroncoknak.

Merthogy ennyi idősen ez legyen neked a hét lefontosabb történése, hogy lehet összejön az 1 héten 4 lánnyal kérdés... mielött jön, hogy irigykedem.. hidd el nem.. csak pl ezért is tenne jót neked, hogy elmenj szépen doglozni, tanulnál egy kis emberséget, felállnál a gyarló mocsokból.

Tessék megint megkaptad a napi intelmet
[előzmény (26939)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-02 10:39:11 (26940)
...és bazdmeg magad Wolf. Attól mert most felgyorsultak az események körülöttem, még nem kéne itt "hazugnak" nevezned engem.
Most komolyan gondolod, én itt ülök a gép előtt, és ezeket csak kitalálom, mint az álhíreket?... Pff...

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-02 10:35:15 (26939)
Kurvára nem....
Elárulom ezt a dupla csavaros szarkavarást... Valóban moslék szarba voltam Dórival, de felhívott egyik nap zokogva. És nekem meg a franc a kurva jó szívemet (meg a faszközpontú agyam szex reményében) segítettem rajta.
Itt aludt. Vele voltam. Sírt a palijáról aki kidobta, blabla. Totál hülyét csinált belőlem, még le is smárolt, basztunk is, oké.

Kinyaltam a seggét kb. Kikisértem másnap, feltöltöttem a Vodafonomat ingyen hivóra az ő számára (sokra megyek vele majd....), jól levonta a pénzt.
Erre még AZNAP volt pofája suttyomba elmenni OSG-re (gagyi Annimal Cannibals party) és megint összejönnie a faszijával...
Jó nagy faszt csinált belőlem.

Gyerekek, kimondom - ez a csaj 100-szor rosszabb, mint Kyra valaha is volt!!!


És hogy most mi van? Most épp 3 barátnőm van egyszerre:D
Vikit vissza szereztem (már csak azért is, hehe).
Közben egy lány jön át hozzám pénteken, Maya. (vidéki)
Szombati beosztásban meg egy tartalékos kurvámmal leszek, Diával.


Na erre varrjatok gombot, buzikáim.

Szóval ez a hét rekord döntés lesz, ha minden jól megy: 4 lány 1 hét alatt! Szép lesz...
[előzmény (26932)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-01 22:22:40 (26938)
hát most nem kezdem el sorolni, de az elfogadottak között van olasz, svájci, belga, német, székely, szerb, szlovák...
a regisztrációval lehet majd többet kezdeni.. csak nyárig össze akartam rakni a reget,.. lehet majd velem galériát, beszámolókat kommentezni, fórumozni, lesz játék, logópályázat stb.. mindezt összel fogom összerakni. visszafog térni a havi 1 cuccra valóárverés. A pajkos pénztárcáért azt hiszem nem jelentkeztek, ugyhogy újra felkerül bunkó örömére:)
[előzmény (26936)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-01 22:12:46 (26937)
Dórival!!!

Azé ugatom, hogy ez egy hülye, mert itt írja 2 oldalon keresztül hogy ez egy fasz, mindent összehazudik róla a barátai előtt, mi is adjuk itt a tippeket, erre mégis összefekszik vele! Bassza meg most leminősítette magát kisrinyapicsává. Azok csinálnak ilyet, hogy "ez de szemét, az de szemét", közben meg imádja és leginkább összefeküdne utált személlyel.

Ezek után semmit nem hiszünk el neki amit itt ír a volt csajokról. Ide a zsíros bökőt hogy még Kyrára is rá van izgulva!
[előzmény (26935)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-01 21:31:28 (26936)
jaja, olvastam a bio-ban. amúgy a regisztrálással nem sok mindent lehet kezdeni (kb. nagyjából nagy lófaszt sem) úgyhogy tényleg jó lesz ez a fórum ötlet már! amúgy külföldi fesztekre hova akkreditáltatok idén (hol fogadták el / hol nem), mert ez érdekelni... amúgy Viharock-nál is inkább próbálunk a magazin jelleg fele menni, híreket meg minden lófaszt egybe ömlesztünk, olvassa aki akarja címszóval, inkább a koncertek, intejrúk, lemezek, képek mennek, már ha ez utóbbiak végre felkerülnek, haha :)
[előzmény (26934)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-01 20:39:54 (26935)
és akkor most végül ki a kurvafasszal volt?
[előzmény (26932)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-01 20:39:01 (26934)
hát a rastafest nem igazán határolható be ilyen téren.
Baráti hülyeségnek indult, aztán egyre több igény volt a fotók feltöltésére én meg szerettem beszámolókat irni, még ha fosul sikerülnek is. Mások is szivesen irogatnak. akkor legyen meg a nyoma.. ezek állandóvá váltak, mi sok fele járunk sok embert ismerünk és ha lesz végre összel fórum akkor talán nagyobb lendületet kap az egész, a látogatók tudnak egymással brekegni.

Szóval igy behatárolni.. nehéz.. leginkább fesztiválokról próbál infot adni , zeneileg: metál, reggae, hardcore... tehát nem az az adatbázis modell ahol fesztivál... bedől 2534 esemény, mindenféle kategóriában.. koncertinfók és ezekról beszámolók.. hát igazából nincs határozott célközönség.. anyukám naponta olvassa.. legalább tudja melyik hétvégén hol vagyok, régen mindig rámszólt, hogy ne káromkodjak:))
[előzmény (26928)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-01 20:31:29 (26933)
Nah ezen 2 éve baráti társaságban sírva röhögtünk! :D
[előzmény (26929)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-01 20:18:59 (26932)
bazz, utána olvastam! Te komolyan mondom egy nagy seggfej vagy akinek minden szava hazugság!

Hétfő: - Ez a Dóri egy szarhuszár! Összevissza kellene vágni!
Kedd: - Bebasztam, felmentem a városba, felszedtem Dórit, hazavittem, megdugtam!

Szóval basszadmeg, már itt a Punkportalon is össze vissza hazudozol, meg önmagadnak is!

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-01 20:17:06 (26931)
Én rá szavaztam, me Dóri egy kis szarfaszú(egyébként ha meg vele akkor rohaggyáee), CAT az Dyer koma elbeszéléséből necces, szart enni szoktad nem dugni. Végtére Vikivel voltál utoljára - gondolom - amiről szüleid is tudnak, ezért mondtad hogy vele. Nah, nyertem????
[előzmény (26892)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-01 20:14:21 (26930)
Hát a CAT fotóit nem tudom megszokni!
[előzmény (26878)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-01 20:12:51 (26929)
...és most valami aranyosat, nehogymán egymásnak essetek :P


© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-01 20:11:02 (26928)
Bunkó, kérlek elemezd már az enyémet is:
http://viharock.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=2918

még annyit a témához, h ha jól tudom, a RastaFest (authis kérlek erősíts + v. cáfolj) de nem egy mindenkinek/hez szánt rock / metal / zenei stb. portál, vagy 'zin, hanem egy mindezektől a cuccoktól független, inkább baráti, ismerősi szinten centralizált, szubkulturális fesztivál-blog féle, és pont. (mert tudom, hogy igazam van E.) ja, és a bögre forró (vagy alkalomadtán langyos) libazsír pedig jó ital E :)

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-01 20:03:54 (26927)
amúgy ha annyira odafigyelnél a topikodra, akkor tudnád, hogy ezt már ellőtem:
26880 hsz

:P
[előzmény (26923)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-01 19:19:02 (26926)
te beteg vagy? leirtam az én szemszögemet, te is. ennyi.
az hogy havas iskolájába jártál még nem jelenti azt hogy tudsz is valamit.. miért a havas a szint? ezer meg egy féle képpen lehet irni, 8ezer meglátásban:)
Az hogy az index riporterei x km-t járkálnak egy koncerten? tegyék. még ha az indexnek irnám a cikket akkor se csinálnák máshogy dolgokat. ez ilyen. akinek tetszik olvassa, akinek nem, hát ne.. ez olyan mint a blogod. de igy van ez az index témával is.. én pl ott van a fesztivál blog.. ha látom hogy xy irtam, el se olvasom, mert nem érdekel.. olvastam pár cikkét és szar, nem nekem való..

de sirok akkor és ott és ahogy én akarok:)
[előzmény (26925)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-09-01 15:48:07 (26925)
Figyeljél, ne sírd már itt tele a párnád, nem basztatni akartalak. Tény hogy elég szubjektív beszámolót írtál:) És jó is lett, tetszik!
Én nem tudom mekkora olvasottságú ez a RastaFest, tény, hogy szerintem jó magas.
Csak arra akartam felhívni a figyelmed, hogy ha ilyen cikket írsz, és komoly szinten, akkor elfogulatlanabbúl tedd, és pontos körül tekintéssel. (Az Index riporterei, egyetlen koncert alatt, kb 20 km-tert járnak le, oda vissza, vissza oda, mindenről tudva)
Nekem is a rémálmom egy ilyen "Na és akkor ott volt a Dzsánkíz" féle cikk. Ettől te messze állsz mert mégegyszer mondom, JÓ volt amiket írtál, csak nem összeszedett.

Figy, én a Hoze.Blogon is rájátszom a bunkóságaimra néha, így van,,, De tény, hogy itt blogolok 9 éve, 2004 óta megy pl ez itten a Bunkóbácsi szar, Havas Henrik újságíró iskolájába jártam és a Radnótiba is. Hadd tudjam már...
Nem mert tanították, mert tapasztalat.

Ember
Nem ELLENED vagyok, hanem ÉRTED. ;)
[előzmény (26924)]



Elejére << Előző < ... 961 | 962 | 963 | 964 | 965 | 966 | 967 | 968 | 969 | 970 | 971 | 972 | 973 | 974 | 975 | 976 | 977 | 978 | 979 ... > Következő >> Végére