Punk Portál >> Fórum >> Gumiszoba >> ***Bunkóbácsi kultúrális pöcegödre***
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
A topik

Elejére << Előző < ... 1001 | 1002 | 1003 | 1004 | 1005 | 1006 | 1007 | 1008 | 1009 | 1010 | 1011 | 1012 | 1013 | 1014 | 1015 | 1016 | 1017 | 1018 | 1019 ... > Következő >> Végére

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-09 18:57:19 (25754)
Amúgy meg ezt nem lehet elégszer visszatekerni! :D
[előzmény (25748)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-09 16:12:26 (25753)
És mi meg szidjuk mindíg a kamionosokat! :)

Nemes tett volt ez azért, mondanom sem kell!
[előzmény (25748)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-09 16:11:27 (25752)
Nahallod! Heni se volt semmi egy emberféle, de ez a Dóri is darálóba való! Mekkora egy bunkóságra vall. Tipikus kis rohadék picsa fattya. Rohadt fiatalon a szerelemre azt hiszi, hogyha vége akkor a világnak is vége. Baze, még el sem kezdett igazán élni! Majd jól felszed magának valami cigány csávót utánad figyejjed meg! :D

Heninél meg az volt a gázos dolog, hogy miután begyógyszereződött az egész családja azzal vádolt, hogy miattam történt ez az egész. Mondom hát már miért miattam!? Merthogy nem voltam képes vele személyesen megbeszélni a dolgot, meg hogy hogy vagyok képes összetörni a lányuk lelkét! Jesszusom és ez már feljogosítja arra, hogy ha öngyilkos lesz azt másra kenheti???? Szerencsére időben léptem és a kis Arnold semmiféle módon nem kapcsolódik hozzám! :)

Amúgy meg szerezz be egy poroltót ilyen esetekre. Ha befaszódik a feje a csajodnak csak nyomj egy fél palackal a pofájába aztán picsánrugod és mehet amerre akar!
[előzmény (25746)]

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-08 11:54:48 (25751)

© #Murphyválasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-08 11:51:21 (25750)
ki evett már közületek varjúhomlokkrémlevest?

© Dyerválasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-08 00:59:43 (25749)
Istenem,ezek miért nem ott és akkor pózolnak, mikor mi megyünk fel csabáról valami koncertre páran.... nem ütöttünk volna el senkit, viszont amit utána kapnak, azt nem teszik zsebre (igen, náciak vagyunk meg homofóbok:)
[előzmény (25748)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-07 16:03:02 (25748)
Elüti a buzit a kamion:

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-07 00:15:42 (25747)
És ne szídd az ŰR-t :D
[előzmény (25745)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-07 00:15:14 (25746)
Parancsolj. (Vázlatba tettem csak)


Dóri az elmerozzant.

Jó, hát akkor beszéljünk a Dóriról egy csöppet... Az az igazság, nem szokásom lejárató blogot írni, és pláne nem ha (ex)kedvesem az illető, de ami ma történik az... Arra nincs szó. Hulljon le a lepel Dóriról, ki másról, íme az igazi arca.

Nem teregettem szennyest régebben sem, így nem került fel ide a rendszeres öngyilkosságával fenyegetőzése, se kislányos szeszélyessége, idegesítő egoizmusa, és blőd féltékenységi rohama sem. Most felkerül egy olyan mai történet ami után mindenki tudni fogja ki is ő, és mikre nem képes...

Amit ma művelt az meghaladja minden eddigi nővel töltött legrosszabb élményem is. Tegnap mint azt leírtam tegnap kurtán, szakítottunk. (mert még ekkor sem akartam búlvárszintre lemenni) Pontosabban én vele. Okok címszóban: Kiállhatatlan természet, őrületes kedélyváltások, elviselhetetlen szeszélyek, és minden amit csak negatívként róttam fel. Egységesen gyűlölte őt az egész társaság, ami nagy szó, tekintve, vagyunk úgy 70-en. De jó érzékkel ásta el magát mindenki másnál is egyaránt.

Tehát a mainap: Dóri beszélni akart velem, én meg nagyon nem. Mégis egyszercsak meglepett engem fél 2-kor, a házam előtt csöngetett. Beengedtem, ami nagy hiba volt, bár ki gondol ilyenre persze... "Pár mondatot akar" meg visszahozta a cuccaim, ez volt a trükk. Beengedtem... Miután bejött, fogta magát, és nem volt hajlandó elmenni... Primitív gügye 'beszélgetésbe' kezdett: "De most miért?" - mondom mert nem szeretlek. "De miért?" - mert már elmúlt. "De miért múlt el?" - azért mert nem érzem a lángot - "De miért nem érzed??"... Agymenés... Hrrrrr... Tovább nem is sorolom, hamar elegem lett. De fogta magát, és NEM VOLT HAJLANDÓ ELMENNI! Emberek, én mondom, ez a létező legnagyobb szivatás. Ilyenkor mit lehet tenni mégis? Én nem vagyok egy agresszor, lányt meg pláne nem bántok, de mégis mivan ilyenkor? Fogja és az ajtó elé áll, mikor elmennék... (Időre kellett edzésre mennem) Normális ez? Hörrr, persze naná senki nincs idehaza épp csak én. Idővel édesanyja is telefonálgatott, hogy ismét eltűnt otthonról. (tegnap éjjelt sem töltötte odahaza, ehelyett jóég tudja merre lehetett) A mai nap meg szintúgy megszökött. Szüleivel úgy beszél mint egy trehányadék, az elejétől sejtettem nem egy tisztességes amit csinál... Szemet hunytam felette, és szeszélyes természetén, na meg akárhányszor "szakítottunk" már magamból tettem hülyét az életbe meg itt a blogon egyaránt...

Szóval zajlott ez az érdekes eszmecsere, Engem nem engedett ki, illetve eltávozni sem volt hajlandó. Itthon senki sem volt, csak öcsém, én így jobb hiján elmentem itthonról, Dórikát meg idehaza hagytam mivel nem volt mozdulni hajlandó - öcsém majd kiengedi - gondoltam. Hát nem így történt, ehelyett Dóri újfent eljátszotta az 'öngyilkost' nállam... Mialatt én edzésen voltam, ő egy egész levélnyi Xanaxot szedett be és ivott rá tömény italt fél üveggel. ((?) A későbbiekben kiderül miért e kérdőjel) Edzésem alatt anyja hívott sírva, miszerint beszélt vele, még mindig nálam van, és közölte miket szedett be. Hurrá bazdmeg, más sem hiányzik, minthogy a szobámba halljon meg ez az elmerozzant idióta. (Nem az első ilyen zsarolása ez öngyilkossággal, de az hogy a saját házunkba a saját szobámba csinálja...Te jó ég...!!!)

Szóval rohantam haza mint az állat, hazaérve Dórika idillien berendezett képe fogadott Marilyn Monrooes mintára: Ágyamban fekszik, mellette a levél Xanax (üresen) valamint más gyógyszeres pakkok, ágy mellett a fél üveg pálinka. (PálinKÁM ráadásul:@) Mit tehet az ember ilyenkor - én tisztában vagyok felelőségem és kötelezettségeimmel, azonnal mentőt hívtam. Ezt követte a macska-egér játék: Dóri mikor meghallotta, hogy kihívtam a 104-et, amennyi ereje volt, felpattant hogy ő most elmegy... Hát tényleg nem vagyok én agresszor, de most kénytelen voltam lefogni őt erővel, annak tudatában, hogy most életet mentek épp. Úgy is tűnt, vontatott beszéde és gesztikulációi arra mutattak, hogy tényleg bevette az összes gyógyszert... Én meg ne kapjak szívbajt, ilyenre hazajönni, exem megölni készül magát a szobámban... Hogy magyarázom ezt majd ki egyáltalán, még a végén még rám is fogják amilyen zseniális a Magyar Igazságügy, aztán ülhetek évekig...

Ezek a gondolatok kerigtek bennem, mialatt vártuk a mentőautót a házunk előtt. Dóri közbe szabadulni akart a lefogásomból, elég röhejesen festhettünk ahogy "Eresszmáár haggyjjáááál", én meg állok ott mint egy idióta, jobb kézzel magamhoz szorítva, hogy ne szökjön meg a végtelenbe... A kedves drága mentőautó 28 perc alatt jött ki, gratulálok az egészségügynek ezúton is. (Annak ellenére hogy még rájátszva is hívtam ki őket, miszerint "Egy lány megmérgezte magát, azonnal jöjjenek kérem!" Úgylátszik ráértek, vagy egyébb)

A gecizős fejezet itt teljesedik ki igazán. Mialatt vártunk mint a hülyék a kapuban, idiótán lefogva Dórikát aki szabadulni próbált épp karjaimból - egyszercsak közölte józan hangon, hogy ő nem is szedte be mindet. Meghogy ő azt kidobta igazából a kukába. És hogy a pálinkát sem itta meg, azt is kiöntötte, csak hogy én azt hidjem...!!!!!!!!!! Pumpa pedig ezerre ment fel bennem - tudom jól, ha hiába hívok mentőt, akár jól meg is büntetnek. Dóri pedig hirtelen józanra váltva tényleg józanon előadta, hogy "na most jól hülyét csinál belőlem a mentősök előtt". És sőt, majd elmondja "milyen erőszakos is vagyok". (???)

Aki még eddig nem húzta volna fel magát eddig a történeten, most teljesedik ki: Végre megjöttek a mentősök nagy dirrel durral, Dórikának pedig tényleg volt pofája hülyét csinálni belőlem az isteni színjátéka után a mentősök előtt!!! Hogy nem is szedte be, meg semmi. Ráadásként még engem vádolt meg előttük, hogy "Én meg hányszor próbáltam ezt meg!" (Sehányszor amúgy, de mindegy, ez meg már a rágalmazás kategória). Szerencsére olyanféle mentősöket fogtam ki akik valószínű már láttak ilyesmi esetet, és azonnal az én pártomat fogták, őt meg semmibe vették. Szépen előadta ugyan a mentősöknek is hogy semmit nem szedett be, csak eldugta "hogy én azt hidjem" - na erre a mentősök meg "Akkor mi meg azthisszük, Önt most bevisszük toxikológiára!". Talán ez az egyetlen pozitívuma a történetnek. Bár minden erőmmel javasoltam pszichiátriát is a mentősöknek, reméljük sikerülni fog zárt osztályra juttatni, ha csak egy pár napra is ezért amit képes volt velem megtenni... Egyenlőre ami fix, hogy pár órára bent tartják vizsgálatra. Anyját pedig - akivel folyamatos telefon kontaktban voltam - értesítettem, hová vitték. (Apropó, Erzsébet Kórházba, toxikológiára - ha netán valaki akar neki bevinni egy kis kézigránátot, vagy levélbombát küldeni neki.)



Hát ennyi a történet java. Kellemess nap volt ez eddig, mondhatom... Életem leggázabb párkapcsolati húzása volt nekem. Bocsásson meg nékem az ég érte. Talán életet mentettem, talán nem. Nemtudom. Talán már mindenki kicsit képbe van, mikre nem képes egy szeszélyes kamasz. Én pedig ünnepélyesen kijelentem, hogy az eddigi barátnős korlátot szigorúan 17 év-re emelem, vagy maradok a korombelieknél mostantól.

Snassz kép: Dórit épp viszik el a mentősök el házunk elől. Remélem örökre.
[előzmény (25744)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-06 19:30:03 (25745)
elnézést kérek a szar szövegtördelésért, de bátyám foshalmaz laptopján írok és kihagy a rohadék SPACE!

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-06 19:05:36 (25744)
Hát basszalak! Meg akartam tudni miért lettmajdnem öngyilkosa Dóri és miért, de már nincsmeg az írás ugye.

El isfelejtettedhogyaz énexem is öngyilkos akart lennigyógyszerrel? Elősször csak fenyegetőzött majd meg is tette. 2x is! Szép is az ilyen, de megnyugtatlak, hogygyógyszerbe nagyon nehéz belehalni.

Elősször akkor volt fasz mikor kiderült, hogy nem védekezett mint ahogykorábban állította (egyikeste begyógyszerezte magát majd másnapreggel írt nekem egy E-mailt én meg rohantam hozzá). Később rájöttem, hogy én is fasz voltam, hogy nem néztem védekezése körmére, de ez van. Másodjára meg akkor nylt az anyja nyugtatójához mikor megmondtam neki hogy kidobom mint a szart. De ekkor már sajnálatnak nyoma sem volt bennem. Éppen elégszer égtem miatta és tette az életemet szarrá hogy sajnáljam. Azóta is utál a családja, hogyezt tettem a lányukkal!!!!!!!!!!! Én tettem? Na mindegy, logikát ne keress! Hülye az egész familyje!

Szóvalszar dolog az öngyilkos csaj, de ha gyógyszerrel fenyegetőzik, csakdőlj hátra ésnyiss meg egyújabb üveg sörtés esetleg várd a szülei hívását! Én például annó filmet néztem! :D
[előzmény (25742)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-05 11:39:39 (25743)
krémes vagy kemény fajta? (hajlási szög miatt)
[előzmény (25739)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-05 11:39:06 (25742)
Az inkább csak szájhősség volt... Tudtam hogy olvassa Kyrakukac, többnyire azért irtam itt amit... Legszivesebben sok szart törölnék innen már. Más azér az ha valaki pofázik rola, meg aki tényleg fogja és BUMM bele...
Dóri az megtette volna (anyja már hívott hogy tényleg bezabálta a gyogyikat, hiába kamuzta , kimutatták - bent is tartják most egy darabig...) Neki 2 barátnője is megtette már faszán, úgyhogy pláne az is "inspirálja"...

Most a stratégia az hogy megutáljon, szóval hétvégére megis szerveztem egy tartalékosom. Talán igy végetér a móka sztori már.


Gáz az ilyen dolog.
Hát én nem ugranék érted vonat alá. Talán egy Dreheres kamion alá igen, decsak ha nyitva alul a tartályszelep.
[előzmény (25735)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-05 11:34:55 (25741)
Nem minden csitri ilyen azért..
De feljebb lesz a mérce, na azért nem a fellegekbe, csak olyan Bunkósan.

Engem egyszer vitt el a mentő, mert részeg voltam, de hálistennek volt személyim - így nem a detoxra, hanem haza.
Detoxra meg szüleim vittek be egyszer, mikor elaludtam a kertbe - télen. Na az jó volt, ott is maradhattam volna, ha épp nem késő este jönnek meg valami vendégségből és nemlátnak meg.
[előzmény (25732)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-05 10:23:13 (25740)
Ehhez még 2 dolgot kell tudnom
1. szarsz-e akkorát,mint egy alkar? és az az alkar milyen hosszú?
2. mekkora erővel tolod ki? (a mértékegység newton legyen)

Így már csak: erő x (al)kar
A szarod már csak lehúzáskor fog forgómozgást végezni,így a centripetális gyorsulást kihagynám.
[előzmény (25739)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-05 02:40:44 (25739)
azt is kérném, hogy mekkora centripetális nyomaték hat a szaromra
[előzmény (25738)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-05 02:40:03 (25738)
mindig is kettes voltam helyesírásból.. a kérdés már csak az, hogy mekkora ívben szarok az egészre... számold már ki légyszi:)
kb szarok 24 cm-es 3 cm átmérőjű barna salakot, ami persze tekeredik mint egy csiga.
[előzmény (25737)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-05 02:34:32 (25737)
Inkább te szégyelld! magad a nyelvtani hiba miatt. :)
[előzmény (25736)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-05 02:29:40 (25736)
igazán rendes gyerek ilyenkor a lánnyal ugrik.. szóval szégyeld magad!
[előzmény (25735)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-05 02:16:13 (25735)
Az a 17 éves korhatár sem az igazi.
Te hány éves voltál,amikor nagyjából másfél évvel ezelőtt el akartad intézni magad?
20-nál alább már nem adnám a helyedben.
Amikor az első komolyabb barátnőmet otthagytam 2 év után, én 19 voltam,ő 17.
Délután a Tiszai pályaudvaron történt a búcsú. Azzal fenyegetett,hogy a vonat alá ugrik!
A legutolsó vonattal tudtam csak hazamenni éjszaka,mire lebeszéltem az ilyen ostobaságokról. Nehéz helyzet ez.
[előzmény (25731)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-05 02:00:36 (25734)
nem biztos, tuti!
[előzmény (25733)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-05 01:54:38 (25733)
Biztos ez a könyv sározta be addig hófehér lelkemet...
[előzmény (25728)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-05 00:07:52 (25732)
végre rájöttél hogy csitrikkel miért IS nem szabad kezdeni.
Amúgy teljesen normálisan csináltad, én is kihivtam volna a mentőket. a csajnak viszont letoltam volna 2 pofont, vagy utólag beadnék neki párat. mert aki ilyennel szórakozik..

nekem a legutóbbi mentős élményem remek volt.. Zánkáról fesztről elhoztak bevert szemöldökkel, a veszprémi kórházba varrásra.. mire felértünk megalvadt a vér, nem kellett összevarrni. az a két buzi mentős meg otthagyott.. mehettem vissza éjjel stoppal. reggel 9kor azt hittem összeesek..
[előzmény (25731)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-04 23:13:10 (25731)
Mai napom csak az igazán májer...

Dóri majdnem öngyilkos lett nálam, én mentettem meg az életét... faja...

http://hoze.blog.hu/2009/03/04/exkluziv_5

fasz kivan. ... ilyet én még nem basztam...

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-04 20:57:18 (25730)
Teljesen felcsigáztál! :D
[előzmény (25724)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-04 20:56:13 (25729)
Olyan hogy rádióaktív nem létezik, max aktív rádió. A szó amit te kerestél a RADIOAKTÍV! Amúgy nem, nem sugárzom és szerencsére nem is kell viszamenjünk arra az állomásra. Helyette van omladozó kémény olyan létrával ami bármikor kiszakadhat az oldalából! Ez ám az év munkahelye! :D
[előzmény (25723)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-04 20:18:37 (25728)
te is egy remek képviselője vagy ennek az állatfajnak:)
[előzmény (25727)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-04 15:15:56 (25727)
Arról a könyvről az jut eszembe,hogy az ember messze a legundorítóbb állat.
[előzmény (25726)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-04 15:13:46 (25726)
Akkor olvasd el a könyvet. Azzal hamarabb találkoztam,mint a filmmel.
Csak az utolsó pár oldalon túloz annyira a szerző,hogy eszedbe jusson,talán az egész a fantázia szüleménye,de ha a negyede is megtörtént valahol,valamikor annak,ami abban a könyvben van......a legvégéig olyan hihető az egész.
[előzmény (25725)]

© Fannikaválasz erre | adatok | e-mail - 2009-03-04 14:04:44 (25725)
Tartom, hogy a Sodoma 120 napja a legdurvabb film amit lattam... Nem sok minden akaszt ki, de ez kiverte a bisztositekot. Foleg a vege.. Meg ahogy a csajjal megeteti a szoggel telerakott kajat es buggyanik ki a szajabol a ver. Meg az egesz hangulata annyira nyomaszto, kicsit betett.
[előzmény (25724)]



Elejére << Előző < ... 1001 | 1002 | 1003 | 1004 | 1005 | 1006 | 1007 | 1008 | 1009 | 1010 | 1011 | 1012 | 1013 | 1014 | 1015 | 1016 | 1017 | 1018 | 1019 ... > Következő >> Végére